1 ile 30 arası toplam 57 sonuç

Konu: Türkiye Araştırması Güncelleme (3/3/2018'de yenilendi)

Threaded View

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by fcgrkm View Post
    Yazdığım mesajı farklı algılayıp, kullandığın üsluba paralel devam etmişsin. Senin yaptığın gibi subjektif değerlendirme içeren, emeğe saygıdan uzak mesajlara yanıt vermek için bu siteye 12 sene önce üye oldum.

Yazmış olduğun yorumlara gerekli cevaplar daha önce verildi. Yeniden okumak istersen:
    Kendine ait fikrin yok herhalde, benim okumam yazmam var. Kırparak kopyalayıp yapıştırmana gerek yok yani.

Oyuna uydurmak için Oğuzhan'ın DM yapılmasını insanların kabul etmesini beklemesin kimse. Bazı şeyleri beğenmiyorsan editörden değiştir diyorlar. O zaman her sene yeni oyun almaya da gerek yok, nasıl olsa editör var. Bunlar sadece resmi transfer update'i geldikten sonra 5-10 dk içinde ilk bakışta gördüğüm şeyler. BJK'de aynı adamdan 2 tane var ya, şaka gibi.

Bir sürü para veriyoruz, karşılığını alamıyoruz. İşi belki de daha iyi yapabileceklere, hevesi, zamanı olanlara devretme zamanı gelmiştir. Burada tüm emeği geçenleri değil, işini iyi yapmayanları eleştiriyorum. Belki de işini iyi yapmayanlar merkezdekilerdir, iletilsin o zaman bu eleştiriler. perpetua hariç yorumlara tepki veren araştırmacı neredeyse yok.

TSL leş olduğu için Norveç ligi oynuyorum. Bu şekilde devam edilirse oyun Türkiye'de itibarını kaybeder. Bilginize.
    Last edited by ttarlabasi : 21.Mart.2018 at 20:49

Mesaj Yetkileri