Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 75 sonuç

Konu: Ayberk Tuncer Kariyeri (Wolfsburg)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Ayberk Tuncer Kariyeri (Wolfsburg)

Ayberk Tuncer Kariyeri (Wolfsburg)

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55538
    Kurallar tek tek okunmuş ve kabul edilmiştir.Öncelikle belirtmeliyim ki sayın arkadaşlarım, temel amacım Fenerbahçe'nin başına geçmek ve onunla kazanabildiğim tüm kupaları kazandıktan sonra kariyerimi sonlandırmak.
    Ben Wolfsburg'a kadar tam anlamıyla bir Türk Del Bosque'ydim. Onun da bir özelliği Beşiktaş'a kadar Real Madrid'den başka takım yönetmemesiydi. Ben de tam anlamıyla bir Fenerbahçe çılgınıydım. Artık kim ne zaman nasıl gelir'i o kadar ezberlemiştim ki ilk sene ŞL finali 2. sene ŞL kupası gibi başarılar almıştım. Ama bu sefer farklı bir lig deneyeyim dedim. Yabancı sınırı olmaması dolayısıyla Almanya'yı seçtim. Çok yüksek seviyede bir takım istemiyordum. Media Prediction kısmına bakarak seçtim açıkçası. 14. diyordu Wolfsburg'a.

Ben de hiç duraksamadan Wolfsburg başkanı Hans Pieter Pötsch'ün sekreterine görüşme isteğimi bildirdim ve akşama bir yemek yiyerek bu konuyu konuştuk. Bana tek istediklerinin ilk 10 takım arasına girmek olduğunu söyledi. Ben ise ilk beşe girmenin çok kolay olduğunu ancak bunun için biraz paraya ihtiyacımız olduğunu söyledim. Tabii pinti çıktı Hans. Magath yılda 3 milyon alıyordu. Sen 5 yüz bin al biz de sana 2 milyon transfer bütçesi verelim dedi. Aradaki yarım milyonu da bir sonraki iç etti =)

Benim zaten ilk tecrübem olacak diye fazla ısrar etmedim. Yılda 5 yüz bin pounda anlaştık. İlk gün stadı gezdim. Güzel bir stad. Volkswagen Arena olarak biliniyor.
    Bunlar bir kaç görüntü.

2. gün takımımın başındaydım. 4-1-2-2-1 oynatacağım. Sol açık ve ön libero mevkiinde açık bir aksama gördüm. Sol açık için Carvalho, Sergio Mota, Felipe, Andres D'Alessandro ile temasa geçtik. Ön libero için ise tek isim var aklımda. Juan Manuel Torres. Defansım mükemmel. Zaccardo ve Barzagli ile kalemi gole kapatacağım. İleri uçta Grafite'yi kullanacağım. Ama yeterli olmayacak galiba ilk 5 için. Belki devre arası Grafite'yi verip yerine Thiago'yu alırım. Şimdilik bu kadar. Transferlerim çok yakında sizlerle.
    Çok değil 2-3 gün içerisinde bu yeşil-beyaz için canını dişine takacak yeni oyuncular gelecek.

Zaccardo'm

Barzagli'm

Bu da kulüp maskotu woelfi =)

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Bence iyi bir seçim barzgali defansta geçit vermez
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007

başarılar dilerim transferlerini merak ediyorum

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Başarılar Kardeş Barzagli Defansda Süper Olur

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

başarılar dilerim transferleri merakla bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Barzagli harşka olmuş. Bence çok iyi bir defans

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Antreman sonrası basın toplantısı.

Spiker: Sayın Tuncer, Wolfsburg'dan önce başka bir takım çalıştırmadınız bu tecrübesizliğiniz sizi korkutuyor mu?
    Tuncer: Asıl rakipleri korkutsun. Daha önce hiç beni ve yönettiğim takımları izlememek onları yusuflatıyordur şimdi. Anam ağzımdan kaçtı. Kaçmışken söyleyeyim. Ön libero için Ayila Yussuf ile ilgileniyoruz.

Spiker: Wolfsburg geçen seneyi 5. tamamlayarak UEFA Kupası'na katılmaya hak kazandı. Siz bu başarıyı tekrarlayabilecek misiniz?
    Tuncer: Yani arkadaşlar siz bile Wolfsburg 14. olur diye yazıyorsunuz gazetelerinizde sonra bana gelip hadi 5. ol bi daha. Yiyor mu!? diye laflar ediyorsunuz. Orantılı olun. Adamın tepesini attırmayın. Sana versem ben bu kadroyu Siirt Köy Hizmetleri Belediyesi İdman Yurdu'na yenilirsin. Başka sorusu olan var mı?

Spiker: Transferler hakkında bilgi verir misiniz?
    Tuncer: Sol tarafa 2 ön liberoya 1 transfer mutlaka gerçekleşecek. Onun haricinde takımımdan gönderilecek 4-5 oyuncu var. Zamanı gelince öğreneceksiniz kimlerin gittiğini kimlerin geldiğini.

Spiker: Azıcık ucundan çıtlatsanız?
    Tuncer: Baş harfleri DC ötekinin EC bir diğerinin LA. Oldu mu?
    Spiker: Olmadı ama oldururuz biz. Fanatik'le Fotomaç'tan arkadaşlar geldi. Onlar yazar birilerini mutlaka.
    Tuncer: İyi günler, arkadaşlar.

Ertesi gün fotomaç

FOTOMAÇ SİZİN İÇİN ARAŞTIRDI!!!
    Wolfsburg'un transferlerini bizzat biz aradık taradık bulduk.

Varan 1

Sola 2 transfer diyen Ayberk Tuncer'in 1 numaralı transferi "DC" Parana'da oynayan genç Brezilyalı ultra hiper mega star Daniel Cruz. O kadar genç ve o kadar yetenekli olan bu oyuncu 25 yaşında ve tam 24 senedir futbol oynuyor. Futbola Cruzeiro Mahalle Mektebi'nde başlayan Daniel Cruz daha sonra babasının ısrarlarıyla Parana Lisesi futbol takımına geçmiştir. Bu oyuncunun bonservisi için 3,5 milyon £'u gözden çıkaran Ayberk Hoca "Ne yapın ne edin Cruz'umu getirin." dedi.

Varan 2

Diğer sol transferi ise Botafogo'nun 3 M'li 7 yıldızlı sol açığı Eduardo. Eduardo'nun C'si uymasa da uydurduk. Fotomaç'ız biz! Bu oynucuya bonservis olarak 2 milyon £ ödenecek.

Varan 3

İşte en bomba bomba bu bomba. Ayberk Hoca, Los Angeles Galaxy'nin Wolfsburg'un yönetimi tarafından alınması isteğinde bulundu. Bu sayede Landon Donovan, David Beckham gibi yıldızları Wolfsburg'a getirtecek. Kurt bu hoca. Vallahi çakal. Çok şerefsiz bir şey.

Herkesten önce transferler Fotomaç'tan okunur!!!
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İşte Varan 1'im. Daniel'im Carvalho'm. Yanındakini de tut getir gelirken dedim ama param yetmedi ona. Kulübüne 5,25 milyon verdik. Sakat geldi. Maalesef ilk 1 ay yok ama toparlayınca çok iyi işler yapacak. Güvenim sonsuz ona.

Edgar Castillo

Tanınmış takıma gidecek diye bi sevindi bi sevindi garibim

Ve işte asıl kilit adamlarımdan biri daha. Defans kurgum uyum sağlarsa eğer çok az gol yerim diye düşünüyorum. Çünkü o gelen adamın adı Leon Andreasen!!!

Eskimiş yıldız Johan Micoud'yu da getirdim.

Ayrıca Yussuf Ayila, Binya ve Ever Banega kiralandı. Kiralık ücretlerinin tamamı Wolfsburg tarafından karşılanacak. Ama kulüplere herhangi bir bedel ödenmeyecek.
    Last edited by Comrade Alberto : 09.Ağustos.2008 at 14:14 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

Güzel bir kariyer olacağa benziyor...

Barzagli ile Zaccardo Wolfsburg'da mı? Sen mi aldın?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İkiside bu yaz wolfsburg'a transfer oldu gerçek hayatta başarılar dilerim transferlerin güzel

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sağolsun Wolfsburg yönetimi gerçek hayatta o 2 oyuncuyu getirdi. Bunlar da gönderdiklerim. Özellikle Micoud transferi çok komik oldu. Adama sözleşme imzalattıktan sonra hala onunla ilgilenenler olduğunu gördüm. Ben de transfer listesine koyup kulüplere önerdim ve 500 K'ya sattım. Tarladan bire alıp pazarda 5e satmak gibi oldu

Mahir Saglik
    Johan Micoud
    Lars Ebeling
    Christian Meyer
    Sergej Evljuskin

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Başarılar dilerim.İyi bir takım seçmişin Wolfsburga sempatim vardır

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Buyrun arkadaşlar hazırlık maçlarım

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Hazırlık maçlarım pek iyi gitmedi. Birazdan kupa maçım var. Leverkusen II ile. Darmadağın etme planlarındayım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Güçsüz rakibimizi adeta ezdik. Sezona umutlarla başlıyoruz. Umarız hedeflediğimiz yerlere rahatça ulaşabiliriz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Sezon başladı. İlk rakibimiz Leverkusen. Hızlı oynayıp kazandık ama çok gol kaçırıyoruz.
    Last edited by Comrade Alberto : 09.Ağustos.2008 at 18:38 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

sakary Ali Misafir

lige iyi başlamışsın tebrikler

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Maçımız Werder Bremen'le. Kazanmayı beklemediğim bir maçta çok iyi performans gösterdik.

Hertha maçı zor geçti. Grafite sakatlandı ve pek de güvenemediğim Radu'ya kaldım. Gerçi bu maçta golünü attı ama bakalım.

Çok garip bir takımım var. Her maç zorlanıyor ama kazanıyor. Goller Radu'dan. Güvenimi kazanıyor şirafsiz.

Maçtan sonra çektim Radu'yu yanıma konuştum.
    Ayberk: Bak ben bu Grafite'yi hiç sevmedim. Paytak paytak yürüyor. Adam gibi oyna ilk yarı sezon arası bu Grafite'yi yollar sana güzelinden bir tane yedek getiririz Güney Amerika'dan. Güzel de bir kızkardeşi olur seni bi başgöz ederiz. Her maç ilk 11 oynarsın. Ama ilk yarıyı gol kralı olarak tamamlayacaksın.
    Radu: Tamam abi hemen abi her zaman abi aman abi.
    Ayberk: Ne abisi lan!? Koskoca menejere abi mi denir!? Unut kızkardeşi sen. Benim olacak o kızkardeş. Yürü git len şimdi!

Yine o maçlardan biri. Yine zorlandık ancak şans bize değil Frankfurt'a güldü. 11 maçdır takımım taktiğime uyum sağlayamadı galiba. Tek golümüz yine Radu'dan.

Golden sonra "Hoca kızı bana bıraksana ya" diye ağlıyordu

Uefa kuraları çekildi. Bize de gele gele Beşiktaş geldi. Hem daha kolayından hem de daha gavurundan bir takım çıksa daha iyi olurdu.

dotomaç transferlerin noldu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    fotomaç pardon :A
    Last edited by hekozja : 10.Ağustos.2008 at 00:03 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hekozja View Post
    dotomaç transferlerin noldu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    fotomaç pardon :A

