PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

BlackEagle19o3
02.Temmuz.2007, 01:41
Bu durumda Deivid ve Appiah takımdan ayrılır.Yabancı bir forvet alınır bana göre.

erdemzorer10
02.Temmuz.2007, 01:44
appiahı bırakmayabilr fb ama deivid gitmeli bencede

erdemzorer10
02.Temmuz.2007, 01:47
ben sanmyorm bu transferin gerçekleşecegini..bana göre bjk nın alması gereken adam navarrodur bgnünü kurtarmaya bakmalıdr bjk ...ztn gelecekde faydalanabilecegi genç stoperler kadroda mevcut...navarro çk saglam bi defans bence bjk bu transferi bitrmeli

BlackEagle19o3
02.Temmuz.2007, 01:48
Tomasın bu saatten sonra takımda yeri yok bence.Gitmesi daha iyi olur.Carrusca genç olduğu için kalabilir

erdemzorer10
02.Temmuz.2007, 01:49
carrusca kesin kalmalı ama dedigin gibi tomasın işi yok artk bu takmda

Sheriff
02.Temmuz.2007, 02:04
Alex yokken Nobre vardi hatirlatirim.
Alex'i getirmeye zemin hazırlıyorlardı...

eGowiCh
02.Temmuz.2007, 03:18
10'u istiyorum
İnternet sitesinin adresinde bile '10'u kullanan sambacı, bu konuda kararlı. Kaptanlık içinse Alex-Carlos çekişiyor.

YA YENİ GOLCÜ İSTERSE?
F.Bahçe'de Tuncay ve Ümit'in gidişiyle boşa çıkan pazubant ve 10 numaralı formanın yeni sahibi hâlâ belirsiz. Tuncay'ın 10 numaralı forması için Alex'in çok istekli olduğu belirtiliyor. İnternet adresinde bile 10'u kullanan sambacıya tek rakip alınacak golcü. O istemezse '10' Alex'e verilecek.

YILDIRIM, R. CARLOS'CU
Bu arada yeni kaptanın kim olacağı da ayrı bir merak konusu. Zico'nun pazubantı Alex'e vermek istediği belirtilirken, başkan Yıldırım'ın Roberto Carlos'u düşündüğü söyleniyor. Carlos kaptan olursa, Schumacher ve Revivo'dan sonra ilk yılında pazubantı takan 3. yabancı olacak.

FotoMaç

TR.CaPTaiN
02.Temmuz.2007, 03:21
10 numara yakışır Alex'e. Zaten genellikle oyun kurucular 10 numara olur. Ayrıca takımımızda 7 numara da boş.

TürkuAz
02.Temmuz.2007, 03:22
Alex'ten başka 10 yokki..

goosfraba
02.Temmuz.2007, 03:25
10 numara yakışır Alex'e. Zaten genellikle oyun kurucular 10 numara olur. Ayrıca takımımızda 7 numara da boş.

7 numara Ali Bilgin'in..

eGowiCh
02.Temmuz.2007, 03:27
Ali Bilgin 7 numarayı alır büyük ihtimalle, sağ kanat oyuncusu, Antalyaspor'da 17 giyiyordu ama 17 Can'da.

Lugano'ya 5 numarayı vermeleri lazım, Sao Paulo'da 5 giyiyordu, Ümit'ten boşaldı 5 numara.

Edu'ya da 2 numara verilmeli.

Edu ve Lugano'nun 35 ve 36 numaraları güzel durmuyor, büyük rakamlar görünümü güzel tutmuyor, bu yüzden Lugano'ya 5, Edu'ya da 2 verilirse daha iyi olur.

physicist87
02.Temmuz.2007, 03:27
10 numara Alex geldiğinde kimdeydi Egemen hatırlıyormusun? Sanki ben isteyerek 20 numarayı aldığını hatırlıyorum..Alex kaç numarayı giyeceğini düşünmeyi bıraksında,nasıl Avrupa'da takımıma fayda sağlarım cümlesyle aklını yorsun..!

Yaşa bakılırsa Carlos'u kaptan yapmaları ihtimal dahilinde,tek dezavantajı Türkçe bilmemesi..Ya da Aurelio ve Alexden biri olur..

Peki şimdilik gündemimizde herhangi bir oyuncu var mı?Hayret ortalık duruldu,asparagas bile nadir artık:)

eGowiCh
02.Temmuz.2007, 03:32
10 numara Alex geldiğinde kimdeydi Egemen hatırlıyormusun? Sanki ben isteyerek 20 numarayı aldığını hatırlıyorum..Alex kaç numarayı giyeceğini düşünmeyi bıraksında,nasıl Avrupa'da takımıma fayda sağlarım cümlesyle aklını yorsun..!

Yaşa bakılırsa Carlos'u kaptan yapmaları ihtimal dahilinde,tek dezavantajı Türkçe bilmemesi..Ya da Aurelio ve Alexden biri olur..

Peki şimdilik gündemimizde herhangi bir oyuncu var mı?Hayret ortalık duruldu,asparagas bile nadir artık:)

Alex geldiğinde 10 birine aitti ama kime aitti hatırlayamıyorum, dolu olduğu için de 20'yi aldı diye hatırlıyorum sanki, emin de değilim, senin dediğin de olabilir.

Alex ve kaptanlık konusunda söylediklerine katılıyorum. Aurelio veya Önder'in kaptan olmasından yanayım, alternatifler ise Appiah ve R.Carlos.

Gündemimizde Cicinho varmış, FotoMaç'ın son haberi ama ben inanmıyorum, kontenjan kararı verilsin ona göre davranılır.

physicist87
02.Temmuz.2007, 03:40
E federasyonun bu kararı tam net olmamakla beraber açıkladığını yazmış Emrahh, bakalım napacaz..Deivid o zaman kesin giderr yaa, hala elimizden çıkarmadığımız hata..Bugün sanırım top başı yapacağız,bakalım konuşurlarsa tv ye ağzında bir bakla var mı,kalıp kalmama knusunda:)

TR.CaPTaiN
02.Temmuz.2007, 03:42
Deivid yüzsüzdür kendini zorla takımda bile tutturabilir. Zico abisi de var zaten.

physicist87
02.Temmuz.2007, 03:58
Yok yahu yüzsüz diye nitelendimeyelim..İstenmediği yerde bence durmaz,açık açık söyleriz böyle böyle diye yllarımız ayrılır..Nasıl Lucianoya dediyse yönetim ona da der,gerçi onda sakatlığı bahane etmişlerdi ama neyseee:)

TR.CaPTaiN
02.Temmuz.2007, 04:06
Şu yazıdan sonra tekrar düşün :)

Fenerbahçe'nin kesin olarak göndermeyi düşündüğü Deivid, Brezilya'da çıktığı canlı yayında teknik direktör Zico'yu yaylım ateşine tuttu. Sambacı, "Hocam beni hiç korumadı. Sistemin kurbanı oldum. Yoksa Türkiye'de kral olurdum" dedi.

BAŞKAN KARŞI

Deivid, başkan Aziz Yıldırım'ın da kendisini hiçbir zaman istemediğini ifade etti. Brezilyalı forvet sözlerini şöyle tamamladı: "İstenmediğim yerde duramam ama şartları belirleyecek kişi tabii ki benim. Aksi halde kimse beni zorla gönderemez."

Fotomaç

physicist87
02.Temmuz.2007, 04:13
Tekrar düşüneyim de haberin kaynağını görünce bir daha düşündüm:)

Bu tarzda Zico'yu eleştireceğini sanmıyorum,hele Aziz başkana bunları söyleyebilceğini hiç..Keşke bu yazılanları o demiş olsa..Biizmde hiç olmazsa gönderme sebebimiz olur.. :)Adam tabiki hemen gitmem diyecek bu yüzsüzlükten değill,geleceğini düşündüğünden yoksa gideceğini adım gbii o da biliyor ama giderken bişeyler götürmesi için biraz pusuya yatması lazım:)

TürkuAz
02.Temmuz.2007, 04:18
Helal olsun Deivid'e..:D

Wesley Sneijder
02.Temmuz.2007, 09:02
Zico nasıl kendisini korumamış??? Sene sonunda kalsın diye ısrar eden Zico. Bıkmadan usanmadan ilk yarı onu maçlarda oynatan Zico. Onu riskli Avrupa maçlarına çıkaran Zico!!! Adam daha ne yapsın senin için Deivid? Yuh artık! Zico'nun tek eksiği sana bol gol attıracak bir forveti yanına koymamış olmasıydı. Kezman'la ikiniz beleşçisiniz zaten.

Ilhan
02.Temmuz.2007, 09:27
Alex geldiğinde 10 birine aitti ama kime aitti hatırlayamıyorum, dolu olduğu için de 20'yi aldı diye hatırlıyorum sanki, emin de değilim, senin dediğin de olabilir.

Alex ve kaptanlık konusunda söylediklerine katılıyorum. Aurelio veya Önder'in kaptan olmasından yanayım, alternatifler ise Appiah ve R.Carlos.

Gündemimizde Cicinho varmış, FotoMaç'ın son haberi ama ben inanmıyorum, kontenjan kararı verilsin ona göre davranılır.

Tuncay desem:D 10 numara Tuncay'ındı.

Ilhan
02.Temmuz.2007, 09:30
Alexandre Song'un mevkisine adam aldık zaten. GS'li Song 40 yaşında. Onu almayalım lütfen!

Hugo
02.Temmuz.2007, 11:18
Beyler haberin başlığına bakın:

Saviola gel yola

Forvete de dünya yıldızı almayı planlayan Galatasaray'ın Arjantinli ile flörtü sürüyor Saviola'ya son olarak 2.5 milyon önerildi.

Ümit Karan ve Necati Ateş'e gelen teklifler Galatasaray'ın forvet arayışlarını hızlandırdı. Ümit Karan ve Necati Ateş'ten birisinin gitme ihtimali ve gol bakımından kısır bir sezon geçmesi nedeniyle forveti mutlaka güçlendirmek isteyen Cimbom'un Saviola'yı takibi devam ediyor. Lincoln'den sonra bir dünya yıldızı daha kadrosuna katmak isteyen sarı- kırmızılılır, http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
Arjantinli golcüye yeni bir teklif sundu.

Savyola gel yola :D

http://img213.imageshack.us/img213/751/sayolacimbomdw4.jpg

ForsakeN
02.Temmuz.2007, 11:20
Kartal'da rota yine Yepes

http://www.sporx.com/images/1/29/4253_B_yepes001.jpg

Beşiktaş, bir savunmacı alarak, yabancı transfere nokta koymak istiyor. Sevilla’lı Navarro ile Juventus’lu Boumsong’dan haber bekleyen Siyah-Beyazlılar, olumsuz bir gelişme halinde rotayı Mario Yepes’e çevirecek. Navarro’nun maliyeti, Boumsong’un Çizme’de kalmak istemesi, Kartal’ı zor durumda bırakıyor. Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören’in, yöneticilere talimat vererek, transferin bir an önce bitirilmesini istediği öğrenildi.

Fanatik

eXcitinG
02.Temmuz.2007, 11:20
Harbiden Song gibi adamı ne yapıcaz ya.Zaten artık performansı da bitti.Ee tabi 40 oLunca insan zorLanıyor.Navarro bitiriLmeLi bence.Eğer onuda aLamayacaksak forvet hattına yöneLinmeLi..

deniz.91
02.Temmuz.2007, 11:23
bence bjk defansa takviye yapmalı

WebMaster91
02.Temmuz.2007, 11:23
Gelsin yola :D..Gs forması da yakışmış hee :p..

eXcitinG
02.Temmuz.2007, 11:24
Defansa takviye yapmaLı ama yapamıyorsada bi tane hücum oyuncusu buLmaLı..

deniz.91
02.Temmuz.2007, 11:27
bu gs sağ beke neden adam arıyor uğur uçarı koysa ya canavar gibi valla

deniz.91
02.Temmuz.2007, 11:29
ya numaraı napacanız adam oynasın yeter

Varonil
02.Temmuz.2007, 11:36
Colin Kazım-8
Vederson-6
R.Carlos-3
Ali Bilgin-7

numaraları alırlar.

mustafa6685
02.Temmuz.2007, 11:37
bu türk gazeteleri inanılmaz yaratıcı örneğin
saviola gel yola
cimBOMmel
fiGO aslanım
:D :D :D

mustafa6685
02.Temmuz.2007, 11:41
bence colinse 77 numara yakışır

deniz.91
02.Temmuz.2007, 11:41
bu türk gazeteleri inanılmaz yaratıcı örneğin
saviola gel yola
cimBOMmel
fiGO aslanım
:D :D :D

haklısın ayrıca fotoşopuda iyi kullanıyorlar hemen her futbolcuya hangi takımla transfer söylentisi varsa formayı giydiriyo:D

fmsmyrna
02.Temmuz.2007, 11:59
Alex kendi isteğiyle aldı 20 numarayı tamam 10 numara doluydu ama o 20'yi istiyordu.Ayrıca bu Affan Keçeci'nin açıklaması 2-3 gün önce Ntv spor haberlerindeydi.Kesin birşey söylemedi ancak bu hafta için büyük bir ihtimalle toplantı olacağını söyledi yani değişmeyecek demedi

ForsakeN
02.Temmuz.2007, 12:00
Numara olayına bu kadar takılmaalım bence.Önemli olan oyuncunun performansı değil mi ki.

Varonil
02.Temmuz.2007, 12:03
Navarro veya Boumsongtan herhangi birisi alındığı takdirde Beşiktaş defansına sağlam bir takviye olur gerçekten.

Omerdinho
02.Temmuz.2007, 12:06

10 Tuncay'a aitti. 17 Hooijdonk'a aitti.

agoecmen
02.Temmuz.2007, 12:23
Carrusca bencede kalmalı bu sene coşacak

Fıratcan Alçınkaya
02.Temmuz.2007, 12:27
Yepes le ciddi olarak ilgileniliyor umarım sonlandırır Yönetim bu transferi savunmacı şart...

Fıratcan Alçınkaya
02.Temmuz.2007, 12:29
Numara olayına bu kadar takılmaalım bence.Önemli olan oyuncunun performansı değil mi ki.

Bence de bakın Milan a Rui Costa gittikten sonra ''10'' boş kaldı... Kaka' giymedi Seedorf giydi... Her zmn futbolda 10numaranın yeri ayrıdır ama aman aman da önemi yok performansı önemli...

Fıratcan Alçınkaya
02.Temmuz.2007, 12:32
Saviola olayı çok çok zor... Gelmez diye düşünüyorum...
Tomas her zmn dediğim gibi gitmesi şart...
Carrusca da boşa kalır kalırsa sürekli yedek... Boşauna maaş verilcek...

Varonil
02.Temmuz.2007, 12:40
Carrusca'ya şans verilirse patlama yapacağını düşünüyorum ama zor gibi.

Leoucwhsua
02.Temmuz.2007, 12:47
sag bek e alimicaz.feldkamp ugur ucar ve almanyadan gelenlerden birini dusunuyor oraya.

ForsakeN
02.Temmuz.2007, 12:51
Beşiktaş'ta Faye sesleri

http://www.sporx.com/images/1/29/7360_570_07.jpg

İngiltere Premier Lig Kulüplerinden Bolton Wanderers cephesinden yapılan açıklamada, Senegalli futbolcu Abdoulaye Faye'nin 3 milyon pound karşılığında Beşiktaş'a satılabileceği ifade edildi.

Transfer sezonunda ilk önce Chelsea'li Makalele'ye giden, ardından Juventus'lu Boumsoung'un kapısını çalan Beşiktaş istediği sonuçları alamamıştı. Siyah-beyazlılarda şimdi rota Faye...

Bolton teknik direktörü Sammy Lee Ada'nın ünlü gazetelerinden The Daily Mirror'a yaptığı açıklamada, kontratının bitmesine 1 yıl kala, yıldız savunma oyuncusunu satmaya hazır olduklarını belirtti. Orta sahada savunmaya dönük olarak da görev yapan Faye için, iki kulüp arasındaki görüşmelerin başladığı ancak Bolton'un fiyat yükselttiği gelen bilgiler arasında.

Senegal Milli Takımı'nda da görev yapan Faye'nin en büyük özelliği bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi.

Abdoulaye-Diagne Faye kimdir?

