Sayfa 2 / 9 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 247 sonuç

Konu: Total Dominasyon – Sadece Taktik Değil, Felsefe [9.0.1 versiyonu için]

gurkano Misafir

Bende bugün deneyip aldığım sonuçları paylaşacağım. Paylaştığın için teşekkürler.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Konya Şekerspor- Kocaelispor-2

90+5 .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    Konya Şekerspor- Kocaelispor-2

90+5 .
    Bu Konya Şekerspor Konyaspor mu, yoksa alt liglerden bir takım mı? Ayrıca dediğim herşeye uyuyor musunuz?
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

En alt liglerden konya şekerspor.Bu maçta tam uymamıştım.Tam uyduğum maçta kartalsporla berabere kaldım sslerle ifade edeyim;

ve bu top gol oldu
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Açıkçası Konya Şekerspor hakkında bir bilgim yok. Taktikte kullanılması gereken oyuncuları zaten belirttim. O özelliklerdeki oyuncuları barındırırsanız başarılı olursunuz.

Ayrıca alt liglerde oynadığınız için çoğu oyuncunun yaratıcılık serbestliğinden kırmanız gerekir. Ayrıca AMC'nin free role'unu kaldırmanız gerekir.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Ben yalnızca taktiği denedim antremanı da deneyeceğim ama bir sorum olacak antreman elbette taktiğe göredir ama ben şuan Tugs antremanını kullanıyorum bu antreman ve o antreman arasında fazla bir fark var mı taktik açısından ?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by DeNiZ_1903 View Post
    Ben yalnızca taktiği denedim antremanı da deneyeceğim ama bir sorum olacak antreman elbette taktiğe göredir ama ben şuan Tugs antremanını kullanıyorum bu antreman ve o antreman arasında fazla bir fark var mı taktik açısından ?
    Taktiği nasıl buldunuz?

Tugs'ı incelemedim. Ancak kullanın, iyi olduğu bilinen bir programdır. Benim programlarım da gayet iyi işliyor ama, deneseniz zarar gelmez.

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Quote Originally Posted by Aydoğan View Post
    Taktiği nasıl buldunuz?

Tugs'ı incelemedim. Ancak kullanın, iyi olduğu bilinen bir programdır. Benim programlarım da gayet iyi işliyor ama, deneseniz zarar gelmez.
    Taktikle oynadığım üç maçı yazmıştım zaten .

Manchester City 3 - 0 Lech

Manchester City 2- 1 Fulham

Manchester City 2 - 0 Aston Villa

Gerçekten oyun çok kolay domine edilebiliyor bu taktikle ayrıca farklı kısımları da olması ciddi bir avantaj .

------------

İlhan abi antreman yorumları için de teşekkür ediyorum , Tugs 2008 de daha iyi gibiydi ama bu seride de ciddi bir zararı olmadı sakatlık açısından yine de diğer antremanı da deneyeceğim.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

M.City-Chelsea

Blackburn-M.City

M.City-Ipswıch

Genel anlamda iyi ama ben genelde hep tek taktik ile oynadım.Yani sizin ki gibi ''atak,giriş vb.'' kullanmadım.Benim için ilk oldu diyebilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

5 taktiğe bağlı kalırsanız City ile mutlaka zaten ilk 2'ye girersiniz. Kendiniz değiştirmek isterseniz de birşey diyemem. Ama sonuçlar iyi gayet.

İlhan abi yine her zaman ki gibi döktürmüşsün.Süper bir taktiğe el atmışsın.Adana Demirsporda deniyorum.Mükemmel bir hazırlık dönemi geçirdik.
    Last edited by SiR ToMaSRoSiCkY1 : 13.Aralık.2008 at 16:31

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Serkan değil İlhan

Geçen seneki gibi başarılı olduğundan şüphem yok. Akşam deneyeceğim.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

oh be süpersin be İlhan Abi sonunda çıktı Total inşAllah Beşiktaş Kariyerimde taktik sorunuma ilaç olacak.Kariyerimi takip edebilmek için http://forum.turksportal.net/vb/show...t=69424&page=6

Benim acimdan 2008 de hic faydali bir taktik degildi.. faka tsimdi gozume cok hos geliyor taktik.. umarim guzel sonuclar elde ederiz...

emegine saglik kardesim

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Abi saol emeğin için indirdim deneyecm

yalnız bu taktiği kullanıcaksak kanat oyuncularına yatırım yapmamamız gerekiyor taktikte ağırlık amc,mc oyunculardan yana

sonunda beklediğim taktik.
    geçen sene bana çok faydalı oldu.
    bu seferki daha iyiye benziyor.Hemen deniyeceğim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Teşekkür eden herkese ben de teşekkür ediyorum. Taktik çokça indiriliyor. İndirenler resimli yorum yaparlarsa memnun olurum.

