PDA

View Full Version : Böyle sapıklık görülmedi

dakara
23.Temmuz.2009, 14:00
Bursa’da, bir siteye su götüren 27 yaşındaki su dağıtıcısı Naci K.’nin asansörde boş damacanayla mastürbasyon yaptığı tespit edildi.

BURSA’nın Nilüfer İlçesi’nde “Bu kadarına da pes artık” dedirten bir olay yaşandı. İlçedeki bir sitenin yönetimi, sitenin güvenlik kameralarında ve bilgisayar sisteminde arıza olunca durumu sistemi kuran firmaya bildirdi. Firma yöneticileri, arızayı gidermek için bilgisayarlı sistemi ve güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı. Arızayı belirlemeye çalışan firma, kısa süren çalışma sonunda duyanları şaşkına çeviren bambaşka bir olayı gün yüzüne çıkardı. Bilgisayar firması yetkilileri, sitenin 10’ar katlı bloklarından birinin asansöründe, binaya su
getiren firmada çalışan 27 yaşındaki su dağıtıcısı Naci K.’nin yaklaşık 1 dakika boyunca boş damacanayla mastürbasyon yaptığını gördü. Bilgisayar teknikerleri, kayıtları daha da dikkatle incelediklerinde aynı kişinin aynı gün içinde iki kez su getirdiğini; boş damacanayla mastürbasyon yaptığını tespit etti. Firma yetkilileri, durumu hemen site yönetimine bildirdi.

‘ÇEŞMEDEN İÇİYORUM’

Site yönetimi durumu örtbas etmeye çalışsa da site sakinlerinden inşaat teknikeri
T.K. güvenlik kamerası görüntüleriyle karakola başvurdu. Yaşanan olayı seyrettiğinden beri şehir şebekesinden su içtiğini söyleyen T.K. Naci K.’den
şikâyetçi oldu. İşten çıkarılan Naci K., çıkarıldığı savcılıktan tutuksuz yargılanmak üzere salıverildi. Olayın ardından sitenin içindeki duvarlara ise, su dağıtıcısının çalıştığı firmadan “Bazı nedenlerle” su alınmaması gerektiği yönünde uyarı yazıları asıldı.
HABER TÜRK

millet resmen kudurdu

BaFraLı
23.Temmuz.2009, 14:03
Tavuğa tecavüz edenden sonra bu baya normal kalıyo yanında.

LaigLeNoiR
23.Temmuz.2009, 14:12
Bir sitedeki bu haberle ilgili yorumlar :)

allah damacana ile mesut etsin. nurtopu gibi pet şişeleri olur inş. http://www.since1903.org/forum/images/smilies/icon_smile.gif
biri tavuğa saldırır biri damacanaya nasıl bi ülke burası ya
millet nerde bi delik bulsa doldurmaya çalışıyor,bi daha damacana almam
karıya kıza sarkmamış en azindan siz kimbilir nelerle nerelerde masturbasyon yaptiniz. ne var bunda anlamadim tek aptallıgı yakalanmak olmus...
türk kızları bizi bu hale getirdi napalım yaw
cndom kullansaydn bari
damacana şikayetçi olmuş mu... reşit miymiş damacana
ben bi kız olarak bu haberi saygıyla karşılıyorum.böyle gençleri görmek isterim.http://www.since1903.org/forum/images/smilies/icon_biggrin.gif
damacana boş diyenler, belki damacana da adama karşı boş değildir..
vitrindeki mankeni anladık, tavuk felan anlamadık ama hade onu da anladık. ya olm damacana ne ya. bu nasıl bir imkansızlıktır, nasıl bir fantazidir. asansör fantazimin içine ettin. artık başka fantazi bulmam lazım kendime
damacananın psikolojisi bozulmamıstır,oyuzden tutuksuz yargılanabilir,ama eger psikolojisi bozulmussa ozaman tutuklu olarak yargılanmalıdır.bunu arastırmak adli tıp kurumuna aittir.
adam napsın 27 yıldır elizabet http://www.since1903.org/forum/images/smilies/icon_smile.gif)
sorguya çekmek lazım bu güne kadar kaç damacananın ırzına geçmiş kırkyıl düşünsem aklıma gelmez vaybeeee
damacannanın namusuyla oynadın. hemen evlenmeniz lazım.namusunuzu temızleyın reziller..
maşallah yakışıklı çocukmuş da. ne işin var damacanayla, gel edebinle, sana kim hayır der...
damacana kuyruk sallamasa adam niye peşinden gitsin ama dimi... http://www.since1903.org/forum/images/smilies/icon_smile.gif
aşk dediğin sınır yer mekan tanımaz ''''kutsal damacana ve naci asansörde'''' gişe rekorları kırar
midem bulandi kiz oglan kiz olmayan damacanadan su icmem artik
ülen 10 yıllık sucuyum hiç aklıma boyle bişi gelmedi elin sucusu cin gibi vallaaaa
sonuçta damacanında hatları kadın gibihttp://www.since1903.org/forum/images/smilies/icon_smile.gif
allahdan eve su arıtma cihazı takdırdım... ama hala endişelerim yok değil acaba su borularıyla alakalı fantazisi olan varmıdır
bundan sonra yolda yürürken arkamızı kollamamız lazım herifler buldukları boşluğa sığınıyorlar
vleyla ile mecnundan sonra yeni moda... damacana ile naci...
herifin sorunu damacana diil arkadaşlar, zaten sucuda çalışıo, istemedii kadar war elinin altında... adamın asansör fantezisi war... önemli nokta bu http://www.since1903.org/forum/images/smilies/icon_smile.gif
evlenmeleri şart !damacana kuyruk sallamazsa erkek gitmez .içeri atsan ne fark eder ordaki kap kaçağa sulanır bu http://www.since1903.org/forum/images/smilies/icon_smile.gif
seksin tabu olduğu, kimsenin özgürce seksi yaşayamadığı, ilişkilerin adtea toplumdan kaçarcasına yaşandığı türkiye gibi muhafazakar(!) ülkelerde her türlü rezillik mümkündür. 71 yaşında adamla 17 yaşında kızın evlendiği ülkede çocuğun teki damacanaya koymuş da ne olmuş. bence herkes istediğiyle yatsın, gençler diledikleri gibi sevişsinler, bu tarz şeyler olmaz.