çok istedim Los Angeles Galaxy alınsın diye ama almadılar

Bjk Maçı öncesi basın toplantısı

Muhabir: Sayın Hocam Beşiktaş'ın Brezilyalı forveti Bobo ile ilgileniyormuşsunuz. Doğru mu?
    Ayberk: Biz Wolfsburg olarak buraya transfer yapmaya değil maç yapmaya geldik. Bundan dolayı maçla ilgili sorulara geçelim. Başka soru

Muhabir: Hocam Grafite'nin sakatlığı ne durumda? Oynayabilecek mi ve de sizce Wolfsburg hücum hattı Beşiktaş savunmasını geçebilecek mi?
    Ayberk: Öncelikle sorular için teşekkür ederek belirtmeliyim ki 1. sorunuz maç saatinde 2. sorunuz maç sonunda belli olacak.

Muhabir: Beşiktaş'ın seyircisi sizi ve takımınızı korkutuyor mu?
    Ayberk: Beşiktaş seyircisi sahaya çıktığınızda 2 takımı da korkutur. Ancak ilk 30 dakika rakip takımı daha çok korkuturlar. Eğer ilk 30 dakika Beşiktaş'a pozisyon vermezsek Beşiktaş seyircisi takımını baskı altına alacak ve hatalar yaptıracaktır. Eminim.

Muhabir: Türkiye'ye dönmeyi düşünüyor musunuz hocam?
    Ayberk: Düşünüyorum açıkçası. Yaz tatilinde Bodrum güzel olurdu. İyi günler dilerim.

Olaylı geçen Beşiktaş maçı az sonra...

ÇARŞI AYBERK'E KARŞI

Ayberk Tuncer'in yaptığı açıklamalardan dolayı onu kınıyoruz. Kendisi bir Fenerbahçe taraftarıdır ve bunu bilmeyen yoktur. Sadece Beşiktaş seyircisine taş atmak için söylediği bu sözlere cevabımız maç saatinde olacaktır. Şimdilik sadece 20 Eylül'ü bekleyin. Cevabımızı o gün vereceğiz.

Maçın ardından Maraton.

Şansal: Yahu hocam bu Beşiktaş seyircisi neydi öyle yahu?
    Erman: Şimdi hojam sen eğer çıkar dersen bunlar destek değil köstek olurlar. Öyle yaparlar seni. Beşiktaş seyircisi bu abi. Aklın hayalin almaz. Hala kulaklarım uğulduyor. 1 saniye susmadılar hocam. Sabahtan akşama. Sabahtan gitmişler Wolfsburg'un kampına. Güvenlikler, polisler barikat kurmuş geçmesinler diye. Barikatın arkasından ıslıklamışlar Wolfsburg'u. Otobüs stada gelememiş zaten. Maç saatinde de hiç susmadılar ve dikkatini çekerim hoca. Eskiden bir başlarlardı Kartal gol gol diye gol yeseler de onu söylerlerdi. Şimdi ıslıklar, taçlarda, kornerlerde alkışlar. Helal olsun Ayberk Hojaya. Adamları ne güzel motive etmiş.

Şansal: Hocam ama ayıp değil mi? Koskoca Wolfsburg'un antrenörüsün. Çıkıp böyle kışkırtıyorsun seyirciyi. Bir dakika Erman Hocam canlı röportaj var. Ayberk Tuncer'le.

Muhabir: Hocam Zaccardo 2 sarı karttan kırmızı kart gördü. Oyuncularınız çok sinirliydi. Neden böyle oldu?
    Ayberk: Açıkçası anlam veremedim böyle profesyonel oyuncuların bu davranışlarına. Gayet sakin başladığımız bir maçta olayları bir anda gerildi. Gereksiz yere 2 sarı kart gördü Zaccardo. İstemediğimiz bir sonuçla ayrıldık.

