1 ile 30 arası toplam 30 sonuç

Konu: A.C. Milan Kariyerimiz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Cool A.C. Milan Kariyerimiz

Geçmişteki Başarılar;

Geçtiğimiz sezonki başarısız sezonun ardından bu sene basında kadroya Ronaldinho takviyesi yapan Milan yönetimi çok tartışılan teknik direktörü Ancelotti ile yolları ayırdı.
    Takımın başına geçecek yeni isim ise Hertha Berlin ile geçirdiği 3 sezonda 2 Bundesliga şampiyonluğu,1 Almanya Lig Kupası,1'de Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşıyan ardından ani bir kararla İtalya'da Serie B'ye düşen Parma'nın başına geçerek takımı ilk sezonunda namağlup olarak Serie A'ya çıkaran ve Serie A'da geçirdiği ilk sezonda da İnter'e şampiyonluğu ikili averaj ile kaybederek ligi 2. sırada bitiren ve ardından adı Milan ile anılmaya başlanan fakat ailevi sorunları sebebi ile Parma'dan ayrılarak ülkesi Türkiye'ye dönen ve buradada yine ikinci ligde bulunan Manisaspor'un başına geçerek yine takımı namağlup olarak TSL'ye çıkaran ünlü Türk teknik direktör İlker Toranoğlu ile 1 yıl gecikmeli olarak da olsa anlaşma sağladı.

Kadromuz oldukça yaşlı ancak kaliteli oyunculardan kurulu.Finans olarakta güçlü olduğumuz söylenemez 19.25 trilyonluk bir bütçe verdi yönetim bize Milan gibi bir takıma bu parayla nasıl takviyeler yapabileceğimiz biraz muamma.Kadrodaki yaşlı oyuncuları ise göndermeyeceğiz çünkü yönetim,camia,taraftarlar bu oyunculara büyük saygı duyuyor aynı şekilde bende.Takıma büyük başarılar kazandıran bu oyuncular futbolada bu forma altında veda edecekler bizde elimizdeki bütçe ile dar olan kadromuza takviyeler yapacağız.Sezon başı itibari ile bizi en çok üzen nokta ise Nesta'nın yaklaşık 7 ay forma giyemiyecek olması.Bu sezon kullanacağımız muhtemel taktik diziliş ve ilk 11'imiz ise şu şekilde olacak;

Takımımız gibi efsane olmuş,1926 yılında kurulmuş 82955 kişilik stadımız;

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Default Kariyer onaylandı.

Başarılar diliyorum.

Basarılar ..

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Başarılar Köklü bir takım Milan Büük başarılar bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Başarılar diliyorum.
    Quote Originally Posted by tarikko View Post
    Basarılar ..
    Quote Originally Posted by aliCHaN_FM View Post
    Başarılar Köklü bir takım Milan Büük başarılar bekliyoruz
    Teşekkürler arkadaşlar ara ara Milan tarihi ile ilgili bilgilerde vereceğim giriş kısmını çok uzun tutmamak için herhangi bir bilgi vermedm.

Kariyere başlayalım artık;

Öncelikle transferler;

Aldığımız oyuncular zaten tanınmış isimler oldukları için ss koymayacağım istediğiniz bir oyuncunun profili olursa ekleyebilirim.Klubemiz zayıftı bu transferleride klube için yaptık hepside işimize yarayacaktır.

Hazırlık Maçları;

Taktiği PES2009'da ki Milan taktiğinden esinlenerek oluşturdum bu yüzden oturtmak eksik yönlerini bulmak biraz zaman aldı taktiği geliştirmek açısından da hazırlık maçları çok faydalı oldu.En başlarda topa hakimdik ama sonuca gidemiyorduk daha sonra ki çalışmalarımız ile bunuda aştık.
    Serie A'da ilk haftada Bologna deplasmanında olacağız.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çok daha iyi adamlar alabilirdin bence ama başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

1.Hafta

Sezonada iyi bir başlangıç yaptık.Bu maçta geçen sezondan cezalı olan Bonera'nın yerine Maldini oynadı ve müthişti ben ölmedim dedi oyunuyla .Jankulovski sakatlanınca Antonini'yi sahaya sürdüm müthiş bir oyun çıkardı ve maçın kahramanı oldu.74'te o da sakatlanınca Miguel Torres oyuna dahil oldu.

UEFA'da ki rakibimizde belli oldu Fransa'nın en çok taraftara sahip olan klubu Saint-Etienne ile oynayacağız ön eleme turunda ilk maç Fransa'da.Önümüzde ki Catania maçının ardından Fransa yolcusuyuz.

2.Hafta

Çok zor maç olacağı belliydi Catania iyi bir takım üstüne birde tek eksikleri olan bitirici bir golcu ihtiyacını Martin Palermo'yu alarak gidermişlerdi,ancak bizim şansımız Martin Palermo bu maç öncesinde sakatlandı ve bize karşı oynayamadı biz de zorlandığımız bu maçtan tek golle 3 puanı aldık.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

kariyer hayırlı olsun lige iyi baslamıssın
    TariboWest

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    Çok daha iyi adamlar alabilirdin bence ama başarılar
    Aldığım oyuncuların hepsini 24ay taksitle aldım.Aynı şekilde Veloso,Moutinho,Witsel ve Defour içinde girişimde bulundum ancak fiyatlar 35-40 trilyon civarlarına çıktı sanırım Milan bu para babalarıdır bunlar muamelesi gördük ama bilmiyolar ki para yok Ben de fazla uğraşmadan bu şekilde transferler yaptım zaten asıl hedeflerim Marcelo be Mata idi ikisini de aldık.

UEFA Kupası 1.Eleme Maçı

İyi oynadık kalecileri Viviani geçit vermedi.Genç Belçika'lı Mirallas ise bir karambolde çizgide vurdu golu attı yenildik.Bunun bir de San Siro ayağı var rahatız.

3.Hafta

Evimizde 70000 taraftarımızın desteğini ve sezon başından beri ilk kez sahaya çıkan Kaka'nın da yardımlarıyla bol gollu bir galibiyet alıyoruz.Bu maçta bizi izleyen Saint-Etienne ekibinin gözü korkmuştur sanırım ilk maçtan sonra çok havalandılar çünkü.

4.Hafta

Sezon başında daha kimse lige ısınamadan büyük bir maç.Yer San Siro rakip Juventus.Ranieri hafta içinde Milan'ın bu sezon şampiyon olamıyacağını,boşuna hırs yapıp umutlanmamaları gerektiğini ve zirve yarışında sadece Juve ve İnter'in yer alabileceğini söylemesi hafta boyunca gergin tartışmalara sebebiyet verdi ben de maçtan bir gün önce düzenlediğim basın toplantısında bu demeçle ilgili gelen bir soruya doğru olabilir dedim ve salonda büyük bir sessizlik hakim oldu.Ardından Trezeguet'i nasıl durduracağımız soruldu güya ligde ki hava hakimiyeti en düşük takımmışız."Paolo Maldini ile" dedim muhabirlerde yine bir şaşkınlık havası vardı.Hemen devam ettim "asıl onlar Kaka,Ronaldinho ve Pato'yu nasıl durduracaklar?"Toplantıyı bitirdim ve artık maç saatini beklemeye başlamıştık.

Vee Ranieri amcama kapak olsun.Juve maç boyu kalemize dahi gelemedi ezdik ezdik ve ezdik.Buffon'a dua etmeleri lazım 2 gol ile kurtuldular.Çok sert oynadılar.Ronaldinho ve Zambrotta sakatlandılar yani tekmeleyerek durdurmaya çalıştılar ama başarılı olamadılar.Bu maçında ardından UEFA'ya dönüyoruz bu takımla UEFA'da oynamak zoruma gidiyor ama yapacak birşey yok Saint-Etienne buraya 5 yememeye gelecek.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by talihsizler View Post
    kariyer hayırlı olsun lige iyi baslamıssın
    Teşekkürler.İlk kez büyük bir takımla oynuyorum kadroda revizyon şart olduğu için aldım bakalım neler yapacağız.

5.Hafta

Ranieri'nin başına gelenleri görmemiş gibi Lazio menajeri Deli Rossi'de ileri geri konuştu maçtan önce ve şöyle dedi;
    "Milan bu sene kesinlikle şampiyonluğa oynamayamaz bir kaç iyi takviye ile belki önüzdeki sene iddaalı olabilirler".Bunun üzerine bende "Lazio'yu rakibimiz olarak dahi görmüyorum ezici bie zaferde onlara karşı aldığımız da acaba Rossi'nin suratında nasıl bir ifade olacak?"

Lazio'da gazabımızdan kurtulamıyor.Kendi seyircisi önünde Delio Rossi madara oluyor.Sanırım artık hakkımızda birşeyler söyleyecekken 10-15 sefer düşünürler.

UEFA Kupası 1.Eleme 2.Maç

Evet 5 yemeden gittiler.3 gol attık ama zor bir maç geçirdik üzerimize gelemediler ancak biz de savunmalarını açmakta zorlandık.Sonucu aldık herkez mutlu

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

cok güzel gidiyorsun ilker bu sene lig senin UEFA yı da bekliyorum
    TariboWest

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

6.Hafta

Yine kalemizde bir karambol golu gördük.Su ana kadar yediğimiz 3. resmi goldu bu ve 3 golude karambollerden yedik.Futbolumuz iyiydi arada olur böyle kazalar hem bu FM'nin adaletine dair bi sonuc

Bu maçın ardından hafta içinde UEFA grubumuz belli oldu.G grubunda mücadele vereceğiz ve ilginç bir gruba düştüğümüzü söylemeliyim.Rakipler;

Man. City
    Deportivo
    Shakhtar
    Rosenborg

Rosenborg en zayıf takım olarak gözüküyor bakalım maçlar tamamlandıktan sonra gruptaki görünüm nasıl olacak?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by talihsizler View Post
    cok güzel gidiyorsun ilker bu sene lig senin UEFA yı da bekliyorum
    UEFA'yı aslında hedefler arasına koymuyorum ligin yanında çerez olarak götüreceğiz,gidebileceğimiz kadar gideriz aynen gerçekte olduğu gibi.

7.Hafta

Kümede kalma mücadelesi verecek olan Chievo karşısında rahat bir zafer aldık sağ bekimiz ortaladı sol bekimiz arka direkte bitirdi.Sırada ki rakip Fiorentina...

8.Hafta

Prandelli'de diline hakim olamadı ve o da şampiyonluk adayları arasında olmadığımızı söyledi.Ben de takımımın erkenden golleri atacağını ve arkama yaslanarak rahat rahat maçı izleyeceğimi söyledim.Nitekim öylede oldu.

Sahada Pato şov vardı.Gamberini-Dainelli ikilisini perişan etti bir pozisyonda 3 kişiyi ardından kaleciyi geçti ama vurusu direkten döndü bir kaç dk. sonrasında yani 71. dk. Gamberini'yi ardından Frey'i geçti ve topu ağlara gönderdi.Harika çocuğumuz şovunu yaptı bir açıldı pir açıldı.Prandelli ise 71. dk.dan sonra ortadan kayboldu hala kendisinden haber alınamıyor.

Renkler ve Amblem

Kulübün renkleri, bütün tarihi boyunca kırmızı ve siyah olarak kalmıştır. Renkler oyuncuların ateşli hırsını (kırmızı) ve rakiplerinin korkusunu (siyah) temsil eder. Çubuklu siyah-kırmızı forması dolayısıyla, takımın takma ismi rossoneri (siyah kırmızılar)dir. İç saha maçlarında kırmızı-siyah çubuklu bir t-shirt, beyaz şort ve siyah çoraplar giyilir.

Dış saha maçlarında giyilen formalar, kulübün tarihi boyunca tamamen beyaz olarak kalmıştır. Gerek taraftarlar, gerekse de kulüp tarafından bu beyaz formaların Şampiyonlar Ligi finallerinde şanslı olduklarına inanılmaktadır. Çünkü Milan, tamamen beyaz formayla çıktığı sekiz Şampiyonlar Ligi finalinin altısında kupayı almıştır (yalnızca 1995'te Ajax'a ve 2005'te de Liverpool'a kaybetmişlerdir). Ancak, iç saha formalarını giydikleri üç finalin ikisini kaybetmişlerdir. Takımın üçüncü forması ise her yıl değişmektedir.

Uzunca bir süre kulübün amblemi Milano bayrağından (aslında Saint Ambrose'un bayrağı) ibaretti. Bir süre de, takımın amblemi bir şeytan resmi ve yanında da (10 lig şampiyonlağu elde ettiklerinden dolayı verilen) altın renkli bir yıldız olarak kaldı. Günümüzde ise, kulübün amblemi, ortada Comune di Milano bayrağı, üst kısımda ACM kısaltması ve alt kısımda da kuruluş yılı olan 1899'dan oluşmaktadır.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

9.Hafta

70.dk.'ya kadar müthiş baskılıydık.Ama Kaladze bir çuval inciri berbat etti gereksiz bir müdahele ile penaltıya sebebiyet verdi.Pato'nun yanına Paloschi'yi de sürdük,ardından Seedorf'u sahaya sürdük neticesinde baskı sonuc getirdi,Pato yerde kaldı ceza sahasında penaltıyı Ronaldinho gole cevirdi kalan sürede yine bastırdık ama Napoli kalecisi Navarro müthiş performansını devam ettirdi tek basına 1 puanı aldı desek yeridir.Ligde yeni lider Roma...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yönetim bize kıyağını geçiyor ve ekstra transfer bütçesi sağlıyor.34 trilyonluk transfer bütçemiz var artık.

Artık tribünlerin istediği büyük transferlere imza atabiliriz.Örn.;galatasaray12 nickli arkadaşımız(İsmini maalesef bilmiyorum affetsin beni)

Bu arada Real Madrid Pirlo'nun aklını çeldi,gitmek istiyor.Durum biraz karıştı 2012 yılına kadar sözleşmesi var göndermeyi düşünmüyorum.Seedorf içinde Lyon devrede satabilirim,bakalım devra arasına kadar bekliyeceğim.Brezilyadan 2 genç yıldız adayı getirebilirim ya da Veloso-Moutinho ikilisini alıp Pirlo-Seedorf ikilisini gönderebilirim.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Hocam Pirloyu aman satma satacaksanda yerine daha iyisini al Böyle futbolcuların aklını çelen takımlardan gıcık alıyorum
    malatyAdana!

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Gercekten Taraftarı oLdugum Avrupa Takımlarından Biri KArdesim GüZel Secim Yapmıssın Basaarılar
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Milan saygı duyulması gereken oyuncularla dolu hoş bir ekip, bu sezon istedikleri ve hak ettikleri performansı sergileyememiş olsalar da, senin ellerinde çok daha başarılı olacaklarını ümit ediyorum.Takipçinim kardeşim...
    Last edited by spiritfall : 22.Nisan.2009 at 02:06 Reason: imla hatası...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Hocam Pirloyu aman satma satacaksanda yerine daha iyisini al Böyle futbolcuların aklını çelen takımlardan gıcık alıyorum
    Yaa satmayacağım zaten adi adamı uyuz etti beni cenazesi çıkar bu kulpten anca biz büyük klup değilmiyiz o yetmiyormuş gibi bir de Gattuso,Kaka,Pato,Ambrosini'nin başına üşüştüler Gattuso'da sattı bizi soracağım tabi bunun hesabını

Quote Originally Posted by Prince2005 View Post
    Gercekten Taraftarı oLdugum Avrupa Takımlarından Biri KArdesim GüZel Secim Yapmıssın Basaarılar
    Teşekkür ederim kardeşim.İhtiyar kadrosu ile saygı duyduğum bir takım benimde

Ligde 10.hafta da rakip Lecce antrenman maçına çıkıyoruz.

10.Hafta

Kadroyu hafif rotasyona sokarak çıktık bu maça 2 güzel gol rahat futbol ve galibiyet daha güzel ne olabilir ki...

Zaten kadroyu daha dengeli kullanabileceğimiz bir döneme giriyoruz UEFA kupası grup maçları başlıyor önemsemediğimiz bu kupada az forma şansı bulan yani yedek oyuncularımızı oynatacağız.İlk rakibimiz ise Norveç temsilcisi Rosenborg'tu ve Norveç'te 2 derece sıcaklıkta yağmur altında sahadaydık...

UEFA Kupası G Grubu 1.Maç

Rahat bir oyun sergiledik.Hersey kontrolumuz altındaydı ve net bir skorla kupaya 3 puanla başladık.Grubun kağıt üzerinde en zayıf duran takımı Rosenborg ise bu mağlubiyetin ardından diğerlerine beklenmedik süprizler yapacaktı...

Bizim aklımız ise Serie A'da evimizde konuk edeceğemiz güçlü Palermo maçındaydı.Maç öncesi idmanda hafif sakatlık geçiren Ronaldinho yüreğimizi ağzımıza getirdi fakat maç günü sahadaydı.

11.Hafta

Rosenborg maçının adamı Marcelo ödül olarak bu maçta da ilk 11'de yer buldu ve yine maçın adamı oldu kendisini performansından dolayı tebrik ediyorum. Maça gelince umduğum kadar zor bir maç olmadı pozisyona giremediler yine bir karambolden golu yedik ama 3 puanı hanemize yazdırmayı başardık.

Sıradaki rakip Udinese ve deplasmandayız.Maç öncesi Udinese'de eksik yok sezon başında sakatlanan 2 önemli defans oyuncusu Zapata ve Felipe bu maçta bize karşı oynayacaklar sanırım beni bekliyorlar ama bizde maç öncesi idmanda Zambrotta sakatlandı ve 2 ay sahalardan uzak kalacak yerine Antonini'yi düşünüyorum şu ana kadar ara ara oynattığım italyan oyuncu çok iyi performans sergiledi umarım Zambrotta'nın boşluğunu doldurabilir.Kalitesini gösterme zamanı.

12.Hafta

Maça çok iyi başladık rahat bir oyun sergilerken bir deli saçması şut yaklaşık 25m. mesafeden ağlarımızla buluştu takım bir panik havasına girdi akabinde 5-10dk. civarı baskı yedik.Bu baskıdan gol yemeden çıktık ve Kaka yine kendini gösterdi bir derin yopla ceza sahasına daldı ve yerde kaldı penaltı sonrası soyunma odasına galip girdik oyuncularıma sakin ve ayağa oynamalarını rakipte birşey olmadığını söyledim ikinci yarı iyi oynadık ve Kaka'nın yaklaşık 60 metre süren ve kaleci dahil 5 kişiyi geçerek ayyığı müthiş gol ile Udinese'nin ipini çektik artık hedefte Torino var.

13.Hafta

Kayda değer birşey yoktu maçta 2 golde çok güzeldi zaten Kaka-Ronaldinho-Pato gibi bir 3'lü varken güzel gol olmaması olanaksız

UEFA Kupası G Grubu 2.Maç

Bu maçta Pirlo-Kaka-Pato sahadaydı gol erken geldi yine 2.yarıya çıkarken 3'ünüde aldım oyundan ama tecrübesizliği yaşadık ve gördük son anlarda talihsiz bir golle beraberliğe razı olduk.Dida'da gelen tek tehlikeli şutu başının üzerinden içeri aldı ve fırçayı yedi.

Quote Originally Posted by spiritfall View Post
    Milan saygı duyulması gereken oyuncularla dolu hoş bir ekip, bu sezon istedikleri ve hak ettikleri performansı sergileyememiş olsalar da, senin ellerinde çok daha başarılı olacaklarını ümit ediyorum.Takipçinim kardeşim...
    Teşekkür ederim kardeşim senin kariyerde gelsinde bende onun takipçisi olacağım emin olabilirsin.Liverpool'a bende bayılıyorum çünkü

Ben yatar arkadaşlar herkese iyi geceler...
    Last edited by iLkeRisT : 22.Nisan.2009 at 03:04 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by iLkeRisT View Post

Geçtiğimiz sezonki başarısız sezonun ardından bu sene basında kadroya Ronaldinho takviyesi yapan Milan yönetimi çok tartışılan teknik direktörü Ancelotti ile yolları ayırdı.
    Takımın başına geçecek yeni isim ise Hertha Berlin ile geçirdiği 3 sezonda 2 Bundesliga şampiyonluğu,1 Almanya Lig Kupası,1'de Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşıyan ardından ani bir kararla İtalya'da Serie B'ye düşen Parma'nın başına geçerek takımı ilk sezonunda namağlup olarak Serie A'ya çıkaran ve Serie A'da geçirdiği ilk sezonda da İnter'e şampiyonluğu ikili averaj ile kaybederek ligi 2. sırada bitiren ve ardından adı Milan ile anılmaya başlanan fakat ailevi sorunları sebebi ile Parma'dan ayrılarak ülkesi Türkiye'ye dönen ve buradada yine ikinci ligde bulunan Manisaspor'un başına geçerek yine takımı namağlup olarak TSL'ye çıkaran ünlü Türk teknik direktör İlker Toranoğlu ile 1 yıl gecikmeli olarak da olsa anlaşma sağladı.

Sonunu cok merak ediyordum. Gercek hayatta gerilim yuklu bir film izler gibi oldum

Umarim uzun soluklu olur.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MaliKaya View Post
    Sonunu cok merak ediyordum. Gercek hayatta gerilim yuklu bir film izler gibi oldum

Umarim uzun soluklu olur.
    Bir an sıraladım böyle birşey çıktı ortaya baktım güzel olduİnş. uzun olacak Serie A en çok keyif aldığım lig çünkü.

13.Hafta

Rakip ligde en çok çekindiğim takım olan Roma.Deplesmanda oynayacağız Ronaldinho bu maçta sakatlığı sebebiyle forma giyemeyecek.Artık maç saati geldi...

Çok kötü oynadık pozisyonumuz yok,Roma'da da birşey yoktu ama 3 kornerde 3 gol bulmak gibi büyük bir başarıya imza attılar.Böyle bir yenilgi de nazar boncuğumuz olsun artık.
    Sıra Shakhtar ile deplesmanda oynayacağımız maça geldi şu ana kadar olduğu gibi yedek takımla mücadele vereceğiz avrupa mücadelesinde.

UEFA Kupası G Grubu 3.Maç

Roma maçının yarattığı hayal kırıklığı etkisini sürdürüyordu buradan da öyle böyle 1 puanı çıkardık ve gruptan çıkmayı garantiledik.
    Lige döndüğümüz de rakip Genoa sanırım biraz nefes alabileceğiz.

14.Hafta

Hücum hattında ki 3 sambacımız müthiş top oynadı biz de güle oynaya maçı aldık.
    İtalya kupasında oynayacağımız Livorno maçının hazırlıkları içerisindeyiz bu maça yedekler ve genç oyunculardan bir karma yaparak çıkmayı düşünüyorum ve muhtemelen de maç gününe kadar bu kararım değişmeyecek.

İtalya Kupası 1.Tur Maçı

Diyeceksiniz ki bunlar nasıl yedek Mata ve Boriello Livorno savunmasını perişan ettiler doğal olarak.Maç rahattı 2sinide bir sakatlık sorunu yaşamamak adına oyundan aldım daha da genç oyuncuları sürdüm sahaya baskı yemeye başladık demekki herşey bu ikisindeymiş bu maçta beni hayal kırıklığına adam ise 90dk. sahada kalan Viudez oldu.6.0 rating ile oynadı çok etkisizdi fizik olarak çok zayıf ve gelişmiyorda ben daha önce hiç dikkat etmedim oyunda ilerlemiş yıllarda oynayan arkadaşlar bu oyuncu ile ilgili biraz bilgi verirlerse sevinirim geliştirmek için bekliyeyimmi yoksa satayammı?
    Last edited by iLkeRisT : 22.Nisan.2009 at 12:59 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Roma maci disinda hersey cok guzel...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bu arada hala açılış mesajındaki taktiği kullanıyorsan sana bir önerim var gattuso ile pirlo'nun yerini değiştir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sırada büyük Milano derbisi var.İnter ligde sancılı günler geçiriyor,biz ise kimsenin bize zirve için şans tanımadığı bir sezon da iyi performans sergiliyoruz.Diğer büyük rakiplerimizin aksine şaşırtıcı bir biçimde Mourinho basına herhangi bir demeç vermedi.Biz de ebedi dostluk için ağzımızı açmadık.(Sanırım Prandelli ve Rossi'nin başına gelenler Jose'yi de ürküttü çünkü diğer iki teknik adamda ligin ilk yarısını bitiremeden kluplerinden kovuldu.)Herşey sahada söylenecekti.82931 kişi önünde bir pazar akşamı iki dev takım sahadaydı...

16.Hafta

Çok yüksek efor sarfetti iki takım da mücadele üst düzeydeydi.Az pozisyon oldu İnter yine bir karambolde Stankovic ile golu buldu bizde de Pato bir frikikle eşitliği sağladı.Maçın hakkı beraberlikti ve öyle de bitti.Bu sefer futbolun adaleti konuştu.
    Gruptan çıktığımız UEFA'da grup lideri M.City ile oynayacağız.Gençlerimiz maça hazır.

UEFA Kupası G Grubu Son Maç

Evimiz de hazırlık maçı niteliğinde bir maçtı eleştirilerime kulak asan Viudez müthiş bir gol attı,gözlerim doldu.Ardından as takımla sahada olan M.City oynadı biz izledik

17.Hafta

Bütün maç rakip ceza sahasında geçti fakat ancak Pato-Kaka ikilisinin verkaçları ile gelen 1 gol bize 3 puanı getirdi.

Evet arkadaşlar ligin ilk yarısını tamamladık transfer dönemi bizi bekliyor.Şu anda herhangibir şey planlamadım forvet mevkisi hariç heryere oyuncu alabilirim.Sizlerden gelecek fikirleri bekliyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by MaliKaya View Post
    Roma maci disinda hersey cok guzel...
    Roma maçı resmen kara günümüzdü.

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    Bu arada hala açılış mesajındaki taktiği kullanıyorsan sana bir önerim var gattuso ile pirlo'nun yerini değiştir.
    Taktik aynı evet dediğini sezon başında denedim ama Pirlo'nun verimi düşüyor.Geriden oyunu müthiş yönlendiriyor.Sağ ve sol bekin koşu yollarına 3 hücumcumuzun önüne müthiş toplar atıyor o yüzden bu şekilde devam ettim.

Emerson gibi abartı özellikli bir adamımız var bildiğiniz gibi Capello'nun kazığıdır Juve ve Madrid'e en sonunda da buraya kapak attı kendisi sene başında gönderemedik inş. bu ara transferde gönderebiliriz.Seedorf'ta Lyon'a sıcak baktığını açıkladı o da gidebilir.Ben de Sakho,Chantome ve Wijnaldum'un peşine düşeceğim şimdilik.Akınfeev'i alabilen varsa bir söylesin fiyatı 40 trilyon verdik vermediler
    Last edited by iLkeRisT : 22.Nisan.2009 at 13:32 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Transfer dönemi sancılı geçiyor bizim için hiç kimse 40trilyondan aşağı kapıyı açmıyor oyuncusu için.Biz ise 2 ihtiyarı yolladık...

1. Seedorf 18 Trilyona A.Madrid'in yolunu tuttu.(32 yaşında)
    2. Emerson 4.6 Trilyona H.Berlin'e gitti.(32 yaşında)

Kadromuza da Feyenoord takımından 18 yaşındaki Wijnaldum'u 7.5 trilyonu 24 ayda ödemek koşuluyla kattık.Bie genç isim daha M.Ekici'nin peşindeyiz ve %95 bitti denilebilir.
    İstediğim oyuncuları kadroya katamamak moralimizi bozuyor ve bu vaziyette ligin ikinci yarısına başlıyoruz ve açılışı evimizde Siena maçı ile yapıyoruz...

18.Hafta

Gitmek isteyen Gattuso topu kendi ağlarına yolladığından sinirim ve gerginliğim 4 kat artmıştı ama allahtan Kaka ve Pato gibi sadık oyuncularımız var.R.Madrid Pato içinde saldırıyor ama Pato gitmek istemediğini açıkladı basına.Ambrosini,Gattuso ve Pirlo bu takım sayesinde bu üne,şan,şöhrete kavuştuklarını unutuyorlar sanırım.Bu 3'ünü yollamayı ciddi ciddi düşünür oldum.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Hocam hepsi iyi güzelde Man City kötü olmuş
    malatyAdana!

Hocam City maçı hariç güzel gidiyorsun.
    Yalnız düşünceme göre Seedorf'u göndermen yazık olmuş, kulübe kaptanı olarak sürpriz maçlarda kurtarıcı rolü üstlenebilecek bir futbolcu.Hem de Maldini gibi jübilesini Milan'da yapma şerefine erişmeyi hak eden bir futbolcu .

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Hocam hepsi iyi güzelde Man City kötü olmuş

Çömezler yaktı bizi sonucta tecrübesizler karşılarında da Robinho,Wright-philips ve Petrov gibi oyuncular olunca böyle oldu.Skorun önemi yoktu bu maç için gençlere fırsat buldukça forma vermeye çalışıyoruz.

Mehmet Ekici'yi de kadroya kattık 7.5 Trilyonluk bir bedelle ve onu da Darmian,Albertazzi,Mascio,Wijnaldum gibi genclerimizin bulunduğu U-20 takımımıza gönderdik.Ortama ısınması açısından.

Sırada İtalya kupasında çeyrek final heyecanı var ve rakibimiz İnter maç öncesi hiçbir gerginlik yok sadece klubumuzun efsane isimlerinden Marco Van Basten'in bize uyarı mahiyetinde verdiği "Mancini skoru değiştirebilecek oyuncu,dikkat edilmeli" şeklinde bir demeci var.Ama biz bunu zaten biliyoruz.Yine de üstada saygımız sonsuz.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by spiritfall View Post
    Hocam City maçı hariç güzel gidiyorsun.
    Yalnız düşünceme göre Seedorf'u göndermen yazık olmuş, kulübe kaptanı olarak sürpriz maçlarda kurtarıcı rolü üstlenebilecek bir futbolcu.Hem de Maldini gibi jübilesini Milan'da yapma şerefine erişmeyi hak eden bir futbolcu .
    Hocam ben de Seedorf için aynı şeyleri düşünüyordum ama kendisi ille de Lyon'a gideceğim diye tutturunca ben de ne halin varsa gör dedim artık kadro huzursuzluğa sebebiyet verebilir diye ama çok istediği Lyon'a değil A.Madrid'e gitti Maldini'ye ise 1 sene daha kal dedik bırakıcam dedi, o zaman antrenör ol dedik olmaz dedi,gözlemci yapalım babanla beraber çalış dedik yine olmaz dedi. İlle gidip ense yapacağım diyor bu da bizi üzüyor
    Last edited by iLkeRisT : 22.Nisan.2009 at 15:44 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

tebrik ediyorum iyi gidiyorsun bende Milan kariyeri açmıştım bütçe yenilemesini devre arasında yapmışlardı ancak sende erken olmuş başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Gayet iyi gidiyosun ama transferlede sanki biraz sorun var

Mesaj Yetkileri