1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: FM2015 Alamayacağım Yardım Gerek

Default FM2015 Alamayacağım Yardım Gerek

Arkadaşlar offline oynayan varmı ortak alalım 2 yıldır alıyorum kendim ama bu yıl lise sondayım almak istemiyorum ama fm bağımlılığı malumunuz çok oynamayacağım için biriyle ortak alabilirim.hatta alan varsa hayrına veya ucuz bir miktara verirse çok iyi olur hiç dokunmam sadece offline girerim lys yi atlatıncada kendime alırım yine.bu adam almıyor biz para verip alıyoruz neden verelim diye düşünmeyin arkadaşlar 2 yıldır alıyorum ve kendin alınca mecburen oynuyorsun online-offline ama bu yıl da alırsam çok kötü olur benim için.zaten ygs ye yaklaşınca oynamayı bırakıcağım.

57 görüntülenme 0 cevap ... Neyse arkadaşlar sizde haklısınız bu devirde kimseye güvenilmez.

3. Default

kardesım kımse tanımadıgı bır ınsana 70 tlye aldıgı oyunu vermez,tanıdık olsan neyse.aklın erıyormu senın boyle biseye. eger cok oynamak ıstıyosan 3 hafta sonra al 5 tlye,uygun olan zamandada orjınalını alırsın

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Gel vereyim ben sana yanlız bu kod için bir sınır varmı onu bir çözmek lazım?

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    Gel vereyim ben sana yanlız bu kod için bir sınır varmı onu bir çözmek lazım?
    Mesaj attım bakarmısın

Kodlar Tek Kullanımlık Serhat. Aktive Ettiysen Bir Daha Olmaz. Ama Steam Hesabını Ortak Paylaşırım Dersen O Olabilir.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014
    Yer
    Tekirdağ

Bu tek kodla iki kişi oynama işi nasıl oluyor birisi beni tam olarak aydınlatabilir mi acaba

Quote Originally Posted by nostalgia View Post
    Bu tek kodla iki kişi oynama işi nasıl oluyor birisi beni tam olarak aydınlatabilir mi acaba
    Örneğin 3 arkadaş alıyorsunuz 1 key bir hesaba aktifleştiriyorsunuz sırayla hepiniz indiriyorsunuz 2 kişi offline oynuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Kodlar Tek Kullanımlık Serhat. Aktive Ettiysen Bir Daha Olmaz. Ama Steam Hesabını Ortak Paylaşırım Dersen O Olabilir.
    Bu arkadaş oyunu kursa ondan sonra benim steam'ından çıksa güncellemeler gelecek mi bu arkadaşa?

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bekle biraz Ocak-Şubat gibi steam indirimleri olur, Orada 20-30 TL alır oynarsın. Ama lise sonda 1 sene dişini sık oynama bence.

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Bekle biraz Ocak-Şubat gibi steam indirimleri olur, Orada 20-30 TL alır oynarsın. Ama lise sonda 1 sene dişini sık oynama bence.
    Asıl ocak-şubat gibi alırsam sıkıntı olur ygs martta zaten.şuanda oynayacağım en fazla 1 ay sonra bırakıcam zaten.almak istesem hemen önsipariş verirdim.

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    Bu arkadaş oyunu kursa ondan sonra benim steam'ından çıksa güncellemeler gelecek mi bu arkadaşa?
    Offline olduğum için olmayacak ama güncelleme çıkınca 1 defa girip güncelleyip çıkıyorsun.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Benden sana tavsiye boşver kardeşim FM'yi falan bu sene, biz de aynı yollardan aynı kafayla geçtik. Otur güzel güzel hazırlan sınavına. Sonra en az 4 yılın olucak istediğin herşeyi oynamak için. Bu yıl geri gelmeyecek.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

önce sınava çalış,sonra işe başlayınca ben gibi bol bol fm oynarsın
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Abi bırakmak bende isterim tabiki ama biliyorsun bu işleri.Ara vereyim dedim fm 14 e geçen hafta bu sefer girip kariyer okuyorum profillere bakıyorum yani olmuyor telefondan fifa 15 ultimate team e sardım hergün ikidebir giriyorum karar verdim iphone u kullanmıyacam sınava kadar ama haftada 1-2 gün fm oynayayım dedim çünkü hiçbir şey yapmayınca dersten başka 1-2 gün sonra insan bıkıyor yapamıyor ders şimdide fm 15 çıktı sürekli girip profillere bakıyorum internette birşeyler okuyorum oynasam daha az zamanım gidecek gerçekten .

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Kardeşim aynısı geçen sene bende vardı ,oyun-ders dozunu ayarladım şükür kazandım.Umarım sende istediğin sonuca varırsın

İnşallah kardeşim.bir an önce hevesimi alırsam iyi olacak gibi.

kim steam hesabı şifresini versin aklın alıyor mu bunu?

Quote Originally Posted by Zafonte View Post
    kim steam hesabı şifresini versin aklın alıyor mu bunu?
    Ortak alanlar beraber giriyor hemde şifreyi değiştirir veren sıkıntı olmazki.hatta bende ona kendi hesabımın şifresimi veririm.

Ortak alacak varmı bari ortak alayım çok fazla para vermek istemiyorum fazla oynayamayacağım çünkü

byariff de Almak İstiyordu Eğer Almadıysa Daha Konuşup Anlaşabilirsiniz.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Mesaj Yetkileri