1 ile 29 arası toplam 29 sonuç

Konu: Fantastik bir kariyer - Juventus FC [ 11.1.0 ]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Default Fantastik bir kariyer - Juventus FC [ 11.1.0 ]

Evet fantastik bir kariyer.Çünkü FM 10'da fazla kariyer yapamamıştım ve yavaş yavaş unutmaya başlıyodum tekrar sahalara dönmek istedim eski formu yakalamak lazım bi yerde biraz yardımla güzel bir kariyer olması dileğiyle ..

Juventus, İtalya'da ki en köklü , en başarılı , en çok taraftarı olan bir takımdır.İtalyan takımları arasında 51 kupayla en çok kupa alan Juventus rakiplerine karşı tartışılmaz üstündür.Şike skandalına karıştıktan sonra biraz durgunlaşsada eski günlerine tekrar dönmeye çalışan Juventus hala daha bunu başarabilcek güçtedir.

Juventus'un herşeyi Alessandro Del Piero

Takviyelerim olcak.önerilerinizi beklemekteyim.görüşlerinizi her şekilde söyleyebilirsiniz eleştrilere açık bir kariyer olcak SS'ler birazdan şimdiden teşekkürler
    Last edited by Bursaspor : 15.Kasım.2010 at 00:02

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu,zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar.

Başarılar, taraftar konusunda Napoli kadar ateşli olamazlar !! juventus'un kadrosu çok iyi transfersiz teknik kadroya takviyeyle şampiyon olacağına inanıyorum De Ceglie'ye iyi baki Melo'yu da üzme

2010'da ilk sezonda şampiyon olmuştum Juve'yle .Ortasahaya ve defansa takviye şart.. Umarım başarılı olursun.

takviye konusuna katılmıyorum bir çok oyuncusu avrupa standartınız üstünde ortasaha da. defansta chiellini, maxwell ve grygera iyiler. bir tane DC dışında oyuncuya gerek yok bence. ortasaha da pepe, sissoko, marchisio ve melo muhteşem. 3-5-2 ve 4-2-2-2 çok güzel gidebilir bu kadroya.

Nesil
    2010
    Yer
    izmir

Başarılar dilerim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Quote Originally Posted by rainmakerr View Post
    Başarılar, taraftar konusunda Napoli kadar ateşli olamazlar !! juventus'un kadrosu çok iyi transfersiz teknik kadroya takviyeyle şampiyon olacağına inanıyorum De Ceglie'ye iyi baki Melo'yu da üzme
    Quote Originally Posted by juricevic View Post
    2010'da ilk sezonda şampiyon olmuştum Juve'yle .Ortasahaya ve defansa takviye şart.. Umarım başarılı olursun.
    Quote Originally Posted by rainmakerr View Post
    takviye konusuna katılmıyorum bir çok oyuncusu avrupa standartınız üstünde ortasaha da. defansta chiellini, maxwell ve grygera iyiler. bir tane DC dışında oyuncuya gerek yok bence. ortasaha da pepe, sissoko, marchisio ve melo muhteşem. 3-5-2 ve 4-2-2-2 çok güzel gidebilir bu kadroya.
    Quote Originally Posted by K1nq35 View Post
    Başarılar dilerim
    teşekkürler herkese taraftar konusunda napoli tabiki ama maksat görsellik olsun ona bişi diyemem takviye konusuna gelince orta saha kısmı gerçekten çok iyi kalabalık bir orta sahayla bu işin üstesinden gelebilirim defansı da gayet iyi ama ileri uca 1 takviye orta sahayada güzel bi takviyeyle futbolu endüstriyelleştirip paraya çevirebilirm ss'leri görceksiniz az sonra zaten yorumlarınızı esirgemeyin önerilerinz için sağolun

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Kankacım kariyerin hayırlı olsun yahu

Çok iyi bi seçim yapmışsın başarılar dilerimZevkli olacak.Sağlam görselli bi kariyer bekliyorum kanka senden

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Hazırlık Kampı

Hazırlık dönemini pek iyi geçmese de oyuncuları tanımak adına güzeldi.6-2 lik mağlubiyet şaşırtmasın sizi o zaman oyuncularımn çoğu milli olduğundan dolayı saçma sapan bi mağlubiyet oldu tabi bu arada avrupa kupasında Elfsborg'u 0-0 ve 3-0 lık skorlarla eledik.4.turdaki rakibimiz Hırvat "Sibenik" takımı. Genel olarak 4-5 oyuncudan çok memnunum.Transferlerimiz de var tabi ki onlarında çok katkısı oldu bu dönemde takıma alıştılar gibi.

-------------------------------------------------------------------

Milan Badelj Juventus'ta ..

Vaclac Kadlec Juventus'ta...

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Umarım uzun soluklu olur demek isterdim ama.Endüstri siyaset karıştırcaksın sen bu kariyere bence çok sürmezYine de juventus u çok yıpratma ve trezegol ü geri getir

Başarılar
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Umarım uzun soluklu olur demek isterdim ama.Endüstri siyaset karıştırcaksın sen bu kariyere bence çok sürmezYine de juventus u çok yıpratma ve trezegol ü geri getir

Başarılar

duygusal hareket etmek te istemiyorum aslında gidişata göre yapcaz bişeyler eyvallah sağolasın

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Sébastien Bassong Juventus'ta...

*Salihamidzic ile yollarımız ayrılmıştır.Lanzafame Man.City'e Grosso Celtic'e Sissokko'yu Fulham'a kiraladık.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Avrupa Ligi 4. Eleme 1.Maç

Avrupa Ligi 4. Eleme 2.Maç

1.maçta ilk yarım saat içinde bulduğumuz gollerle rahat kazandık ve 2.maçı düşünmeye başladık.Takım sisteme alıştı gibi.Çünkü 2.maçta da aynısı oldu biraz geç bitirdik ama net skor aldık.Badelj şık bir gol attı. Iaquinta sakatlıktan sonra güzel oynadı.Grubumuz tatlı sert bi grup oldu Serie A başlama arifesinde yorumlar sizin..

Transferler ve ilk sonuçlar güzel. Bassong Free Transfer mi başlıyo oyuna

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

bassongu nasıl beleş aldın kardeş başarılar bu arada

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben niye hiç farketmedim ya Bassong free falan mı başlıyor

sakary Ali Misafir

Transferler gerçekten çok kaliteli beğendim.Avrupa Liginde çekşimeli bir grup olacaktır.Ama sen rahat çıkarsın.Başarılar dilerim.

başarılar umarım istedigin yerlere gelirsin.

23. Default

güzel transferler başarılar..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

sağolun arkadaşlar.. Bassong transfer listesindeydi ve beleşti bende ilk gördüğümde şaşırdım ama iyiye geldi bana ihtiycaım vardı böle bi oyuncuya

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Serie A - 1.Maç

Deplasmanda Catania'ya konuk olduk.Bassong siftah yaptı ilk yarının uzatmalarında Krasic skoru belirledi ve ilk maçımızdan 3 puanla ayrıldık ..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Serie A - 2.Maç

Rakiplerimiz karşımızda çok kart görüyor Iaquinta hat-trick yaparak maçın yıldızı oldu.Zorlu Fiorentina virajını rahat geçtik.

Avrupa Ligi B Grubu - 1.Maç

Avrupa Ligi'nde ki ilk grup maçımızda İngiliz temsilcisine karşı zorlandık.2 tane kırmızı kart görmelerine rağmen gol bulamamamız sıkıntı. 19 şut attık 10'u kaleye buldu nerdeyse ama gol 1 tane var..bu soruna bi çözüm bulmamız lazım...

Serie A - 3.Maç

İşte başka bir çok şutlu ama tek gollü maç.19 şutun 9 u kaleyi buldu.Çok zorlanmaya başladık sanki Badelj sakat kendine gelebilmesi için 1-2 haftaya daha ihtiyacı var.Zor oldu ama 3 puanı aldık.

Serie A - 4.Maç

Ve patladık.Palermo'ya kendi sahamızda 2-0 yenildik ve moralimiz az da olsa bozuldu.Üzülmek yok ama Hedefim Pastore...

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

başarılar kardeşim neymar pastore ve guiliano 3sünü al derim
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    başarılar kardeşim neymar pastore ve guiliano 3sünü al derim

eyv. abicim ilk senemi bitiriyim o 3'lü aklımda zaten pastore'ye direk bi operasyon yapmalıyım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Serie A - 5.Maç

Avrupa Ligi B Grubu - 2.Maç

Serie A - 6.Maç

6.Hafta Sonunda Serie A'da Görünüm

Avrupa Ligi B Grubu 2.Hafta sonunda Görünüm

Lecce'de ki şanssız yenilgi..Avrupa Ligi'nde ki kayıpsız devam ve Lazio beraberliği.. inişli çıkışlı grafiğimizi oyuncularıma borçluyum çünkü bir öyle bi böyle oynayıp çıldırtıyolar beni .. bu gecelik bu kadar herkese iyi bayramlar...

Mesaj Yetkileri