1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: tablet menajerlik

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Smile tablet menajerlik

bilgisayar özellikleri düşük

tablet almak istiyorum.16 gb ram var fakat menajerlik yüklenebilirmi tablete arkadaşlar cevap bekliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

dizüstüde alabilirim

3. Default

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    bilgisayar özellikleri düşük

tablet almak istiyorum.16 gb ram var fakat menajerlik yüklenebilirmi tablete arkadaşlar cevap bekliyorum
    16 gb ram değildir o disk kapasitesidir. football manager handheld versiyon var ama sanırım o daha çıkmadı.

Tablete bildiğimi Football Manager 14 yüklenemez. Football Manager 2014 tabletin işletim sisteminde çalıştırılamaz. Dolayısıyla linux, windows veya mac os'e sahip bir dizüstü yahut masaüstü bilgisayara sahip olmak zorundasınız. Tablette veya telefonda ancak Football manager handheld oynayabilirsiniz. Bu daha kırpılmış daha detaysız bir menajerlik oyunudur. Onun da 2014 yılı için hazırlananı henüz piyasaya sürülmüş değil.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

teşekkür ederim

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Android için Football Manager Handheld 2013 diye bir oyun çıkmıştı iOS için de çıkmıştır büyük ihtimal. PC'de ki FMC moduna benzer özellikleri vardı. Google play'de bulabilirsin.

Ekleme: Ayberk Tuncer bahsetmiş oyundan.
    Last edited by ErayG : 11.Kasım.2013 at 17:51 Reason: ekleme

yanlış bilgilendirmeyin Windows 8 li tabletler de gayet oynanabilir

Quote Originally Posted by Zafonte View Post
    yanlış bilgilendirmeyin Windows 8 li tabletler de gayet oynanabilir

birebir aynı işletim sistemi olmadığı için oynanamıyor diye biliyorum. yanılıyor olabilirim. kaynak gösterebilirseniz sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

birebir windows 7 mi 8 mi bilmiyorum.alacağım tablet 750 tl.apple.acaba fiyatı ne kadar en ucuz windows 8 'in

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

kaynak varsa sevinirim

birebir windows 7 mi 8 mi bilmiyorum.alacağım tablet 750 tl.apple.acaba fiyatı ne kadar en ucuz windows 8 'in

hocam apple'ınki ios işletim sistemi. üç çeşit tablet işletim sistemi var. android, ios ve windows 8.
    windows 8 aynı zamanda masaüstü ve dizüstülerde de kullanılıyor. eğer masaüstü ve dizüstü windows 8'i ile tablet windows 8'i aynıysa orada da oynayabilirsiniz. ben aynı değil diye biliyorum. araştırmak gerekli.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hocam bilgisayarcı oynanır dedi.ama bilmiyorum.iös ve androidde yok sizin dediğinize göre.

hocam bilgisayarcı oynanır dedi.ama bilmiyorum.iös ve androidde yok sizin dediğinize göre.

genel olarak okuduklarım "fm 14'ü oynayabileceğin ama tabletlerin pc'lere göre güçsüz olmasından dolayı çok kısıtlı ligleri, 2d maç motorunda oynayabileceğin yönünde."

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bilgisayarcı uçarak oynarsın dedi.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Windows destekli bir uygulama sadece Windows işletim sisteminde çalışır. Ne Android ne de iOS çalıştıramaz. Hatta Linux ve ya Mac'de bile çalışmaz. Daha önce dediğimiz gibi oyunun bu işletim sistemleri için uyarlanmış (kırpılmış) "handheld" sürümlerini oynayabilirsiniz ancak.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by ErayG View Post
    Windows destekli bir uygulama sadece Windows işletim sisteminde çalışır. Ne Android ne de iOS çalıştıramaz. Hatta Linux ve ya Mac'de bile çalışmaz. Daha önce dediğimiz gibi oyunun bu işletim sistemleri için uyarlanmış (kırpılmış) "handheld" sürümlerini oynayabilirsiniz ancak.
    windows destekli

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

bilgisayarcı uçarak oynarsın dedi.
    Hocam sen o bilgisayarcıya sor bakalım nasıl karar vermiş bilgisayarcı olmaya, uçarak mı?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Android tabanlı bir tablet veya iPad alırsan Handheld versiyonlarını oynayabilirsin sadece. Windows tablet konusunda net bir bilgim yok ancak Windows tablet alana kadar gidip bir Ultrabook falan alsan daha çok işini görür.
    Screw you guys, I'm goin' home

Mesaj Yetkileri