Quote Originally Posted by extensor View Post
sen kaç yıl santrafor olarak futbol oynadın savunmayı yıpratmak nedir bilirmisin savunmayı açmak nedir bilirmisin rakip kapanınca senin diğer arkadaşların yan ortalar yapmaktan başka birşey yapamazlar bazende topu amaçsızca ileriye şişirirler baskı yüzünden bunu bilirmsin oyun o hale döndüğünde senin dediğin 170 lik adamlar savunmalardan nasıl dayak yer bilirmisin ingilterede neden her takım striker kullanır bilirmisin striker ne demektir bilirmisin bilmiyorsan fm07 araştırması gaziantep bölümüne bi bakıver geçen yıl barcelona liverpool maçında agger ile carrager messiyi ronaldinho yu etoo yu nasıl dövdü hatırlarmısın

van nistelrooylu mancester şampiyonluğu drogbalı chelsea ye kaptırdı
sahanın boyu 1-83 ve tam bir hayvandır savunmaları yıkar
copa americada robinho forvetti babtista santrafor babtista 190 lık bir hayvandır
geçen yıl rooneyin yanında saha vardır saha sakatlanınca bir sürü puan kaybedildi roneeyde kısa olmasına ragemn çok güçlü olması o açığını kapatır bir etoo bir saviola bir kezman gibi saksağanlarla roneeyi karşılaştıramazsın roneey kezmana omuz atsa kezmana 3 ay çürük raporu verirler
Hakan şükür dünya kupasından önce 2 yıl doğru dürüst top oynamamıştır kondisyonunu yüklediği son brezilya ve kore maçlarını tekrar izlemeni tavsiye ederim ha bu arada hakan varken emre alpay bülent rüştü yoktu sadece hakandan ibaret bir milli takımla 5 sene oynadık bazıları futbol oynamayı hakan dan 5 sene sonra öğrendi bazıları hakan yaşlanınca futbolcu oldu türk milli takımının topu hakana şişirmekten başka bir taktik anlayışı olmadan oynadığı 5 sene boyunca hakan tek başına türk futbolunu geliştirdi hatırlarmısın hollanda türkiye maçını 1-0 lık galibiyetimiz yoksa o zaman çocukmuydun
hatırlarmısın 1-0 lık almanya galibiyetini yoksa o zamandamı ufaktın
adam 37 yaşında ve hala oynuyor bide 27 yaşında görseydin

neyse araştırmaya bir yararı yok bunların senin zamana ihtiyacın var yoğun bir şekilde futbol maçları izle ve kulupleri analiz et bak bu yıl uzun santraforsuz oynayan üç takım var man unt barcelona fenerbahçe lig sonunda aklıma gelirse bu mesajı kopyalayıp tekrar sana göndereceğim anlaştık hatta üçününde başarısız olacağına iddaaya girerim seninle
Şimdi oturup burda sana uzun uzun cevap yazardım yine ama araştırma konusuyla alakasız olur bu yüzden kısaca yazacağım..

Günümüz futbolunda Oyuncular yetenekleriyle ön plana çıkar.. Senin bahsettiğin o bilmem kaç sene öncesinde nasıldı bilmem ama sen hala orda takılı kalmışsın gibi görünüyor.. Sen şimdi burda ben büyüğüm ben bilirim diye ahkam kesiyorsun.. Benimde senin yaşın kadar maçlara gitmişliğim oyuncularla tanışmışlığım var!

Yıllardır dünyanın en iyi futbolcusu seçilen oyunculara bakarsan hiç birisi boyuyla kazanmadı, yeteneğiyle kazandı bu ödülü..Ben 3yıl oynadım forvet olarak savunmayı yıpratmak savunmayı peşinden koşturmak savunmanın seni kaçırdığı andada golü bulmaktır..

Neyse dahada uzatmıyorum.. Tartışmak istiyorsan msnden herzaman gelebilirsin..Sabaha kadar tartışırız..