Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 75 sonuç

Konu: Hedef:Bayern Hegemonyasını Yıkmak [Werder Bremen]

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Default Hedef:Bayern Hegemonyasını Yıkmak [Werder Bremen]

Yıl 2007,Sıcak Bir Temmuz Günü
    Sıcak bir yaz akşamında Trabzon'da bir restoranda Trabzonspor başkanı Nuri Albayrak ile yemek yiyorduk.Kendisi önemli bir konu hakkında konuşmak istediğini söylemişti ve beni Nihat Usta Restoranı'na davet etmişti.Bende kulüp başkanı olduğu için teklifini kabul ettim ve yemeğe gittim.Başkan yemeğe Sayitoğlu ile gelmişti.Sayitoğlu her zamanki gibi sırıtıyordu.Neyse yemeğe başladık.Gecenin ilerleyen saatlerinde Albayrak konuya girdi.Konu takımdaki yıldız oyuncuların teker teker satılıp yerlerine bonservisi elinde oyuncular almaktı.Geri kalan para ise cebe inceketi.Bunu duyunca şaşkına döndüm.Birkaç dakika kendime gelemedim.Albayrak ise küstah bir ifadeyle 'Ne oldu fikir çok hoşunuza gitti heralde hocam' dedi.Bu sözlere daha fazla dayanamadım ve masadaki salata tabağını Albayrak'ın suratına yapıştırdım.Ve restorandan ayrıldım..

Ertesi gün bir basın toplantısı düzenleyip takımdan istifa ettiğimi açıkladım.Basın mensuplarına ''Bu şartlar altında daha fazla burada kalamayacağımı ve kulüpten ayrılmak zorunda olduğumu ve tüm Trabzon halkından özür diediğimi'' söyledim.

Artık Trabzon macerası kapanmıştı ve kendime yeni bir kulüp aramak zorundaydım.Trabzon'da geçirdiğim muhteşem 2 sezonun ardından kulüp bulmak pekte zor değildi.Yine sıcak bir yaz günü sıcaktan bunalmış balkona çıkmıştım.O sırada telefonum çaldı.Arayan Bremen kulüp başkanı Jürgen Born idi.Başkan ile uzun uzun konuştuk.Schaaf'tan boşalan teknik direktörlük koluğuna beni oturtmak istiyordu.Bu teklifi kabul etmek zorundaydım.Ne de olsa Almanya'daki amcamın samimi arkadaşlarındandı.Telefonumu ona da amcam vermişti..

Bu konuşmanın ardından ilk uçakla Bremen'e gittim.Şehir gerçekten muhteşemdi.Ayağımın tozuyla kulüp binasına başkan Born'un yanına gittim.Şartları konuştuk ve 1 yıllığına anlaştık.Almanya'da yeni bir dönemin başlangıcıydı bu.Ertesi gün bu olay tüm Dünya medyasında büyük yankı uyandırdı.

Artık göreve başlama sırasıydı.Allah boş duranı sevmezdi.Hemen takımdaki eksikleri gözden geçirdim.Öncelikle defans ve kalede sorunumuz yoktu.Orta sahada ise sağ kanatta bir sorunumuz vardı.Forvet hattı ise tamamen yenilenmeliydi.Sene sonu Bayern'e gidecek Klose'nin yerine bir oyuncu transfer etmeliydik.Ayrıca bunun yanı sıra hızlı ve bitirici bir oyuncu daha kadromuza katmalıydık..

Sıradaki;
    *Bremen Transfer Dosyası
    *Hazırlık Maçları
    *Almanya Kupası'nda Neler olup Bitti?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Hadi kolay gele.. Bremen iyi takım zaten.

Başarılar... Yeni kariyerin hayırlı olsun.....

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Nihat Usta süper olmuş...başarılar berk

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

basarilar///

basarilar son gunlerdede almanya ligi en favorilerde al mis bayragi goturuyor acaba bitanede benmi acsamBAŞARILAR KLOSEYİ SATMA

Basarilar diliyorum. Keske Albayrak'in suratina salatadan daha yagli birseyler gecirseydin

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Default Werder | Transfer Dosyası

Takımın başına geçmesiyle birlikte hemen transfer çalışmalarına başlayan Koz transferleri hızlı bir şekilde yapıp sezona daha hazır girmek istediklerini söyledi..

Castillo Bremen'de
    Transfere hızlı giren Werder Bremen 22 yaşındaki Meksikalı yıldız Castillo ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.Copa America'da iyi bir performans sergileyen Castillo'nun Koz'un vazgeçilmezleri arasında olacağı öne sürüldü.

Elano Bremen'de
    Werder Bremen, Shahtar'ın Brezilyalı oyuncusu Elano'yu renklerine bağladı.Transfer için Bremen, Shakhtar kulübüne 9 miyon dolar ödedi..

Ernesto Farias Werder'de
    Transferin flaş ekiplerinden Werder Bremen, River'ın 27 yaşındaki yıldızı Ernesto Farias'ı transfer etti.Bu transferler birlikte transferi kapadığını belirten kulüp bu sezon ipi en önce göğüslemek istediklerini ve bunu başaracak güçte olduklarını söyledi..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Basarilar...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Güzel transferler

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

aslında klose ve klasnic iyi forvetlerde ayrıca hunt ve hugo almeida da var.bu arada benden tavsiye paran kaldıysa iyi bir kaleci almaya bak wiese benim basıma cok iş açıyordu.kafayı yiycektim akinfeev i aldım kurtuldum.
    Kariyerinde de basarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Elano'yuda her oyuna almaya başlarsın artık hepsi kaliteli transferler

Gzl transferler Elano iyi oyuncu

Transferler güzel. Ama erken kapatmissin. Ben 1-2 bomba bekliyordum

yeter de arta bile bremenin kanat problemini cozmusun. Ama sakin hemen oyuncu satma . Mumkunse Klose yi hic satma onun yerini ancak iversen ya da david villa doldurabiliyo cunku. Benim oynadigim her oyunda Klose yi R.Madrid aliyodu adamda CL de gol krali oluyo Golden Boot u aliyo.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Basarılar transferler cok guzel tebrıkler
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Başarılar dilerim.Bremen'le bende bir ara oynamıştım.Zevkliydi.Takip etmeye çalışacağım.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Transferler güzel başarılar..

Başarılar Dilerim Berk.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Default Sezona Fırtına Gibi Giriş..

DFB Pokal Yarı Finali

Sezonun ilk önemli maçına çıkıyorduk ve heyecanlıydık.Rakibimiz Hamburg'u 5-1'lik skorla kupa dışına ittik.Oynanan futbol ve skor ise beni fazlasıyla memnun etmişti..

DFB Pokal Finali

Kupa finalinde ise 1 numaralı rakibimiz Bayern ile karşılaştık.Maçın genelinde üstün oynamamıza rağmen 42'de Makaay'ın golüne engel olamadık ve kupayı Bayern'e kaptırdık.Bu mağlubiyet bizi fazla da üzdü diyemem çünkü oynana futboldan memnundum ve Bayern'in Ligin ilk haftasındaki maçta bu kadar şanslı olmayacağını tahmin ediyordum..

Bundesliga Başlıyor

Avrupa'nın en kaliteli 5 ligi arasında arasında gösterilen Almanya 1.Ligi Bundesliga bugün oynanacak maçlarla start alıyor.Ligin başlamasından önce şampiyonluk şansları ise son iki yılın şampiyonu Bayern'i favori olarak gösteriyor.Bayern'i en çok zorlayacak takım ise Bremen ekibi Werder gibi gözüküyor.Diğer şampiyonluk adayları arasında ise Dortmund,Hamburg ve Schalke bulunuyor..

Ligin ilk haftasında ise dev bir karşılaşma oynanacak.Kupa Finali'nde Bayern'e kupayı kaptıran Bremen, 1 hafta sonra bu kez kendi evinde Bayern'i ağırlayacak.Weserstadion'da oynanacak maçın biletleri ise satışa çıktığı gün tükendi..

Bundesliga 1.Hafta

Kupayı elimizden alan Bayern ile Weserstadion'da karşılaşıyorduk.İntikam vakti bir nevi gelmişti.Maçın başlamasıyla Werder fırtınası esiyordu.Klose ile öne geçtiğimiz maçta penaltıdan yediğimiz golle maça 1-1 eşitlik geldi.İlk yarı 1-1 kapanacak derken yeni transferimiz Elano sahneye çıktı ve durumu 2-1 yaptı.Bu dakikadan sonra oyun kontrolü tamamen bizdeydi.Önce Klose ile farkı 3'e çıkardık.Bu godlen 3 dakika sonra da Klasnic skoru belirleyen golü attı:4-1.Bayern'i Weserstadion çimlerine gömmüştük..

Bundesliga 2.Hafta

Bayern galibiyetinden sonra komşu Hannover'e gidiyorduk.Zor bir deplasmandı ama kazanmalıydık.Maçta yenik duruma düşmemize rağmen Klose'nin üstün performansıyla maçı kazanmıştık.Klose 2 haftanın yıldızıydı..

Bundesliga 3.Hafta

Üst üste galibiyetlerden sonra evimizde Berlin maçına çıkıyorduk.Maçı zorlanmadan kazanacağımızı düşünüyorduk.Fakat böyle olmadı ilk yarı vasat bir oyunla bereabere kapandı.İkinci yarı yaptığımız oyuncu değişiklikleri ise meyvesini verdi.Önce Passanen sonra Farias ile 2-0 öne geçtik.Maçın böyle biteceğini düşünürken son dakikada Pantelic kalecimizi mağlup ediyor ve skoru 2-1'e getiriyordu.Neyseki uzatmalarda bir kaza golü yemedik ve maçı 2-1 kazanara 3/3 ile yolumuza devam ettik..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

3'te 3.Güzel başlangıç.

Süper başlamışsın. Kupada benim takımı yenmişsin ayıp oluyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

basarılar farıas ıyı transfer...

Quote Originally Posted by PESkolik View Post
    DFB Pokal Yarı Finali

Sezonun ilk önemli maçına çıkıyorduk ve heyecanlıydık.Rakibimiz Hamburg'u 5-1'lik skorla kupa dışına ittik.Oynanan futbol ve skor ise beni fazlasıyla memnun etmişti..

DFB Pokal Finali

Kupa finalinde ise 1 numaralı rakibimiz Bayern ile karşılaştık.Maçın genelinde üstün oynamamıza rağmen 42'de Makaay'ın golüne engel olamadık ve kupayı Bayern'e kaptırdık.Bu mağlubiyet bizi fazla da üzdü diyemem çünkü oynana futboldan memnundum ve Bayern'in Ligin ilk haftasındaki maçta bu kadar şanslı olmayacağını tahmin ediyordum..

Hocam bunlar Liga Pokal olmasin sakin
    DFB Pokal dedigin Federasyon Kupasi. Yani bizim Fortis Türkiye Kupasi gibi. Liga Pokal 4 takimin katildigi ve sezon sonu oynanan bir kupa.
    Basarilar

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Lige süper başlamışsın..Kupada Hamburg'a 5 atman ayıp olmuş Rahat şampiyon olursun böyle devam ederse..

berk olum hamburg a 4 atmışın ben alcaktım hamburg u almıyım bari )))))bu arada transferler güzell
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    pardon 5 atmışın))))))))

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Başlangıç süper başarılar transferlerde iyi bu arada klose sözleşme yeniledimi

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Default Werder' Durdurulamıyor..

Bundesliga 4.Hafta

Bundesliga 5.Hafta

Bundesliga 6.Hafta

Bundesliga 7.Hafta

Bundesliga 8.Hafta

Şampiyonlar Ligi F Grubu | Levski-Werder

Şampiyonlar Ligi F Grubu | Werder-Chelsea

Şampiyonlar Ligi F Grubu | Milan-Werder

Genel Değerlendirme:
    Artık ilk yarının yarısını geride bıraktık ve 8 maçta 8 galibiyetle lig lideri konumundayız.Lig maçlarını fazla zorlanmadan kazanıyoruz.Özellikle Borowski ve Klose 8 haftanın en iyileriydi.Öte yandan Şampiyonlar Ligi'nde ise fırtına gibi esiyorduk.Levski,Chelsea ve Milan'la birlikte bulunduğumuz grupta ilk yarıyı 9 puanla lider kapadık.Chelsea ve Milan maçlarında ise inanılmaz bir mücadele örneği gösterdik.Kendi taraftarımız önünde Chelsea'yi 3-0'lık bir sonuçla mağlup ettik.Devamında ise Milan'ı San Siro'da devirmeyi başardık.Milan maçında şansta bizim yanımızdaydı.Şimdilik bu kadar..

Not:Bu arada Mista Update ile oynadığımdan Klose sene sonu Bayern'e gidiyor
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

süper gidiyosun bide puan durumu koysan tam süper olacak Berk..

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Default Werder Kaldığı Yerden..

Bundesliga 9.Hafta

Bundesliga 10.Hafta

Bundesliga 11.Hafta

Bundesliga 12.Hafta

Bundesliga 13.Hafta

Bundesliga 14.Hafta

14.Hafta Sonunda Puan Tablosu:

Şampiyonlar Ligi F Grubu | Werder-Milan

Şampiyonlar Ligi F Grubu | Werder-Levski

Genel Değerlendirme
    Ligde artık ilk yarının sonlarına yaklaşıyoruz.Ligdeki ilk yenilgimizi Mainz karşısında şanssız bir şekilde aldık.Ancak Bayern bu fırsatı iyi değerlendiremedi ve yine lderlik koltuğuna oturduk.Şu an için herşey yolunda gidiyor ve en son 2004'te gelen şampiyonluğu bu sene tekrarlamak istiyoruz..

Şampiyonlar Ligi'nde ise fırtına gibi esiyoruz.İlk yarıda aldığımız 9 puan ve 2 maçımızın evimizde olması işimizi dahada kolaylaştırdı.Evimizde aldığımız Milan beraberliğiyle gruptan çıkmayı 2 maç önceden garantiledik.Ardından yaptığımız Levski maçında şov yaparak bu başarıyı anlamlaştırdık.Gruptan bir üst tura yükselen diğer takım ise Chelsea oldu..

[SIGPIC][/SIGPIC]

Cok güzel gidiyorsun. Hegemonyayi yikmaya az kaldi

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri