1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Efsane Olmak,Devamlılık Gerektirir CHAPTER TWO [Galatasaray]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Efsane Olmak,Devamlılık Gerektirir CHAPTER TWO [Galatasaray]

Sizinle daha önce Galatasaray'ın UEFA kupasını alarak avrupanın ilk 2'sine tekrar adını yazdırmasını konu alan kariyerimi paylaşmıştım.[http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=49406]

Önerilerinizi dinleyerek bu sefer adım adım yapacağım.

TRANSFERLER
    Şimdi hedef ise Avrupanın TEK büyüğü haline gelmek.Bu nedenle takımı iyice güçlendirmek ve oyun kuruculara ihtiyaç var.Bu nedenle 2 nokta transfer yaptım.

GİDECEKLER

Sezon başı yaptığım iki oyun kurucu transferinden sonra Lincoln'e gerek kalmadığı kanısındayım.Bu nedenle onu iyi bir fiyata satmaya çalışıyorum.Ayrıca satılacaklar listemde Necati Ateş ve Hasan Kabze'de var.

GİDENLER
    Önceki kariyerde hatırlayacağımız gibi Arda takımdan ayrılmak istemişti bende ondan sezon sonuna kadar takımda kalmasını rica ettim.Tamam dedi.Sezon sonuna kadar onu iyi bir fiyata satmaya çalıştım.Bu konua aldığım en iyi teklif Barcelona'nınkiydi.17.25 M $ ve sonraki satıştan %25 almak üzere anlaştık.

2 yabancı transferi yapmam için bir yabancı oyuncuyla yollarımı ayırmam gerekiyordu.Bu nedenle Tomas 'le yollarimizi ayirdik.

PEŞİNDE OLDUKLARIMIZ

Tomas'ın gitmesiyle Servet'in yanına defansta bir adam ihtiyacı doğdu.Bu konuda İbrahim Toraman ve Koray Avcı'nın peşindeyim.

__________________________________________________ ________

HAZIRLIK MAÇLARI

UEFA kupasını 2. kez almamızla birlikte avrupanın gözü bize çevrilmişti.Süper Kupa finali yapacağımız Chelsea bize dostluk maçı teklif etmişti.Bizde gövde gösterisi olması açısından kabul ettik.
    Ajax bize özel bir turnuva daveti yolladı başka bir turnuva üyeside fransa devi Lyon.
    Aayrıca Dortmund ile de bir hazırlık maçı ayarladık.

KADRO ve İLK 11

Şu an kadromuz baya geniş ve 2 futbol takımı çıkacak seviyede oyuncuya sahibiz.İşte ilk 11'imiz.

STADYUM
    Yeni stad baskılarıma rağmen yönetim bunu kabul etmeyerek sadece 5500 kişilik bir artırıma gidebileceklerini söyledi.Bende mecbur kabul ettim.Stadın yeni hali yaklaşık 30.000 kişi kapasitesinde olacak.

Başarılar dilerim Emre.Takipçinim.

Emre kadro çıkmmış. Başrılr..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

KADRO

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

Kadro güzel.Başarılarının devamını dilerim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

çok güzel kadro kurmuşsun ardayı çok iyi paraya satmışsın tebrikler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yorumlarınız İçin Teşekkürler...

Aslında 2 tane süper wonderkid olmasa bile dünya starı olabilecek özelliklere sahip forvet oyuncusu buldum.Amam yönetim iyice cimrileşti.Lincoln'ü satamamam da üstüne binince son UEFA şampiyonu 4 MN $ transfer bütçesiyle kaldı.

başarılar...

Mesaj Yetkileri