Muhabir: Hocam Beşiktaş taraftarı hakkındaki sözleriniz kimilerinle amatör yorumlar olarak algılandı. Nedir düşünceniz?
    Ayberk: Yani arkadaşlar ben tarafsız bir şekilde cevap verdim o günkü soruya. Hala da öyle düşünüyorum. Bugün bizim yediğimiz ıslıkların bir çoğu da Beşiktaş'a gitti. 10 kişi kaldıktan sonra daha da ıslık yedik ama bu ıslıklar aynı zamanda Bobo'nun Nobre'nin Holosko'nun da sinirini bozdu gol atamadılar diye. Ben hala düşüncemin arkasındayım. İyi günler dilerim.

Şansal: Ne diyorduk Erman Hocam. Pastırma diyorduk galiba...

http://ktunnel.com/index.php/1010110...f5bd2b7e518108

konuşmanın devamı youtube'de. izlemek isteyenler erman-şansal-pastırma üçlüsünü izlesinler. tavsiye ederim

Takımım taktiğime alışıyor. Rahat geçtik HSV'yi.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Serhat Akın'ın Fenerbahçe'ye gelmeden önceki takımı Karlsruhe'yi de rahat geçtik.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tam her şey iyiye gidiyor derken Dortmund bizi mahvetti. Onlar kadar şut attık ama bize gelen her şut içeri girdi. Kaleci arayışım başlamıştır.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Beşiktaş'la rövanş maçımda adeta ezdik oyun olarak. Genel olarak ayağa paslarla vakit geçirmeyi denediler. Topa daha fazla sahip oldular ama çaldığımız toplarla hızlı ataklar geliştirdik ve bunlardan hiç birini gole çeviremedik. Penaltılarda Allah yüzümüze baktı da kazandık.

Uefa Kuraları çekildi. Rakiplerimiz.

1. Torba

Panathinaikos

2. Torba

Lazio

3. Torba

Fenerbahçe

4. Torba

Wolfsburg

5. Torba

Mattersburg

Maalesef yine bir Türk takımıyla eşleştim. Üstelik Fenerbahçe'yle. Grubum çok zorlu. Mattersburg'dan üç puan Fenerbahçe ve Panathinaikos'dan birer puan alarak çıkarım diye düşünüyorum.

Uzun süredir yapmadığınız yorumlarınızı bekliyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu Cottbuslular acaip insanlar. Misafirin elini kaldırmasına bile izin vermiyorlar. Benim yerime 2 tane attılar kendi kalelerine

Uefa Kupası Grup Maçı

Mattersburg-Wolfsburg

Maçın ilk yarısında zorlansak da Mattersburglu oyuncunun atılmasıyla rahatladık.

Ayrıca DFB-Pokal yani Almanya Kupasının kuraları çekildi. Gele gele Bayern Munich geldi. Daha 2. turdan kupaya veda edeceğiz galiba.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Bayern'le olan kupa maçımdan önceki Bielefeld mücadelesini rahat kazandık. Radu şov vardı maçta.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ve işte beklediğimiz sonuç. Bayern Münich bizi çok rahat yendi.
    Last edited by Comrade Alberto : 11.Ağustos.2008 at 03:27 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Bence çok iyi gidiyorsun afedersin uefa grubundan çıkamazsın ligde ya 5. yada 4. veya 6. olursun

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    Bence çok iyi gidiyorsun afedersin uefa grubundan çıkamazsın ligde ya 5. yada 4. veya 6. olursun

öncelikle yorumun için çok çok teşekkür ederim. zaten ligde amacımilk beşe girmek. uefa'dan ümidim var aslında. dediğim gibi 5 puana çıkma planlarındayım.

ligde 13. durumda olan Stuttgart'ı yenemedik. ligde 13. olmaları bence geçiş döneminde olmalarından. sezon sonu ilk 6ya girerler diye düşünmekteyim. en azından bana karşı ilk 6ya gireceklermiş gibi oynadılar

yine Bayern Münich, yine yenildik. ama en azından bir gol attık
    bundan sonraki bayern maçında hedef beraberlik

Ortada geçen bir maçta üstünlüğümüzü ancak uzatmalara kadar koruyabildik. Carvalho'nun golüne cevap Epalle'den geldi.

Ve Uefa Kupası 2. grup maçım.

Fenerbahçe'yle...

Kadıköy Atmosferi

Maçtan görüntüler

1. Gol

2. Gol

Maç sonundan görüntüler

Tabii 2 tane gol attılar ama yenildiler. Maç görüntüsü az sonra.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

1-0 geriye düştüğümüz maçı 1-2'ye getirdik. Tam sevinecekken yine Semih çıktı sahneye. Maç 2-2 olunca defansa ağırlık verip kontraya döndük ve Fenerbahçe Güiza-Semih-Alex ile ataklar geliştirdi. Yüklendikçe yüklendi. Ancak son dakikalarda sahneye Grafite çıktı ve sonucu belirledi. Şimdiden 6 puanım oldu UEFA'da. Gruptan çıkmayı da garantiledim.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Güçsüz rakibimiz Hoffenheim'ı da rahat geçtik.

Panathinaikos'dan da hedeflediğimiz 1 puanı aldık. Galiba o son dakika golü olmasa tam da hesapladığım gibi olacaktı.
    Last edited by Comrade Alberto : 11.Ağustos.2008 at 13:39 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Lig tablosunu koyabilirmisin?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ezeli ve ebedi rakibimiz Hannover'le berabere kaldık.

4 oyuncusu sakat 2 oyuncusu cezalı Schalke'yi genç yeteneğimiz Dzeko'nun golleriyle rahat geçtik.

İlk yarı bitti arkadaşlar. Şimdi gidenler ve gelenler listesi ve puan durumu gelecek.

Puan durumunda ilginç olan şey şu ki

Hücum hattım sorunlu savunma hattım iyi diye düşünürken ligin en çok gol atan takımı olup en çok gol yiyenleri arasına girdim.

Ek olarak ligin ne kadar zorlu geçtiği ve her an her şeyin olabileceği de 33 puanlı takımlardan beli oluyor galiba

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Gidenler Listesi

Jonathan Santana 4 m £ (Stuttgart)
    Misimovic 1 m £ (HSV)
    Grafite 8,5 m £ (Schalke)
    Alex 500 k £(Salamanca)
    Mame Niang kiralık (Veendam)
    Milos Djordjevic 120 k £ (Mainz)

Forvet arayışlarım sonucunda Fransa Ligi'nden 2 isimle anlaştım ve de serbest durumda bir İspanyolla anlaştım. İsimleri az sonra.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    1. isim serbest durumdaki Xisco

2. İsmim Nantes'ın neden transfer listesine ve Rezerv takıma koyduğunu anlamadığım

Mamadou Bagayoko

Bonservisine 1,1 milyon £ verilmiştir.

Ve işte 3. ismim. Her yönüyle iyi olan bir futbolcu.

Sebastien Grax

Bonservisine 6 milyon £ ödedik. Sonraki satışımızın %25'i de Saint Etienne'e gidecek.

Artık iki forvete yakın kanat 1 forvet sisteminden daha defansif bir sisteme geçip 2 forvetle oynayacağım. Yediğim gol sayısında ve bulduğum pozisyon sayısında azalma olacaktır ancak artık Grafite gibi 10 pozisyondan 1ini değil 4-5 pozisyondan birini atan forvetlerim bu açığı kapatacaktır.
    Last edited by Comrade Alberto : 11.Ağustos.2008 at 15:45 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Kardeş Fener Maçı Güzel Olmuş Ayrıca Ligdede Bayern İle Çekişirsin Fransadan Transferin Marsilyadan Cisse mi?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Son grup maçı ve puan durumu

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by bugra 1905 View Post
    Kardeş Fener Maçı Güzel Olmuş Ayrıca Ligdede Bayern İle Çekişirsin Fransadan Transferin Marsilyadan Cisse mi?

aah ah çok uğraştım da gelmedi. Grafite'nin yerine 2 tane forvet aldım. Grax Grafite'den 1 gömlek üstün bir oyuncu. Çok da iyi işler yapıyor. Birazdan gelen resimlerle daha iyi anlayacaksınız ne kadar iyi transfer olduğunu.
    Last edited by Comrade Alberto : 11.Ağustos.2008 at 15:51 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Abi sen beni haksız çıkarmaya mı çalışıon öyleyse sonuncu olur düşersin

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Abi sen beni haksız çıkarmaya mı çalışıon öyleyse sonuncu olur düşersin

belki haksız çıkartır şampiyon olurum

Leverkusen'e takıldığımız maçta ilk kez Wolfsburg forması giyen Sebastien Grax attığı iki golle şovuna başladı.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Taktik değişikliğimin ve oyuncu seçimimin etkisini görmeye başladık. Az ama öz giriyoruz artık gol pozisyonuna. Onları da atıyoruz.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    UefaKupası kuraları çekildi. Karşılacağım ekip AEK. İçeride dışarıda yenerek çıkarım diye düşünüyorum.

Ki yendim içeride.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Grax transferimin tek kötülüğü Uefa'da forma giyemeyecek olması. Uefa'da forvet hattım Radu-Bagayoko ve Dzeko'ya emanet. Bu da demektir ki Uefa'da ne yapacağım hiç belli olmayacak.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Hertha'yı da çok rahat geçtik.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ve Aek ile ikinci maçım. Deplasmanda yenildik ama Rivaldo sağolsun bir üst tura çıktık.

.
    .
    .
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Sebastien Grax şovuna devam ediyor. Gladbach'ı attığı iki golle geçtik.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kötü oynadık ama kazandık.
    Last edited by Comrade Alberto : 12.Ağustos.2008 at 14:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Çok İyi Gidiyorsun Kardeş Uefada Final Bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

az gol atıyorsunz ama kazanıyorsunuz bu yunanistanı euro2004 şampiyonu yaptıysa alman ligini şampiyon bitirirsiniz

çok güzel kariyer kardeşim UeFA da yarı final ligde en kötü 4. lük bekliyoruz..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mefisto16 View Post
    çok güzel kariyer kardeşim UeFA da yarı final ligde en kötü 4. lük bekliyoruz..
    Quote Originally Posted by bugra 1905 View Post
    Çok İyi Gidiyorsun Kardeş Uefada Final Bekliyoruz
    teşekkürler arkadaşlar. ama umut kırıcı bir şekilde uefa'da rakibim valencia. tek şansım silva, villa ve raul albiol gibi yıldızların ilk maçta oynayamayacak olması. ondan başka da çok sakat ve cezalıları var. belki ilk maç avantajlı bir skor alıp adımızı çeyrek finale yazdırabiliriz.

Quote Originally Posted by ReDDEVILS View Post
    az gol atıyorsunz ama kazanıyorsunuz bu yunanistanı euro2004 şampiyonu yaptıysa alman ligini şampiyon bitirirsiniz
    son 5 maç hep çok az gol atıp gol yemeden yendim. çünkü taktiksel bir değişikliğe gittim. ancak valencia maçında yine eski taktiğimle oynayacağım çünkü bu kadar eksikli bir valencia'ya atabildiğim kadar atmalıyım. şampiyonluk sadece bir umut. ben hala bayern'i yenebilecek güçte değilim. ilk 4 bana yeter de artar.

birazdan valencia maçı...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Burcu Esmersoy: Evet sayın seyirciler ligde Fenerbahçe-Galatasaray çekişmesinde Galatasaray 2 puanla öne geçerek şampiyonluk yolunda ufak bir avantaj sağladı ve arkadaşlarımın uyarısı üzerine Valencia maçı öncesi Wolfsburg Menejeri Ayberk Tuncer'in basın toplantısı başlamak üzere oraya bağlanıyoruz.

Muhabir: Sayın Tuncer Valencia'nın bu turu atlamasına kesin gözüyle bakılıyor ama ekibinizin Bundesliga'daki başarıları göz kamaştırıyor. Sizce Bundesliga'daki başarınızı Uefa Kupası'na da taşıyabilecek misiniz?
    Tuncer: Beyler ben katıldığım her kupayı ellerimde yükselirken görmek isterim ve Uefa Kupası için de çok çalıştım. Valencia'nın sezon başından beri oynadığı maçların hepsini izledim ve ona göre bir taktikle geldim. Ligden daha çok hazırlandım bu maça. Ondan dolayı bugün buradan galip çıkacağımıza eminim. Ancak galibiyet kesin olsa da ne kadar avantajlı ayrılabiliriz bilmiyorum.

Muhabir: Bu güveninize sebep olan nedir?
    Tuncer: Şöyle düşünün arkadaşlar 20 yıllık bir muhabir Cumhurbaşkanına soru sorarken sesinin kesin keskin ve net çıkacağından şüphe eder mi? Etmez tabii ki. Çünkü işine iyi çalışmıştır. Ben de Valencia'ya ve Wolfsburg'a iyi çalıştım. Oyuncularımın kalitesini biliyorum ve yeneceğimizden eminim.

Muhabir: Sebastien Grax'ın Uefa Kupası'nda oynayamayacak olması sizi telaşlandırmıyor mu? Radu veya Bagayoko onun boşluğunu doldurabilecek mi? Sonuçta sizden önceki TD Magath Radu'nun takımdan gönderilmesi yönünde rapor vermişti. Bagayoko'da Nantes'ın rezerv oyuncusuydu.
    Tuncer: Bu soruya en iyi cevabı yarın oyuncularım verecektir. İyi günler dilerim.

İnanılmaz bir sonuç. Gerçekten çok mutluyum. Bagayoko'yu herkese öneririm. Ama beni Bagayoko'dan çok Xisco mutlu ett. Beleş sirke misali. =) Bir de golünü atınca fiyatını 3,5 milyon £'a çıkardı. Sezon sonu iyi bir fiyata gider benden
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Hsv'yi de geçtik. Kimse durduramaz artık bizi. Şampiyonluk havasına girdik adeta. Hem Uefa'da hem ligde takımım her maça daha güvenli çıkıyor. Kalemiz de artık hep yedekte tuttuğum Benaglio'ya emanet. Çok iyi işler çıkartıyor.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ben susuyorum Benaglio ve Screenshot konuşsun. Bi de şu dansçılar.

Maçtan sonra Ayberk Hoca'nın oyuncularıyla beraber sahada Wolfsburg lehine tezahüratlar yapması ve eşofman üstünü seyircilere atması hocanın ne kadar toy, heyecanlı ve de hırslı olduğunun göstergesiydi.
    Last edited by Comrade Alberto : 13.Ağustos.2008 at 15:02 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Abi sen beni haksız çıkarmak için inat edion çakalllllllllll
    Şaka bi yana süper gidiyorsun dikkat et 2-4 o kadar net bir skor deği
    ben 0-2yi 2-4e değişirim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Abi sen beni haksız çıkarmak için inat edion çakalllllllllll
    Şaka bi yana süper gidiyorsun dikkat et 2-4 o kadar net bir skor deği
    ben 0-2yi 2-4e değişirim
    İstanbul'un efendisine Wolfsburg'un kralından naçizane mektuptur.

Biz o turu geçtik bile
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yedeklerle ve eski taktiğimle maça çıkınca böyle bir sonuç ortaya çıktı.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Borussia Dortmund Maçını da çok rahat aldık. Bayern Münich'le olan puan farkım 7 ve lig bitene kadar Bayern'le bir maçım daha var. Schalke ise 6 puan gerimde kaldı. Sizce nasıl biter bu lig?

Last edited by Comrade Alberto : 13.Ağustos.2008 at 15:26 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri