Çok uzun soluklu üye olmasam bile, bayadır takip ettiğim bir site.

Yenilenmeye çalışan, yenilendikçe üyelerine her türlü zorluğu yaşatan bir site ayrıcalıkla.

Bir üyenin yapmak istedikleri, bu sitede kısıtlı ve türkiye'de tek.Bir üye için en neşelisi, en güzeli, en mutlusu imzasını, bannerını, avatarını, profil resmini, yazı yazmasını sağlamaktır.Görüyorum -ki, bu siteye üye olan arkadaşlar bütün zorlukları yaşıyorlar.

Üye siteye üye olurken, mesaj atabileceği, resimler koyabileceği, fazlasıyla imza yazabileceği, dosya indirebileceği bir yer ister.Buda site kurucuları için çok önemlidir.Yaşıyoruz -ki, burada bir üye için şartlarını ''ne kadar zorlarsak o kadar iyi'' düşüncesiyle yol kat edilmeye çalışılıyor.

Bunları üye zorlarken, birde üstüne ''kulüp türksportal'' çıkıyor.Verdiği imkanlar bakalım.Avatar koymak, resim koymak, dosya indirmek, imza yazmak, vs. sayamadığım ve birçok sitede bunların her üyeye verilen imkanlar..

''Türksportal'' bir sivil toplum örgütümüdür?''Türksportal'' bir yardım kuruluşumudur? -ki bunlar için para kazanmaya kalksın.

Benim bildiğim, benim üye olduğum site, sadece bir oyunun türkiye resmi sitesidir.Bunları oyunun resmi sitesi dahi yapmıyorken, yapsa bile bizim için önemli değil.Biz o oyununun araştırmasını bu sitelerde yapamıyorsak ne işimiz var bu sitelerde..

Yenilenmeye(!) çalışmanız, aslında tamamen geriye gitmenize neden olmaktadır.

Bu özeleştiriyi tüm üyeler adına yaptığımı, bütün site kurucularının, adminlerinin dikkate almasını rica ederim..

Konunun kaybolmamasını, bizzat üyelere açık ve yorum yapılmasını arz ederim..

Saygı ve sevgilerimle..

.