Clayman
23.Temmuz.2009, 14:30
Yorumlar daha bomba :)

Bekq
23.Temmuz.2009, 14:37
millet nerde bi delik bulsa doldurmaya çalışıyor,bi daha damacana almam

Bu süperdi.:zuhaha

dakara
23.Temmuz.2009, 14:42
bir insan sabahtan akşama kadar bir şeyi kucağında taşırsa olacağı bu. allahtan sırtında taşımamış!
bu yorum beni kopardı

MaTRaKaN
23.Temmuz.2009, 22:54
Korunmuştur inşallah :zuhaha

Enterokinaz
23.Temmuz.2009, 23:48
günlük sıkıntılardan kurtulmak için her gün böyle haberlere ihtiyaç var. :)

GebzeLi1907
23.Temmuz.2009, 23:49
Gülermisin ağlarmısın bu habere..
hale bak milletin düştüğü

bursa_mc
23.Temmuz.2009, 23:54
Artık damacadan su içmem :D

deniz.91
24.Temmuz.2009, 03:05
Yorumlar mükemmel ya:zuhaha

Nocna Mora
24.Temmuz.2009, 20:50
yorumlar cidden superrr

scar face
24.Temmuz.2009, 20:54
Rezalet bi de Bursa'da olmuş...
:n: yorumlar harika...
Haber Türk'te nedense hep böyle haberler sunuyor :n:

DenizlispoR
24.Temmuz.2009, 21:17
Yorumları okurken gülmekten öldüm :n:.

bySilver
26.Temmuz.2009, 21:39
Bursada ben bi daha damacanadan su içersem.

scar face
26.Temmuz.2009, 21:49
seksin tabu olduğu, kimsenin özgürce seksi yaşayamadığı, ilişkilerin adtea toplumdan kaçarcasına yaşandığı türkiye gibi muhafazakar(!) ülkelerde her türlü rezillik mümkündür. 71 yaşında adamla 17 yaşında kızın evlendiği ülkede çocuğun teki damacanaya koymuş da ne olmuş. bence herkes istediğiyle yatsın, gençler diledikleri gibi sevişsinler, bu tarz şeyler olmaz.

Bu yorumu yapan düşünüyor mu acaba nerede yasadığını...:)

Suicider
26.Temmuz.2009, 21:55
yok böle birşey ya ahahahaha :D ağlancak halimize gülüyoruz valla

Cyzio
26.Temmuz.2009, 22:35
Bizim millet artık elinde damacanayla su taşıyan biri gördü mü yanından uzaklaşırlar adamın..

MoNToLiVo_
27.Temmuz.2009, 08:22
Cidden Artık Migdem Kalkmaya Başladı artık Biz Ölelim Yada DAmacana Sularda Mı Bogulalım Anlamadım :D YoruMlara Koptm :D

E.Cartman
27.Temmuz.2009, 14:55
İlginç bi fantazi :zuhaha Çok yaratıcı bir insanmış :zuhaha

nannar
28.Temmuz.2009, 04:48
yorumlar bomba olmuş :n:

Nocna Mora
28.Temmuz.2009, 04:55
damacana şikayetçi olmuş mu... reşit miymiş damacana

süper ya :n:

E.Cartman
28.Temmuz.2009, 04:57
yorumlar bomba olmuş :n:

Hocam böyle konuya böyle yorum :zuhaha:n::n::zuhaha

RIDVAN TLM
28.Temmuz.2009, 06:24
yorumlar süper ya yıkıldım:D:D:D

MoNToLiVo_
28.Temmuz.2009, 07:05
:D beyler bide söyle düşünelim :D

allah o adamı damacananın şerrinden korusun :zuhaha

E.Cartman
28.Temmuz.2009, 14:58
Töre cinayeti çıkmasın sonra Damacananın akrabaları falan gelir pet şişeler falan :zuhaha:zuhaha

bugra 1905
28.Temmuz.2009, 19:37
Töre cinayeti çıkmasın sonra Damacananın akrabaları falan gelir pet şişeler falan :zuhaha:zuhaha
Koptum Ya:D:zuhaha

ForCimbom
28.Temmuz.2009, 19:40
:zuhaha:zuhaha

karıya kıza sarkmamış en azindan siz kimbilir nelerle nerelerde masturbasyon yaptiniz. ne var bunda anlamadim tek aptallıgı yakalanmak olmus...

en doğrusu da bu bence. içimize ne cevherler var ama hepsi su yüzüne çıkamıyor:zuhaha:zuhaha:D:D:D:D