Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 71 arası toplam 71 sonuç

Konu: SEMPATİK_TAKTİK (3 Sene Hiç Kaybetmeden Bütün Kupaları Kazanın Nasıl mı?)

Hybrid View

taktiği nereye koycaz arkdşlar

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

belgelerim/sport interactive/football manager2008/ schedules kısmına atacaksın.
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by 10672196 View Post
    belgelerim/sport interactive/football manager2008/ schedules kısmına atacaksın.
    belgelerim/sport interactive/football manager2008/tactics değil mi ?

Quote Originally Posted by R00T3RR00R View Post
    belgelerim/sport interactive/football manager2008/tactics değil mi ?
    Öyle, dalgınlığına geldi herhalde

bole oyunun zevkı cıkmaz yaff kendın bısıler uretmedık den sora da nese guzel

Bu Taktigin Sahibi Sayin Arkadasim Taktigini Cok Merak Ediorum Yorumlardan Sonra..ama Yükleyemiorum Taktigini Kaydet Diorum Not Defterinde Acilio Napacagimi Bilmiorum Yardimci Ol Lütfen Nasil Acmam Lasim Kademe Kademe Sölersen Cok Sevinirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    buLdumm ve suan besiktasta 6sezonda dahi en ufak bir basarım biLe yoktu ve 6.dönemimde istifa eddim kendimi cok sevdirmisimki adamLar hep sözlesme önerdi ligi 4.7.bitirdigim halde heb.istifa eddim ve roma istedi beni.BU
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    buLdumm ve suan besiktasta 6sezonda dahi en ufak bir basarım biLe yoktu ve 6.dönemimde istifa eddim kendimi cok sevdirmisimki adamLar hep sözlesme önerdi ligi 4.7.bitirdigim halde heb.istifa eddim ve roma istedi beni.BU TAKTİGİ YENİ GÖRDÜM VE İLK DEFA DENEDİM LİGİN BİTİMİNE 4 HAFTA KALA DENEDİM 2.SIRADAYDIM MİLAN SAMPYON OLMUSDU ZATEN.LİGİN KALAN 4 HAFTASINDA BU TAKTİKLE 17GOL ATTIM TEK GOL YEMEDİM.BRAVO KARDESİM ELİNE SAGLIK TEBRİK EDİORUM
    Last edited by difoun : 27.Ağustos.2008 at 12:05 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by difoun View Post
    Bu Taktigin Sahibi Sayin Arkadasim Taktigini Cok Merak Ediorum Yorumlardan Sonra..ama Yükleyemiorum Taktigini Kaydet Diorum Not Defterinde Acilio Napacagimi Bilmiorum Yardimci Ol Lütfen Nasil Acmam Lasim Kademe Kademe Sölersen Cok Sevinirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    buLdumm ve suan besiktasta 6sezonda dahi en ufak bir basarım biLe yoktu ve 6.dönemimde istifa eddim kendimi cok sevdirmisimki adamLar hep sözlesme önerdi ligi 4.7.bitirdigim halde heb.istifa eddim ve roma istedi beni.BU
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    buLdumm ve suan besiktasta 6sezonda dahi en ufak bir basarım biLe yoktu ve 6.dönemimde istifa eddim kendimi cok sevdirmisimki adamLar hep sözlesme önerdi ligi 4.7.bitirdigim halde heb.istifa eddim ve roma istedi beni.BU TAKTİGİ YENİ GÖRDÜM VE İLK DEFA DENEDİM LİGİN BİTİMİNE 4 HAFTA KALA DENEDİM 2.SIRADAYDIM MİLAN SAMPYON OLMUSDU ZATEN.LİGİN KALAN 4 HAFTASINDA BU TAKTİKLE 17GOL ATTIM TEK GOL YEMEDİM.BRAVO KARDESİM ELİNE SAGLIK TEBRİK EDİORUM
    Anlattıklarını birkaç defa okumama rağmen anlayamadım.Kusura bakma ama söylediklerin olacak gibi görünmüyor.Mesela ben Yozgatspor'u olağanüstü yerlere taşıdığım ve inanılmaz başarıları aldığım halde 2020 lere gelmeden büyük takımların listesine giremiyorum.Sen 6 sene hiçbir şey yapamadın ve Roma istedi öyle mi?İlginç.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

dostum hiç bişşey yapmadan imkansız

mesela ben yarı final oynadım ilk sezonumda fb ile türkiye kupasını aldım ligi farkla önde bitirdim sampiyonlar liginde gol kralı guiza oldu falan yani her turnuvada en golcüler benden ckmıstı ama bu taktigi kullanmamıstım 4-4-2 kullanmıstım ve bana sezon sonunda en güclü porto teklif gönderdi yani snn dedigin olcak seymi

resimler görünmüyor ama sanıyorum arkadaş Roma da dünyanın oyuncusunu almış ve bazılarıda hile yaptıgını düşünüyo .... Arkadaşlar Roma yı alın ve görün R.Madrid den zengin adamlar para yagdırıyolar.... transfer bütcem 18 milyon doların altına düşer düşmez hemen siz daha hiçbirşey istameden onlar transfer bütçesini artırıyolar ..... bence deneyin derim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ayrıca Fenerbahceyle başlayop 2. sezon bitince Arsenalin listesine girmek mümkün lütfen kimseyi hile yapmakla suçlamayalım... düşşünün finalde Barca ya karşı 3-0 dan 3-3 e getirip penaltılarla şampiyon oldugum gün İnternazzionale dan teklif aldım bunlar tamamen güçlü takımların o anki durumuyla ilgili başarısız bir sezonun ardından neden olmasın diyorum
    Last edited by caglayancol : 05.Eylül.2008 at 00:26 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Taktik tek kelimeyle 1 numara...FB ile oynuyorum bu taktik sayesinde Şamp.Liginde gruplardan İnter'in önünde 1. çıktım...Takımda ise hiçbir takviye yok...

TSL de 13G 2B 1M ile zirvedeyim.Çok gol atamıyorum ama henüz sadece 8 gol yedim 16 maçta.Bence harika.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

lazioyla deniorum su anda 15.likten aldım tkaımı 7.lige kadar cıktım sezon yetmedi suanda ilk yarı bitti 2. sezonumda 2 maglubiyet 3 beraberlikle liderim maclar genelde bol gollü bitio yalnız dikkatimi ceken nokta maclarda galip geldiniz skor genelde ya 3-0 yada 2-1 yani maclarda genelde 3 tane gol oluo ve kondiyonları cabuk düşüo maclardan sonra 70 lerde geziolar
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ve macların ilk yarısında tek kale oynuyoruz 2.yarı top %70-75 onlarda oluo ve beraberligi yakalıyorlar kondisyon sorununa bi cözüm arıyorum fakat bulamadım yardımcı olursanız antreman olarak tt kullanıyorum.
    Last edited by Eguet : 11.Ağustos.2009 at 20:22 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri