Sayfa 7 / 17 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
181 ile 210 arası toplam 488 sonuç

Konu: Takım Önerileriniz

Quote Originally Posted by RoNNiE91 View Post
    Arkadaşlar bana öyle bir takım söyler misiniz ki ben o takımda kalıcı olmak istiyorum.Alex Ferguson gibi senelerce o takımda çalışmak istiyorum.Yeni çıkan regen yıldızlarla en iyi kulüp olma başarısını göstermek istiyorum.5-6-7 ne kadar çok tercih yazarsanız o kadar iyi olur
    eğer uzun süreli çalışmak ve iyi regenler istiyorsan sana ajax,psv,porto öneririm.
    onun dışında lyon,basel,cska moskova dan çok iyi gençler çıkıyor.ajax ı özellikle tavsiye ederim. hollanda da sınırlama olmadğı için çok rahat edersin.ayrıca nerdeyse her sene en az 1 tane çok iyi regen çıkarabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Gençlerin nerden çıktığı önemli değil.Alırım onları gençken de asıl sorun iyi ve köklü bir takım.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Dortmund'u al Burak.

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Gençlerin nerden çıktığı önemli değil.Alırım onları gençken de asıl sorun iyi ve köklü bir takım.
    Belki seni şaşırtabilir ve belki çok klasik olacak ama Juventus ! [:
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Yok İtalya ligi pek sarmıyor.İspanya'da oynadım.Böyle Fransa olabilir İngiltere falan olabilir.

Ajax'ı tavsiye ederim.Çok zevkli oluyor kariyer yapması.Huntelaar,Heitinga,Emanuelson,Stekelenburg ,Vermealen,Suarez,Vertonghen gibi kaliteli futbolcular var.Ayrıca alt yapısı çok iyi.Stadı büyük.

Bir kaç iyi transferle Avrupa'da başarı yakalarsınız.Murcia'nın forveti İvan Alonso'yu koyun Huntelaar'ın yanına,arkalarına da Nicolae Dica'yı alın bakın keyfinize

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Yok İtalya ligi pek sarmıyor.İspanya'da oynadım.Böyle Fransa olabilir İngiltere falan olabilir.
    St.Etienne'i öneririm o zaman.80li yılların başına kadar fırtına gibi esmiş ancak uzun yıllardır kayda değer bir başarıları yok.Ayrıca bu başarısızlıklara rağmen taraftar desteğini arkasında fazlasıyla hisseden bir kulüp.İlk sene Avrupa kupalarına katılırsın rahat bir şekilde.İkinci sene ise iyi bir kadro kurup şampiyonluğu kulübün en büyük düşmanı Lyon'dan devralabilirsin..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Sağlam bütçeli, kadroyu düzenleyebileceğim Avrupa kupalarına giden standart bir Avrupa takımı istiyorum. İtalya ve İspanya ligleri olmasın, sarmıyor. (:

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Tottenham derim.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Ajax derim..Hem Yabancı sınırlamasıda yok ...

Bursaspor'u tavsiye ederim
    ilk sezon birkaç oyuncu satıp bütçenizi 2 M ye getirin ucuz & kaliteli geleceği olan adamları alın dahan sonra bunlardan elde ediceğiniz gelirlerle kulübü döndürürsünüz...

ayrıca kadroda eren,serkan,sercan,volkan gibi çok genç ve gelecek vaadeden oyuncular var

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Arkadaşlar bana öyle bir takım söyler misiniz ki ben o takımda kalıcı olmak istiyorum.Alex Ferguson gibi senelerce o takımda çalışmak istiyorum.Yeni çıkan regen yıldızlarla en iyi kulüp olma başarısını göstermek istiyorum.5-6-7 ne kadar çok tercih yazarsanız o kadar iyi olur
    Biraz daha fikir verebilir misiniz?

manchester city,feyenoord,lyon,ajax ama takımın şuan durumu parlak olmasın herşeyi ben yapıyım vazgeçilmez olayım diyorsan al psg,deportivo yada herta berlinden birini tırnaklarınla kazıyarak avrupanın en büyüğü yap

Quote Originally Posted by LinGoLn_10 View Post
    Sağlam bütçeli, kadroyu düzenleyebileceğim Avrupa kupalarına giden standart bir Avrupa takımı istiyorum. İtalya ve İspanya ligleri olmasın, sarmıyor. (:
    portekiz,belçika veya hollandada bi takım seçebilirsin

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Biraz daha fikir verebilir misiniz?
    eger regenlerele döndürmek istiyorsan hollanda liginden ajax psv süper olur.lig genelde sıkıcı oluyor ama ş.liginde başarı göstermek cidden zor.altyapı da iyi olduğu için baya kalite adamlar da çıkıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Gaziantep

tekrar sölüyorum reaL madridi aLın iLk sene ispanyada taktiği tutturursanız şampionsunuz ligin böle bi 10.haftasında faLan eK bütçe yapıyolar lider götürürseniz 100 m bütçe oluyor . ben ilk sene champions leagueyide aldm . 2.sezon bütçem 248 di ronaldou aldm ama oyunu sildm

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Red Star'ı öneririm. Müthiş bir altyapıları var. Her sene en az 2 tane Sırp Ligi'nde yıldız olabilecek oyuncular çıkıyor. Ayrıca yabancı kontenjanı da yok. Yani takımı bir zamanlar Avrupa'yı kasıp kavuran eski Yugoslav ekolü yapmak senin elinde.

Hollanda 2. Liginide TOP diye bi takım var.. Muhteşem

Valencia çok abartı adamlara sahip bence Valencia'yı alın pa ßakımından çok sağlam takım...

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Müthiş taraftarı,efsane geçmişi ile AS Saint-Etienne diyorum.. yaklaşık 35.000 kişilik stata sahip ve bütçeniz orta seviyede olsa bile 2 senede kapasite 48.000'e çıkıyor..Fransa ligide çok zevkli oluyor..Lyon,Marseille ve PSG ile çekişiyosunuz..Efsane haline gelebileceğiniz bi takım..

Kadro yapısına geldiğimiz zaman orta sahanız çok saglam..Matuidi-Guarin ikilisi ilede büyük paralara büyük takımlara transfer olabilecek kalitede..Sol açıkta ise Dimitri Payet varki anlatamam..bende 3.sezonda Real Madrid 20M€'yu gözden çıkardı(taksitlerle 30M€)..Sağ açıkta ise Feindouno var oda takımın yıldızlarından..İngiliz ekipleri talip oluyor genelde..

Kalede Janot güve veriyor ama siz yinede geleceği olan bir kaleciyi arkada bekletin yaşı 30 civarıydı hatırladıgım kadarıyla..bi 3-4 sene oynar yani..

Tek sorun Defans Nivaldo-Tavlaridis ikilisi hiç güven vermiyor..Kesinlikle en fazla 1 sene sabredin..Sol bek ve Sag bekte ise orta sınıf oyuncular bulunuyor..zamanla takviye yaparsınız aciliyeti yok yani..

Oyuncu önerilerim: Marvin Angulo(DR) Rosenberg(ST) Escudero(AMLC) Kalouda(AMR) Habib Bellaid(DC)

Man . City ' yi öneririm . size oldukça yüksek bir transfer bütçesi veriyorlar zaten pek bir beklentileride yok lig için ancak 2-3 yerinde transfer ile üst sıralarda rahatlıkla bulunabilirsiniz .

Kesinlikle Chelsea ... Hem Yabancı SOrunu YOk . Hemde Para Sorunu.
    Potansiyelleri Toplayıp.Birde Daniel Alves İ Saga Koydunmu İşi bitirirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Aston Villa, Mallorca, Espanyol, Leverkusen. Bu takımlar sizler için sıçrama tahtası olabilirler.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Spartak Moskova'yı deneyin .Bütceside çok iyi

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

PSV Eindhoven...

Denemenizi tavsiye ederim...

Hollanda liginde yabancı kontenjanı yok...

Çok iyi gençleri var.

Sattığında çok para kazanabileceğin oyuncuları var.

Ajax'la kapışmanın tadı var ayrıca. Eğer Ajax olursanız rakibiniz yok. Açık ara şampiyonsunuz. Ama PSV iken başınızda bi Ajax derdi var. Bu yüzden hiç bi zaman rahat bi nefes alamıyorsunuz. Liderken her zaman ensenizde Ajax'ın nefesi...

Ayrıca Hollanda ligini oynuyorum. Birçok sezon oynadım. Her sezonda sürpriz bi takım çıkıyor. Ya şampiyo oluyor ya da şampiyonluğa oynuyor. Roda JC, Heerenveen vb. takımlar...
    Defalarca sürpriz bi takımın şampiyonluğunu gördüm.

Gerçekten ne olacağı belli olmayan, zevkli bi lig.. PSV ile ayrı bi zevk... Tavsiye ederim...

arkadaslar

pek cok takımla oynadım ancak sporting lizbonun zevki baska

bır kere portekiz ligi oyle cok goz onunde de deıl asırı arka plandada yanıtakımınızı mourinhosu olabilirsizniz

tıpkı premıerre lıgde oldugu gıbı fa cup ve league cup var yanı oyuncularnızın tamamını kullanabılırsınız

ulke portekiz olduundan guney amerıkalı gencler ıcın cok cazıp bır yer
    ve sportingin kadrosu malı durumu stadı cook ıyı bır ıkı sene ıcınde mevcut kadrodan 20 30 mılyon paundluk satıslar yapabılırsınız

ancak ligin 3 takımla gecmesı 16 takım olddundan kısa sürmesi zayıf takımların gercekten cok zayıf olması sampıyonluk olayını biraz anlamsızlastırıyor

ancak herseya ragmen ıyı bır tecrube olur ve burda gecıreceınız ıkı basarılı sezon sıze dırek man unt real ayarındakı takımların kapısını acıyor

bol fm lı gunler

Quote Originally Posted by poggerpohl View Post
    PSV Eindhoven...

Denemenizi tavsiye ederim...

Hollanda liginde yabancı kontenjanı yok...

Çok iyi gençleri var.

Sattığında çok para kazanabileceğin oyuncuları var.

Ajax'la kapışmanın tadı var ayrıca. Eğer Ajax olursanız rakibiniz yok. Açık ara şampiyonsunuz. Ama PSV iken başınızda bi Ajax derdi var. Bu yüzden hiç bi zaman rahat bi nefes alamıyorsunuz. Liderken her zaman ensenizde Ajax'ın nefesi...

Ayrıca Hollanda ligini oynuyorum. Birçok sezon oynadım. Her sezonda sürpriz bi takım çıkıyor. Ya şampiyo oluyor ya da şampiyonluğa oynuyor. Roda JC, Heerenveen vb. takımlar...
    Defalarca sürpriz bi takımın şampiyonluğunu gördüm.

Gerçekten ne olacağı belli olmayan, zevkli bi lig.. PSV ile ayrı bi zevk... Tavsiye ederim...
    Kesinlikle öyle.Ben Feyenoord ile ikinci sezonumdayım.İlk sezon 6. oldum.Şuan liderim ancak bir maç kaybedersem Ajax PSV ve bu senenin sürpriz takımı Nac Brade Liderlik koltuğuna oturacak.Birazdan grubdaki ikinci uefa kupası maçıma çıkacağım.Grub lideri ile grub ikincisinin maçı.Uefa'da çeyrek final ligde ilk üç hedefim şuan.PSV de dediğin gibi rakip Ajax ama Feyenoord olursanız Rakip Ajax PSV ve diğer orta sınıf takımlar oluyor.İkinci sezon ise PSV Ajax Feyenoord ve o senenin sürpriz takımı ile kıyasıya bir mücadele başlıyor.Yabancı sınırlaması olmamasıda ayrı bir zevk tabi.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Fiorentina,Atletico Madrid,Valencia,Roma,Sevilla,Palermo,Lazio,Everton ,Shakthar ve en güzeli man. city. kariyerleri çok zevkli olur herkese tavsiyemdir.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbuL

Newcastle utd.

Transfer Bütçesi Çok sağlam
    kadro güzel Owen & Martins Coşuyolar
    bi kaç iyi Transfer Sayesinde Şampiyon yapabilirsiniz .
    ayrıca Cokda Sarıyor .

Tavsiyemdir. :}

O.Lyondayım şu an ve çok da zevkli bir Kariyerim var.Ama Athletico Madrid de baya başarılı olursun.

Sayfa 7 / 17 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Mesaj Yetkileri