Herkez çözüm bulmaya çalıştı kimileri çözüm zannettiklerinde başarılı olduğunu sandı bugüne kadar yapıldığını görmedim ama artık bunu bir konu başlığı altında açıklama gereği hissettim

öncelikle söyleyim bende bir crash dump maduruyum size orjinalmiş illegalmiş kesinlikle birşey söylemicem çünkü her ikisindede görülüyor bu hata bizzat tanık oldum buna

Crash Dumps İle İlgili Açıklama

Crash Dumps, SI ile alakalı bir hata değildir. Bu hatayı almanızın sebebi Sasser adlı virüsün bilgisayarınıza bulaşmış olmasıdır eğer aldığınız hatayı incelerseniz hatanın Appcompat.txt adlı belgeden kaynakladığını göreceksiniz ve Microsoft'un yaptığı açıklama ise bu hatanın Sasser adlı virüsten meydana gelidiğidir bu hatayı bilgisayarınızdaki birçok program ve oyunda almanız mümkündür

Crash Dumps İle İlgili Çözüm Önerileri

Bugüne kadar ben dahil bir çok kişi bir çok çözüm üretti ama aralarında en başarılı çözüm aşağıda yazılanlar

1- Microsoftun Sasser ile ilgili güncelleştirmeyi indirin ve Windows güncelleştirmelerini gözden geçirin.

Bu çözüm olmazsa olay daha derine inmiş demektir

2- Bilgisayarınıza komple format atın "C" ve "D" hiç birşey kalmasın

Daha bitmedi bu bile çözüm olmaya bilir

3- En kesin çözüm Yeni Bir Hard Disc alın ve o hard disci kullanmaya başlayın

Çözümler biraz acımasız belki ama bugüne kadar bu hata ile ilgili denemediğim hiç birşey kalmadı inanın ram bile değiştirdim neler neler denedim hatta şu anda fm oynayamıyorum oyun hiç bir şekilde ilerlemiyor. pek yakında 3. çözümü deneyeceğim...

Bu arada tahmin edebiliyorum ben bunları yapmadım ama sorun ortadan kalktı diyenler olabilir. konuda da açıklamayı yapayım bende bir çok yol denedim baya işe yaradı ama eninde sonunda bu hatayı alacaksın hatta bu hata üstesinden gelinemiyecek boyutlara gidecek adı üstünde virüs yavaş yavaş sıçraya sıçraya çoğalıyo bulduğunuz çözümler hatayı gidermiyor sadece erteliyor

Ve son olarak yöneticilerden isteğim bu konu ile ilgili detaylı araştırma yapan pek fazla yok gerçekten işin detayına indim bana göre en mantıklı ve en gerçekçi çözüm yoludur bu konuyu sabitlemenizi öneririm.