1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Neymar | AM/FC | 17 | 20 milyon €

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

Default Neymar | AM/FC | 17 | 20 milyon €

Adı : Neymar

Takım : Santos

Pozisyon : AM/FC

Önemli Özellikleri : Dribbling, Flair, PAce, Accleration

Bu yıldız adayını sizlerle paylaşmak istedim ilk sezon ki halini ve 21 yaşında ki halininin resimlerini ekledim alırsanız hiç pişman olmazsınız wonderkid oluyor kendisi 18-20 milyon euroya alabilirsiniz 48 ay taksitle
    Last edited by Lim10 : 07.Mayıs.2010 at 01:33

10.0 da Bursaspor a gelirmi

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Çok zor gelmez sanırım.Oyuncu çok iyi yanlız bende Milan'a gitti alamadım onu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by berat87 View Post
    10.0 da Bursaspor a gelirmi

İlk iki sezonda maaş bütçen çok iyi olmadığı için gelmiyor... Ama ondan sonraki sezonlarda başarı yakalayıp finansınıu düzeltirsen bu adamı 19, 20 yaşında takımına katabilirsin...

Benim bir oyunumda da Real MAdrid'deydi.. Bende Brezilya takımını yönetiyordum aynı zamanda.. BU çocuğuda oynatıyordum çok iyiy oyuncu gerçekte

en az 20 milyon euro'ya izin veriyorlar bonservis için
    Sentugo.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Çok pahalı olduğu için denemedim

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

10.3 te ilk başlarda alırsan £15M ücrete alabiliyorsun.

Nesil
    2006

10.3 yamasında, 4. sezonumda Fenerbahçe'ye aldım. 22 milyon € gibi bir ücrete geldi. 3-4 maç oynadığı net bir bilgi veremiyeceğim; ama oyunda ki diğer üç sezonunda Brezilya'da çok üstün bir performans göstermiştir.

Bu neymari nasil kullaniyorsunuz??

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by FuatKekec View Post
    Bu neymari nasil kullaniyorsunuz??
    Tam forvet olarak baya verim aldım. 15 milyon £'da aldım Rangers'a daha sonra 18 milyon £'da Juventus'a gitti 1 sezonda. Hem gol atıyor hemde attırıyor. 4-3-AMR-AML-ST'li sistemde ST'de tam forvet ile oynattım...
    I'm back...

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

6m € Fener'e aldım Milevski ve Gignac vardı 2sini satıp yanına Lukaku çektim şuan bakalım nolcak

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sağ Kanatta'da oynayabildiğini gördüm oyunculara bakınırken ve Yattara'nın yerine aldım. Stili kanat oynamaya dahan yatkın geldi bana. Yeni Yattara'mız olarak kullanacağız.

20 Milyon Euro'ya aldık. Satışında iyi kar yapmak istiyoruz.

oyunda barça veya real madrie' gelip tutunamayan 2 sezon sonra 2gömlek düşük dortmund napoli gibi takımlara ucuza satılan oyuncu...

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

Quote Originally Posted by resdiyer View Post
    oyunda barça veya real madrie' gelip tutunamayan 2 sezon sonra 2gömlek düşük dortmund napoli gibi takımlara ucuza satılan oyuncu...
    o zaman bekleyim ben biraz para yok zaten

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Bende Shaktar'a gitti. Hazard'da orada o kadar Real falan denirken Shaktar çok enteresan. Giderken Wonderkid'ti ama zaten normalde de almazdım. Takımda Anti - Brezilya yöntemi uyguluyorum.

Eğer paranız varsa kesinlikle kaçırmamanız gereken oyuncu.15-20 mn Euro 48 ay taksitle takımınıza katabilrsiniz.

Ben bu oyuncuya sadece 1sezonda 43 gol attırdım.30 kadarda asist yaptı

klasik 442 nin sol forvetinde poacher olarak birde oyun kurucu olarak seçerek oynattım. Tüm topları onda toplatın,arkanıza yaslanın ve izleyin.

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Kesinlikle tartismasiz bu serinin en iyi genc oyuncusu

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Bir türlü sevemedim , hep abartı gibi geldi kendisi . 15'e alıp 20 Milyon £ + %45 pay maddesi ile Bayern'e sattım , yerine aldım David Silva'yı çok memnunum .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Brezilya milli takımında copa america boyunca ilk11 oynattım. 2 gol atabildi. çok kaçırdı Kadlec gibi bi adam. sonra adrianoyu geri çağırdım takıma çünkü sevemedim kendisini bir türlü.

İlk 2senesinde çok şeyler beklemeyin ondan. Yaşı 20ye ulaştıktan sonra dünyanın en iyi oyuncusu oluyor. Çok kaçırıyo dediğiniz oyuncu kalenin içine top süre süre giriyor artık =)

4. sezonumda bu adamı M City e getırebılmek ıcın arap patronların basını agrıtıp ek transfer butcesı ıstemıstım biraz pahalıya patladı ama 45 M a almayı basarmıstım. Ayrıca hızı daha fazla gelısıo. bu adamı almak ıcın dusunen warsa dusunmesın alsın tabı parası warsa

3. sezondayım siftah yok daha top sürüyor başka birşey yapamadı henüz belki 1 seneye patlar fazlada forma şansı vermiyorum agüero ile hulk var yanlarında dzeko arada neymarı alıyorum işte ama henüz tık yok bakalım

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

neymar'ı sürekli oynatırsan verim alabilirsin. agüero, dzeko ve hulk arasında kaybolur tabi
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Fulham ile oynarken 21 M €'ya almıştım. Robinho ile yanyana oynattım ikisini forvette epey verim almıştım. 8 maçta 8 gol gibi birşeydi sanırım.

Arkadaşa dayanarak söylüyorum çift forvet olarak 2 poacher yan yana nasıl bir verim alınır? Target Man - Poacher yada komple forvet - poacher'a göre kıyasla?

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by caglaruzun View Post
    Arkadaşa dayanarak söylüyorum çift forvet olarak 2 poacher yan yana nasıl bir verim alınır? Target Man - Poacher yada komple forvet - poacher'a göre kıyasla?
    Normalde ben birini atak diğerini destek (support) oynatırım ama biri Advanced diğeri Poacher'da olabilir. Yada biri Poacher diğeri ise Complete (support) veya Deep Lying (support) düşünülebilir. Mesela ben Agüero'yu son 2 yazdığım rolde kullandım. Deep Lying yaptığımda top sürme ve yaratıcılığı arttırıp uzaktan şutlarını karışığa getirerek kullandım. Neymar'da bu rollere uygun kullanılabilir çünkü aynı zamanda yaratıcı bir oyuncu.

Mesaj Yetkileri