Yagiz MSN ini acti.E-Maillerinde baktiginda eski takimi Fenerbahcenin baskani Aziz Yildirim in attigi E-Mail i gordu:

Arthur Zico nun gecirdigi ucak kazasi sonucu Turkiyeye gelemeden öldu;ama o anda ridvan seni bana onerdi.takimimizin basina gelirsen seviniriz.

Not:Len Serro bu resmiyete bakma gelince klube donerimi isterim

Havalara ucuyordum.sekerspordan gelen teklifi reddedip fenerbahceye gittim. 1 yillik deneme icin sozlesme imzaladim;ama baskan benden emindi.Ne yapacaktim?Transferlere basladim.Ilk once aklima 2 forvet icin fred geldi.ama Sol bek de almam lazimdi.parami hesapli kullanmam lazimdi.Gokdenizi 5 M£ ya getirdim.ama Olan bana oldu.ziyafet verildi ve aziz bana `doner borcumu` 10 doner olarak odetti.

Aziz:Oglum sen geldin gokdeniz ucarak geldi.kac yildir gelmiyodu adam.
Y.V:Tipim yeter azizcan

Kadroma baktim.Sol tarafta ugur boralda oynayabilirdi.O zaman bek icin sadece umit kaliyodu.cozumunu ortada buldum ve Uguru DML de tuttum.DMR Tumer;nedenini sormayin yozgatliyi oynatcak halim yok ;ortada Mehmet Aurelio Appiah;AMC de alex Gokdeniz ve forvette de Kezmanla Tuncay oynayacakti.Hazirlik kampinin bu taktikle gayet verimli gececegini dusunuyordum.

kotu bir mac serisi idi tabii.bunun ardinda bir kupa maci vardi. Cork City.Tek farkli galibiyet bekleniyordu hazirlik maclarindan sonra.ama:

bundan sonra 2. bir Cork maci daha vardi.bu sefer beklenen bulunamadi ama galibiyet saglandi.

Ve artik lig basliyordu.Derbi oncesi herkes heyecanliydi.Alex gol sozunu verdi ve mac basladi.

Hizli basladik. Kezman yere dusunce hakem penalti verdi.alex guldu.
Bom! ilk gol gelmisti iste!seruvenim basliyordu.50-alex...

ama hayallerim yikildi o anda.mehmet topuz kanattan girdi ve kaleciden seken top aglarla bulustu

devamini bu gece vermeyi planliyorum.