Taktik için teşekkürler.Ancak ben birşey istiyorum.Bu crossing tackling falan varya onların Türkçe'sini yazar mı biriniz rica etsem şimdiden teşekkürler...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Aydoğan View Post

Taktik paketinde tam 5 adet taktik mevcut. Hepsi için gerekli açıklama zaten adında var. İki adet giriş taktiğimiz var. Biri normal çift forvet oynayan rakiplere karşı giriş, biri de 433 formasyonu ile oynayan, yani ya üç forvet, ya da tek forvet ve iki AMRL ile oynayan ekiplere karşı yapacağınız giriş taktiğidir. Atak yapma sıkıntısı çektiğiniz gördüğünüz an atak adlı taktiğe geçin. Skorun size yeterli olduğunu gördüğünüz an kontra taktiine geçin. Kontra taktiği tek forvetli bir taktik olduğundan geçtiğinizde pozisyonları doğru bir biçimde ayarlamanız gerekir. Son 15 dakikaya yeni girerseniz 424 formasyonunda bir taktik kullanacaksınız, o da adı ile belirtilmiş durumdadır.
    İlhan abi öncelikle bizimle böylesine başarılı ve oyuna keyif katan bir taktiği paylaştığın için sana sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Taktiği Beşiktaş ve Tottenham'la denedim ve oldukça başarılı sonuçlar aldım. Fakat sana bir şey sormak istiyorum. Bu taktiğin iki giriş versiyonu var. İkisi de farklı dizilişlere uygun taktikler. Eğer karşımızdaki takım maça 4-4-1-1 veya herhangi farklı bir tek forvetli sistemle çıkarsa, Total Dominasyon'un hangi giriş versiyonunu kullanmalıyız?
    Şimdiden teşekkürler...

Normal olanı kullanmalısın, zaten öyle diyor eğer rakip takım üç forvet gibi yani eski Total da oldugu gibi bir dizilişe sahib ise (AMR AML FC) gibi. O zaman diğer taktiği kullanmalısın...
    Anladığım kadarıyla o şekilde.
    Daha denemeye vaktim olmadı, indirdim ama deneyince muhakak yazarım sonuçları.

Deniycem ve kısa zamanda yorumlıycam.

Nesil
    2007
    Yer
    Mersin

deplasmandaki maclara ozellikle kontra atak taktigiyle cıkarsanız basarılı oluyorsunuz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul/Melbourne

teşekkürler ben de deneyeceğim..

ilk bakışta zaten ortasahanın ortasının kalabalık olması bir avantaj gibi..fakat umarım hücumda aynı tarz savunmacı takımlara karşı bir kısırlık yaratmaz.

laf arasında eski versiyonlarda oyuncuları toplu oyunda kanatlara çekebiliyorduk ne yazıkki 2009 da bu yok, bu taktik için değil tabi ama genel olarak bence bir eksik olmuş bu.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Summit View Post
    İlhan abi öncelikle bizimle böylesine başarılı ve oyuna keyif katan bir taktiği paylaştığın için sana sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Taktiği Beşiktaş ve Tottenham'la denedim ve oldukça başarılı sonuçlar aldım. Fakat sana bir şey sormak istiyorum. Bu taktiğin iki giriş versiyonu var. İkisi de farklı dizilişlere uygun taktikler. Eğer karşımızdaki takım maça 4-4-1-1 veya herhangi farklı bir tek forvetli sistemle çıkarsa, Total Dominasyon'un hangi giriş versiyonunu kullanmalıyız?
    Şimdiden teşekkürler...
    4411 ile çıkarlarsa Giriş-rakip433 kullanıyorsa taktiği ile çıkın ancak beklerin forward run'larını often yapın.

Diğer bütün arkadaşlara da yorumları için teşekkür ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Ümraniye

Sağol İlhan abi taktiğin çok işe yaradı Aston Villa'da.
    20alex20...

Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
    Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...

Necip Fazıl Kısakurek

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Pişekar View Post
    bayaa bi işe yaramış

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by Pişekar View Post
    uff o ne ya oyle

Bu arada bende şu son 15 dk gerdeyseniz deneyın yazan taktiğ denedım gerıdeyken ilk denemede 2-1 gerye düştüğüm maçta 2-2 yaptık iknci denmedede tottenhama 2-0 yenılırken 2-2 yaptık taktık gayet başarılı olmuş diğerlerini denemdm çünkü kendim bişeler üzernde çalışıyorumda ama eline sağlık İlhan baya iyi olmuş taktıkler.

arkadaşlar bişi sorcam bu antreman paketlerini indirdim.. fm 2009 \schedules a attım bunu nasıl aktıf hale getircem yoksa buraya atmak yeterlimi ????

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

az önce man cıty le süper kupa maçı yaptık ilk yarı golü yedik sonlara doğru yine 15 dklık taktığe döndüm.Sonuç ortada kupayı aldık .

Sayfa 2 / 9 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri