Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 73 sonuç

Konu: Gullo's Update V3 (11.3 Resmi Yaması Üzerine)

Thumbs up Gullo's Update V3 (11.3 Resmi Yaması Üzerine)

GULLO'S UPDATE V3

- 11.3.0 daki eksiklikler giderilmiştir.
    - Türkiye'den ve dünyadan sözleşme yenilemeleri ve staff değişiklikleri güncellenmiştir.
    - Hiçbir oyuncunun CA/PA değerleriyle oynanmamıştır.
    - Muhammed Demirci ( Beşiktaş ) ve Recep Niyaz ( Fenerbahçe ) -9 PA değeriyle yaratılmıştır.
    - Cenk Tosun'un Forvet değeri 20 olarak değiştirilmiştir. Milli takım tercihi ayarlanmıştır.
    - İbrehim Üzülmez hala Beşiktaş'ın sözleşmeli oyuncusu olduğu için takımda duruyor. Ancak sezon sonuna kadar cezalı duruma getirdim. Oynayamayacak yani.

İndirme Linki: http://www.gamefront.com/files/20128...+Update+V3.rar

Rar'dan çıkarttığınız dosyayı " Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\editor data " adresine atın. Yeni oyun açarken 11.3.0 seçip " change " dedikten sonra " 11.3.1 " seçin ve devam edin.

Eksikleri ve yeni haberleri paylaşırsanız sevinirim. Dosyayı güncelleyebilirim. İyi eğlenceler...
    Last edited by GeNç KaRTaL : 15.Mart.2011 at 19:56 Reason: son versiyonun linki eklendi.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Tebrikler , Recep Niyaz -10 dahi alabilir .Geçmişine Denizlispor ekleseniz iyi olurdu .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Tebrikler , Recep Niyaz -10 dahi alabilir .Geçmişine Denizlispor ekleseniz iyi olurdu .
    Ekledim zaten...

teşekkurler..bnde ınmıyo hata verıyo srklı..farklı bı adresten paylasabılırmısın lınkı sorun değilse..

Quote Originally Posted by gkt1984 View Post
    teşekkurler..bnde ınmıyo hata verıyo srklı..farklı bı adresten paylasabılırmısın lınkı sorun değilse..
    Linki tarayıcıya kopyala-yapıştır yaparak indirebilirsiniz Direk tıklanınca neden hata verdiğini anlayamadım. Turksportal serverlarında olmadığı için sanırım. Adminler yardım edebilirse sevinirim...

Quote Originally Posted by Gullo View Post
    Linki tarayıcıya kopyala-yapıştır yaparak indirebilirsiniz Direk tıklanınca neden hata verdiğini anlayamadım. Turksportal serverlarında olmadığı için sanırım. Adminler yardım edebilirse sevinirim...
    kopyala yapıstır yaparak denedım ındırme baslamıyo sadece xml dosyasının ıcındekı yazılar gorunuyo o kadar..

Quote Originally Posted by gkt1984 View Post
    kopyala yapıstır yaparak denedım ındırme baslamıyo sadece xml dosyasının ıcındekı yazılar gorunuyo o kadar..
    .rar olarak yükledim tekrar...

hocam yaptıgın değişikliklerin listesini word dosyası olarak verebilmen mümkün mü? kndi database me eklemek istiyorumda..

Quote Originally Posted by burak mat View Post
    hocam yaptıgın değişikliklerin listesini word dosyası olarak verebilmen mümkün mü? kndi database me eklemek istiyorumda..
    Teker teker bilmiyorum , bir yerden bakılabiliyorsa söyle atayım. Dosyayı merge yapmayı dene senin DB ile belki hatasız çalışır. Önce bir yedeğini al ama...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Hocam kaç saat harcadın bunu söylersen bi fikir sahibi olacam indirmek için beklemiyeceğim Turksportalın çalışmasını gördüğüm kadarıyla önemli eksiklikler giderilmiş,evra nın sözleşmesi falanda uzatılmıştı guardiolanın bunlar mevcut mu ? veya indiren bir arkadaş yorumda blunursa iyi olur

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

eto'o bitmiş.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Bu yorumdan sonra indirdim yeni oyuna artık başlayabilirim

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Hocam kaç saat harcadın bunu söylersen bi fikir sahibi olacam indirmek için beklemiyeceğim Turksportalın çalışmasını gördüğüm kadarıyla önemli eksiklikler giderilmiş,evra nın sözleşmesi falanda uzatılmıştı guardiolanın bunlar mevcut mu ? veya indiren bir arkadaş yorumda blunursa iyi olur
    SI forumlarına yazılan ne kadar eksik varsa yaptım diyebilirim. Perpetua'da buna benzer bir dosya çıkaracak büyük ihtimalle. Benim gibi sabırsız arkadaşlar olacağını düşündüm ve aslında kendim için editlediğim DB i paylaşayım dedim. Sözleşme yenilemelerini , başlıkta da belirttiğim gibi güncelledim...

Rusya'da transferler daha bitmedi. Bugün sondu sanırım. Boussoufa'yı da ekleyip dosyayı güncelleyeceğim...

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

kardeş 3. lig açılıyor mu bunda acaba ?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Teşekkürler.Fakat her editor'den yapılan update oyunun çeşitli database'lerinde çalışabilir.11.3'ü data yaparken seçseniz dahi bu update 11.2'de de çalışır.Öyle yapacaklara bilgi olsun

Bu arada update baştan aşağı sizin çalışmanız mı ? Önceki transferler yani
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Arkadaş çok iyi çalışmış valla eksik yok tebrik ederim

link hata verio arkadaslar

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Direk tıklama linki ordan koyala tarayıcıya yapıştır öyle çalışıyor açıklamış üstte zaten

Quote Originally Posted by Börk View Post
    Teşekkürler.Fakat her editor'den yapılan update oyunun çeşitli database'lerinde çalışabilir.11.3'ü data yaparken seçseniz dahi bu update 11.2'de de çalışır.Öyle yapacaklara bilgi olsun

11.3 yaması üzerine olduğunu belirtmiş arkadaş.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by mozole37 View Post
    11.3 yaması üzerine olduğunu belirtmiş arkadaş.
    Ben onu 11.3'e göre yazıldı gibisinden yazdı diye algıladım.Tamam sorun yok
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2006
    Yer
    Osmancık/ÇORUM

Teşekkrler öncelikle Gördüğüm çok önemli bir hatayı belirtmek istedim. Recep Niyaz 2 tane çıkyor ve ikisinin de potansiyeli vs. her şeyi aynı çok ufak bir iki özellikleri farklı. Tesadüftür diye oyunu defalarca tekrar kurdum ama hep aynı. Editörden girip baktığımda ise tek Recep var. anlayamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Osmancık/ÇORUM

Quote Originally Posted by Ghonedre View Post
    Teşekkrler öncelikle Gördüğüm çok önemli bir hatayı belirtmek istedim. Recep Niyaz 2 tane çıkyor ve ikisinin de potansiyeli vs. her şeyi aynı çok ufak bir iki özellikleri farklı. Tesadüftür diye oyunu defalarca tekrar kurdum ama hep aynı. Editörden girip baktığımda ise tek Recep var. anlayamadım
    10 milyonuncu kez kurdum ve bu sefer halloldu hata bendeydi sanırsam

Quote Originally Posted by Börk View Post

11.3 üzerine yaptım ve 11.3 seçerek oynamalısınız DB olarak. Yeni transferler 11.2 DB sinde yok çünkü. Oyunun versiyonu fark ediyor mu bilmiyorum.

Evet , baştan aşağı benim çalışmam. 11.3 te data lock tan sonra ne kadar eksik varsa güncelledim.

Quote Originally Posted by GFBaTu_KhaN View Post
    kardeş 3. lig açılıyor mu bunda acaba ?
    Onun için ayrı bir dosya gerekiyor. Turksportal bu sene çıkarttı mı yoksa çıkaracak mı bilmiyorum...

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Arkadaş çok iyi çalışmış valla eksik yok tebrik ederim
    Teşekkürler , beğendiğine sevindim...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

eto'o bitmiş.

İndirme linkini düzelt istersen usta...

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Sağol , ekledim.

Quote Originally Posted by devrem View Post
    İndirme linkini düzelt istersen usta...
    Linki tarayıcıya yapıştırıp devam edin...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bucaspor'un kalecisi Carlos ve Eskişehirden Sadıqov kontıratları feledildi diye biliyorum ama oyunda 2 oyuncuda takımlarında gözüküyor bir göz atarsanız iyi olur.
    İngiltredende
    Kieron Dyer - Ipswich Town Kiralık
    Barry Bannan - Leeds Kiralık
    Nathan Delfouneso - Burnley Kiralık
    Bu kiralıklar eklenirse daha iyi olur.

Quote Originally Posted by Cmert View Post
    Bucaspor'un kalecisi Carlos ve Eskişehirden Sadıqov kontıratları feledildi diye biliyorum ama oyunda 2 oyuncuda takımlarında gözüküyor bir göz atarsanız iyi olur.
    İngiltredende
    Kieron Dyer - Ipswich Town Kiralık
    Barry Bannan - Leeds Kiralık
    Nathan Delfouneso - Burnley Kiralık
    Bu kiralıklar eklenirse daha iyi olur.
    Carlos hala Bucaspor'da. Sadıqov'u düzelttim. O kiralıklar oyuna eklenmiyor "emergency" ( kısa dönemli ) oldukları için.

Rusya'da transfer döneminin kapanması dolayısıyla dosyayı güncelledim. Konuda yazılan eksiklikleri de giderdim. ( Luis Fabiano vs )

İndirme linki : http://www.gamefront.com/files/20118...+Update+V2.rar

Not : Linke tıklamanız yeterli.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

sayfa bulunamadı diyor.
    eto'o bitmiş.

sayfa bulunamadı diyor.
    Linke tıklayınca oluyor şu an.
    Last edited by Alexi Lalas : 12.Mart.2011 at 21:14