Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 58 arası toplam 58 sonuç

Konu: Karadeniz Fırtınası Esmeye Geldi!

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Kariyerinizde başarılar.

Oyuncuları kariyer alanında değilde araştırma alanında konuşmak daha mantıklı olur.Bamba'nın profilinide muhtemelen ingiliz araştırmacılar hazırlamıştır zaten.

Çok güzel bir kariyer, başarılar diliyorum. Keyifli olacağa benziyor.

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by Arunas View Post
    Çok güzel bir kariyer, başarılar diliyorum. Keyifli olacağa benziyor.
    valla kurada anji çıkınca baya bi moralim bozuldu ama eleyince de 2 kat arttı zevkim gerçekten...

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Janko sakatmi ilk macta oynamis sadece.

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

jankoyu oynatmıyorum hemşerim, hatta yedek kadroya attım,forvete 2 takviye daha yaptım kiralık olarak halille quintero var oldu sana 4.hazırlık maçlarında vs hep oynattım tek pozisyonu bile yok,aldığı para da koyuyor bana.bedavaya yolladım alan olmadı.Nasıl yapacağız bilmiyorum.

STSL 3.Hafta

TS - S.B.Elazığspor : 1-0

Ligde 3 te 3 yaptık lakin hiçbiri kolay olmadı...Top bizde pas yapıyoruz boyuna bir türlü topu forvetlere indiremiyor,pozisyon üretemiyoruz.En nihayetinde uzaktan kaleye şut atıyoruz.Bir türlü halledemedim bu işi.Bu maçta da yapılan orta kaleye yöneldi ve gol oldu ,şansa yendik yani...Quintero ne zaman patlayacak merak ediyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

UEFA Avrupa Ligi I Grubu İlk Maçları

HJK - TS : 1-2

Zar zor kazandığımız bir maç daha...Büyük takım kötü oynadığında da kazanmasını bilendir ama değil mi?..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Janko ve Zokora profilleri paylaşır mısın kardeşim?

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Transferler güzel.Takım birbirini tanımaya başlasın ligin tozunu attırırsın...Başarılar dostum..

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Sağ açığa alternatif olsun diye kiraladım Barça'dan

STSL 4.Hafta

Kasımpaşa - TS

STSL 5.Hafta

TS - KDÇ Karabükspor : 2-1

Kazandığımız 2 penaltıyla aldığımız bir maç.Lakin ilk kez 2 defa ciddi ikazlarımla kendine geldi quintero ve fena oynamadı.Hiç değilse 2 top sürdü ve bizlere ümit verdi.

STSL 5.Hafta Nihayetinde Puan Durumu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by azaptar View Post

Sağ açığa alternatif olsun diye kiraladım Barça'dan

STSL 4.Hafta

Kasımpaşa - TS

STSL 5.Hafta

TS - KDÇ Karabükspor : 2-1

Kazandığımız 2 penaltıyla aldığımız bir maç.Lakin ilk kez 2 defa ciddi ikazlarımla kendine geldi quintero ve fena oynamadı.Hiç değilse 2 top sürdü ve bizlere ümit verdi.

STSL 5.Hafta Nihayetinde Puan Durumu

Saolasın kardeşim. Zokora'nın Profil 12'ye göre gelişim göstermiş durumda.

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Böyle bir rezalet olamaz,kötü Henrique bile bu kadar kötü oynayamazdı herhalde...İnatla oynatıyorum inşallah takıma kazandıracağız topçumuzu.

Kariyerinde başarılar dilerim bende ofluyum ama Galatasaray taraftarıyım. İçimde hep Trabzonspor
    Sempatisi vardır. iyi yerlere Trabzon'u getireceğine eminim. Logo paketi dikkatimi çekti sadece tanımmış takımlar damı var yoksa tüm takımların mevcut mu ?

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Tüm takımlar mevcut gayet güzel bir yama,sdevrim adlı arkadaş paylaştı yamayı,lakin bende göründüğü üzere oyuncu özellikleri beyazlaştı,fakat bazıları arkadaşlarda bu yaşanmamıi başta paylaşan sdevrim olmak üzere.Bir dene istersen cilqin bakalım sende ne olur.
    İnşallah memleketinin takımını tutmaya başlarsın tez zamanda ne diyim şaşırdım bizim ordan başka takım tutan birini görünce.

Bizim ailede bir Kuzenim birde ben varız zaten G.Saray'lı FM2013 ne yazık ki daha den elime geçmedi Öğrenci olduğum için orjinal alma şansım olmadı aldığım zaman inşallah denerim oluşan durumu ss'lerle beraber gösteririm...

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

sabırla bekleyeceğim tabi Trabzonsporu yöneteceksen,çünkü burada kariyer paylaşan bir tek ben varım ts ile,açıkçası fikir alışverişi yapmak oyunuma ayrı bir tat katar.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

@azaptar

Darwin'i hangi rol'de oynatıyorsun ? Bir de tek forvet mi oynuyor çift forvet mi ? Bu seride at önüne koşsun gitsin yardırsın olayını şuana kadar pek göremedim genelde kanatlar ve duran toplar çok etkili oluyor, kısırlığa bir nebze bundan kaynaklanıyor olabilir.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Quote Originally Posted by azaptar View Post
    sabırla bekleyeceğim tabi Trabzonsporu yöneteceksen,çünkü burada kariyer paylaşan bir tek ben varım ts ile,açıkçası fikir alışverişi yapmak oyunuma ayrı bir tat katar.
    Fm'de hep küçük yada orta takımların genç futbolcularıyla başarı yakalamak daha çekici ve zevkli geliyor yine ilk takımım Galatasaray olacak ama Trabzonspor' lada kariyer açmayı düşünüyorum...

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    @azaptar

Darwin'i hangi rol'de oynatıyorsun ? Bir de tek forvet mi oynuyor çift forvet mi ? Bu seride at önüne koşsun gitsin yardırsın olayını şuana kadar pek göremedim genelde kanatlar ve duran toplar çok etkili oluyor, kısırlığa bir nebze bundan kaynaklanıyor olabilir.
    tek forvet mevkiinde oynattım çift forvet de oynattım,fırsatçı santrafor ve santrafor rollerini verdim banamısın demedi...Dediğin gibi öyle topu alıp da 4 5 kişiyi geçip atılan goller pek yok lakin üstte paylaştım formunu 6 maç 0 gol 6.53 ortalama yani defans oyuncusu oynatsam belki bir gol atardı forvette...

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

STSL 6.Hafta

GS - TS : 0-1

Ligde zor bir maçı kazandık.Kontra atak futbolu tercih ettik,gs yi uzun şutlara mecbur ettik ve bizde uzaktan colmanın defansa çarpan topuyla şans da olsa golü bulduk çok şükür.

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

STSL 7.Hafta

TS - Sivas : 1-1

GS yi kendi deplasmanda yenip kendi sahamızda ligin 17.si Sivası yenemiyoruz...

UEFA Avrupa Ligi 2.Maçlar

TS - Braga : 4-2

2-0 dan 2-2 ye gelen maçı 4-2 almayı bildik.Avrupada yolumuza dolu dizgin devam ediyoruz.

STSL 8.Hafta

Es es - TS : 1-1

Sivas maçında olduğu gibi 1-0 dan 1-1 oldu maç...2 maçta önemli 4 puan kaybettik.

UEFA Avrupa Ligi 3.Maçlar

Stuttgart - Ts : 2-0

Forvet skandalına kurban gittim ne yazık ki...Bir maçta 5 6 tane kaleciyle karşı karşıya kaçırılırsa olacağı budur.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Galatasarayi deplasmanda yenip sonradan kaybedilen puanlar kotu. Trabzonsporda her turlu forvet sikintisi cekecegiz

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Galatasarayi deplasmanda yenip sonradan kaybedilen puanlar kotu. Trabzonsporda her turlu forvet sikintisi cekecegiz
    Usta Quintero, spartak moskovadan ari ve bir tane daha topçu aldım çok iyi özellikleri paylaştım daha önce ,darwin 9 10 maçtır gol atamıyor ,bırak golü topu alıp da herhangi bir forvetin adam geçtiğini göremiyorum.Resmen oyundan soğudum.

Sıkıntı yok Taktik oturduğunda Trabzonspor böyle bir takım oluyor!

