1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: Turksportal Oscar Ödülleri 2010 Sahipleri Belirlendi

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Default Turksportal Oscar Ödülleri 2010 Sahipleri Belirlendi

1- En İyi Admin= Sekopej (Serkan abi 12 oy alarak yılın admini seçiliyor kutluyoruz kendisini.)
    2- En İyi Üst Yönetici= GeNç KaRTaL (Şemsi abi rekor oy alarak 25 oyla yılın en iyi üst yönetici seçiliyor.Kutluyoruz kendisini.)
    3- En İyi Yönetici= RaSenGan (12 oy ile en iyi yönetici olarak seçiliyorum.Teşekkür ederim herkese bu güzel ödül için.)
    4- En İyi Erkek Üye= Börk & BaGa TaRKaN (6 oy ile Berk ve Mehmet abi en iyi erkek üye olarak seçiliyorlar kutluyoruz kendilerini.)
    5- En İyi Bayan Üye= ayseeg (Bu kategoriye 3 arkadaşımız aday göstermiş.2 oy ile ayseeg en iyi bayan üye olarak seçiliyor.)
    6- En İyi Araştırmacı= Perpetua (12 oy ile en iyi araştırmacı olarak Ömer abimiz seçiliyor.Tebrik ediyoruz.)
    7- En İyi İmza= Zekirdek & Sleepwalker (Zekirdek = İstatistik mini etek gibidir � çok fazla şey gösterir ama esas görülmesi gereken şeyi göstermez - Alex FERGUSON , Sleepwalker = Fear can hold you prisoner. Hope can set you free)
    8- En iyi Menajer= GeNç KaRTaL (FM Liglerini domine eden Şemsi abi yılın en iyi menajeri olarak seçiliyor.)
    9- En Taktik Bilgili= Walter Sakana(Gabi abi İlhan abiyi geçerek 7 oy ile bu ödülü kazanıyor.)
    10- En Karizma Üye Adı= EndoplazmiK RetikuluM (7 oy ile Emir kazanıyor ödülü.Bu ödülü başkası kazanamazdı zaten )
    11- En Sevilen= RaSenGan (En sevilen 12 oy ile ben seçilmişim.Teşekkür ederim herkese.)
    12- En Bilgili= Perpetua (13 oy ile Ömer abi en bilgilimiz seçiliyor.Tebrik ediyoruz kendisini.)
    13- En Yakışıklı/Karizmatik= Vieri (Yıllandır değişmiyor ve Mustafa abi yine bu ödülü kazanıyor.=
    14- En Sakin= Sekopej (11 oy ile Serkan abi en sakinimiz seçiliyor.İnşallah askerden döndüğünde değişmemiş olur bu özelliği (: )
    15- En Komik= Aydın (En komik yine Aydın abi seçiliyor.Ama az daha mehmetd onu geçiyordu.)
    16- En Ciddi= DisCo (15 oy ile açık ara en ciddi Burak abi seçiliyor.)
    17- En Aktif= RaSenGan (17 oy ile en aktif ben seçilmişim.Teşekkür ediyorum.)
    18- En Anlaşması Zor= Xacubona (9 oy ile Mustafa en anlaşması zor kişi seçiliyor.)
    19- En Duygusal= İlhan (3 oy ile en duygusal İlhan abi oluyor.)
    20- En Sabırlı= Sekopej (14 oy alarak en sabırlımız Serkan abi seçiliyor.)
    21- En Çok Yüz Yüze Görüşmek İstediğiniz= Börk (8 oy alarak en çok yüz yüze görüşülmek istenen kişi Berk oluyor.)
    22- En Fanatik= Bjk4ever (13 oy alarak açık ara en fanatiğimiz oluyor.)
    23- En Fair(Rakip takıma saygılı)= Sekopej & TR.CaPTaiN (6 oy alan Serkan abi ve Muhammed abi en rakip takıma saygılı kişi olarak seçiliyorlar.)
    24- En İyi Futbol Yorumcusu= TR.CaPTaiN (8 oy ile en iyi futbol yorumcusu Muhammed abi oluyor.)
    25- En Yardımsever= Uchiha İtachi (8 oy ile en yardımsever bilgisayar uzmanımız Yaşar abi oluyor.)
    26- En Online= RaSenGan (11 oy ile en online ben seçilmişim.Teşekkürler.)
    27- En İyi Bölüm= Kariyer Hikayeleri (6 oy ile en iyi bölüm Kariyer Hikayeleri bölümü oluyor.)
    28- En Beğendiğiniz Konu= Turksportal'dan Enstantaneler (3 oy ile enstantaneler konusu en beğenilen konu seçiliyor.)
    29- En Yararlı Konu= Oyun İçi Bilgi Alışverişleri & Forum Kuralları (İki konu da 3 oy alarak bu ödülü kazanıyor.)
    30- En İyi Kariyer= Nannar - Dinarspor (4 oy ile en iyi kariyer olarak Hasan Hüseyin hocamızın kariyeri seçiliyor.)
    31- En Çok Açılmasını İstediğiniz Bölüm= Yeni Site (Bizler de sabırsızlıkla açılmasını bekliyoruz yeni sitemizin.)
    32- Yılın En Çok Gelişim Kaydedeni= RaSenGan (22 oy alarak yılın en çok gelişim kaydedeni seçilmişim.Demek ki yavaş yavaş adam oluyorum )
    33- Turksportal'da Yılın Kişisi= GeNç KaRTaL
    (8 oy ile yılın kişisi Şemsi abi seçiliyor.Tebrik ediyoruz kendisini.)
    Last edited by RaSenGan : 03.Ocak.2011 at 17:23

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Rasengan üye adını görünce en iyi yöneticide elim ayağım titredi yanlışlıkla kapattım ekranı.Şimdi sakinim çok şükür.
    Herkesi tebrik ediyorum dolu dolu bir yıl daha geçiririz umarım..

Yılın "kişisi" nedir ya Tebrikler Şemsi yılın kişisi olmuşsun
    Kazananları tebrik ederim. Sıradaki oscar oylamasında bir komisyon oluşturulsun onlar adayları belirlesin. Katılım daha fazla olur bence. Ama o zamanlara daha çok var. 2011 aralığında falan bu iş görüşülebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Yılın "kişisi" nedir ya Tebrikler Şemsi yılın kişisi olmuşsun
    Kazananları tebrik ederim. Sıradaki oscar oylamasında bir komisyon oluşturulsun onlar adayları belirlesin. Katılım daha fazla olur bence. Ama o zamanlara daha çok var. 2011 aralığında falan bu iş görüşülebilir.
    Kişi = Üye işte

Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    Rasengan üye adını görünce en iyi yöneticide elim ayağım titredi yanlışlıkla kapattım ekranı.Şimdi sakinim çok şükür.
    Herkesi tebrik ediyorum dolu dolu bir yıl daha geçiririz umarım..
    Komik şey

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Önceki senelerde verilen oscar ödüllerine baktım.2008'de en iyi imza ödülü almışım bir tek.4 seneden fazla Turksportal'da takılıyorum.Bu sene her anlamda çıkış senem oldu diyebilirim sanırım. Dereceye giren herkese tebrikler ayrıca.

2007

2008

2009
    Last edited by GeNç KaRTaL : 02.Ocak.2011 at 02:38
    So what?
    Saike

Bu arada beyler Istatistik mini etek gibidir sözü Ferguson'un degil Ebbe Skovdahl'indir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

bu senede gol yok.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by nekop View Post
    bu senede gol yok.
    En Çok Yüz Yüze Görüşmek İstemediğiniz olsaydı emin ol açık ara alırdın.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Dereceye giren arkadaşları tek tek öperim.

Rasengan oscara damga vurdu

oscar ödüllerini alan arkadaşları tebrik ediyorum

En Karizma Uye Adi

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

senenin son 4 ayında okulun müdür yardımcılığına geçiş yapınca haliyle FM'i ve forumu boşladık Eskisi kadar aktif olamayınca geçen yıl aldığım ya da güçlü aday olduğum "en iyi menajer" ve "en iyi taktik" yapan gibi oyunla ilgili kulvarlarda bu yıl geride kalmışız Ama neyseki memleketimizle yaptığımız kariyer bize bir ödül getirmiş.... Oscar alan tüm menajerleri tebrik eder, bana oy veren tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım... Bakalım gelecek yıl neler olacak

30- En İyi Kariyer= Nannar - Dinarspor (4 oy ile en iyi kariyer olarak Hasan Hüseyin hocamızın kariyeri seçiliyor.)
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

En iyi yönetici olacaktım aygün yüzünden olamadım. Ödül alanları tebrik ediyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

25- En Yardımsever= Uchiha İtachi (8 oy ile en yardımsever bilgisayar uzmanımız Yaşar abi oluyor.)

Olurda cennete giremezsem oy veren arkadaşları tek tek bulurum haberiniz olsun
    Tourner dans le vide, tourner dans le vide..
    Et je m’envole, vole, vole, vole, vole...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

2011 versiyonu yolda mı?

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    2011 versiyonu yolda mı?
    Evet Bu Sene İkimizde Çok Çalıştık Ödül Bekliyoruz

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Ben Mustafa Abi ile konuştum anahtarı bana bırakacak bu sene sonunda

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

En aktif üye de beni yaparsınız bu yıl

Ben Mustafa Abi ile konuştum anahtarı bana bırakacak bu sene sonunda
    Beni Unutursan Gelirim Newcastle Sokaklarına Bulurum Seni

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

BaGa sana turnuvaların en HIZLI (!) menajeri ödülü, bana da turnuvaların en BALLI menajeri ödülü verilecekmiş
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

2011 versiyonu yolda mı?
    Bu olay aklımdaydı.1 hafta sonra falan açmayı düşünüyordum.1 ay yeterli olur sanırım oylama için.
    So what?
    Saike

Mesaj Yetkileri