1 ile 28 arası toplam 28 sonuç

Konu: FM10da Bursaspor?

Default FM10da Bursaspor?

Sizce fm10daki Bursa gerçeğe uygun mu? Bursayla daha kariyer yapmadım ama yapıcam, yapanlara sorum: özellikler uygun mu, şampiyon olmak mümkün mü? Benim oyunda ilk sezon 12.oldu Bursa (Ertuğrul Sağlam'ın özellikleri de uygun değil sanırım.)

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Bu konuda Coşkun'u ( Bursasspor Araştırmacısı ) kutlamak lazım. En çok beğendiğim araştırmalardan birisi. Oyunda bazen hatalar olabiliyo , ama genel olarak çok başarılı takım.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

volkan ve ozan daha iyi olabilirdi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Açıkçası ben ilk oyunumda şampiyon olmuştum 75 puan ile.. Oyunda Bursaspor çok iyi yansıtılmış.. Volkan Şen'in profili kötü gibi gözüküyor ama performansı iyi.. Ozan İpek kötü bence hiç oynamadım direk sattım kendisini o profille.. İbrahim'in de hızı arttırılabilir..

İvankov, Ömer Erdoğan,ALi Tandoğan,Keçeli,Hüseyin,Krita,Sercan,Turgay,Serdar çok iyi yapılmış. Ergiç ile Battalla hazır gelmişti..

İsmail Odabaşı hakkında ne olur bilmiyorum ama oyunda gerçekten çok kötü.. 12 hızı var.. en az 14 olmalı bana kalırsa... Ayrıca Eren albayrak'ın da profili iyi.. P.a sı doğru..

Finans olarakta çok iyi yansıtılmış ve bazı koçlarda iyi..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Ozan devre arasına kadar bu kadar iyi performans göstermedi. 2. devre çok iyi oynamaya başladı Ozan. Mesela ben Ozan'ın CA'sını artırıyorum. Ortalama oyunculardan daha iyi oyuncu Ozan bana göre.

Daha iyi olabilirdi demek yerine, tam olarak özellikleri söylesek daha iyi olur..

Ben Bursa ile kariyer yaptım. Gerçekten çok gerçekçi yansıtılmış. Araştırmacıyı tebirk etmek lazım.

Soruya gelecek olursak;

evet şampiyon olabiliyorsun. ama kolay olmuyor tabi. takımı sürekli takip etmen herkesle özel olarak ilgilenmen gerekiyor.

Takım en iyi 4-4-2 veya 4-4-1-1 oynuyor. Buna göre ii taktiksel oynamalarla başarıya ulaşılabiniyor. Ayrıca çok zevk alıyorsun kariyerdende

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Coşkun işini iyi yapar zaten.

Ben de bir sezon oynadım şampiyonluk yarışı içerisindeydim.

Nesil
    2006

Evet Uygun, ben 2010-11 sezonunu dün tamamladım. Bursaspor iki hafta kala şampiyon oldu, ben(Fenerbahçe) ise Trabzon maçında 1-1 berabere kalmıştım. Gerçeğin aynısı oldu. Oyundan görüntü alamıyorum, hep masaüstüm gözüküyor. Alabilsem gösterecem.

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

10.3'e göre konuşursam Bursaspor başarılı yansıtılmış oyuna ancak iyi bir avrupa mücadelecisi gibi yansıtılmış. Ben özellikle Gaziantep'i beğendim. Çok başarılılar. Aslında olması gerekenden daha fazla başarılılar ya da bana öyle denk geldi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bnde Karşıyaka çok iş yapıyor.. Şuan Türkiye'nin 4. büyük klübü
    Sentugo.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Ilk 3'e oynuyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Olması gerektiği gibi başrılı bir ekip olmuş

vedat1987 Misafir

Vallahi bende şampiyon yaptım daha ilk sezonda 4-2-3-1 asimetrik ile.Hücum yönü kuvvetli 0 transfer ile şampiyon oluyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by vedat1987 View Post
    Vallahi bende şampiyon yaptım daha ilk sezonda 4-2-3-1 asimetrik ile.Hücum yönü kuvvetli 0 transfer ile şampiyon oluyor.
    Sağ ve sol beke ihtiyaç var..
    Sentugo.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Bende şuan 2. sırada 25. haftadayız henüz..Hatta Volkan Şen ve Ozan İpek bende olmasına rağmen 2.'lik süper bence Bursa için

bence aynı ben leverkuseni yönetirken 3.sezonda şampiyon olmuştu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by serorio View Post
    10.3'e göre konuşursam Bursaspor başarılı yansıtılmış oyuna ancak iyi bir avrupa mücadelecisi gibi yansıtılmış. Ben özellikle Gaziantep'i beğendim. Çok başarılılar. Aslında olması gerekenden daha fazla başarılılar ya da bana öyle denk geldi.
    Bende Antep ilk sezon küme düştü yahu

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Bende de antep hep kümeye düşüyo
    turksportal...

Nesil
    2006

Bir oyun bu kadar gerçek olur, Trabzon'la berabere kalarak liderliği iki maç kala verdim, yaşadığım şok ile üçüncü oldum. İşte bu kadar gerçekci.

bursaspor da turgay bahadır çok güzel olmus adam gırdıgı her pozisyonu golle sonuclandırıyor tabi sercanın hakkını yememek gerek

Quote Originally Posted by Universal View Post

Bir oyun bu kadar gerçek olur, Trabzon'la berabere kalarak liderliği iki maç kala verdim, yaşadığım şok ile üçüncü oldum. İşte bu kadar gerçekci.
    iyiymiş harbiden bi bursa kariyeri farz oldu

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by mitat View Post
    bursaspor da turgay bahadır çok güzel olmus adam gırdıgı her pozisyonu golle sonuclandırıyor tabi sercanın hakkını yememek gerek
    O adam sayesinde EURO 2012'ye gidemedi Türkiye. Avusturya'yı tercih etti.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Bende hiç Anadolu takımı şampiyon olmadı göremedim anca ben başına geçersem sendeki oyun baya gerçekci Batuhan..

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Bende hiç Anadolu takımı şampiyon olmadı göremedim anca ben başına geçersem sendeki oyun baya gerçekci Batuhan..
    Zaten intikam için bir sonraki sezona başladım. 17 haftada 1 yenilgi aldım diğer bütün maçlarımızı kazandım. Avrupa'da ise sadece bir kez yenildim. Önüne gelene 5-6 atıyorum. İnşallah seneyede Fenerbahçe böyle olur.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

FM 09'un gerçekçi olduğuna inanıyorum hala ben , Welling ile 2020'ye gelmiştim ve 2017-2018 sezonunda Denizlispor şampiyon olmuş ben fark etmemişim hala inanıyorum .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

bende 3 sezon üst üste şampiyon oldular

Gerçekten mükemmel olmuş. Şu ana göre sadece Ozan İpek gerçekçi değil. Ama Ozan zaten 2. yarı özellikle çok iyi oynadı. İlk sezonumda 75 paunla ligi aldım. 2. sezon ŞL de averaj takımı oldum o ayrı

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Ozan İpek ilk yarı fazla bir şey yapmadı bildiğim kadarıyla bence Çoşkun arkadaşımız onu ellememekte doğru bir hamle yapmış bana göre..Antrenman programıyla Ozan'da gelişebilir bence..

Mesaj Yetkileri