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

STSL 9.Hafta

TS - Akhisar Belediyespor : 1-0

STSL 10.Hafta

Antalya - TS : 2-2

Lig lider Antalyaspora karşı 2 defa öne geçtik lakin neticeyi koruyamadık,sağlık olsun önümüzdeki maçlara bakacağız

UEFA Avrupa Ligi 4.Maçlar

TS - Stuttgart : 3-0

güzel bir galibiyet oldu,rahat bir maç kazandık ve takımın güveni kendine geldi.

STSL 11.Hafta

TS - Bursaspor : 2-0

11.Hafta Nihayetinde Puan Durumu

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

STSL 12.Hafta

G.Antep - TS : 0-2

UEFA Avrupa Ligi 5.Maçlar

TS - HJK : 3-0

STSL 13.Hafta

Mersin İ.Y. - TS : 2-2

STSL 14.Hafta

Ordu - TS : 0-2

UEFA Avrupa Ligi 6.Maçlar

Braga - TS : 1-3

STSL 15.Hafta

TS - Gençlerbirliği : 2-0

STSL 16.Hafta

FB - TS : 4-0

STSL 17.Hafta

TS - BJK : 2-0

STSL 17. Hafta Puan Durumu

UEFA Avrupa Ligi Nihai Puan Durumu

Yani sorsanız hangi takımları istemezsiniz diye herhalde bunları söylerdim..

Rakipler zor ama imkansız değil bence Ligdeki konumun da çok iyi başarılar dilerim...

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Ara transfer dönemindeki faaliyetlerimiz;

Alanzinho
    (hizliresim.com da sıkıntı var yükleyemedim bunu)
    Önce kiralık olarak göndermiştik,şimdi temelli yolladık 1.6milyon avroya.Hem para kazandık maaşından da kurtulduk.

Adrian Mierzejewski

1.8milyon avroya sattık güzel oldu,yine hem para kazandık hem maaş bütçemiz arttı.

Ayilla Yussuf

Bamba ve Zokoranın Afrika Uluslar Kupasına gitmesi sebebiyle aldım ama buda gitti kupaya)) Artık hangisi elenirse önce o geri gelecek

Lucas Zen

Eğer performansından memnun kalırsam Colmanı satmayı planlıyorum,klübe güzel bir gelir kapısı olur.2milyon avroya aldım.

Tomas Rincon

Satın alma opsiyonuyla kiraladık.Yaşlanan Zokoranın önümüzdeki senelerde yerine geçebilecek bir futbolcu.

Türkiye Kupası Gruplar

Türkiye Kupası 1.Maçlar

Zor bir maç oldu,yüklendik ve golü bulduk nihayetinde ve beraberliği kurtardık.

Türkiye Kupası 2.Maçlar

Gençlerbirliği - TS : 0-2

Türkiye Kupası 3.Maçlar

Orduspor - TS : 1-3

Geriden gelerek aldığımız,ve benim takımın futbolunu beğendiğim nadir maçlardan biri.

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Türkiye Kupası 4.Maçlar

GS - TS : 4-2

STSL 18.Hafta

TS - İBB : 1-1

STSL 19.Hafta

Kayserispor - TS : 1-4

STSL 20.Hafta

Elazığspor - TS : 1-0

Türkiye Kupası 5.Maçlar

TS - Gençlerbirliği 1-1

Türkiye Kupası 6.Maçlar

TS - Orduspor : 2-2

Türkiye Kupası Grupları Nihai Puan Durumu

STSL 21.Hafta

TS - Kasımpaşa 2-0

Avrupa Ligi 1.Eleme Turu 1.Maç

Inter - TS : 2-4

Gs ve İBB den menfi neticeler aldığımdan sinirlenip Kayseri maçını asistana bıraktım,sonra Elazığa karşı 90 dakka tek kale oynadım lakin BİLİCA bana frikikten plase gol attı...o maçı 1-0 kaybedince iyice sinirlenip gençler ordu ve kasımpaşa maçlarını asistana oynattım yine yoksa kafayı yiyip oynu silme tehlikesi belirdi.Neyseki Intere karşı tarihi bir zafer kazandım deplasmanda...Ofsayttan verilmeyen gol ve quinteronun 3 tane kaleciyle karşı karşıya kaçırdığı pozisyona rağmen...Şimdi Karabük maçı var önümde o maça yedek ağırlıklı çıkıp Inter rövanşında avantajımızı korumaya çalışacağız inşallah...

Süper Lig Puan Durumu

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri