Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 80 sonuç

Konu: Adapazarıspor | Amatör'den Süper lig'e | 2.Lig | [3.Sezon]

Default Adapazarıspor | Amatör'den Süper lig'e | 2.Lig | [3.Sezon]

Kuruluş Tarihi : 2008
    Stadyum : Erenler Stadı
    Başkan : Nejlet Tömekçe
    Takım Renkleri : Mavi - Beyaz

Erenler Stadı

Geçen sene Karagümrük ve Silivrispor'un ardından ligi 3. sırada biteren Adapazarıspor'un bu sene ki mutlak hedefi 3. lige yükselmek. Başkan Nejlet Tömekçe, bu hedefi gerçekleştirmek ve uzun vadede başarılı olabilmek için Hikmet Sevim'in görevine son verip genç menajer Burak Kal ile el sıkıştı. Burak Kal'ın bu sözleşmeden bi kuruş bile para almayacak olması dikkat çekti.

Burak Kal ise ilk basın toplantısında: "Alt liglerden bir takımı yönetip yukarılara taşımak hep hayalim olmuştu, hayalimi gerçekleştirme şansı verdiği için başkanıma minnettarım." dedi

Hedefler:

-3.lige çıkıp profesyonel olmak.

Uzun Vadeli Hedefler:

-5 yıl içinde Süper Lig'e Yükselmek.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Onaylandı, başarılar..

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

mod mu kullanıyorsun hacı? nasıl olcak bu? bendeki oyunda ikinci ligin altı açık değil

Quote Originally Posted by fermanager View Post
    mod mu kullanıyorsun hacı? nasıl olcak bu? bendeki oyunda ikinci ligin altı açık değil
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110395

buradaki yamayla 3.lig'i ve Bal'i aktif hale getirebiliyorsun

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Başarılar ..
    malatyAdana!

Quote Originally Posted by burak54 View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110395

buradaki yamayla 3.lig'i ve Bal'i aktif hale getirebiliyorsun
    saol. benim için geçti artık. başladım. belki sonraki kariyerime

başarılar takipteyim. bende alttan takım alıp yükseltmeyi seviyorum.

umarım uzun soluklu bi kariyer olur

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim zor bir kariyer olcak.

Başarılar dilerim.5 sezonda Süper Lige çıkmak zor olacaktır ama inşallah başarırsın.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir/Akçay

Çalıştıgım otelde Adapazarıspor'un kalecisini evlendirmiştim 2 ay önce) adı Serhat Demiryoldaşı) Başarılar

Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post
    Onaylandı, başarılar..
    Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Başarılar ..
    saol. benim için geçti artık. başladım. belki sonraki kariyerime

başarılar takipteyim. bende alttan takım alıp yükseltmeyi seviyorum.

umarım uzun soluklu bi kariyer olur
    Quote Originally Posted by Kaan Souza View Post
    Başarılar dilerim zor bir kariyer olcak.
    teşekkürler.

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Başarılar dilerim.5 sezonda Süper Lige çıkmak zor olacaktır ama inşallah başarırsın.
    Hedefleri yüksek tutmak lazım Amatörden ve 3.lig'den kolay çıkacağımı düşünüyorum , 2.lig veya 1.lig için de 1 yıl kalma opsiyonu verdim bakalım hayırlısı.

Quote Originally Posted by liseli2626 View Post
    Çalıştıgım otelde Adapazarıspor'un kalecisini evlendirmiştim 2 ay önce) adı Serhat Demiryoldaşı) Başarılar
    Allah mesut etsin kalecimizi teşekkürler.

Transferlerimiz

Kadromuzda oyuncu bulunmamısından dolayı serbest oyunculardan baştan aşağı bir takım kurduk. Toplamda 23 oyuncuyla anlaştık. Hedeflerimizden bahsettiğimiz Cenk İşler, Orkun Uşak, Aykut Erçetin, Bülent Bölükbaşı, Kerim Zengin ve Bebbe gibi Süper Lig tecrübesi olan oyuncular boşta duracaklarına Adapazarıspor için ter dökmeyi kabul ettiler.

Hazırlık Maçlarımız

İlk hazırlık maçımızı yedek takımımızla yaptık, daha transfer yapmadığımdan dolayı antrenöre bıraktım bu maçı.

İkinci maçımızı 3.lig temsilcisi Gölcükspor ile yaptık. İyi oynadık ama hem kadronun uyumsuz olmasından hem de basit hatalarımızdan dolayı 3-1 yenildik.

Bu sefer aynı ligde bulunduğumuz Beyköy Bld. ile karşılaştık ve rahat bi galibiyet aldık.

4. Hazırlık maçımız , bu sene 2.lig'e yükselen Bayrampaşa ile yaptık. Ne yazık ki 2. dakikada kırmızı kart gördük. Buna rağmen başa baş bir oyun götürmemize rağmen son vuruşlarda başarısızlığımız ve Eren Açıkgöz'ün üstün performansıyla sahadan 3-0 yenik ayrıldık.

Bu maçı ise bizimle aynı şehirde bulunan Sapancaspor ile oynadık. İlk yarıyı 4-0 kapadıktan sonra ikinci yarıda futbolcularımızın rahatlığından dolayı 4-2 bitti maç.

Son hazırlık maçımız, hazırlık maçları arasındaki en güçlü rakiple oynadık. 89. dakika'da attığımız gol ile güçlü rakibimizi 1-0 ile geçtik. Sezon öncesi mükemmel bir moral oldu bu maç.

Hazırlık Maçlarımızın Toplu Görüntüsü ( Paramız olmadığından şehir dışında hazırlık maçı yapamadık )

sakary Ali Misafir

Adapazarıspor ilginç Başarılar dileyelim, neler olacağını göreceğiz önümüzdeki sezonlarda

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Başarılar
    Helal olsun nasıl bi transfer komitesi varsa 2.lig takımının yapamayacağı oyuncular almışsın. takipteyiz kardeşim devam

Başarılar,Takip

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Adapazarıspor ilginç Başarılar dileyelim, neler olacağını göreceğiz önümüzdeki sezonlarda
    teşekkürler hemşerim.

Quote Originally Posted by burhankemal View Post
    Başarılar
    Helal olsun nasıl bi transfer komitesi varsa 2.lig takımının yapamayacağı oyuncular almışsın. takipteyiz kardeşim devam
    Valla bende beklemiyordum bu transferleri. Ama elimde tutabileceğimi sanmıyorum 6'sını da 3.lig için. Amatör sözleşmeleri olduğu için her takım imza attırabiliyor. Sezon sonuna doğru da performanslarına bağlı olarak teklif geliyor bende para veremediğim için gidiyorlar.

Quote Originally Posted by project42 View Post
    Başarılar,Takip
    Teşekkürler.

Hocam , öncelikle transferler çok başarılı .
    Bende alt liglerden başlamayı düşünüyorum bu nedenle bir anlamda yol gösterici oldunuz . Çünkü transfer konusunda bir çok soru işareti vardı kafamda .
    Başarılar , takipteyiz .

Quote Originally Posted by nampster View Post
    Hocam , öncelikle transferler çok başarılı .
    Bende alt liglerden başlamayı düşünüyorum bu nedenle bir anlamda yol gösterici oldunuz . Çünkü transfer konusunda bir çok soru işareti vardı kafamda .
    Başarılar , takipteyiz .
    Amatör'den başlayacaksan transferin sorun olacağını zannetmiyorum, diğer takımlar hep regen olduğu için bi kaç özelliği yüksek oyuncular aldığın zaman çok rahat götürürsün amatör ligi. Bir de şurdaki huge database ile oyunu açarsan işine yarayabilecek oyuncu sayısı artar.

Ve lig başladı. Takımımız bu sene Bölgesel Amatör Ligi Grup I'da mücadele edecek.

1.Hafta

İlk Hafta yenilmekten son anda kurtulduk. 90+1 ' de Tevfik Baş'ın golüyle 1 puanı kurtardık. Hazırlık kampından beri verdiğimiz takım uyumu antremanların meyvesini umarım ileri ki maçlarda alacağız.

2.Hafta

3.Hafta

4.Hafta

5.Hafta

6.Hafta

En az şut çektiğimiz maç, en çok gol attığımız maç oldu. Ayrıca Bebbe mükemmel bir performans gösterdi bu maçta. Ama defansta basit hatalar yapmaya devam ediyoruz.

7.Hafta

İlk 7 haftanın değerlendirmesi

İlk hafta aldığımız beraberlikten sonra 6 maçlık galibiyet serisi yakaladık. Uyum sorununu atlattık. Ayrıca oyuncu performansları olarakta Bebbe, Kerim ve Bülent'in performansları göz dolduruyor. En çok katkı sağlamasını bekledğimiz Cenk İşler ise bir maç oynuyor bir maç sakat, umarım sürekli sakatlanmaz böyle. Bu seneyi hızlı geçmek istiyorum. Bi daha ki mesajımda devreye kadar olan maçları paylaşacağım inş.

Sonuçlar çok iyi görünüyor Hocam .
    Zahmet olmazsa taktiği ve Bebbe'nin profilini paylaşabilir misin ?

Sonuçlar çok iyi görünüyor Hocam .
    Zahmet olmazsa taktiği ve Bebbe'nin profilini paylaşabilir misin ?
    yok ne zahmeti hocam.

taktik konusunda çok uğraşmadım, kadro kalitesi iyi olduğu için klasik 4-4-2 idare ediyor.

bu da Bebbe'nin profili.

8.Hafta

63. dakikada 9 kişi kalmamıza rağmen 68 ve 77 de 2 gol daha bularak sahadan 4-0 gibi farklı bir skorla ayrıldık.

9.Hafta

10.Hafta

11.Hafta

12.Hafta

Sezonun ilk yarısında en çok kaleyi yokladığımız maçta 3 gol ile yetindik.

13.Hafta

14.Hafta

Kalecilerimiz haricinde bütün oyuncularımızın gollere katkısı vardı. Kalecimiz Aykut'un da olsun dedik ama penaltıyı farklı şekilde dışarı yolladı.

15.Hafta

16.Hafta

İlk yarı maçlarının toplu görünümü

Puan Durumu

güzel gitmişsin. özellikle 2. ligdeki yarışını merak ediyorum. ama böyle gidersen transferde bir sorun yaşayacağını zannetmiyorum. istatistik olarak her bir maç itibarını artırır.

güzel gitmişsin. özellikle 2. ligdeki yarışını merak ediyorum. ama böyle gidersen transferde bir sorun yaşayacağını zannetmiyorum. istatistik olarak her bir maç itibarını artırır.
    açıkcası bende merak ediyorum. ileri ki zamanlarda itibar konusunda sıkıntı yaşamam inş. transfere çok etkisi oluyor.

Devre Arasına Girerken Önemli Oyuncularımızın İstatistikleri

Bebbe - 13 gol 7 asist

Bülent Bölükbaşı - 8 gol 3 asist

Cenk İşler - 11 gol 2 asist

İsmail Oruç - 3 gol 4 asist

Kerim Zengin - 4 gol 14 asist

Mehmet Aslan - 2 gol 7 asist

Tevfik Baş - 4 gol 1 asist

Değerlendirme : Özellikle defans 4'lüsünün performansı çok iyi ilk 2 3 maç basit hatalar yapmalarına rağmen sonradan toparlandılar. Attığımız 60 golün 16'sı defans oyuncularından geldi.

Transfer Güncellemesi

24 kişilik kadro gönderebildiğimizden dolayı devre arası transferini Eskişehir'den kiraladığımız Can Karabulut'la kapatmayı düşünüyorum. Çok büyük aksilik olmazsa devre arası için başka transfer yapmayacağım.

İlk devrede attığım en güzel gol de Bülent Bölükbaşı'ndan geldi.

[YOUTUBE="Y05R3gajmSY"]http://www.youtube.com/watch?v=Y05R3gajmSY[/YOUTUBE]

sakary Ali Misafir

Kadron ligin çok çok üstünde.Bu kadro rahat bir şekilde 2.Ligte mücadele edebilir bence.

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Kadron ligin çok çok üstünde.Bu kadro rahat bir şekilde 2.Ligte mücadele edebilir bence.
    aynen kardeşim fakat amatör sözleşmeleri olduğundan 3.lige çıktığımda çoğunu kaybedeceğimi düşünüyorum. Umarım düşündüğüm gibi olmaz.

Hocam bu transfer politikasıyla kaybetsen bile sorun yaşamazsın . 5 yıl içinde Süper Lige rahat çıkacağını düşünüyorum . Başarılar tekrardan .

Hocam bu transfer politikasıyla kaybetsen bile sorun yaşamazsın . 5 yıl içinde Süper Lige rahat çıkacağını düşünüyorum . Başarılar tekrardan .
    güzel dileklerin için teşekkür ederim. inş. yaşamayız hocam 3.lig de 24 yaş üstü 6 oyuncu kayıt edip 4 oyuncu 11'de oynatabiliyorsun. O biraz sıkıntı olacak bizim için bakalım ilerleyen zamanlarda görecez neler olacağını.

17.Hafta

35 günlük aranın ardından zor bir galibiyet aldık. Oyuncularımız arayı yatarak geçirmiş sanırım.

18.Hafta

Sarı ve kırmızı kartların havada uçtuğu karşılaşmada tecrübeli oyuncularımızın golleriyle galibiyete uzandık.

19.Hafta

Aykut'un penaltı kaçırmasından dolayı kaleyi devralan Orkun bu maçta penaltıyı gole çevirdi. Kalecimiz Orkun'un bu golüyle ilk 11'de ki tüm oyuncularımız skora katkı sağlamış oldu.

20.Hafta

3 As oyuncumuzdan yoksun olarak çıktığımız maçta 30 dakikada işi bitirdik.

21.Hafta

21 yaşında olan iki oyuncumuz Anıt ile Can attıkları gollerle ve oynadıkları oyunla yüzümüzü güldürdü.Aynı zamanda 3.lig için kadromuzda bulunmaya hak ettiklerini göstermiş oldular.

22.Hafta

Bülent Bölükbaşı uzaktan gollerine burada da devam etti ve birbirinden güzel 2 gol daha attı. İlk yarıda 7 attığımız Erzincan'a bu sefer de 5 attık.

Puan Durumu

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri