1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Fenerbahçe | Sarı Kanaryalar

Default Fenerbahçe | Sarı Kanaryalar

Kulüp Hakkında :
    Fenerbahçe Spor Kulübü, 1907 yılında Nurizade Ziya Bey, Ayetullah Bey ve Necip Bey tarafından İstanbul'un Kadıköy ilçesinde kurulan spor kulübü. Renkleri sarı ve laciverttir.
    Fenerbahçe Spor Kulübü'nün en önemli branşı futboldur. Fenerbahçe, futbolda 18 kez Türkiye Ligi şampiyonluğuna ulaşırken, 5 kez de Türkiye Kupası'nı kazanmıştır. 1959'dan önceki Türkiye Şampiyonalarında 3, Milli Küme'de ise 6 kez şampiyon olmuş, 16 kez de İstanbul şampiyonluğuna ulaşmıştır.2007-2008 sezonunda Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek Final oynayarak büyük bir başarıya imza atmıştır. 1967-68 sezonunda ise Balkan Kupası'nda şampiyon olmuştur.Balkan Kupası Fenerbahçe'nin ve Türkiye'nin Avrupada'ki ilk kupası olmuştur.

Stadımız :

Muhteşem Taraftarımız :

Fenerbahçe'de Sıcak SaatlerAykut Kocaman'ın görevi bırakmasıyla göreve genç bir teknik adam getirme düşüncesi ortaya çıktı ve ardından Utku Çelebi ile anlaşıldığı bildirildi. Kuralları okudum kabul ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar.
    Teşekkür ederim.

Alan Dzagoev Ocakta Fenerbahçe'de !

Transferi sır gibi saklanarak anlaşılan Alan Dzagoev borsaya bildirildi. Fenerbahçe'nin Dzagoev transferi için bonservis bedeli ödemeyeceği ve 1 Ocak 2013 tarihinde takıma katılacağı biliniyor.

Katılan Personeller :

Johan Cruijff (Asistan Menejer)
    Anthony Germinario (Fizyoterapist)
    Joel Le Hir (Fizyoterapist)
    Morlaye Soumah (Baş Gözlemci)
    Casare Maldini (Gözlemci)
    Soren Lerby (Gözlemci)

Ayrılan Personeller :

İsmail Kartal
    Ata Ercan
    Mehmet Yörükoğlu
    Umut Şahin
    Melikşah Sezgin

3. Eleme Birinci Ayak

3. Eleme İkinci Ayak

Maçların Değerlendirmesi :
    İki maçta da rahat bir oyun sergileyerek kazandık, rakibimizin zayıf olması ve ilk maçta 10 kişi kalması işimizi kolaylaştırdı. Rakibimiz 10 kişi kalana kadar paslaşma ve saha içindeki yardımlaşma çok düşük iken 10 kişiden sonra çok iyi bir paslaşma ile oynadık.

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Başarılar öncelikle , gözlemcilerin çok iyi inanılmaz oyuncular öneriyolar dikkate almalısın , dzagoevi aldığına göre 4-2-3-1 gibi birşey oynatmayı düşünüyorsun sanırım , Andersonda var orta sahada çok iş yapar , hocam bide geri 5 'liyi yerli ön tarafı yabancı yapmaya çalış derim. yobo'yu yıl sonu gönder derimhatta yabancı kontenjanını ofansa harcardım yerinde olsam . Bende bir fenerliyim o yüzden bu kadar irdeledim umarım dikkate alırsın, tekrar başarılar.

Quote Originally Posted by romelon View Post
    Başarılar öncelikle , gözlemcilerin çok iyi inanılmaz oyuncular öneriyolar dikkate almalısın , dzagoevi aldığına göre 4-2-3-1 gibi birşey oynatmayı düşünüyorsun sanırım , Andersonda var orta sahada çok iş yapar , hocam bide geri 5 'liyi yerli ön tarafı yabancı yapmaya çalış derim. yobo'yu yıl sonu gönder derimhatta yabancı kontenjanını ofansa harcardım yerinde olsam . Bende bir fenerliyim o yüzden bu kadar irdeledim umarım dikkate alırsın, tekrar başarılar.
    Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Evet Dzagoev'i 4-2-3-1 taktiğini düşünerek aldım ancak 4-5-1 de kafamda var. Anderson'u düşünmedim değil ama bütçeyi fazla zorlamak istemedim. Ayrıca takıma genelde genç isimleri getirmeyi düşünüyorum öncelik olarak Türk olması önemli, genç isimler düşündüğüm için antrenörlerin hem iyi hemde gençlerle iyi geçinmesini dikkate aldım. Yobo yorumunuda dikkate alacağım, sağol.

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Hocam eğer hala alabiiyorsan andersonu al Meireles çok fazla sakatlanıyor genede sen bilirsin.

Galatasaray - Fenerbahçe

Maçın Yıldızı : Joseph Yobo

Maçın Değerlendirmesi :
    Gol atmakta zorlandığımız maçta Joseph Yobo'nun duvar gibi yaptığı savunma sayesinde gelen galibiyeti kaptık. Takım yine pas yapmakta zorlanıyor bu gidişle taktik değişmeyi düşünüyorum. Zar zor gol bulduk 5. dakikada(penaltı sayesinde). Ardından 90+2 Riera'nın golü atması bizi nerdeyse bitirdiydi ancak uzatmalarda gelen Baroni'nin golü galibiyeti getirdi.

Quote Originally Posted by romelon View Post
    Hocam eğer hala alabiiyorsan andersonu al Meireles çok fazla sakatlanıyor genede sen bilirsin.
    Ne yazıkki alamam bütçe sıfır durumda şuan Dzagoev'de bonservis filan gözükmedi dikkatlice bakındım sanırım maaştan dolayı sıfırlandı. 2-3 aya ek bütçe verince deneyebilirim.

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Taktiği paylaşa bilirmisin ?

kusura bakma ben biraz ilerledim burda paylaştıklarımın dışında yeni taktik hazırladım 4-5-1 1-2 saat içinde yeni ss lerle beraber eklerim istersen

Mesaj Yetkileri