Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 78 sonuç

Konu: FM 2011'de Düşüş Beklediğiniz Oyuncular

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default FM 2011'de Düşüş Beklediğiniz Oyuncular

Football Manager 2011'de profilinde, geçen sene oranla düşüş beklediğiniz futbolcular kimler?
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Kraliza...

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Servet,Nobre,Serdar özkan,Raul.......

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Torres, Aykut.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

İlyas kahraman,mohamed ali kurtuluş,

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Daniel Güiza
    TariboWest

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Batuhan Karadeniz, profil olarak düşmese de kişilik olarak ezilmesi lazım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Gignac, Sandro gibi şişirilmiş adamlar, Daniel Guiza, yaşı 31'i geçmiş her futbolcu.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Batuhan, Tello, Güiza, Gökhan Zan, Kenan Özer, Serdar Özkan, İbrahim Kaş, Gyan'ın penaltı kullanma yeteneği

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

ronaldinho guti alex tello del piero totti

%100 daniel güiza bitiricilik teknik kararlılık soğukkanlılık topsuz alan yetenekleri 3 civarı olmalı çok abarma diyenler bence akıllarından bir daha geçirsin abi yine de çok demeyin bakınnn iyi düşünün

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

güiza'nın zaten rezalet bir profili var. daha ne düşecek?

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    güiza'nın zaten rezalet bir profili var. daha ne düşecek?
    Eminmisin. Ben FM'de Güiza ile maç başına gol ortalaması ile oynuyorum. Yanında da asistleride var.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bende de 14 lig maçında 10 gol ve 8 asistle oynadı. avrupa ve kupayı söylemiyorum bile. sonra 5.75'ye real madrid'e sattım.

profili berbat. en fazla bu kadar düşebilirdi. 18 bitiriciliğinin olduğu zamanları da biliyoruz. fm 2009'daki ve 2010'un ilk güncellemesindeki güiza'yla son güiza bir mi? daha düşürmezler.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Guti ve Quaresma düşebilir.Türkiye'ye gelen her yıldız oyuncuda düştüğü gibi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Guti ve Quaresma düşebilir.Türkiye'ye gelen her yıldız oyuncuda düştüğü gibi
    Quaresma'nın düşeceğini sanmıyorum çünkü henüz çok genç bir oyuncu. Guti büyük ihtimal düşer, düşmelidir de. Ama Quaresma bence aynı kalır. Çünkü Beşiktaş onu ilerde çok iyi fiyatlara satacaktır ve özellikleri de ileriki FM serilerinde artacaktır diye düşünüyorum.
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by gorkem88 View Post
    Quaresma'nın düşeceğini sanmıyorum çünkü henüz çok genç bir oyuncu. Guti büyük ihtimal düşer, düşmelidir de. Ama Quaresma bence aynı kalır. Çünkü Beşiktaş onu ilerde çok iyi fiyatlara satacaktır ve özellikleri de ileriki FM serilerinde artacaktır diye düşünüyorum.
    Quaresma 26 yaşında biliyorum. Neresi çok genç futbol için. Tamam reel hayat için genç olabilir bir insan ömerü 60 - 70 yaş baz alındığı için.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Quaresma 26 yaşında biliyorum. Neresi çok genç futbol için. Tamam reel hayat için genç olabilir bir insan ömerü 60 - 70 yaş baz alındığı için.
    Daha 10 yıl oynayacağını düşünürsen gayet genç

Quote Originally Posted by gorkem88 View Post
    Abi öyle de gelen herkeste bir düşüş yaşanıyor.Quaresma'da da olabilir belki biraz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet haklısın belki birazda olsa düşebilir. Ligimiz artık biraz ön plana çıksada şu saçmalıklar kalksa. Bize gelenin özelliği düşüyor. İnşallah o günler gelir.
    FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ferrari düşmemişti diye hatırlıyorum. Genelde çok abartı profille gelenler düşürülüyor. Elano 16 konsantrasyonla gelmişti. Guiza'nın soğukkanlılığı düşmelidir, Umut Bulut'tan daha soğukkanlı değildir Guiza.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oscar Cardozo..

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Frank Lampard.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Fernando Torres Dünya Kupasındaki performansı göz önünde bulundurulursa düşecektir.
    Güiza bence oyundan komple atılmalıdır.
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

Yine yeniden Güiza Ömer Toprak'ta düşüş yaşayabilir Servette biraz düşüş olmalı bence.Volkan Babacan'da potansiyel olmadığı ortada
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Quaresma belki son 4-5 senenin en iyi topunu oynuyor , 2 sene sonra milli takıma çağırıldı yahu bari oyunda realist olun

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Quote Originally Posted by Ahmet Göktaş View Post
    Quaresma belki son 4-5 senenin en iyi topunu oynuyor , 2 sene sonra milli takıma çağırıldı yahu bari oyunda realist olun
    Düzenlemeyi inter araştırmacıları yapacak bildiğim kadarıyla. Eh onlardada şimdikinin 10 da 1 ini oynamadığını düşünürsek düşüş yapmaları normal gibi

Oyunda Holoskonun özellikleri normal gibi duruyor ama maç motorunda adam ortasahadan alıp kaleye kadar yardırıyor. Çok ilginç bu durum düzeltirse çok iyi olur.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

öncelikle profilleri coşmus olan cardozo,dzeko,sandro, ama özellikle hulk. ben hayatımda böyle canavar görmedim. 26 yaşında fener'e almıştım 40 maç 69 gol 41 asist 38 kez maçın adamı böyle oyuncu olmaz. ayrıca james rodriguez ve adam hlousek'inde profillerinde düşüş bekliyorum. bunlara otamendi ve insua da eklenebilir.
    unutmadan her ne kadar istemesemde ronaldo (R9) ve romelu lukaku kesin düşecek.lukaku da çok abartılı sanki.5 sezonda açık ara en iyi 3 forvetten biri oluyor.
    Last edited by La BruJiTa : 19.Ağustos.2010 at 01:19 Reason: lukaku ve ronaldo

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

yine aklıma geldi bak spartak moskow'dan welliton da kanımca düşürülecek profillerden biri...

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Güiza'yı kötülüyorsunuz da, suç onun değil. Fener sistem yaratamıyor santraforlar için. Semih'ten başka gol atan yok. Kezman da atamadı Anelka da. Güiza Avrupa'ya gitsin yine yardıracaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Quaresma ve Robinho düşecektir.Türkiye'ye geLip düşmeyen mi var?

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri