Sayfa 5 / 12 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 357 sonuç

Konu: Football Manager 2013 BETA (Ana Konu)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Jaswege View Post
    Oyuncuma laf ettirmem :P
    Ettirme zaten Genç Yeteniğimiz ...Umarım süper Lig takımlarından birine gider..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bas gozlemcinin gorevi, gozlemcilerin buldugu oyuncular hakkinda bilgi vermek. Bunu gorevler bolumunden ayarlayabilirsin.
    Çok sağol Bir de görevlere nereden geliyoruz onu da söyleyebilir misin? Sanki ilk defa FM oynuyorum utandum bu sorudan aslında. Ama ne yapiyim bu yeni seri kafamı allak bullak etti.
    FM Gazetesi

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Oyundaki transferlerle ilgili bir yenilik goren varmi?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Çok sağol Bir de görevlere nereden geliyoruz onu da söyleyebilir misin? Sanki ilk defa FM oynuyorum utandum bu sorudan aslında. Ama ne yapiyim bu yeni seri kafamı allak bullak etti.
    Kulup isminin yanindaki menude Personel Sorumlulukları

Emenike'nin profili nasil? varsa resim atabilir misiniz?

Yekta'nın profili biraz abartılı olmamış mı? Uzun zamandır ilk 11'e giremeyen bir oyuncu için abartılı geldi bana. Ki hala uzaktan şutlarla gol atabiliyorsa çok çok abartılı olur.

Last edited by soules34 : 20.Ekim.2012 at 12:13

http://c1210.hizliresim.com/12/n/f3bp1.jpg

bu antrenman ile ilgili ne demek istiyor bir türü çözemedim ne yapmam gerektiğini

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Sow 145 ca Burak 148 ca saçma olmus.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Sow 145 ca Burak 148 ca saçma olmus.
    Aynen öyle

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Arkadaşlar galatasaray baya şişirilmiş...Hemde baya ...Bu konuda tartışmak istemiyorum..Fenerbahce-beşiktaş araştırmacılarına şapka cıkartıyorum...Ama galatasaray araştırmacası kimse..Biraz daha az puanlama verirse sevinirim...Ufuk ceylan bile..Bire bir'de volkanı geçmiş.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Volkan'ın birebir özelliği geçen iki seride de aynıydı yanlış hatırlamıyorsam ve uzun tartışmalar olmuştu araştırma bölümünde, anlaşılan o ki bana da düşük gelse de belli bir kriteri var bu konuda araştırmacımızın, yeniden tartışmak yersiz olacak.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi oynadım. Maç sonunda taraftar sayısına baktım 2.500
    FM Gazetesi

Meireles korner kullandı Kayseri defansından birine çarpıp gol oldu , golü Meireles'e yazdı. Geçen sene savunma oyuncusuna yazıyodu böyle golleri.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by tyfnkrvl07 View Post
    Meireles korner kullandı Kayseri defansından birine çarpıp gol oldu , golü Meireles'e yazdı. Geçen sene savunma oyuncusuna yazıyodu böyle golleri.
    aynısı bende de oldu. frikikten stoch vurdu defansa çarptı girdi , golü stoch'a yazdı. defansa çarpmasa gol olması imkansızdı

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi oynadım. Maç sonunda taraftar sayısına baktım 2.500
    bir hata olmasın 2500 nedir. 3.lig takımıyla hazırlık maçı bile yapsan daha çok olur
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by petrol_fb12 View Post
    Arkadaşlar galatasaray baya şişirilmiş...Hemde baya ...Bu konuda tartışmak istemiyorum..Fenerbahce-beşiktaş araştırmacılarına şapka cıkartıyorum...Ama galatasaray araştırmacası kimse..Biraz daha az puanlama verirse sevinirim...Ufuk ceylan bile..Bire bir'de volkanı geçmiş.
    Şişirilmiş neye göre kime göre?

Semih Kaya'dan başlayalım. Abartılmış vs. vs. deniyor. Bak bakalım Serdar Kesimal CA 123 Semih Kaya CA 125! Serdar Kesimal uzun zamandır oynamıyor oynamayınca araştırmacılar özellik düşürüp çıkarmıyorlar, böyle demişlerdi bir ara. Üstteki Yekta profilini paylaşan arkadaşa da size de cevap olsun. Yekta oynamadan nasıl düşürecek adamlar neye dayanarak? Madem düşebiliyor neden Serdar Kesimal düşmedi?
    Semih Kaya geçen sene 118 idi son güncellemede hatırladığım kadarıyla. Sadece 7 CA artmış, sadece 7! Bu arada Bekir İrtegün CA da 125. Hatta bana Semih'in pas, teknik gibi özellikleri düşük gibi geldi. Ancak burada öyle bir saldırı var ki bizim oyunculara ya diyorum ben mi yanlış izliyorum herhalde hatalıyım ama CA baktım, peh!

Diğer abartılmış isim dediğiniz adam Emre Çolak CA 122. Evet çok abartılmış cidden Baroni'nin 135 CA olduğu ortamda Emre'ye 122 fazla haklısınız.

Burak Yılmaz'ı Trabzonspor araştırmacısı yaptı muhtemelen. Finishing bana da fazla gibi geldi geçen sene 15 idi ona da itiraz etmiştim 16 olmuş. Ancak Sow ile Burak arasında keskin bir fark yok bence. İkisi de hemen hemen aynı tip oyuncular aynı tip özelliklere sahipler aynı yetenekteler. 148-145 olmasın tam tersi olsun aralasında 5 CA ya oynar ya oynamaz. Geçen sene gösterdiği hayvani performansla Burak önde oluş bu sene o kadar.

Muslera da hak ediyor misal PA 170 girilmiş, bekliyordum. CA Volkan'dan düşük galiba onu beklemiyordum misal en az 160 CA beklerdim.

Başladınız gene tartışmalara. Daha 2. gün

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe'nin ilk iç saha maçlarına denk geldiyse olabilir. Ben de kariyerde 8-9 hafta oynadım evimdeki maçlara sadece deplasman seyircisi geliyor. Oyuna kadın ve çocuklar olayını aktaramazlar sanırım o yüzden böyle bir yöntemi tercih etmişler.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    aynısı bende de oldu. frikikten stoch vurdu defansa çarptı girdi , golü stoch'a yazdı. defansa çarpmasa gol olması imkansızdı

bir hata olmasın 2500 nedir. 3.lig takımıyla hazırlık maçı bile yapsan daha çok olur
    İşte bir yanlışlık var onu demek istedim Lig maçı ve 2.500 taraftar vardı. Ayrıca da top her maç 3 kere direkten dönmek zorunda mı? Sizde de çok direk oluyor mu?
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    Ancak Sow ile Burak arasında keskin bir fark yok bence.
    Tamam kardeşim.Haklısın.Sow kim ? Burak Kim ? Burak Fransa'da oynayıp 36 maçta 25 gol atsın'da sonra konuşuruz bunu...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by futureless View Post
    Fenerbahçe'nin ilk iç saha maçlarına denk geldiyse olabilir. Ben de kariyerde 8-9 hafta oynadım evimdeki maçlara sadece deplasman seyircisi geliyor. Oyuna kadın ve çocuklar olayını aktaramazlar sanırım o yüzden böyle bir yöntemi tercih etmişler.
    Kadın ve çocuk olayı olacağını sanmıyorum Coşkun. Yani öyle olsa bile Fenerbahçe stadına 2.500 kadın ve çocuk mu geliyor? Bence hata. Düzeltilir.
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Kadın ve çocuk olayı olacağını sanmıyorum Coşkun. Yani öyle olsa bile Fenerbahçe stadına 2.500 kadın ve çocuk mu geliyor? Bence hata. Düzeltilir.
    İşte onu diyorum. Kadın ve çocuk olayını oyuna aktaramıyorlar çünkü gerçekte ücretsiz biletlerle geliyorlar maça, yani Fenerbahçe'nin bu ceza süresince oyunda para kazanmaması lazım seyirciden.O yüzden böyle oluyor.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Kadın ve çocuk cezasını yansıtamayıp, ev sahibi takıma seyircisiz maç yapmışlardır belki. Deplasman tribünü 50000'in %5'i ediyor 2500.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by di canio View Post
    Kadın ve çocuk cezasını yansıtamayıp, ev sahibi takıma seyircisiz maç yapmışlardır belki. Deplasman tribünü 50000'in %5'i ediyor 2500.
    Hatta tam rakam vereyim, 2.167 kişi izledi.
    FM Gazetesi

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Hatta tam rakam vereyim, 2.167 kişi izledi.
    Patladık o zaman Saçmaydı zaten.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Tamam kardeşim.Haklısın.Sow kim ? Burak Kim ? Burak Fransa'da oynayıp 36 maçta 25 gol atsın'da sonra konuşuruz bunu...
    Sow'un da Türkiye'de 34 maçta 33 gol atması lazım o zaman konuşabilmemiz için, bu mantık çerçevesinde bakarsak olaya.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by uAburak89 View Post
    Sow'un da Türkiye'de 34 maçta 33 gol atması lazım o zaman konuşabilmemiz için, bu mantık çerçevesinde bakarsak olaya.
    1.Paslamıyorlar..2.Fener orta saha'dan pas yaparak cıksa sow ligde gol kralı olur...

3.Henrique: "Takım olarak Burak'a çalıştık"Diyormuş (!)

Ben tartışmak istemiyorum..Dün milyonlarca galatasaray taraftarı burak'a küfür ediyordu...Şimdi konu fener-cimbom oyuncusu ilişkisine döndü hemen burak'cı oldunuz...

Burak "SOW"la aynı kalite'de sow'dan daha iyi diyen bir kişiyle futbol konuşmam..Göz var nizam var..Her şey acıkca görünüyor...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Yazdığım çok açık, bahanelere de gerek yok, abartmaya da.

Nesil
    2007

25x2 = 50 Sow'un gol sayısının 2 ile çarpılmışı(altın ayakkabı için kullanılan katsayı eğer Fransa büyük lig kategorisinden sayılıyorsa).

32x1.5 = 48 Burak'ın gol sayısının 1.5 ile çarpılmışı gene altın ayakkabı katsayısı.

Gördüğün gibi arada uçurum yok. İkisinin de en performanslı yıllarını ele aldım. Veriler transfermarkt sitesinden. Ek olarak ikisi de Avrupa kupalarında o yıl 1 gol atmışlar. Asist konusunda da Sow yine katsayılarla 1 asist önde. İkisi de en iyi sezonları bu, bu sezonları dışında pek parlak geçirmemişler sezonlarını. Zaten bence ikisi de çok üst düzey forvet değil, elimde olsa ikisini de takımımda görmek istemem. Aralarında uçurum da yok. Oyunda olan mantıklı.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by di canio View Post
    Patladık o zaman Saçmaydı zaten.
    Patlamadın abi, doğru senin söylediğin.

Görkem bak bi daha yazıyorum Fenerbahçe'nin cezası var, gerçekte kadın ve çocuklar geliyor stada, biliyorsun.Oyunda böyle bir şey yapabilmeleri mümkün değil, o yüzden oyunda seyirciden para kazanmamamız için, bu şekilde bir uygulama yapılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

@uAburak89

Bahane üretmek bana göre değildir..Nedenlerini yazarım..bahane üretmem...

@Gncl1905

Henrique: "Takım olarak Burak'a çalıştık" sanırım üstüne laf söylemek saçma olur..

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Burak ve Sow'un araştırma alanında konusunu açıp orada konuşun bence.

Sayfa 5 / 12 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri