1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Sakatlanan oyuncuların özellikleri düşünüyor, ne yapmalı?

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Question Sakatlanan oyuncuların özellikleri düşünüyor, ne yapmalı?

Ben bir çare bulamadım, dinlenme adında bir antrenman hazırladım (hiç bir antrenman yaptırılmıyor) gene de düşüşe çare bulamadım.

Sakatlık sonrasında düzelmelerinin ardından toparlanmalarını mı beklemek gerekiyor illa?
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

malesef adamlar tamamen iyileşene kadar bekliceksin bol fm'li günler

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Ya sakatken çok düşmüş gözüküyor hakkaten ama, 2 haftalık bir antrenman sonrasında sakatlanmadan önceki hallerinde büyük ölçüde dönüyorlar ya...

konuyla alakalı bişey sormak istiyorum.ben şuanda Fener le oynuyorum.world class antrenörler pysico(böyle bişeydi) falan aldım ama her hafta mutlaka bi oyuncum sakatlanıyor antremanda.bunu nasıl durdurabilirim fikri olan varmı?

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

evet sakatlıktan cıktıktan iki hafta sonra kendilerine geliyolar ama hocalar iyi ise bu zaman bayagı azalıyo

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Quote Originally Posted by hucar17
    konuyla alakalı bişey sormak istiyorum.ben şuanda Fener le oynuyorum.world class antrenörler pysico(böyle bişeydi) falan aldım ama her hafta mutlaka bi oyuncum sakatlanıyor antremanda.bunu nasıl durdurabilirim fikri olan varmı?
    Antrenman programın ağır olabilir kontrol etmeni tavsiye ederim, ağırsa biraz düşür...

Ayrıca sezon öncesi futbolculara tatil vermelisin de, yoksa vücutları dayanmıyor ve yeni ayrıca sezon öncesi iyi bir kondisyon programı uygulamalısın...

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by hucar17
    fizyoterapistler oyuncuların sakatlanmasını engelleyemez arkadaşım.Onların world class olması tedavi süresinin kısa olmasını sağlıyor...

Dengeli antreman programlarıyla bu sakatlıklar ortadan kalkar.Ben kendi programımı uyguluyorum ve sakatlıklar asgariye indi.Forumdaki arkadaşlar Vieri'nin taktiğini öneriyorlar

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Quote Originally Posted by eran
    fizyoterapistler oyuncuların sakatlanmasını engelleyemez arkadaşım.Onların world class olması tedavi süresinin kısa olmasını sağlıyor...
    Ayrıca bir dahaki aynı konuda ağır bir sakatlık riskini azaltıyorlar, bi da bi da oyuncu aynı yerinden sakat olmuyor...

saolun benim anteramn düzeyin en ağırdaymış.odan oluyodu heralde...

Nesil
    2006

evet antreman düzeyni genelde medium'un en üst seviyesi yap ve sezon öncesi en ağır'a getir ama hazırlık maçın çoksa ağırda tut

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hayır arkadaşlar iyi bir doktor alırsanız bu sorun hallolur.italya ligi,ingiltere liginde bir sürü özelliği yüksek olan doktorlar var onlara bi bakın.gücü yüksek olanları alın.

Mesaj Yetkileri