Ülke: Senegal
Boy: 1.87
Mevkii: Defans, Ön libero

Kariyeri

1999-2001 ASEC Ndiambour 32 ( 4)
2001-2002 Jeanne d'Arc 35 ( 0)
2002-2005 Istres (loan) 28 ( 0)
2004-2005 Lens 59 ( 3)
2005 --- Bolton Wanderers 59 ( 8)

Sporx

deniz.91
02.Temmuz.2007, 12:53
Kayseri: "Kulüp bulup gitsinler!"

Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, sözleşmelerini uzatmamakta direnen İlhan Parlak, Kemal Okyay, Aydın Toscalı ve Ergün Teber'in kendilerine kulüp bulup gitmelerini istedi. Mamur "Biz onları evlat gibi yetiştirdik ama onlar bizi saymadı. Menajerleri akıllarını çeldi. Bu saatten sonra nereye gitmek istiyorlarsa getirsinler bonservis bedelini, buyursun gitsinler. Kendilerine kolaylık da sağlarız. Aksi takdirde PAF takımı ile antrenmana çıkarlar. Hele hele Ergün Teber'i hiç affetmiyorum. Bize geçen sezon da aynı şekilde sorun çıkardı" dedi. Kayserispor bu arada PAF takımından 2 oyuncuyu profesyonel yaparak A takımına aldı.
Kayserispor'da yetişen Kemal Okyay, İlhan Parlak ve Ergün Teber ile yıldızı sarı kırmızılı ekipte parlayan geçtiğimiz yıl 2.lig takımlarından Tarsus İdmanyurdu'ndan gelip, Kayserispor forması altında A milli takıma kadar yükselen Aydın Toscalı'nın yeni sezonda sözleşmelerini uzatmak için imzaya yanaşmaması , Kayserispor Başkanı Recep Mamur'u kızdırdı. Mamur "Menajerler bunların akıllarını çelmiş. İlla kalacaklar diye bir kayıt yok. Biz onları evlat gibi görüp, yıldız oyuncu haline getirdik. Herşeyden önce bize vefa borçları var. Kadro dışı bırakmak çözüm değil. PAF takımı ile antrenmana çıkarlar veya kulüp bulup giderler. Kendilerine de söyledik. Bonservis bedellerinde gereken kolaylığı sağlarız. Burası, koskoca Kayserispor kulübü. Gelmek için, yıldız olmak için canatan onlarca oyuncu var. Mehmet Topuz da, Gökhan Ünal da bu kadronun içinden çıkıp ülke futboluna damga vurdular. kalmak isteyen kalır, gitmek isteyen gider. Kimsenin arkasından ağlayacak, dur diyecek halimiz yok. Bizi istemeyeni biz de istemeyiz. Getirsinler bonservis bedellerini, buyursun gitsinler" diye konuştu.
Ergün Teber'in geçen sezon da aynı davranış biçimi içinde olduğunu söyleyen Mamur " Bu oyuncuyu yıllar önce Adana'dan ben alıp getirdim. Beni baba gibi sevdiğini söyledi. Ama geçen sezon yine ligin daha başında bir Konyaspor'a gideceğim diye tutturdu. Bonservis bedelini getir git dedik, gidemedi. Biz de istemediğimiz için Sakaryaspor'a kiralık gitti. Sonra Erciyesspor'a geldi. sezon bitiminde de kulübe geri döndü. Şimdi yine aynı davranış biçimi içinde. Aynı mevkiide Toledo,Fatih Ceylan ve Kemal Okyay olduğu için sorun yaratıyor. O nedenle bir evladım gibi gördüğüm Ergün'ün bu davranışını hiç şık bulmadım. Hangi kulübe gitmek isterse gitsin, kendisine kolaylık da sağlarız."dedi.
İKİ OYUNCU PROFESYONEL YAPILDI
Kayserispor Yönetim Kurulu, PAF takımında oynayan ve gelecek vaadeden iki oyuncuyu profesyonel yaptı. Orta saha oyuncusu 19 yaşındaki Abdullah ile 16 yaşındaki stoper Mehmet Bezirci, yeni sezon için A takımı kadrosuna alındı. Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas da iki genç oyuncuyu kadroda tutacaklarını söyledi.

02.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

RoNNiE91
02.Temmuz.2007, 12:58
Navarro noldu yaw?%80 anlaşıldı deniliyordu.

mustafa6685
02.Temmuz.2007, 13:01
faye türkiyede başarılı olur

agoecmen
02.Temmuz.2007, 13:08
barış sağ bek oynayabiliyomuş. kendi söylemişti.zaten milli takımmda sağbek oynuyomuş

Fıratcan Alçınkaya
02.Temmuz.2007, 13:14
Tomas Jun geri dönmüş Trabzonspor a... Antremanlara çıkmak istiyomuş...

paco
02.Temmuz.2007, 13:42
Ugur Ucar sag bekde yeterli bence yedegide baris olabilir mehmet topla i da deniyecekti galiba zaman zaman sabri oynar hatta 2 3 mac cihan bile oynayabilir ama bence songu orda denemesi gerekir .. bence sag bekte sorun yasamayiz ....

eXcitinG
02.Temmuz.2007, 13:50
Faye oLayı nereden çıktı şimdi bunu anLamadım ben.Zaten o mevkii ye aLdık biz adam Faye ye ihtiyacımız yok ki.Faye biLdiğim kadarı iLe savunmanın göbeğinde oynayamıyor.

erdemzorer10
02.Temmuz.2007, 13:50
sg bekte bi sorn oldugunu sanmyorm song bouzid ugur sabri barıs bunların hepsi sag bek oynayabilio...bize forvet lazm forvet :D

erdemzorer10
02.Temmuz.2007, 13:51
faye ön libero

eXcitinG
02.Temmuz.2007, 13:57
ÖzeLLikLerinde defans da beLirtiLmiş te o yüzden dedim.Ben hiç görmedim savunmanın göbeğinde oynarken bu adamı..

erdemzorer10
02.Temmuz.2007, 13:57
önemli olan performans ama bi takımla maç yaptıgnda karşı takım senin 10 numaran kim diye merak eder..gözler hep 10'dadır...

erdemzorer10
02.Temmuz.2007, 13:58
yani bende ön libero diye biliyorm savunmada oynayacagını sanmyorm fayenin

Hugo
02.Temmuz.2007, 14:03
haklısın ayrıca fotoşopuda iyi kullanıyorlar hemen her futbolcuya hangi takımla transfer söylentisi varsa formayı giydiriyo:D

Ama bunu ben yaptım:D

agoecmen
02.Temmuz.2007, 14:03
forvet olarak saviola olursa çok iyi olur. ama lima da fena olmaz. baiano ile ilgili çalışmalar varmış. bence baiano yerine lima olursa iyi olur çünkü daha genç ve ucuz. baianonun bonservisi 6 milyon euroymuş

Hugo
02.Temmuz.2007, 14:04
forvet olarak saviola olursa çok iyi olur. ama lima da fena olmaz. baiano ile ilgili çalışmalar varmış. bence baiano yerine lima olursa iyi olur çünkü daha genç ve ucuz. baianonun bonservisi 6 milyon euroymuş

Celta Küme düşünce Baiano serbest kalmadı mı?:icon_eek:

WebMaster91
02.Temmuz.2007, 14:08
http://www.webaslan.com/images/haber/2006/hasansas058.jpg

Bravo Hasan Şaş

Yeni sezonda güçlü bir kadro kurmak isteyen Fenerbahçe’nin, Galatasaraylı yıldız futbolcularımızdan birer birer ret cevabı aldığı öğrenildi. Geçtiğimiz hafta içerisinde Sarı-Lacivertliler, Ümit Karan’a yıllık 2 milyon euro teklif etmiş, ancak eşinin onayını alamayan milli futbolcu, Fenerbahçe’yi reddetmişti. Aynı durumun Hasan Şaş transferinde de yaşandığı ortaya çıktı. Mayıs ayı içerisinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, Galatasaraylı yıldızı telefonla arayarak transfer teklifinde bulunduğu ileri sürüldü. Ancak düşünmek için süre bile istemeyen Hasan Şaş’ın, ‘Teşekkür ediyorum ama ben Galatasaraylı’yım’ dediği ifade edildi.

Kaynak: Star

erdemzorer10
02.Temmuz.2007, 14:12
bravo sana hasan

ZeroG
02.Temmuz.2007, 14:18
Demin Ali Bilgin'in imza töreni vardı.Camiaya hayırlı olsun...

TürkuAz
02.Temmuz.2007, 14:24
Uğur veya Barış sağbekte oynayacak.

Carrusca'ya Feldkamp şans vereceğini sçylemiş.Ben inanıyorum.

erdemzorer10
02.Temmuz.2007, 14:29
ya şu tomastan kurtulsak da bi forvet alıp şu transferi bitirsek bgn geçen haberlere göre ROQUE SANTA CRUZ da listeye eklenmiş..hadi bakalım

agoecmen
02.Temmuz.2007, 14:36
Celta Küme düşünce Baiano serbest kalmadı mı?:icon_eek:

kardeş sabah gazetede okudum. serbest kalmamış. peşinde atl. madrid, porto, mallorca filan varmış ,. celta vigoda bonservisi 6 milyon euro demiş. adnan sezginde en fazla 2 milyon veririz demiş. alternatifi lima ymış

Fıratcan Alçınkaya
02.Temmuz.2007, 14:38
‘Sağlam geliyoruz’

’Bilgisi dahilinde’

Yapılan transferlerden teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın haberi olmadığı yönündeki iddiaları, Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner yanıtladı. Takıma katılan yerli ve yabancı oyuncuları, genç çalıştırıcı ile belirlediklerini ifade eden Öner, “Başkanımız daha önce ‘Alacağımız oyuncular çok kaliteli olacak. Hiçbir hocanın geri çeviremeyeceği isimler alacağız’ demişti. Ancak tüm futbolcuları Ertuğrul Sağlam ile görüşüp, alıyoruz” dedi.

‘Hiç fark kalmadı’

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın, kendisinden önce imza atan Rodrigo Tello’dan bile haberdar olduğunu sözlerine ekleyen Öner, “Sayın Sağlam, Tello’nun maç görüntülerinin bulunduğu CD’lerini izleyip karar verdi. Takımımız büyük güç kazandı. Üç ayrı kulvarda mücadele edeceğiz. Artık saha içi ile kulübe arasında bir fark kalmadı. Bu rekabetin büyük başarılar doğuracağını düşünüyoruz” ifadesini kullandı.

Hugo
02.Temmuz.2007, 14:41
‘Bouzid kuş uçurtmaz’
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_bouzid0207.jpg
Christoph Daum’un yardımcısı Murat Kuş, Aslan’ın yeni transferi İsmael Bouzid’i FANATİK için değerlendirdi.
02.07.2007

Almanya 2. Ligi temsilcilerinden Köln’ü çalıştıran Christoph Daum’un yardımcısı Murat Kuş, Aslan’ın yeni transferi İsmael Bouzid’i FANATİK için değerlendirdi. 24 yaşındaki Cezayirli stoperin, müthiş bir hava hakimiyetine sahip olduğunu belirten Kuş, “Bouzid, fizik gücü yüksek bir oyuncu. Kanatlardan yapılacak tehlikeli ortalarda, defansı rahatlatır. Aynı zamanda ayaklarını da iyi kullanabilmesi, defanstan top çıkarma konusunda takıma yardımcı olacaktır. Bana göre yetenekli bir oyuncu ve Türkiye’ye uyum sağladığında adından söz ettirir” diye konuştu. Aynı zamanda Mondragon, Ümit Özat ve Alpay’ın formasını giydiği Köln’de işlerin iyi gittiğini ifade eden Murat Kuş, “Geçen sezon talihsiz maçlar oynadık. İyi oynadığımız birçok karşılaşmada puan kaybettik. Bu kez güçlü bir kadro kuruyoruz. Şampiyon olamasak bile, Bundesliga’ya çıkmak istiyoruz” ifadesini kullandı.

0w3r
02.Temmuz.2007, 14:42
Uğur veya Barış sağbekte oynayacak.

Carrusca'ya Feldkamp şans vereceğini sçylemiş.Ben inanıyorum.

Yaw su carruscaya sans verilecek ama antremanlarda kendisini gosteremezse Kalli onu yedeklerde tutar bundan dolayi patlama yapamaz ben ce bir anadolu klubune kiralik gitmesi hepimiz icin en hayirlisi...Bu sayade iyi bir forwet alabiliriz ...Tomas gonderilemzese zaten ytonetim Carusscayi gondericek...
Arkadaslar ayrica bir duyum aldim emin de[ilim daha oncede solemistim cumartesi olmazsa carsamba aciklancak demistim ki buyuk ihtimal carsamba gunu tffnin karari aciklanacakmis...
Baiano nun gelmesine karsiyim Baiano sadece transfer olsun diye getirilir bence ali lukunku olayina doner o insallah Baiano gelmez..
SAv'ola da sona yaklasildigi iddia ediliyor ilk etapta 4 milyon dolar isteyen unlu oyuncunun gelen dier tekliflerle kiyasladiginda Gs nin 2.5 milyon dolara sicak baktigi belirtildi..
Limanin takimiyla anlasma saglanmaya calisiyor...Lima Gs ye gelmeyi kabul etti..
Bazi forumlarda Saviola *yillik maasi 3 milyon dolara * ve Guily * bonservisine 4milyon dolar maasi 3 milyon dolar * nin alinacagi ve bu transferlerin 7 temmuzda aciklanacagi yazior..Soyleyen kisi dha once bir cok transferde dogruyu solemisti bence balon ama butun gazete ve spor kannllarina mail attigini soyledi...

erdemzorer10
02.Temmuz.2007, 14:42
limanın bonservisi konusnda bilgisi olan varmı öle çok ucuz bişeye benzemyor

0w3r
02.Temmuz.2007, 14:43
ben 2.5 3 milyon dolar arasi bisey oldugunu tahmin ediyorum tam bir bilgim yok maalasef...

erdemzorer10
02.Temmuz.2007, 14:48
peşinde avrupa takımlarıda var diye duydm o yüzden biraz endişelendim açkçası fazla olabilr diye..bana göre de bi 3 milyonu bulr kardes

Omerdinho
02.Temmuz.2007, 15:01
hasanin fenerde isi ne baskan aziz yildirim hasan gibi bir futbolcuya birak teklifte bulunmayi selam dahi vermez... yalan haber oldugu besbelli.

Omerdinho
02.Temmuz.2007, 15:05
zenit tekkeyi birakmaz .. trabzonspora tekke gibi son vuruslari iyi olan bir golcü lazim fakat tekke gelmek istese bile zenitin birakacagini sanmiyorum :)

IcedEarth
02.Temmuz.2007, 15:11
Fenerbahçe'nin Hasan Şaş gibi oyuncuya ihtiyacı var aslında. Hırslı ve yetenekli. Ama Hasan gitmez. Galatasaray'da yıllardır oynuyor. Fenerbahçe de gerçekten talip olduysa işin suyunu çıkardı iyice. Bir takımın bütünlüğünü bozmak için bütün oyuncularına talip olunur mu?

nekop
02.Temmuz.2007, 15:42
Sakaryasporla Martinez konusunda bir görüşme yapılacak çünkü Sakaryaspor istediği uçuk rakamlar yüzünden tüm talipleri bıktırdı ve artık satabilecekleri tek takım Trabzonspor...

Cyzio
02.Temmuz.2007, 15:46
Sakarya dün yeni bi kaleci aldı bu iş olacak gibi..

nerazzuri
02.Temmuz.2007, 15:59
Demin Ali Bilgin'in imza töreni vardı.Camiaya hayırlı olsun...
Attımı imzayııı ??

TürkuAz
02.Temmuz.2007, 16:03
Zaten 10 numara giyebilecek bi Tuncay vardı birde Alex..

eGowiCh
02.Temmuz.2007, 16:06
10 NUMARALI FORMA ARTIK ALEX'İN
Tuncay'ın ayrılmasından sonra 10 numaralı formayı Alex'in giyeceğini belirten Zico, kaptanlık konusunun henüz netlik kazanmadığını ancak şuanki kaptanın Semih Şentürk olduğunu belirtti.

NTVSpor

Revolution
02.Temmuz.2007, 16:12
Semih'in olması bence doğru olabilir..Ancak Volkan veya Serkan'ın olması en doğrusu olur bence..

MeMo
02.Temmuz.2007, 16:17
Hangi Serkan'ın

eGowiCh
02.Temmuz.2007, 16:19
Ali Bilgin: Kadromuz dünya çapında
Fenerbahçe, Antalyasporlu Ali Bilgin ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Ali Bilgin imza töreninde, "Fenerbahçe'nin kadrosunda dünya çapında oyuncular var. Bu oyuncularla oynama şansı bulmaktan mutluyum" diye konuştu.

http://www.ntvspor.net/Images/16153.jpg

Fenerbahçe, daha önce anlaştığı futbolcu Ali Bilgin ile resmi sözleşme imzaladı.

Ali, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın basın toplantı odasında, asbaşkan Ali Koç, genel sekreter Vedat Olcay ve asbaşkan Mahmut Uslu'nun da hazır bulunduğu törende, kendisini 3 yıllığına sarı-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Gurbetçi futbolcu, kendisini isteyen başka takımlara rağmen Fenerbahçe'yi tercihinde, Antalyaspor formasıyla Kadıköy'de geçen sezon çıktığı maçta gördüğü atmosferin etkili olduğunu belirterek, "Bu transferde emeği geçen yöneticilere teşekkür ediyorum. Böyle bir takımda oynamaktan mutlu olacağım. İnşallah elimden geleni bu forma için yapacağımı düşünüyorum. Fenerbahçe büyük bir camia. Antalyaspor ile burada maça çıktığımda çok etkilendiğim bir atmosferde olduğumu gördüm. Bu, seçimimde büyük bir rol oynadı. Aynı zamanda Fenerbahçe ligin şampiyonu" diye konuştu.

Roberto Carlos'un yanı sıra sarı-lacivertli ekipteki yıldız isimlerle birlikte forma giymesinin kendisi için zevk olacağını kaydeden Ali, "Hepsi dünya çapında. Bu oyuncularla oynama şansı bulmaktan mutluyum. Tam zamanında geldiğimi düşünüyorum" dedi.

Antalyaspor'dan ayrılışında yaşananlarla ilgili soruya da yanıt veren Ali, eski takımının geçen sezonun son maçına sakat olduğu için çıkamadığını hatırlatarak, "Geriye fazla dönmek istemiyorum ama bir şeye açıklık getirmek istiyorum. Son Kayseri Erciyesspor maçı öncesi sakatlık yaşadım ve adalemde yırtık çıktı. Son maçta oynamam imkansızdı. O yüzden bazı kişiler yanlış yorumlar yapıyor. Bunu da kamuoyuna belirtmek istiyorum. Hocanın haberi vardı tabii. Bunu doktorlar, yönetim ve hocam da biliyordu" diye konuştu.

Asbaşkan Koç, Ali Bilgin'in oynadığı mevkide Fenerbahçe'nin ihtiyacını karşılayacağına inandığını belirterek, "Kendisiyle birçok başarıya imza atacağımıza, ihtiyacımız olan bölgeyi layıkıyla dolduracağına inanıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

NTVSpor

kaanskaans12
02.Temmuz.2007, 16:20
bnje sağ beke bide forvete adam lasım..
bir de yıldıs oyuncu alcz die dandük möndrük almayalım =)..
r.carlos gibi alalım !

erdemzorer10
02.Temmuz.2007, 16:21
kötümü sence :D nese bu arada baiano transferi yatmş arkdaşlar iyi oldu ben ztn baianoyu istemiodum

eGowiCh
02.Temmuz.2007, 16:32
Saviola, Ortega'nın kurbanı!
Arjantinli Saviola, Fenerbahçe'ye önerildi. Ancak Ortega'dan ağzı yanan Yıldırım, transfere sıcak bakmadı

Barcelona'dan ayrılan Javier Pedro Saviola, Ariel Ortega'nın kurbanı oldu! Menajerler aracılığıyla Fenerbahçe'ye önerilen Arjantinli golcü, daha önce Fenerbahçe'de yer alan vatandaşının yaptıkları nedeniyle veto yedi.
İstanbul'a uyum sağlayamayan ve sarı - lacivertlileri yarıda bırakarak ülkesine dönen Ortega'da yaşananları unutamayan Başkan Aziz Yıldırım'ın bu nedenle Saviola'ya sıcak bakmadığı belirtildi. Bundan dolayı Saviola dosyası daha başlamadan kapandı. Daha önce Beşiktaş ve Galatasaray'a da önerilen 26 yaşındaki futbolcu için çalışma yapan menajerlerin, golcü arayışındaki sarı - lacivertlilerin de kapısını çaldıkları ifade edildi.

Başlamadan bitti
Saviola'nın yıldızlar topluluğu haline gelen Fenerbahçe'de forma giyebileceğini söyleyen menajerler, istenmesi durumunda hemen pazarlığa oturabileceklerini ilettiler. Ancak sarı - lacivertlilerin Ortega'dan dolayı olumsuz bir tavır takınması, ünlü yıldızın Türkiye macerasının başlamadan bitmesine neden oldu.
Fenerbahçe, yabancı transferini devam ettirmek için kontenjanının açıklanmasını bekliyor.

VATAN

Talip60
02.Temmuz.2007, 16:56
arkadaslar ertugrul saglamin istedigi oyuncular alinmiyo oda mucburen bilgim dahilinde falan demek zorunda kaliyo

Mirza
02.Temmuz.2007, 17:55
Beşiktaşın transfer haberleri ile alakalı olmayan mesajlar silindi. ( MKN )

Ilhan
02.Temmuz.2007, 17:59
Zaten lüzum yok Saviola'ya. Uzun ve kuvvetli bir forvet lazım.

Mirza
02.Temmuz.2007, 18:05
Fenerbahçe transfer haberleri dışındaki mesajlar temizlendi. ( MKN )

Mirza
02.Temmuz.2007, 18:10
Galatasaray transfer haberlerinin dışındaki mesajlar silindi. ( MKN )

TR.CaPTaiN
02.Temmuz.2007, 18:19
Ortega da problem yaşandı diye tüm Arjantinliler de problem yaşanacak diye birşey mi var.

Del Piero_10
02.Temmuz.2007, 18:22
Saviola'yı menajeri önerecekte veto yiyecek....

uAburak89
02.Temmuz.2007, 18:24
Saviola haberi bomba olmuş, sallanır tamam da bu kadar sallanmaz ki..

eGowiCh
02.Temmuz.2007, 18:25
Saviola'nın ne işi var Türkiye'de, bariz yalan haber.

Jesus_FB
02.Temmuz.2007, 18:27
Saviola'nın ne işi var Türkiye'de, bariz yalan haber.

Peki yalan haber olduğunu bile bile buraya neden ekliyorsun?

Ilhan
02.Temmuz.2007, 18:27
Gelir gelir, parayı görürse kesin gelir. Monaco'da oynamış adam.

eGowiCh
02.Temmuz.2007, 18:28
Sayın Sağlam, Tello’nun maç görüntülerinin bulunduğu CD’lerini izleyip karar verdi.

Benim anlamadığım, Tello Sağlam'dan önce geldi, yani Tello geldiğinde hoca bile belli değildi, nasıl Sağlam karar verdi, anlayamadım.

Memedov
02.Temmuz.2007, 18:29
Para her kapıyı açar Saviola eskisi gibi değil kendini göstermek için Galatasaray & Fenerbahçe vs. gibi takımlara yani Türkiye'ye gelebilir.

eGowiCh
02.Temmuz.2007, 18:29
Peki yalan haber olduğunu bile bile buraya neden ekliyorsun?

Basının hangi haberi doğru ki?

O zaman hiç haber eklemememiz lazım :)

Jesus_FB
02.Temmuz.2007, 18:30
Basının hangi haberi doğru ki?

O zaman hiç haber eklemememiz lazım :)

Yalan olduğunu düşündüğün bir haberi hangi amaçla koyuyorsun peki yalanları tartışmak hoşuna mı gidiyor ben anlayamadım mantığı

Ilhan
02.Temmuz.2007, 18:31
Sakin Tarıkcığım. Saviola gelmeyecek bir adam değil. Carlos'a verdiğin parayı ona da verirsen gelir.

TürkuAz
02.Temmuz.2007, 18:31
Artık menajerler konuşuyor demek futbolda..

eGowiCh
02.Temmuz.2007, 18:32
Buraya eklenen hangi haber doğru, her gün onlarca haber ekleniyor ve %100'ü yalan, o zaman hiç haber eklemeyelim senin mantığına göre. Kapatalım konuyu da, nasılsa hepsi yalan, yalanları tartışmayalım.

nerazzuri
02.Temmuz.2007, 18:38
Artık menajerler konuşuyor demek futbolda..

Evet..
Zaten Fenerbahçe yaptığı bazı yanlış transferlerde menejerlerin oyununa geldi ;)

Jesus_FB
02.Temmuz.2007, 18:40
Mağdemki buraya eklediğiniz her haber yalan o zaman daha sonra çıkıp gazetelere niye kızıyorsunuz. Medya ne güzel size şans veriyor burada yalan haberler için birbirinizi yiyin diye o zaman hiç kimseçıkan bu haberler yüzünden gazetelere lafta etmesin.

Senin mantığına göre böyle hareket etmek lazım ama sen onu da yapmıyorsun

eGowiCh
02.Temmuz.2007, 18:43
Gazeteler sallıyor, isimler kullanıyor, biz de o isimler üzerine yorum yapıyoruz, gelir veya gelmez, gelirse faydalı olur veya olmaz diye.

Tamam?

Fıratcan Alçınkaya
02.Temmuz.2007, 18:47
Rahat ol Paşa!

‘Kendini hazırla’

Beşiktaş’tan gönderileceği yönünde söylentiler çıkan Ricardinho ile Ertuğrul Sağlam dünkü sabah antrenmanında biraraya geldi. Genç çalıştırıcı Brezilyalı yıldıza, “Kimseye seni istemediğim, kadroda düşünmediğim yönünde bir şey söylemedim. Yönetime bu konuda rapor da vermedim. Ancak yeni sezonda diğer oyunculardan olduğu gibi senden de özel isteklerim olacak. Sana yeni görevler vereceğim. Buna göre kendini hazırlamalısın” dedi.

‘Başarılı olacağız’

Sağlam’ın Rico’ya, “Lider oyuncu kimliğini ön plana çıkartmalısın. Şampiyonlar Ligi’nde sana çok iş düşecek” diyerek Sambacı’yı motive etti. Bu sözler sonrasında rahatlayan Ricardinho da, “Beşiktaş’ta olmaktan çok mutluyum. Birlikte başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum. Teknik ekip değişimine en çok sevinen isimlerdenim. Geçen yılki başarısızlığı geride bırakıp, elele zirveye oturacağız” yanıtını verdi.

eXcitinG
02.Temmuz.2007, 18:49
Rico ve ErtuğruL paso konuşuyorLar bakaLım.Sezon başLayınca saha da da konuşsunLarda o zaman göreLim icraatLarı..

Fıratcan Alçınkaya
02.Temmuz.2007, 18:58
Mario Berk gezdirdi

Beşiktaş’a önceki gün 3 yıllık imza atan Edouard Cisse mutluluktan uçuyor... Yönetici Mario Berk, Fransız yıldız ve eşi Sandra’yı dün gece geç saatlere kadar İstanbul’u gezdirdi. İkili, İstanbul’a hayran kalırken, “Paris’ten bile güzel bir kent. Boğaz’ın bu kadar etkileyici olduğunu bilmiyorduk. Yemekler inanılmaz güzel. Ne kadar doğru bir tercih yaptığımız ortada. İstanbul’da rüyada gibiyiz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler. Cisse’nin eşi Sandra’nın sık sık fotoğraf çekmesi dikkatlerden kaçmadı.

Fransa’ya gitti

Cisse’yi İstanbul’da bir an olsun yalnız bırakmayan Mario Berk, dün sabah, havaalanına kadar giderek Fransız futbolcuyu uğurladı. Başarılı oyuncu, çarşamba günü eşyalarını alarak İstanbul’a geri dönecek. Fransız yıldız aynı akşam yeni takımıyla ilk antrenmanına çıkacak ve arkadaşlarıyla tanışacak. Bu arada Siyah-Beyazlı taraftarların, Kartal Yuvası mağazalarında satışa sunulan 16 numaralı Edouard Cisse formalarına büyük ilgi gösterdikleri ifade edildi.

Bu arada Beşiktaş ımızın 07-08 Sezonu Formaları çıktımı... Bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı...

Emurafu
02.Temmuz.2007, 19:51
Hasan şaş öyle güzel reddetmişki işte ben ümite bundan kızdım

PCLioN
02.Temmuz.2007, 20:00
Ergün Teber ve İlhan Parlak'ı çok beğeniyorum, keşke Galatasaray uygun bir bonservisle kapatsa...

Ghonedre
02.Temmuz.2007, 20:23
Fenerbahçe'nin Hasan Şaş gibi oyuncuya ihtiyacı var aslında. Hırslı ve yetenekli. Ama Hasan gitmez. Galatasaray'da yıllardır oynuyor. Fenerbahçe de gerçekten talip olduysa işin suyunu çıkardı iyice. Bir takımın bütünlüğünü bozmak için bütün oyuncularına talip olunur mu?
korkma fener hasan a talip olmaz. adam galatayla ozdeslesmis Umit Karan olayi farkli Umit Karan olayindan farkli. Gerci Aziz Yildirim Unit Karana da tekl'f yapmamis deniliyor ama bilmiyorum artik gerisini

BlackEagle19o3
02.Temmuz.2007, 20:34
Evet İlhan Parlak ve Ergün Teber çok iyi oyuncular.Beşiktaşımıza gelmelerini isterdim:).

WebMaster91
02.Temmuz.2007, 20:53
hasanin fenerde isi ne baskan aziz yildirim hasan gibi bir futbolcuya birak teklifte bulunmayi selam dahi vermez... yalan haber oldugu besbelli.
Lincoln bitti sıra Hasan'da demek..Senin beğenmediğin, adeta hakaret ettiğin Hasan Şaş, Türkiye'deki en yetenekli oyunculardan biridir..Tuncay'ın boşluğunu bir tek o doldurabilir ki sen ona burda ne diyosun..Hasan'ın tek dezavantajı hırsı ve siniri..Bundan başka bana kötü bi özelliğini söylede ondan sonra "onun gibi birine" lafını açıkla..

deniz.91
02.Temmuz.2007, 20:55
ergün satıalbilr ancak ilhan kemal ve aydınla aryı bulurlar

GeNç KaRTaL
02.Temmuz.2007, 21:20
İnşallah şu Navarro transferini bitirebiliriz.Yoksa Makelele-Cisse olayındaki gibi Yepes'i alacağız.Yepes hakkında fikri olan var mı?

Benim anlamadığım, Tello Sağlam'dan önce geldi, yani Tello geldiğinde hoca bile belli değildi, nasıl Sağlam karar verdi, anlayamadım.

Ertuğrul hoca ile çok önceden görüşülmüştü diye biliyorum.

ForsakeN
02.Temmuz.2007, 21:23
"Ailem yüzde yüz Türk"

http://www.sporx.com/images/1/29/2550_B_Colinkazim006.jpg

Fenerbahçe'nin, İngiltere'nin Sheffield United Kulübü'nden transfer ettiği milli futbolcu Colin Kazım Richards, milli forma için İngiltere yerine Türkiye'yi tercih ettiğini belirterek, ''Futbol Federasyonu ve milli takım yetkilileriyle konuştuğumda, bana karşı çok sıcak davrandılar ve beni bu ülkenin bir parçası olarak gördüklerini hissettirdiler. Ben de burada olmam ve bu takım için oynamam gerektiğini düşündüm'' dedi.

Colin Kazım, Futbol Federasyonu'nun aylık yayın ogranı ''TamSaha''da yer alan röportajında, Türkiye'yi tercih ettiği gün İngiltere Milli Takımı'ndan da teklif aldığını söyledi. İki takım için de oynayamayacağına göre, bir tercih yapması gerektiğini ve Türkiye'yi tercih ettiğini ifade eden Kazım, şunları kaydetti:

''Milli forma için İngiltere yerine Türkiye'yi tercih ettim. Türkler bazı şeyleri daha fazla takdir ediyor. Saha içi ve dışında konsantrasyonunuzun hep üst düzeyde olması lazım. Takdir, bunu kolaylaştıran ve futbolcuyu motive eden bir şey. Kendimden eminim. Yeteneğime ve kendime çok inanıyorum. Takdir edilmek de teknik adamın size inandığını gösteriyor. Bunu bildiğiniz zaman, söyledikleri yaralayıcı olmuyor. Size kızsa bile, iyiliğiniz için söylediğini biliyorsunuz. Size yardım etmek istiyor. İngiltere'de uzunca bir süre gayet iyi oynadım, ama İngilizler, genç ve iyi oyuncuyu takdir etmek için biraz fazla zaman harcayabiliyor. Kendimi göstermek için fırsat vermediler, ama Türkiye bu fırsatı verdi ve beni çok hoş karşıladı. Kendi kendimle konuştuğum zamanlarda 'Ben siyahiyim, beni milli takıma davet etmeleri tenimin rengiyle bir dertleri olmadığını gösterir. Onlar benim tenimi değil içimi görüyorlar' dedim. Ben Türküm ve bu gerçekten bana kendimi çok iyi hissettirdi. Bana baktığınızda Türk olduğumu göremezsiniz. İngiltere'de, sokakta yürürken kimse Türk olduğumu bilemez. Böyle bir durumda, Türkiye'nin beni milli takıma çağırması, gerçekten bir rüyanın gerçekleşmesi benim için.''

-''HER HÜCUM POZİSYONUNDA OYNARIM''-

Fenerbahçe'nin yeni transferi, sol, sağ kanat, forvet arkası ve forvette oynayabileceğini, topla buluşup savunmayı karşısına almayı sevdiğini söyledi.

Çeşitli numaraları olduğunu, iyi şut çekip pas dağıtabileceğini ve güçlü olduğunu belirten Colin Kazım, ''Her hücum pozisyonunda oynayabilirim. Topu alıp boş alanlara doğru koşmayı seviyorum. Her takımda oynayabilirim, bu yeteneğim var'' dedi.

Kendisini Türkiye'de keşfeden ilk kişinin Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Ünal Karaman olduğunu, arayarak takımı için oynamasını istediğini anlatan Colin Kazım, milli takıma ilk gittiğinde tam bir aile ortamı bulduğunu ve herkesin kendisine çok iyi davrandığını ifade etti.

Ünal Karaman'ın, çok iyi bir teknik adam olmanın yanı sıra çok dürüst ve onurlu bir insan olduğunu vurgulayan milli futbolcu, (A) Milli Takım'a gelmeden önce de Emre Belözoğlu ile konuştuğunu, onun, Fatih Terim'in kendisini (A) Milli Takım'a çağıracağını söylediğini açıkladı.

-''ADA BASINI KOMİK''-

İngiltere Milli Takımı yerine Türkiye'yi tercih ettiği için Ada basınından bazı tepkiler gördüğünü belirten Colin Kazım, ''İngiltere için iyi olmadığımı ve o yüzden Türkiye'yi tercih ettiğimi yazdılar, ama benim İngiltere Milli Takımı'ndan da aynı gün çağrı aldığımı bilmiyorlardı. Ada basını komik'' dedi.

Avrupa Şampiyonası eleme gruplarında Türkiye'nin, İngiltere'den çok daha iyi bir konumda bulunduğunu dile getiren Colin Kazım, daha sonra şunları söyledi:

''İngiltere belki Avrupa Şampiyonası'na katılamayacak. Bu elemelerin sonunda kimin güldüğünü göreceğiz. Türkiye çok büyük bir ülke. Seçtiğim takım, çok büyük bir futbol ülkesinin milli takımı. Türkiye son dönemde hep ön plana çıkıyor. Dünya Kupası üçüncülüğü, Avrupa Şampiyonası'nda gösterdiği performans ve eleme performansları hep etkileyici olmuştur. Ben İngiltere'nin en son hangi Dünya Kupası'nda üçüncü olduğunu hatırlamıyorum. Benim tercihim konusunda basın kendisinden beklenileni yaptı.''

-''HEP ÜST DÜZEYDE OYNAMAK İSTİYORUM''-

Sheffield United'dan Fenerbahçe'ye transfer olması konusundaki bir soruya Colin Kazım, ''Çünkü sürekli en üst düzeyde oynamak istiyorum. Benim için hangi ülke olduğundan çok, oynadığım takımın düzeyi önemli. Şampiyonlar Ligi, Avrupa Şampiyonası ve Dünya Kupası'nda oynamak, büyük bir oyuncu olmak istiyorum. Türkiye'nin en büyük kulübüne geldiğim için de çok mutlu ve heyecanlıyım. Burada büyük işler yapacağım'' yanıtını verdi.

İyi olduğunda, herkesin oyununa bakarak kendisini değerlendirmesini beklediğini kaydeden Colin Kazım, ''Yaş çok önemli olmamalı. İyiyseniz, o takımda yer bulmalısınız. Türkiye'yi bu yüzden çok beğeniyorum. Nuri 18 yaşında (A) milli oldu ve golü de var. İngiltere'de bu fırsatları bulamayan çok fazla genç oyuncu bulunuyor. Yetenekliler, ama fırsat tanınmıyor'' dedi.

-''AİLEM YÜZDE YÜZ TÜRKTÜR''-

Colin Kazım Richards, Kıbrıs'ta geçmişte yaşananları bildiğini, ailesinin bu nedenle İngiltere'ye gittiğini belirterek, ''Savaş yüzünden, annem 5 yaşındayken İngiltere'ye göç etmişler. Annem bu konuda çok hassastır. Yaşananları biliyorum, Kuzey Kıbrıs'a yapılanları çok haksız buluyorum. İki yıl önce Kıbrıs'a gittim. Rum Kesimi'ne gittikten sonra KKTC'ye geçtim. Dünyanın en güzel yerlerinden biri. Çok saf ve güzel bir yer. Oradaki Türklerin pek bir şeyi yok, ama çok mutlular. Başardıkları şey çok önemli ve bununla gurur duyuyorlar'' dedi.

Colin Kazım, ''Benim ailem Türktür. Hem de çok Türktür. Ninem namazında, niyazındadır. Evlerinde her şey Türk işidir. Türk uydusuna bağlıdır ve tüm izledikleri kanallar Türk kanallarıdır. Londra'da Greenlanes diye bir yer vardır, yaklaşık 3 kilometrelik bir sokak sağlı sollu Türk dükkanlarıyla doludur. O bölgenin tamamı Türkler tarafından satın alınmıştır. Bazen oraya yemek yemeye gideriz. Benim ailem yüzde yüz Türktür'' diye görüş belirtti.

Türkçeyi öğrenmek istediğini ve bunun için bir öğretmen tutmayı düşündüğünü dile getiren Colin Kazım, ailesinin ana dilinin Türkçe olduğunu ve hep Türkçe konuştuklarını, küçükken gittiği Türk okulunu da ders programlarıyla antrenmanlar çakıştığı için değiştirmek durumunda kaldığını söyledi.

Kaynak : AA

ZeroG
02.Temmuz.2007, 21:30
Biraz burda oynadıktan sonra belki bizim basının da komikliğini farkeder :):)

Fernando Gago
02.Temmuz.2007, 21:31
Colinin annesi kıbrıs türkü diye biliyordum ... neyse bizi ilgilendiren onun futbolu inş. bizleri hayal kırıklığına uğratmaz ve türk futbolu için yararlı şeler yapar

Fernando Gago
02.Temmuz.2007, 21:31
Bence Tello bu sistemde forma şansı bulamaz eğer o forma giyerse rico-delgadodan biri mutlaka yedek kalır... tello bu ikisinden birini yedek bırakacak kalitede değil

Fernando Gago
02.Temmuz.2007, 21:32
İlhan Parlak'ı büyükler kapması lazım çok iyi bir oyuncu

El Barto
02.Temmuz.2007, 21:34
Tello ile rico ve delgadonun mevkileri çok farklı. Zaten Ricardinho ve Delgado'dan biri mutlaka yedek kalacak gibi gözüküyor eğer solda oynatmak gibi bir hata yapmazsa Ertuğrul hoca bunlardan birini.

ForsakeN
02.Temmuz.2007, 21:38
R.Carlos sabırsızlanıyor

http://www.sporx.com/images/1/29/6962_B_Carlos002.jpg

Fenerbahçe'nin, İspanya'nın Real Madrid takımından transfer ettiği Brezilyalı futbolcu Roberto Carlos, en büyük isteğinin Fenerbahçe formasıyla Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak ve bu kupayı kaldırmak olduğunu söyledi.

Roberto Carlos, sarı-lacivertli kulübün resmi yayın organı Fenerbahçe Dergisi'nin Temmuz ayı sayısında yer alan röportajında, Fenerbahçe'nin Avrupa'da kendisiyle birlikte başarılı olup olmayacağı sorusuna, ''Bunu zaman gösterecek. Bizim iddiamız bu. Benim rüyam, Fenerbahçe forması altında UEFA'nın kulüpler bazında en büyük organizasyonu olan Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak ve kupayı havaya kaldırmak. Zaten ben Fenerbahçe'deki bu potansiyeli bildiğim ve gördüğüm için buraya geldim. Fenerbahçe'yi Avrupa'da daha önce hiç çıkmadığı yerlere getirmek amacındayız'' diye yanıt verdi.

-''İSTANBUL, EGZOTİK VE GİZEMLİ BİR ŞEHİR''-

İstanbul'a daha önce geldiğini hatırlatan Carlos, ''İstanbul gerçekten muhteşem bir şehir. İstanbul bana hep egzotik ve gizemli bir şehir olarak gelmiştir. Bu şehirde yaşamak ve futbol hayatıma burada devam edecek olmamı ben muhteşem bir şey olarak değerlendiriyorum'' dedi.

Fenerbahçe'nin Avrupa'da çok bilinen bir takım olduğunu ifade eden Brezilyalı futbolcu, ''Fenerbahçe'nin Brazilya'da da ayrı bir yeri var, renkleri bile benziyor'' diye konuştu.

-''SEVGİ ÇEMBERİ İÇİNDE BULDUM''-

Carlos, Türkiye'ye indiği andan itibaren kendisini sevgi çemberi içinde bulduğunu vurgulayarak, ''Gerçi taraftarların sevgi gösterilerine alışığım ama burada daha sıcak kanlı ve samimi insanlar gördüm. İlgi çok fazlaydı. Bundan da rahatsız değilim. Ama forma imzalamaktan ellerim yoruldu diyebilirim. Fenerbahçe seyircisini çok sevdim. Umarım onlar da beni daha fazla sevecek. Birlikte unutulmaz anlar yaşayacağız. Onları mutlu etmek bana da büyük keyif verecek'' şeklinde konuştu.

-''ZICO İDOLLERİMDEN BİRİYDİ''-

Teknik direktör Zico'ya da değinen Brezilyalı yıldız, şöyle devam etti:

''Zico, Brezilya'nın hatta dünyanın sayılı futbol adamlarından biridir. Zico benim gençliğimde idollerimden biriydi. Zico'nun çalıştırdığı bir takıma gelmek benim için çok önemlidir ve iyi oldu. Zico'nun futbolculuğu tartışılmaz bile. Bence daha yolun başlarında olduğu teknik direktörlük kariyerinde de bu sene Fenerbahçe'yi şampiyon yaparak önemli bir başarı yakalamıştır. Teknik direktörlük kariyerinin de futbolculuğu gibi parlak ve başarılarla dolu olacağını tahmin edebiliyorum.''

-GALATASARAY VE BEŞİKTAŞ MAÇLARI...-

Carlos, Galatasaray ve Beşiktaş ile yapılan maçların Fenerbahçe için önemli olduğunu bildiğini kaydederek, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Galatasaray'ın, Fenerbahçe'nin önemli rakiplerinden biri olduğu bana ilk söylenen şeylerden biriydi. Dünyanın her yerinde böyle rekabetler var, ama Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki rekabet her yerde biliniyor. Ben aynı şekilde Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki rekabetin boyutlarını da tahmin edebiliyorum. Beşiktaş ve Galatasaray ile oynayacağımız maçları şimdiden beklemeye başladım. Bu maçlar için taraftarlarımıza güvence verebilirim. Beşiktaş ve Galatasaray ile yapacağımız maçlarda elimden gelen her şeyi sahaya yansıtacağıma şimdiden söz veriyorum.''

erdemzorer10
02.Temmuz.2007, 21:43
arkadaslar transferle ilgili bi gelişme varmı

Jesus_FB
02.Temmuz.2007, 21:48
WebMaster91
Daha bugün bu tartışmayla ilgili 10dan fazla mesaj sildim lütfen her mesajı fb-gs kavgasına dönüştürmeyin. Burda defalarca aynı şeyler yazıldı edildi biraz olsun yöneticilerin verdikleri uyarılara kulak verin bu kadar vurdumduymaz davranmayın rica ediyorum!

eGowiCh
02.Temmuz.2007, 22:12
http://img47.imageshack.us/img47/4033/ab1xo1.jpg

http://img47.imageshack.us/img47/6242/abcf5.jpg

http://img126.imageshack.us/img126/1328/qb2aw4.jpg

http://img111.imageshack.us/img111/9437/ab4we5.jpg

Fıratcan Alçınkaya
02.Temmuz.2007, 22:41
Bugün Denzilispor Klüb Binasında Musa Kuş’un imza töreni yapıldı. İmza törenine As Başkan O. Vural Yapıcı, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ekizler katıldı.

Kulübün başarılı orta saha oyuncusu Musa Kuş 2 yıllığına anlaşma sağladı.

Denizlispor ile anlaştığına mutlu olduğunu söyleyen Musa Kuş “Başkanımız ve Güvenç Hocaya çok teşekkür ederim. Burada iyi bir arkadaşlık ortamı var. Denizlispor bildiğim bir kulüptü. Burada başarılı olacağıma inanıyorum” dedi.

AD – SOYAD : MUSA KUŞ

D. YERİ : KARS

D. TARİHİ : 1978

BOY : 1.76

KİLO : 73

MEVKİ : ORTA SAHA

OYNAIĞI KULÜPLER : İSTANBULSPOR – NAZİLLİSPOR - SİVASSPOR

GELDİĞİ KULÜP: SİVASSPOR

SÖZLEŞME SÜRESİ : 2

Talip60
02.Temmuz.2007, 22:47
delgadonun asil yeri zaten ofansif sol kanat neden orada oynatmak hata olsun ki

Bugra19o3
02.Temmuz.2007, 22:48
Ben Olsam Delgado yu forvet oynatırdım....

El Barto
02.Temmuz.2007, 22:49
Delgado forvet arkası benim bildiğim yanılıyormuyum?

Memedov
02.Temmuz.2007, 23:02
Forma çok yakışmış Ali Bilgin'e Uzun zaman ve başarılı dönemler geçirir umarım.

Fernando Gago
02.Temmuz.2007, 23:08
Musa kuş iyi furbolcu sivas bu sene as kadrodan çok oyuncu kaybetti transfer şart

Fernando Gago
02.Temmuz.2007, 23:10
Sonunda beklenen transfer oldu ... Ali Bilgin antalyadaki futboluna burada bir şeyler katarsa fenerbahçenin sağ kanatta uzun yıllar değişilmezi olur...

Fernando Gago
02.Temmuz.2007, 23:13
Bjknin ortasahı çok iyi ve yabancıların 4ü ortasaha oyuncusu bu yüzden ertuğrul sağlam 4-5-1 oynayacak bence

El Barto
02.Temmuz.2007, 23:15
4-2-2-1-1 oynanmalı bencede.

Revolution
02.Temmuz.2007, 23:40
İnşallah G.Saray Ergün'le İlhan Parlak'ı alır..

Omerdinho
02.Temmuz.2007, 23:47
Ilhan Parlak galiba Fenerbahce ile anlasmis eger dogruysa iyi bir transfer.

Fernando Gago
02.Temmuz.2007, 23:48
Alırsak çok iyi olur ama semih ile hızırsuzluk çıkabilir bu sefer

Emurafu
03.Temmuz.2007, 00:56
Hadi adnan sezgin merakla transferleri bekliyoruz

BlackEagle19o3
03.Temmuz.2007, 00:58
Bence klasik 4-4-2 oynamalı.Ben her zaman çift forvetten yanayım.

Fıratcan Alçınkaya
03.Temmuz.2007, 01:20
Nobre`ye özel

Beşiktaş Kulübü doktorları Ayhan Optur ve Şenol Akman, bugün Nobre’nin ameliyat kasetini izledi. Doktorlar, Avusturya kampına takımla birlikte götürülecek Nobre’nin, takım çalışmasına katılmayacağını, fizyoterapistle birlikte özel antrenmanlar yapacağını belirttiler.
Nobre’nin kamptan sonra koşu çalışmalarına başlayacağını belirten doktorlar, sağlık durumunun bu çalışmalardan sonra netleşeceğini ifade ettiler.

En iyisi Nobre nin satılması pek faydalı olmuyor bize...

eXcitinG
03.Temmuz.2007, 01:20
Ben Olsam Delgado yu forvet oynatırdım....

Aynen bende öyLe düşünüyorum her zaman demişimdir. ve deLgado Forvette çok ta iyi oynar.Bobo nun yanına tekniği yüksek pas verecek çok iyi bir oyuncu oLur hem..

Fernando Gago
03.Temmuz.2007, 01:23
Bu sene SolKanat geldi , SağKanat geldi Nobre'nin en fayda sağlayacağı sene diye düşünüyorum satılması yanlış olur bence

TaşkınMahmut
03.Temmuz.2007, 01:25
lütfen konuya dönünüz.

Konu ''Galatasaray Transfer Haberleri''

physicist87
03.Temmuz.2007, 01:55
Bence de Nobre satılmamalı hem yabancı statüsünde oynamayan biri niye satılsınkii,yeni yapılan transferlerin ardından Nobre'nin bu sezon çok iyi işler yapabileceği kanısındayım..

Ertuğrul hoca Tello Rico ve Delgadonun da içinde olacağı bir oyun şablonu yaratacak bence..

Rodrigo Tello
03.Temmuz.2007, 02:06
Bence de Nobre satılmamalı hem yabancı statüsünde oynamayan biri niye satılsınkii,yeni yapılan transferlerin ardından Nobre'nin bu sezon çok iyi işler yapabileceği kanısındayım..

Ertuğrul hoca Tello Rico ve Delgadonun da içinde olacağı bir oyun şablonu yaratacak bence..

Bencede ne Rico'yu Ne Tello'yu nede Delgado'yu harcamaz yedek bırakmaz.

physicist87
03.Temmuz.2007, 02:10
Zamanında Hasan Şaş'ı Fenerbahçe transfer edicekti ama o zaman Baliç'i almıştık sol tarafa gerek kalmamıştı ve Galatasaray aldı..Ama bu sene Hasan için teklif yapılmamıştır,Hasanın aklı kalbi Gs'de bunu herkes bilir..Merak etmeyin yakında Hakan Şükür içinde böyle bir teklif yapıldı denir..

Carrusca geçen sezon Geretsin kadrosunda yeterince yer bulamadı,genç hırslı biri gönderilmemeli bence,Kalli ona şans verecek gibi..

Thomas ise bir yabancı olarak kalması lüks olur, Emre,Orhan(gitmezse), Bouziod,Song,Servet bunlar varken kalmasına gerek yok..Galatasaray daha iyi bir yabancı alabilir onu göndererek, talibi de çıkar yakında zaten..

Maksic
03.Temmuz.2007, 02:11
Tomas Jun geri dönmüş Trabzonspor a... Antremanlara çıkmak istiyomuş...
Bence Jun'a bir şans daha verilmeli eskiden çok iyi ve çok kaliteli bir oyuncuydu

Fıratcan Alçınkaya
03.Temmuz.2007, 02:15
Carrusca dan çok iyi halı saha oyuncsu olur... Arda yı felan kesemez... Sürekli yedek kalıcağına bence gönderilsin... Tekniği var ama GS için yeterli bir yabancı değil..

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 02:19
bence carrusca kalmalı biraz kondisyon kazansa Gs de banko oynar..arda sagdada oynayabiliyo çnkü..tomas gönderilmeli bence

BlackEagle19o3
03.Temmuz.2007, 02:22
Ben öyle düşünmüyorum.Bence Delgado veya Ricardinho ikilisinden biri yedek kalır.

ForsakeN
03.Temmuz.2007, 02:24
F.Bahçe topbaşı yaptı

http://www.sporx.com/images/1/29/4256_B_idman086.jpg

Fenerbahçe, 2007-2008 sezonunun hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik direktör Zico yönetiminde, Samandıra'daki tesislerde bir araya gelen sarı-lacivertliler, sezonun ilk çalışmasını yaptı. Brezilyalı çalıştırıcı, 1 saat süren sezonun ilk antrenmanında, futbolculara koşu yaptırdı.

Tesislerdeki sahaların çevresinde iki tur koşunun ardından esneme hareketleri yapan futbolcular, daha sonra serbest olarak tesislerde 10 tur koşu yaptı.

Teknik direktör Zico'nun, antrenmanın başında futbolcularıyla yaptığı toplantıda yeni transferlere, ''Artık burasını kendi eviniz gibi görün. Sizler iyi olduğunuz için buradasınız. Yeni sorumluluklar başlıyor'' şeklinde konuştuğu ifade edildi. Zico'nun, kampa kadar olan sürede yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler de verdiği belirtildi.

Bu arada, futbolcular antrenmanda koşu yaparken, teknik direktör Zico, futbolcuların koşu parkurunda yürüyüş yaptı.

-WEDERSON VE ALİ BİLGİN İLK ANTRENMANA ÇIKTILAR-

Fenerbahçe'nin yeni transferleri Wederson ve Ali Bilgin, sarı-lacivertli ekiple ilk antrenmanlarına çıktı.

Sarı-lacivertlilerin ilk çalışmasına, genç futbolcularla birlikte toplam 24 oyuncu katıldı.

Antrenmana Wederson ve Ali'nin yanı sıra Volkan Demirel, Serdar, Önder, Can, Kerim, Deniz, Selçuk, Kemal, Olcan, Uğur, Tümer, Semih ve Kezman, geçen sezonu başka takımlarda kiralık olarak geçiren Gürhan, Onur, Mithat ve Volkan Babacan ile PAF takımdan Mert, Necati, Alper, Mustafa Cevahir ve Umut katıldı.

Avusturya kampının ortasında takıma dahil olacak Roberto Carlos ve Uruguay Milli Takımı ile Amerika Kupası'nda mücadele eden Lugano'nun dışındaki diğer futbolcular Aurelio, Appiah, Edu, Alex, Deivid ve Colin Kazım'ın 5 Temmuz Perşembe gününe kadar takıma katılacakları açıklandı.

-GÜNDE ÇİFT ANTRENMAN-

Fenerbahçeli futbolcular, 9 Temmuz'da başlayacak Avusturya kampı öncesinde İstanbul'da sabah ve akşam olmak üzere her gün çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

Öğle saatlerinde salonda ağırlık çalışmalarına da yer verileceği belirtildi.

Sarı-lacivertliler, yarın sabah 09.00, akşam 19.00'da yapacakları antrenmanlarla hazırlıklarını sürdürecek.

nekop
03.Temmuz.2007, 02:27
Bizim Jun durumu ''Ya bu deveyi güdeceksin ya da bu diyardan gideceksin.'' gibi bir hal aldı.Adamı ya oynatıcak ya da vedavaya göndericek ama ben oynatmaktan yanayım...

IcedEarth
03.Temmuz.2007, 02:30
Emrah Abi Allah için birşey biliyorsan konuş. Merak içindeyiz.

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 02:30
jun bencede kalmalı bi şans daha vermek çok zor degil..ayrıca umutlada iyi anlaşacagını düşünüyorm Trabzonspor konusndaki tek üzntm marcelinho yu bırakması oldu..fatih konsna gelince kiralık olarak alabilr Ts öyle duydm

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 02:32
gercekten buyukpivot dogru söylüyor birşey bilen varsa söylesin lütfen

Fietra 10
03.Temmuz.2007, 02:38
bu martinez işide olacaksa olsun... tolganın kafası rahat olsun yeni sezon öncesi

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 02:38
abi tello oynarda delgado yedek kalır gibime geliyor ricardinho nun yedek kalacagını hiç sanmyorm açkçası..delgadoda yedek kalacak adam degil ama nerde oynayacakki amc dısında :(

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 02:43
ahh trabzon ahh geçen yılki kadroda bi fatih tekke olsa en kötü 2.ydi.. hiç

transferle ugrasmasna gerek yoktu trabzonun ama keşke marcelinho yu

göndermeyp biraz daha ondan faydalanmaya çalşsaydı adam gittikten sonra

yaptıgı röportajda yanlş yerde oynatıldıgını trabzonda oynadıgı mevkide hiç

oynamadıgını falan söyledi..bence trabzon marcelinho dan yararlanabilp

üstünede fatih i geri alabilseydi en büyük favori olurdu...kale konusuna gelince

brezilyanın gelecekteki 3 kalecisnden biri olarak gösterilen jeffersona sahip

gidip martinezle ilgilenyo..:(:(

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 02:45
ilhan parlak çok iyi oyuncu ama Gago nun dedigi gibi semih huzursuzluk çkarabilr..yav bu adam yıllardır yedek gıkı çkmyo helal olsn

eGowiCh
03.Temmuz.2007, 02:46
Çok sağlam bir kadromuz var, bugün idmanı izleyince anladım. Deivid de gönderilirse kadro kalitemiz iyice artacak.

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 02:50
fenerbahcenin kadrosu iyi bencede ama tek sorn var oda koşan adamlarının

çogunu yolladı ...serkan ,yozgatlı falan hepsini geçtim TUNCAY ŞANLI her

takıma gereken bi oyncu bence..yorulmak nedir bilmiyor ve sonuna kadar

takımı için elinden geleni ypyor..tam bi liderdi..eger Fb bu lider eksikligini

doldurabilrse tuncayın eksikligini biraz olsn kapatmş olacak..bence bu görevi

appiah a vermesi gerekio..siz ne dersinz ?? yorumlarınızı bekliyorm ( liderden kastım : Fenerbahce

ruhunu tasıyp bu ruhla oynamak mücadele etmek arkadaslarnı motive

etmek mücadeleden yılmamak tüm bunları Fenerbahceli ruhuyla yapabilmek..TUNCAY ŞANLI gercek bi Fenerliydi)

TR.CaPTaiN
03.Temmuz.2007, 02:55
Appiah'ın sakat sakat attığı deparlardan hırsını biliyoruz. Takımı coşturabilir en zor anlarda liderlik yapabilir.

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 02:56
bende appiah diyorm oda gercek bi savaşcı

TürkuAz
03.Temmuz.2007, 03:12
Forvete transfer şart..

ForsakeN
03.Temmuz.2007, 03:17
Beyler lütfen uzatmayalım.

Deivid'in gönderilip uzun boylu ,yırtıcı forvet alınmalı.Bir de sağ bek alınırsa değmeyin keyfime :)

physicist87
03.Temmuz.2007, 03:19
Deivid'in gönderilip uzun boylu ,yırtıcı forvet alınmalı.Bir de sağ bek alınırsa değmeyin keyfime :)

Ohhh suyundan da koy,ağzından bal damlıyor valla,hislerime tercüman oldun:)

RaSenGan
03.Temmuz.2007, 03:20
İnsanlık hali.Kötü bir anda çekilmiş bir fotoğraf bence :D

ibo
03.Temmuz.2007, 03:22
tamam arkadaşlar durum komik :) Ama bu kadar da uzatmaya gerek yok konu amacında sapıyor LÜTFEN KONUYA DÖNELİM ;;)

physicist87
03.Temmuz.2007, 04:12
eger Fb bu lider eksikligini doldurabilrse tuncayın eksikligini biraz olsn kapatmş olacak..bence bu görevi appiah a vermesi gerekio..siz ne dersinz ?? yorumlarınızı bekliyorm ( liderden kastım : Fenerbahce
ruhunu tasıyp bu ruhla oynamak mücadele etmek arkadaslarnı motive etmek mücadeleden yılmamak tüm bunları Fenerbahceli ruhuyla yapabilmek..TUNCAY ŞANLI gercek bi Fenerliydi)

Evet Tuncay gerçekten oynarken canını dişine takan bir oyuncuydu,ruhuyla oynuyordu..Eksikliğini çok hissedeceğiz;ama gitmesi herşeyin sonu değil tabiki de..Bence başarı için bir takımda ruh olması yeterli..Galatasaray o ruhla Uefa Kupası'nı,Süper Kupa'yı kaldırdı..Bizde ruhumuzla bunu yapabiliriz..Appiahh dediğin gbi hırslı bir oyuncu,mücadeleden yılmayan,ateşli,taraftar coşkusuna sahada kulak verebilen bir oyuncu lakin bir Appiahla olmuyor..Mesela bir Kemal de öyle,bu sene ondan gerçekten bişeyler bekliyorumm..Tümer de varr,bu oyuncuların sayısı ne kadar artarsa bizim başarıyı yakalamamız o kadar erken ve kolay olur..

Kayserispor38
03.Temmuz.2007, 09:05
Kayseri’de 3 yolcu...
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_ilhanparlak0307.jpg İlhan Parlak, Kemal Okyay ve Ergün Teber’in kendilerine kulüp bularak takımdan ayrılmalarını istendi.
03.07.2007

Kayserispor Başkanı Recep Mamur, sözleşmelerini uzatmamakta direnen İlhan Parlak, Kemal Okyay ve Ergün Teber’in kendilerine kulüp bularak takımdan ayrılmalarını istedi. Sarı-Kırmızılı kulüpte yetişen Kemal, İlhan ve Ergün’ün imzaya yanaşmamasına öfkelenen Mamur, “Oyuncuların aklını menacerler çeliyor” ifadesini kullandı. Futbolcular ise, kendilerine önerilen ücretlerin çok düşük olduğunu kaydedip, “Bu şartlarda kendimizi uzun vadede kulübe bağlamamız beklenemez” açıklamasını yaptı. Bu arada, Sarı-Kırmızılı takımda anlaşma konusunda sorun yaratan oyunculardan Aydın Toscalı’nın, yönetimin teklifini kabul ettiği açıklandı.

Oktay ENSARİ/DHA
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Reinaldo gitti, Johana dönüyor
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_reinaldo0307.jpg Vestel Manisaspor’un Brezilyalı forveti Reinaldo’nun, Danimarka’nın Odense takımıyla anlaşmaya vardığını açıklandı.
03.07.2007

Vestel Manisaspor’un Brezilyalı forveti Reinaldo’nun, Danimarka’nın Odense takımıyla anlaşmaya vardığını açıklandı. Teknik direktör Giray Bulak’ın direktifi doğrultusunda, Siyah-Beyazlı yöneticilerin eski futbolcuları Johana’yı yeniden kadroya dahil edeceği öğrenildi. Bu arada, dün bir basın toplantısı düzenleyen teknik direktör Bulak, kadroyu daraltacaklarını ve yönetimin ücretlerinde indirime gitme konusunda anlaşacağı oyuncularla yollarına devam edeceklerini kaydetti.

Fernando Gago
03.Temmuz.2007, 09:53
Tello nasıl oynuyor kimse bilmiyor bence tell yedek kalıcak

Fernando Gago
03.Temmuz.2007, 09:54
Reinaldo büyük umutlarla geldi ama manisa 2.yarı çok kötü olduğu için pek kendini gösteremedi manisaya transfer şart

Fernando Gago
03.Temmuz.2007, 09:56
alex geçen sene olduğu gibi bu senede kampa katılmıyor...bence sakatlanma haberleri uydurma alex bunu hep yapıyor

eXcitinG
03.Temmuz.2007, 10:00
TeLLo nun yedek kaLıcağını sanmıyorum.Adamı yedek otursun diye transfer etmiş oLamazLar.Geçen yıL hem sağ hemde soL kanat sıkıntısı yaşadık.O mevkii de oynayan adamLarın hiç birisi o mevkii nin adamLarı değiLdi.Şimdi TeLLo soLda bu sıkıntıyı gidersin diye aLındı.Yedek kaLıcağını da sanmıyorum..

Hugo
03.Temmuz.2007, 10:00
Santa Cruz olursa şahane olur :D
Saviola olursa da...

Fernando Gago
03.Temmuz.2007, 10:15
Santa Cruz ile fb de ilgileniyor galiba... kim alır bilmem ama çok iyi golcü iki takımada çok fayda sağlar... saviola transferi ufak bir ihtimal bnce

Fernando Gago
03.Temmuz.2007, 10:21
Jefferson trabzonspor'a geldiğinde brezilyada olaylar çıktı çok büyük kaleci diye herkes bekliyordu ama buraya uyum sağlayamadı galiba martinez alınırsa daha faydalı olur bence.... F.tekke maddi açıdan trabzonu rahatlatsada aslında trabzon bu transfer ile çok şey kaybetti... bide yapılan yabancı transferin hiç biri iyi çıkmayınca(musampa marcelinho jefferson) trabzon bu sene ancak 4.olabildi

Cyzio
03.Temmuz.2007, 10:31
Martinez olayı bugün belli olacak.Sakaryaspor ile son görüşme yapılacak.Bakalım nolacak..

deniz.91
03.Temmuz.2007, 10:31
ilhan ve kemal çok iyi yetebekler yönetim ikisini takımda tutmalı, ergün teber ise yetenekli ancak çok disiplinsiz nun yollanmasını isterim her yıl aynı sorunları çıkarıyor sıktı artık
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
aydın ve kemalle anlaşma sağlanmış ilhanlada anlaşılırsa yeter egün teber ise bu saatten sonra yollanmalı

Wesley Sneijder
03.Temmuz.2007, 10:48
Deniz sana sonuna kadar katılıyorum.

Ilhan
03.Temmuz.2007, 10:59
Fenerbahçe'ye büyük onur...

Eurosport'un hazırladığı 'Kıtanın en elit 20 ekibi' listesinde, Türkiye'den sadece bir takım yer aldı: Roberto Carlos'u transfer eden Fenerbahçe...
İspanya Şampiyonu Real Madrid’den Roberto Carlos’u kapan Türkiye Süper Ligi Şampiyonu Fenerbahçe, bu transferle Avrupa devlerinin arasına girmeyi başardı. Takımların transfer hamlelerini gözönüne alarak ‘Kıtanın en elit 20 ekibi’ni oluşturan Eurosport’un futbol uzmanı Alex Chick, Sarı-Lacivertliler’e 18. sırada yer verdi. Lincoln’ü alarak büyük sükse yapan Galatasaray listeye giremedi. Thieri Henry’i alan Barcelona zirveyi kaparken, Fransız yıldızı elinden kaçıran Arsenal ise ilk 20 arasında gösterilmedi. (Fanatik)

Aşk-ı Şehir
03.Temmuz.2007, 11:22
Kolombiya maçında attığı 3 golden sonra ve oynadığı muhteşem oyundan sonra Santa cruz'un Türkiyeye geleceğine inanmıyorum;;) En azından Avrupa takımları bırakmaz ;;)

saviola hala olabilir ama ;;)

ForsakeN
03.Temmuz.2007, 11:56
"Zico benim babam"

http://www.sporx.com/images/1/29/5167_B_Vederson014.jpg

Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Vederson, teknik direktörü Zico'yu öve öve bitiremedi. Tecrübeli hoca için, “O benim babam” diyen Sambacı, “Onun hocalığı altında Fenerbahçe'de çok iyi işler yapacağım. Zico, futbol bilgisi müthiş bir teknik adam” diye konuştu. Aynı kulvarı kullanacağı Roberto Carlos'un Brezilya ve dünyanın en kariyerli oyuncularından biri olduğunu dile getiren Vederson, “Birlikte hem Süper Lig hem de Avrupa'da çok iyi maçlar çıkaracağımıza inanıyorum. Fenerbahçe, tecrübeli oyunculardan kurulu çok güçlü bir kadroya sahip” dedi.

Kaynak : Fanatik

Revolution
03.Temmuz.2007, 12:01
Brezilyalı oyuncular çoğunlukla Karadeniz'de yapamıyor..Hava değişikliğine alışamıyorlar..

Lincoln10
03.Temmuz.2007, 12:06
13 Temmuz'da transferi kapatıyormuşuz.bana göre saviolada olmaz santa cruz da olmaz.büyük ihtimalle limayı alacağız(::)

Fıratcan Alçınkaya
03.Temmuz.2007, 12:15
Bence de Tello oynar fazladan yedek olsun diye alınmadı heralde...

Fıratcan Alçınkaya
03.Temmuz.2007, 12:19
Johana nın gelmesi çok iyi olur... Bence iyi defans...

mustafa6685
03.Temmuz.2007, 12:21
santa cruz çok hoşuma gidiyo capo america başlmadan hemen önce almamız daha kolay olurdu ama şimdiki performansı ile büyük bir ihtimalle premier lige gider

Ziya38
03.Temmuz.2007, 13:12
Kamuoyuna Duyuru

Bazı medya organlarında son günlerde yayınlanan ve Celta Vigo takımı oyuncusu Fernando Baiano'yu kulübümüzle ilişkilendiren haberler hiçbir gerçeğe dayanmamaktadır.

Galatasaray Futbol A.Ş. adı geçen oyuncuyla ilgilenmemiş, kulübü, kendisi ya da temsilcileriyle doğrudan ya da dolaylı hiç bir temasta bulunmamıştır.

Kamuoyunun dikkatine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü
İletişim Koordinatörlüğü

TR.CaPTaiN
03.Temmuz.2007, 13:18
Zico, futbol bilgisi müthiş bir teknik adam”

Deniz'in oynadığı Aurelio'nun kenarda beklediği ve Deivid'in kurtarıcı olarak girip gezindiği maçlar geldi aklıma.

ForsakeN
03.Temmuz.2007, 13:21
Appiah'a bir talip daha!

http://www.sporx.com/images/1/29/6368_B_appiah029.jpg

Gidecek mi? Kalacak mı? Sarı-lacivertli taraftarların aklında bu soru var. Stephen Appiah'a teklifler artıyor...

F.Bahçe'nin başarılı futbolcusu Stephen Appiah'a Almanya'nın Schalke 04 ekibinin kıskaçına girmesinden sonra bir başka ekibinde transfer listesine girdi.

İngiltere'de yayın yapan The Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre Ada ekibi West Ham United Appiah için F.Bahçe yönetimine 7.5 milyon avroluk bir teklif sunmaya hazırlanıyor. West Ham United teknik direktörü Alan Curbishley'in Appiah'ı kadrosunda görmek istediği belirtiliyor.

F.Bahçe yönetimi ise sözleşmesi 2009 yılında sona erecek 26 yaşındaki Ganalı futbolcunun satışına sıcak bakmadıklarını daha önce yaptıkları açıklamalarda söylemişlerdi.

Kaynak : Sporx

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 13:29
ya arkadaslar saviola konusnda bişey bilen varmı ?

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 13:34
reinaldoya yazk olmş bence iyi oyncuydu..manisanın kadrosu yinede çk iyi holosko rafael zelenka bunlar ligimizn kaliteli yabancıları..umarm manisa bu yıl daha iyi bir yerde bitirir ligi..takm olmayı başarabilrlerse çk işler yapacaklar diye düşünüyorm

nerazzuri
03.Temmuz.2007, 13:39
SAT-MI-YO-RUZ

Yönetim 1 hafta sonra AFİŞ yaptırcakmış SAT-MI-YO-RUZ diye.... ;)

GsDoruk
03.Temmuz.2007, 13:56
Saviola ihşallah gelir :) Santa Cruz zor. Türkiye'ye gelmez :(

asatilla
03.Temmuz.2007, 14:15
"Taraftar ne istiyorsa
takımda onu istiyor"

Yeni transferlerimizden Gökçek Vederson, teknik direktörünün görev vereceği her mevkide oynayabileceğini belirterek, "Benim mevkim sol kanattır. Sol bek, Sol açık hocamız nerede uygun görürse, oraya koyduğunda takımım için en iyisini yapmaya çalışırım" dedi. Antrenman boyunca kuş taklidi yapıp ilginç sesler çıkararak takım arkadaşları, teknik heyet ve basın mensuplarını şaşırtan, hatta "Acaba sahaya bir kanarya mı kondu?" diyerek etraflarına bakınmalarına neden olan Gökçek Vederson, adeta bir kanarya gibi şakıyarak, yeni takımına çok çabuk uyum sağladığını da göstermiş oldu.

Antrenman sonrası Samandıra'da basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gökçek Vederson, "Fenerbahçe camiasına çok teşekkürlerimi sunuyorum. Başkan ve yönetime, beni Fenerbahçe'ye layık gördükleri için, transferimi gerçekleştirdikleri için teşekkür etmek istiyorum. Şu anda artık savaşımız başladı. Bizim için yeni bir dönem başlıyor. Başarılı olmak için çalışmalarımıza devam etmemiz gerekiyor. En iyi şekilde de devam ediyoruz" dedi.

Büyük takımlarla Anadolu takımları arasındaki farka dikkat çeken Vederson, "Fark büyük. En büyük fark; sorumluluğunuz çok fazla artıyor. Fenerbahçe gibi büyük bir takımda oynadığımız zaman her zaman şampiyonluklara ve başarılara oynamak zorundasınız. Her zaman daha iyi olmak zorundasınız ve en iyisini vermeniz gerekiyor. Bu da zaten en büyük fark olarak öne çıkıyor" dedi.

Vederson, Tuncay'ın yerinde oynaması konusunda ise, "Ben herhangi bir mevkide olsun, hocamızın uygun gördüğü yerde her zaman oynamaya hazırım. Benim mevkiim sol kanattır. Sol bek, sol açık hocamız nerede uygun görürse, oraya koyduğunda, takımım için en iyisini yapmaya çalışırım. Tuncay çok büyük bir futbolcu. Çok kaliteli, yaptıkları ortada olan bir futbolcu. Fakat ben şu anda varım. Teknik direktörümüz hocamız uygun görürse o pozisyonda oynarsam elimden gelenin en iyisini takımım için yapacağım" dedi.

Vederson Fenerbahçe'nin Avrupa hedefleri konusunda, " Fenerbahçe olduğunuz zaman, isminiz büyük olduğu zaman, takımınız büyük olduğu zaman elbetteki sorumluluklarınız artıyor ve her zaman şampiyonlukları düşünmek zorunda kalıyorsunuz. Taraftarın istediği takımın istediğidir. Taraftar da takım da Avrupa'da başarı ve şampiyonlukları istiyor. UEFA'da ve Şampiyonlar Ligi'nde takımımızın istediği başarılara sahip olacak gücü var" diye konuştu

Vederson takımdaki Brezilyalılar konusunda ise "Türkiye'de olmaktan çok mutluyum. Her zaman arkadaşlarımla en iyi şekilde anlaşmasını bildim. Fenerbahçe'de teknik heyet Brezilyalı ve takımda brezilyalı oyuncular var. Herkesle iyi anlaştığımı çok iyi şekilde görebiliyorum. Bize düşen bundan sonra çalışmak ve başarıları elde etmek" dedi

Fenerbahçe taraftarının büyüklüğüne ve Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nun ihtişamına dikkat çeken Gökçek Vederson, "Benim için gerçekten büyük ve özel duygular olacak. Eski takımımla oynadığımda Kadıköy'de taraftara ve stadın yapısına hayranlıkla bakıyordum. Şimdi o taraftarın desteğini arkama alıp oynayacak olmam benim için bir rüyanın gerçekleşmesi diyebilirim. Elimden gelen her şeyi yapacağım. Oradaki herkesi mutlu etmek için çalışacağım" dedi.

Vederson Roberto Carlos konsunda ise, "Söyleyebilirim ki Roberto Carlos'a hayranlık duyan futbolculardan bir tanesiyim. Ben her zaman onun futbolunu izlemiş onun yaptıklarından kendime bir şeyler katmaya çalışmış bir insanım. Geldiğimiz noktada Roberto Carlos ile aynı forma için ve büyük bir kulüp için ter dökecek olmak beni fazlasıyla mutlu ediyor. Umuyor ve biliyorum ki burada oynadığımız süre içinde ondan çok fazla şey öğrenip Fenerbahçe'nin başarısı için güzel şeyler yapacağız" dedi.

Vederson, Alex 'le Galatasaray'ın yeni transferi Lincoln'ü karışlaştırması istendiğinde ise "Alex büyük bir futbolcu. Lincoln de iyi bir futbolcu. Ben Alex'i daha uzun süredir tanıyorum ve izliyorum. şunu söyleyebilirim ki ben Alex'in hayranıyım" diye konuştu.

Kaynak:Fenerbahçe Spor Kulübü

dick
03.Temmuz.2007, 14:41
Saviola da gelmez

deniz.91
03.Temmuz.2007, 14:44
Aydın ve Kemal Kayseri'de kaldı

Kayserispor 2 futbolcusuyla yeniden anlaştı. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, önceki gün yapılan görüşmelerde maddi konularda anlaşma sağlanamayan Aydın Toscalı ve Kemal Okyay'ın mukaveleleri 2011 yılına kadar uzatıldı. İlhan Parlak ve Ergün Teber ile yapılan görüşmeden ise sonuç alınamadı.
Kayserispor ile yeniden anlaşarak mukavelelerini uzatan Aydın Toscalı ve Kemal Okyay'ın, antrenmanlara yeniden katılacakları bildirildi.
Kayserispor Asbaşkanı Şaban Miraboğlu, Aydın, ve Kemal'in kulüple yeniden anlaşmalarından mutlu olduklarını belirterek ''Biz kadromuzda yer alan, bizim için ter döken hiçbir futbolcumuzu kaybetmek istemeyiz. İlhan Parlak ve Ergün Teber ile yaptığımız görüşmelerde anlaşma sağlayamadık. Her iki futbolcumuzdan da kendilerine yeni bir kulüp bulmasını istedik'' dedi.
Miraboğlu, Ali Turan ve Kanber ile yapacakları görüşmenin de olumlu sonuçlanmasını beklediklerini kaydetti.

03.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 14:47
bence belli olmaz kardes geledebilir gelmeyedebilr

dick
03.Temmuz.2007, 14:48
Bence Fenerbahçe'nin bu yıl yaptığı en iyi transfer Ali Bilgin,fizin gücüne hayran kalmamak elde değil

mustafa6685
03.Temmuz.2007, 14:50
kalli transferi kapattığımızı söyledi bencede mantıklı bir açıklama gelecekse ve getirebilirlerse saviolayı gelse iyi olur onun dışında yeterli bu kadar transfer

goosfraba
03.Temmuz.2007, 14:56
Artık Fener’e gidebilirim
Schalke’den umudunu kesen yıldızı Cim-Bom da rahat bırakmıyor
DAHA önce “Türkiye’de futbol oynamam için henüz erken” diyen Halil Altıntop fikir değiştirdi. Kardeşi Hamit’in Bayern Münih’e gitmesinin yanı sıra Schalke Teknik Direktörü Slomka ile yeterince anlaşamadığı için bunalıma giren golcü oyuncu, yakın çevresine “Yeni bir başlangıç yapmanın vakti geldi. Bu Fenerbahçe olabilir” diyor.

SARI-LACİVERTLİ takımın büyüyen hedeflerinden etkilenen Halil, başka tekliflere de açık!.. Kanarya’nın, yıllardır peşinden koştuğu gurbetçi yıldızı bir başka takıma özellikle de Galatasaray’a kaptırmak istemeyeceği belirtilirken, bu transfer için Schalke’nin kapıyı en az 4 milyon eurodan açacağı bildirildi. Halil’in ücreti ise yıllık 2 milyon euro...

http://efsanefotospor.com/images_content/2007-07/03/ma/c10792.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fener’den Guily için ilginç taktik

FENERBAHÇE’NİN transfer listesinde yer alan Barcelona’nın Fransız yıldızı Ludovic Giuly’ye, İtalya yolu göründü. Juventus, Fiorentina ve Sampdoria’nın gündemindeki oyuncuya Fransız Marsilya’da talip. Giuly, İspanyol basınına yaptığı açıklamada gelecek sezon İtalya’da forma giymek istediğini belirtti. Ancak Fransız oyuncunun tercihini İtalya’dan kullanacağını açıklamasının bir manevra olduğunu belirten İspanyol gazeteleri, Fenerbahçe’nin bonservis bedelinin yükselmemesi için böyle bir yol izlediğinin de altını çizdi... Giuly, geçtiğimiz sezon Galatasaray’ın transfer listesinde yar aldığını açıklamış, ancak bir sonuç çıkmamıştı...
http://efsanefotospor.com/images_content/2007-07/03/ma/c10794.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MÜJDELİ HABER NAPOLİ DEN
Milan Başkanı Silvio Berlusconi, İnterli Adriano’yu transfer etmek için düğmeye bastıklarını açıkladı... Ardından Napoli Futbol Direktörü Giampaolo Gherarducci, Ronaldo’nun Fenerbahçe’yle anlaştığını, bu yüzden kendilerini reddettiğini iddia etti
FENERBAHÇE-Ronaldo aşkı iyice su yüzüne çıktı!.. Dün İtalya’da yaşanan gelişmeler Ronaldo’nun Fenerbahçe’ye bir adım daha yaklaştığının açık bir göstergesi olarak yorumlandı... Milan Başkanı Silvio Berlusconi, forvet hattına İnetrli Adriano’yu almak için girişimlere başlandığını ve Başkan Massimo Moratti ile bir toplantı gerçekleştireceklerini kamuoyuna duyurdu... Berlusconi, Adriano konusunda oldukça istekli olduklarının da altını çizdi.

BERLUSCONİ’NİN bu açıklamalarının ardından Fenerbahçe için mutlu haber Napoli’den geldi... Napoli’nin futbol direktörü Giampaolo Gherarducci, Mediaset kanalında ‘Studio Sport’ programına çıktı. Taraftarların Riquelme, Ronaldo, Cassano ve Inzaghi’yi istediğini söyledi. 3 oyuncunun Serie A’ya çıkan Napoli’ye gelmeye sıcak baktığını ama Ronaldo’nun, çok iyi bir teklif aldığını belirtip kendilerini reddettiğini söyledi.

ANCAK asıl gelişme programın sonunda ortaya çıktı... Program sunucusu Alberto D’aguanno ile Giampaolo Gherarducci Ronaldo’nun Fenerbahçe’den aldığı teklifi değerlendirmek için Napoli’yi geri çevirdiğini belirterek yeni bir iddia ortaya atmış oldu. Bu gelişmeler İtalya’da bomba etkisi yaparken, Ronaldo’nun sarı-lacivertli formayı giyme işaretleri de arttı... Brezilya basını daha önce Fenerbahçe’nin Ronaldo’nun parasını yatırdığını iddia etmişti...

http://efsanefotospor.com/images_content/2007-07/03/ma/c10795.jpg
http://efsanefotospor.com/images_content/spacer.gif
http://efsanefotospor.com/images_content/2007-07/03/ma/cx458.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fatih’te 7.5 milyon euroluk pürüz
Fenerbahçe, bonservisini sorduğu Fatih Tekke için Rus Zenith’ten “7.5 milyon eurodan aşağı olmaz” yanıtını aldı...
FenerBAHÇE’Nin ve Trabzonspor’un peşinde olduğu Fatih Tekke için Rus takımı Zenith Petersburg’un servet istediği ortaya çıktı. Zenith kulübü yetkilileri geçen sezon başarılı bir yıl geçiren futbolcunun kendilerine 8 milyon 750 bin euroya mal olduğunu belirterek, “Fatih’i renklerine bağlamak isteyen kulüp 7.5 milyon euroyu getirir. Kiralama söz konusu bile olamaz” açıklamasını yaptığı, Fenerbahçe yönetiminin de bu rakamı oldukça yüksek bulduğu öğrenildi. Ancak Fatih konusunda sarı-lacivertlilerin bonservis bedelinde indirim pazarlığı yaptığı iddia ediliyor.
http://efsanefotospor.com/images_content/2007-07/03/ma/c10797.jpg

BlackEagle19o3
03.Temmuz.2007, 15:02
Yabancı sayısı 6 da kalacakmış.Bu yüzden bence Deivid gönderilir.Appiah güzel bir fiyata satılır.Uzun boylu bir forvet alınır.Eğer Appiah takımda kalcaksa Fatih Tekke ve Halil Altıntop gibi türk golcülere yönelinebililr.

ForsakeN
03.Temmuz.2007, 15:16
Eğer yabancı sınırı değişmez ise Fatih Tekke,Halil Altıntop tan biri + Mehmet Yıldız takıma dahil edilmeli.

TR.CaPTaiN
03.Temmuz.2007, 15:20
Halil Avrupa'da devam eder.

Fıratcan Alçınkaya
03.Temmuz.2007, 15:22
Deivid gönderilmesi şart... Daha iyi bir yabancı lazım...

Del Piero_10
03.Temmuz.2007, 15:39
Kişisel Tartışmayın.

GodfatheR
03.Temmuz.2007, 15:46
fenerbahçe mehmet topuz için kayseriye 5 milyon $ önerdi beklemedeyiz

fmsmyrna
03.Temmuz.2007, 15:56
M.Topuz çok faydalı olur sağbek,sağ açık,defansif orta saha oynayabiliyor.

Omerdinho
03.Temmuz.2007, 16:11
ronaldoya verecekleri parayi mehmet ve gokhan icin versinler daha iyi

dick
03.Temmuz.2007, 16:23
Kayseri bir milyar dolara bile satmaz topuzu,ancak sözleşmesi bitince ayrılabilir klüpten

ForsakeN
03.Temmuz.2007, 16:28
Kayseri iyi oyuncularını ellerinde tutmakla diğer anadolu ekiplerine örnek oluyor.Ama Gökhan ve Mehmet Topuz'un gelecek sene istekli oynayıp oynamaması da bir diğer tartışma konusu.

Ilhan
03.Temmuz.2007, 16:29
İnşallah Topuz da gelince Ali Bilgin gibi heyacanlanmaz. Bkz: dick'in avatarı:)

Fıratcan Alçınkaya
03.Temmuz.2007, 16:32
M.Topuz u stmıyomuş Kayserispor... Zor alınması ama teklif fena değil bence...

Ilhan
03.Temmuz.2007, 16:38
Hieeeeööööyyyttt!!! Noluyo burda!!

Arkadaşlar, isteyen istediği yorumu yapabilir. Forum kurallarına aykırı bir durum olmadıkça tartışın, isterseniz rakip takımın oyuncusu hakkında kötü yorum da yapabilirsiniz, yeter ki kurallar çerçevesinde olsun. Accık rahat olun yahu...

yavuuzzzz
03.Temmuz.2007, 16:40
forvete biri gelse çok iyi olacak bekliyorum hala

eGowiCh
03.Temmuz.2007, 16:55
Son hedef Kanoute

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_190022_CAS.jpg

F.Bahçe, takıma yeni sezonda takviye yapmak için çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Şimdiye dek Adriano, Ronaldo, John Carew gibi büyük isimlerin transferini bitirmeye çalışan Kanarya, yeni hedef olarak Sevilla’da forma giyen golcü Frederic Kanoute’yi seçti. Vatan Gazetesi'nin 3 Temmuz 2007 tarihli haberine göre, Brezilyalı dünya yıldızı Roberto Carlos’un Real Madrid’den transfer edilmesinden sonra çıtayı iyice yukarıya çeken sarı-lacivertliler, bu oyuncuyu renklerine katabilmek için girişimlerini el altından sürdürmeye devam ediyor

YILLIK 3.5 MİLYON EURO
SEVİLLA forması altında son iki sezonda iki kez UEFA Kupası şampiyonluğu yaşayan Kanoute için F.Bahçe yönetimi hem oyuncu, hem de menajeriyle bir görüşme gerçekleştirdi. Malili futbolcunun, özellikle R.Carlos’un transferi sonrası Avrupa’da flaş bir ekip haline gelen F.Bahçe’ye gelmeye ’sıcak baktığı’ öğrenildi. Yapılan ilk görüşmede Sevilla’ya ödenecek bonservis bedelinin 12 milyon Euro olduğu belirlendi. Kanoute ise yıllık 3.5 milyon Euro istiyor. Ancak golcü futbolcu, öncelikli hedefinin İngiltere olduğunu belirtip “Bazı kulüplerden teklif var. Onlarla yapacağım görüşmede anlaşamazsam, seve seve F.Bahçe’ye gelirim” dediği öğrenildi. Sarı-lacivertli yönetim ise Kanuote ile gelecek hafta içinde bir kez daha görüşecek

FEDERASYON KARARINA BAĞLI
MALİLİ bir Müslüman olan Frederic Kanoute’nin, Müslüman bir ülke olması nedeniyle Türkiye’de oynama konusunda son derece ciddi olduğu da bildirildi. F.Bahçe yönetimi ise bu oyuncunun transferine son noktayı koyabilmek için Futbol Federasyonu’nun yabancı futbolcu sayısında vereceği kararın çıkmasını bekliyor. Eğer karar açıklanırsa, sarı-lacivertliler Kanoute’yi renklerine katmak için yeniden atağa geçecek.

VATAN

eGowiCh
03.Temmuz.2007, 17:01
İngiliz basını: West Ham Appiah'ı istiyor
İngiliz basını, Premier Lig ekiplerinden West Ham United'ın, Fenerbahçe'nin Ganalı futbolcusu Stephen Appiah için 5 milyon sterlini gözden çıkardığını yazdı.

http://www.ntvspor.net/Images/16179.jpg

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden West Ham United'ın, Fenerbahçe'nin Ganalı futbolcusu Stephen Appiah'ın transferi için 5 milyon sterlini gözden çıkardığı belirtildi.

İngiliz basınında yer alan haberlerde, Gana Milli Futbol Takımı'nın da formasını giyen 26 yaşındaki futbolcunun İngiltere'de oynamak istediği kaydedildi.

Haberlerde, Appaih'ın Fenerbahçe ile 2 yıllık daha sözleşmesi bulunduğu, ancak 5 milyon sterlinlik bonservis ücretinin kulüp yönetimini ikna etmeye yeterli olabileceği ifade edildi.

SCHALKE GERİ ADIM ATTI
Öte yandan İstanbul'da bulunan Schalke Kulübü'nün eski başkanı Gerhard Rehberg, Stephen Appiah'ı kendilerine menajerlerin teklif ettiğini, ancak Fenerbahçe'nin Ganalı yıldızıyla ilgilenmediklerini belirtti.

Rehberg, ''Appiah'ı bize menajerler tavsiye etti, ama ilgilenmedik. İlgilenseydik öncelikle etik olarakFenerbahçe Kulübü ile görüşürdük'' dedi.

Appiah'ın iyi bir oyuncu olduğunu kaydeden Gerhard Rehberg, ''Appiah çok kaliteli bir oyuncu. Fenerbahçe ile sözleşmesi sürüyor. Sözleşmesi devam eden bir oyuncunun bonservisi de olacağından maliyeti bizim için yüksek olur. Dediğim gibi Ganalı futbolcuyla hiç ilgilenmedik, sadece menajerler teklif etti'' diye konuştu.

NTVSpor

eGowiCh
03.Temmuz.2007, 17:06
Delgado ile Rico'nun özellikleri farklı, Rico MC gibi oynuyor, topu fazla ayağında tutuyor, kaleyi pek düşünmüyor, dikine oynamıyor, yana oynuyor. Delgado ise her an tehlike yaratabilecek tipte, uzaktan iyi şutlar çekiyor, dikine oynuyor, her daim kaleyi düşünüyor. İki farklı tipte oyuncu, karar hocaya kalmış.

TR.CaPTaiN
03.Temmuz.2007, 17:17
Kanoute her yönüyle muhteşem bir transfer olur fakat Türkiye'ye gelmesi şu şartlarda imkansız. Appiah kesinlikle takımda tutulmalıdır.

Fıratcan Alçınkaya
03.Temmuz.2007, 17:18
Navarro tamam!

Kolot’a müjdeyi verdi

Haziran’da İspanya’da üs kuran Beşiktaş Yönetimi, mutlu son için artık saatleri sayıyor. Şu ana kadar PSG’den Cisse, Sporting’den Tello, Fenerbahçe’den Rüştü ve Mehmet Yozgatlı ile nikah kıyan Siyah-Beyazlılar, Sevilla’nın kaptanı Navarro’yla da prensipte anlaştı. Yıllık 1.8 milyon Euro’luk teklife ‘evet’ diyen 32 yaşındaki stoper, Şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot’u arayarak müjdeyi verdi: “İspanya ve Sevilla’dan ayrılmak çok kolay değil. Ancak ben, önerdiğiniz şartlarda İstanbul’a gelmeye hazırım...” Bu gelişme üzerine hemen Sevilla ile yazışmalara geçildi. İspanyol Kulübü kapıyı 3.5 milyon Euro’dan açarken, Kartal 2.4 milyon Euro önerdi ve Sevilla’ya bugün saat 20.00’ye kadar süre verdi.

Stepneler Yepez&Nilson

Navarro’da olumsuz bir gelişme ihtimalini de gözönünde tutan yönetim, PSG’den Cisse’nin takım arkadaşı olan ve Copa America’da Kolombiya Milli Takımı formasını terleten Yepez’i de stepnede tutuyor. Ancak teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın Yepez’e sıcak bakmadığı, Navarro olmaması halinde sürpriz bir ismi talep ettiği öğrenildi. Sağlam, yardımcısı Mutlu Topçu’ya tam 5 kez izlettiği Nilson’ı istiyor; fakat yönetimin de, İsveç’in Gronland takımından bir transfer yapmaya sıcak bakmadığı iddia ediliyor. Bu arada Beşiktaş Yönetimi, İngiltere’nin Bolton takımında oynayan Faye için 3 milyon Sterlin’i gözden çıkardıkları yönünde yazılan haberleri yalanladı.

eGowiCh
03.Temmuz.2007, 17:19
Appiah gider de, Kanoute gelirse, transferin hiçbir değeri olmaz gözümde. Hücum yönümüz artar fakat savunma yönümüz çok azalır, bir de koşmayan Alex'i eklersek, işimiz Avrupa'da çok zorlaşır.

Kanoute transferine de pek ihtimal vermiyorum.

eGowiCh
03.Temmuz.2007, 17:22
Navarro için en geç pazartesi biter denmişti, bugün bitmiş, hayırlı olsun.

Fıratcan Alçınkaya
03.Temmuz.2007, 17:28
Sağolasın...:) İyi bir transfer oldu...Ufak tefek prüzler var onlarda aşılırsa tecrübeli bir savunmacıyı kadromuza katmış oluruz...

Omerdinho
03.Temmuz.2007, 17:31
navarro cok iyi bir transfer fakat en fazla 2 sene oynar.

Ilhan
03.Temmuz.2007, 17:36
Durun bekleyin, az sonra ceza alması gerekenler alacak.

Omerdinho
03.Temmuz.2007, 17:41
Merak etme onu bi sezon denedi ama bayat çıktı..
ozaman baska bir hap dener :D

BlackEagle19o3
03.Temmuz.2007, 17:41
Bence 3 sene rahatlıkla oynar bu adam.Eğer alabilirsek çok iyi olcak

Varonil
03.Temmuz.2007, 17:42
Beşiktaş, Kasımpaşa karşısında
Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'in yeni ekiplerinden Kasımpaşa ile 6 Temmuz Cuma günü hazırlık maçı yapacak. BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki karşılaşma saat 18.30'da başlayacak.

Siyah-beyazlılar, 7 Temmuz Cumartesi günü de kamp çalışmaları için Avusturya'ya gidecek.
03.07.2007

Ilhan
03.Temmuz.2007, 17:43
Azıttınız siz.

Omerdinho
03.Temmuz.2007, 17:43
herkeste avusturya'ya gidiyor bu sene :D

TürkuAz
03.Temmuz.2007, 17:44
Galatasaray transferlerini konuşacak olanlar yazsın.Laf atmak isteyenler çıksın..

Fıratcan Alçınkaya
03.Temmuz.2007, 17:46
Kampa gidecek ama...
Kartal’da golcü krizi başgösterdi... Sezonun sona ermesiyle birlikte Brezilya’ya giden ve ülkesinde meniskus ameliyatı olan Mert Nobre’nin durumu akılları karıştırıyor. Önceki gün İstanbul’a gelen Sambacı’nın tamamen iyileşmedi ve özel bir antrenman programı uygulanacağı ifade edildi. Alınan bilgiye göre, Avusturya kampı kadrosunda yer alacak olan Nobre’nin ancak 20 Temmuz’dan itibaren takımla çalışabileceği ifade edildi.

Burak da sıkıntılı
Ancak 20 Temmuz’da takımla çalışabilecek olan Mert Nobre’nin, 1 Ağustos tarihindeki şampiyonlar Ligi ikinci ön eleme karşılaşmasında forma giymesi çok zor gözüküyor. Bu arada sağ ayağında stres kırığı tespit edilen Siyah-Beyazlılar’ın genç golcüsü Burak Yılmaz’ın da tam anlamıyla iyileşmediği ifade edildi. Ancak Nobre’nin aksine Burak’ın 1 Ağustos’ta sahada olması bekleniyor.

Forvet şart bizim takıma...

WebMaster91
ozaman baska bir hap dener :D
Ya tamam yeter ya of..Tamam bıktık artık yeter!!!!..Ne yapıyosan yap al her istediğin futbolcu hakkında istediğin kadar saçmala yeter!..Bundan sonra sana cevap veren ne olsun..Bugüne kadar sana cevap yazanda kabahat..

Omerdinho
iyide böyle bir habere baska nasil bir yorum yapilir siz söyleyin?? ayrica bu haberin transferler ile ne alakasi var? transfer basligina yazilmasi hata birkere..

WebMaster91
03.Temmuz.2007, 17:48
iyide böyle bir habere baska nasil bir yorum yapilir siz söyleyin?? ayrica bu haberin transferler ile ne alakasi var? transfer basligina yazilmasi hata birkere..
Al tamam..Gitti haber..Gereken yere konu açtım..Başka bi arzun?

Omerdinho
03.Temmuz.2007, 17:48
forvete ilhan parlak alinabilir

Varonil
03.Temmuz.2007, 17:49
Uzatmanın bir anlamı yok bence.

WebMaster91
03.Temmuz.2007, 17:50
http://www.webaslan.com/images/haber/2006/lincoln040.jpg

"En çok parayı G.Saray verdi"

Almanya'nın Schalke 04 Kulübü'nün onursal başkanı Gerhard Rehberg, Brezilyalı futbolcu Lincoln'un en çok parayı veren Galatasaray'a gittiğini belirterek, ''Profesyonellikte duygusallığa yer yok. Lincoln parayı en çok veren Galatasaray'a gitti'' dedi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'ün davetlisi olarak Büyükçekmece'deki 8. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'nin resmi açılışına katılan Rehberg, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kulüp olarak futbolcular için belirledikleri maaşın üstünde para veremediklerini belirterek, ''Biz bu maaş politikamızın dışına çıkamıyoruz. Profesyonellikte duygusallığa yer yok. Lincoln parayı en çok veren Galatasaray'a gitti'' diye konuştu. Lincoln'un çok iyi bir futbolcu olduğunu vurgulayan Gerhard Rehberg, ''Takımımızın en iyi oyuncusu olan Lincoln'u Galatasaray'a verdik. Lincoln'un Galatasaray'a ve Türk futboluna çok büyük katkısı olacaktır. Galatasaray'ı tebrik ediyorum. Çok mükemmel bir oyuncu aldı'' şeklinde konuştu.

''APPİAH'I MENAJERLER TEKLİF ETTİ''
Rehberg, Fenerbahçe'nin Ganalı yıldızı Stephen Appiah'ı kendilerine menajerlerin teklif ettiğini ifade ederek, ''Appiah'ı bize menajerler tavsiye etti, ama ilgilenmedik. İlgilenseydik öncelikle etik olarak Fenerbahçe Kulübü ile görüşürdük'' dedi. Appiah'ın iyi bir oyuncu olduğunu kaydeden Gerhard Rehberg, ''Appiah çok kaliteli bir oyuncu. Fenerbahçe ile sözleşmesi sürüyor. Sözleşmesi devam eden bir oyuncunun bonservisi de olacağından maliyeti bizim için yüksek olur. Dediğim gibi Ganalı futbolcuyla hiç ilgilenmedik, sadece menajerler teklif etti.''
Gerhard Rehberg, Türkiye'yi çok sevdiğini, tatil için Antalya'ya geldiğini ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Akgün'ün davetlisi olarak tatiline ara verip İstanbul'da festivalin açılışına katıldığını, burada herhangi bir transfer görüşmesi yapmadığını sözlerine ekledi.

Kaynak: AA

Ilhan
03.Temmuz.2007, 17:51
Parayı basarsan gelmeyecek adam yok. O da gelir.

eGowiCh
03.Temmuz.2007, 17:54
Sevilla 12 milyon Euro'ya razı olur mu? Bence olmaz.

Kanoute için 3.5 milyon Euro gayet iyi bir ücret, daha fazlası verilemez zaten.

Kanoute gelse süper olur ama gelmez, İngiltere'ye gider ya da kulübünde kalır.

Ilhan
03.Temmuz.2007, 17:58
Eğer kulübüne 12 milyonu, kendisine de 3.5 milyon avroyu verirsen adamı iki gün içinde Atatürk Havaalanı'nda görürsün.

Bkz: Nicolas Anelka

ForsakeN
03.Temmuz.2007, 18:01
Taraftar 'Gudjohnsen' dedi

http://www.sporx.com/images/1/29/8705_B_taraftar022.jpg

Roberto Carlos, Colin Kazım, Gökçek Vederson ve Ali Bilgin'i kadrosuna katan Fenerbahçe'de Brezilyalı yıldız Deivid'in kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyor. Geçen sezon forvet hattında sıkıntı çeken Fenerbahçe'de buna rağmen Arthur Zico'nun Deivid'in kalmasını istemesi Fenerbahçe taraftarının kafasındaki soru işaretlerini artırdı. Fenerbahçe taraftarı Tuncay'ın da Mıddelsbrough'a gitmesinin ardından forvete takviye yapılması gerektiğini düşünüyor.

Fenerbahçe taraftarının takımlarında görmek istedikleri oyuncuların başından ise Barcelona'da kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyon Eidur Gudjohnsen geliyor.

Fenerbahçe taraftarının buluşma noktası olan Fenerbahce.com'da "Hangi yıldız oyuncuyu kadromuzda görmek istersiniz?" sorusunun yöneltildiği bir anket düzenledi. Devam etmekte olan ankete katılan 85.100 kişiden 38187 bini (%44.9) gelecek sezon Eidur Gudjohnsen'i kadrolarında görmek istedikleri yönünde oy kullandı.

Ankete katılan 28.469 bin kişi (33.5) bir dönem Beşiktaş forması da giyen Jonh Carev'i ,18.433 bin kişi de (21.7) büyük umutlarla Milan'a transfer olan ancak bir türlü beklenen patlamayı yapamayan Ricardo Oliveira'yı gelecek sezon kadrolarında görmek istedikleri yönünde oy kullandı.

Kaynak : Sporx.com

eGowiCh
03.Temmuz.2007, 18:02
İnşallah dediğin gibi olur ama sanmıyorum. Kanoute Avrupa'nın en iyi golcülerinden, yılın transferi olur ama pek ihtimal vermiyorum.

Varonil
03.Temmuz.2007, 18:04
Federasyon yabancı transferinde en büyük engeli koydu bu sene bize.

WebMaster91
03.Temmuz.2007, 18:05
Kanoute belki gelebilir, gelirse de iyi olur, ama Gudjohnsen bence Barça'yı bırakırsa ya İspanya'da kalır ya da İngiltere'ye döner..Türkiye'ye gelemek isteyeceğini pek sanmıyorum..

Ilhan
03.Temmuz.2007, 18:07
Kesin forvet alacaklar. Eğer Deivid kalırsa hakikaten yazık olur, Deivid benim gözümde bir zamanlar Beşiktaş'taki Ailton'un 3 gömlek altı. Kesinlikle uzun bir santrafora ihtiyaç var.

eGowiCh
03.Temmuz.2007, 18:11
Şu işini yapmayan TFF kararı verse de kurtulsak! Karar vermeye niyetleri yok, bakalım merak ediyorum, 19 Haziran'da verilecekti karar, bu karar ne zaman verilecek, ben tahminimi yapayım: 11 Temmuz...

İşte 20-06-2007, 19:23 tarihli mesajım...

19 Haziran'da verilmesi gereken karar, 3 Temmuz oldu, hala verilmedi. Ben tahminim yapmıştım, 11 Temmuz diyorum, bakalım ne zaman verecekler, az kaldı, 8 gün daha karar vermezlerse dediğimde haklı çıkmış olacağım :)

Olumlu veya olumsuz, bir karar verin artık, insanların canını sıkmayın. Transfer sezonu açıldı, bu ne çözümsüzlüktür, bu ne şeydir anlamadım. Çeşitli bahanelerle sürekli ertelendi karar, 31 Ağustos'a kadar ertelemeye çalışıyorlar sanırım.

Yazıklar olsun sana ULUSOY, yazıklar olsun TFF, nerede görülmüş böyle geciktirme?

Sekopej
03.Temmuz.2007, 18:12
Kesin forvet alacaklar. Eğer Deivid kalırsa hakikaten yazık olur, Deivid benim gözümde bir zamanlar Beşiktaş'taki Ailton'un 3 gömlek altı. Kesinlikle uzun bir santrafora ihtiyaç var.

Zico Deivid'in durumu henüz netlik kazanmadı, ben faydalanmak isterim ama şu andaki duruma göre ne olacağı belli değil gibi bir açıklamada bulunmuş dün sanırım.

Zaten Federasyon yabancı sayısı belli, gündemimizde bu konuyu görüşmek yok diye açıklama yaptıktan sonra Mateus ve Deivid'in gönderilmedi gerekiyor ki 6 yabancı olsun.

Bir de düşünsenize Deivid kalıyor, Api gönderiliyor ve başka yabancı alınmıyor.:D

Selman Ozturk
03.Temmuz.2007, 18:12
yaw sen insanları germek için mi burdasın...
bana bakiye türk futbolunun yeni idolu dedim diye uyarı veren yöneticiler burda tartışmalara sessiz kalmalarıda gayet enteresan

Kimsenin sessiz kaldığı falan yok! Varsa bir durum gerekeni yapar yöneticiler. Kimsenin işine karışmaya kalkma, haddini bil!

TürkuAz
03.Temmuz.2007, 18:18
Saviola yada Santa Cruz gelsin.:D

WebMaster91
03.Temmuz.2007, 18:19
Saviola yada Santa Cruz gelsin..:D

Lima'da olur :D..

eGowiCh
03.Temmuz.2007, 18:20
Eğer yabancı sayısı aynı kalır da, Deivid de bu takımda kalırsa, ben de yabancı statüsüne geçeceğim, Brezilyalı bir isim bulacağım kendime, birkaç video hazırlayacağım, menajerler aracılığıyla Fenerbahçe yönetimine sunacağım. Beni de alırlar belki o zaman...

TürkuAz
03.Temmuz.2007, 18:21
Lima ortalama bir forvet gibi geldi bana..

sseerrkkaann
03.Temmuz.2007, 18:25
yabacı sayısı büyük ihtimalle aynı kalacak.ve deivid gidecek.eğer deivid kalırsa kezman ya da appiahdan birinin kesinlikle gitmesi gerekecek.böyle bişey olmayacağına göre deivide yol gözüktü

uAburak89
03.Temmuz.2007, 18:28
Dağılmış burası, arkadaşlar tahriklere kapılmayın.. Selman Abi gibi sakin birisi bile uyarı verecek duruma gelmiş..

eGowiCh
03.Temmuz.2007, 18:30
Yabancı sayısı aynı kalırsa Fenerbahçe'nin yerli santrafor arayışına başlaması gerekiyor. Fatih Tekke, Nihat Kahveci, Halil Altıntop, Uğur Yıldırım gibi isimlerle görüşmelere başlanması lazım, başka alternatif yok çünkü...

Önümüzdeki sene çift santrafor oynanmak isteniyorsa bu kaliteli santraforlardan biri alınmalı, ya da tek forvet oynanmaya mahkum kalınmalı.

Ümit Karan'ı alsak harika olacaktı ama alamadık, kontenjan kararı da çıkmıyor bir türlü, transferimizin önüne set konuldu.

Varonil
03.Temmuz.2007, 18:30
Olmadı başka bir takıma kiralık verilebilir belki Deivid.Ama sanmıyorum kiralık gitmek isteyeceğini.

WebMaster91
03.Temmuz.2007, 18:31
Dağılmış burası, arkadaşlar tahriklere kapılmayın.. Selman Abi gibi sakin birisi bile uyarı verecek duruma gelmiş..
Tahriklere kapılmamaya çalışıyoruz ama her uyarıdan sonra aynı kişi gelip burada mutlaka tatışma yaratacak bişeyler söylüyo..Bu konuda yetkili yöneticilerin artık gerekeni yapmasını diliyoruz (eğer gerek görülürse bende ceza alırım, cezamı da çekerim)..

eGowiCh
03.Temmuz.2007, 18:32
Deivid'i Santos'a falan peynir ekmek parasına satmalıyız, başka çaremiz yok.

Maksic
03.Temmuz.2007, 18:36
Reinaldo iyi oyuncuydu ama uyum sağlayamadı Johana'nın geri dömesi iyi oldu

WebMaster91
03.Temmuz.2007, 18:37
Deivid'i Santos'a falan peynir ekmek parasına satmalıyız, başka çaremiz yok.
Hazır alıcı varken Santos ne derse o olmalı..Yoksa kimse almaz..

Maksic
03.Temmuz.2007, 18:38
Martinez gelmeli

Selman Ozturk
03.Temmuz.2007, 18:39
Tahriklere kapılmamaya çalışıyoruz ama her uyarıdan sonra aynı kişi gelip burada mutlaka tatışma yaratacak bişeyler söylüyo..Bu konuda yetkili yöneticilerin artık gerekeni yapmasını diliyoruz (eğer gerek görülürse bende ceza alırım, cezamı da çekerim)..

Yöneticiler zaten gerekeni yapıyor. O tartışma yaratan kişi kurallar dahilinde cezaya tabi tutulmuştur. Verilen ceza neticesinde de okur grubuna dahil edilmiştir.

Burası Turksportal. Burada forum kuralları herkese eşit şekilde uygulanmaktadır. Her sorumlu görevini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Ancak yukarıdaki arkadaş (mustafa6685) gibi haddini aşan üyeler yönetici arkadaşlarımızın işlerine karışarak yöneticilerimizin canını sıkıyor.Hele ki böyle tartışmanın had safhada olduğu dönemlerde arkadaşlarımız binlerce kişi ile uğraşmak zorundayken...

Herkesin kullandığı sözleri seçerken dikkatli olması gerek...

Umarım uyarılar gerekli yerlere gitmiştir. Şimdi konunun özüne dönebilirsiniz...

WebMaster91
03.Temmuz.2007, 18:39
http://www.webaslan.com/images/haber/2006/baiano002_0307.jpg

"Baianoyla hiç görüşmedik"

Galatasaray Kulübü, Celta Vigo'nun Brezilyalı golcüsü Fernando Baiano'yu transfer etmek istediği şeklinde basında yer alan haberlerin hiçbir gerçeğe dayanmadığını açıkladı. Sarı-kırmızılı kulüpten konuyla ilgili yapılan açıklamada, Baiano ile ilgilenilmediği belirtilerek, Brezilyalı golcünün kulübü, kendisi ya da temsilcileriyle doğrudan ya da dolaylı hiçbir temasta bulunulmadığı kaydedildi.

Kaynak: İHA

WebMaster91
03.Temmuz.2007, 18:46
kesinlkle katlyorm..ortalıgı geren geriyo ama cezayı galatasaraylı arkadaslarımz alyor..herkes terbiyesini taknsn adam gibi yazsn ortamı gerip kaçyolar ceza galatasaraylı arkadaslara kalyo

arkadaslar tahriklere kapılmayın Lincoln ün acısı bu ;)
Zaten bu sefer gereken ceza verildi :)..

Selman Ozturk´isimli üyeden Alıntı http://forum.turksportal.net/vb/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=735267#post735267)
...O tartışma yaratan kişi kurallar dahilinde cezaya tabi tutulmuştur. Verilen ceza neticesinde de okur grubuna dahil edilmiştir...

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 18:47
adalet yerini buldu webmaster91 kardes :)

Sekopej
03.Temmuz.2007, 18:57
kesinlkle katlyorm..ortalıgı geren geriyo ama cezayı galatasaraylı arkadaslarımz alyor..herkes terbiyesini taknsn adam gibi yazsn ortamı gerip kaçyolar ceza galatasaraylı arkadaslara kalyo

arkadaslar tahriklere kapılmayın Lincoln ün acısı bu ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
zaten baiano dansa lima daha iyi bence..öncelik saviolada ama bi bilgisi olan yok ki o iş noldu die :(

Pardon ama sadece GS'lilerin ceza aldığını nerden çıkardın. Burada hiçbir üye, diğer üyenin aldığı cezayı göremez. Ve ceza sadece okur grubuna almak da değil. Burada kim kuralları ihlal ediyorsa ona ceza sistemi uygulanıyor. Kimse tarafsızlığımıza laf edemez.

Konu yeterince saptı zaten. Artık transfer haberleriyle devam edersek sevinirim...

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 19:03
Fbli arkadaslar çogu zmn ortamı gerdklernde bi ceza aldıklarını görmedm çnkü

bi soraki gün germeye devam edebildiler....nese umarm bgnkü ceza alan fbli

arkads diger arklara bi örnek olurda ortalıgı germekten vzgeçerler....

transfere dönmek gerekirse EMURAFU nun verecegi haberleri hasretle bekliyorz

son bikaç gündür foruma yazdıgını görmedm..

uAburak89
03.Temmuz.2007, 19:07
Emurafu yani Emrah'ın baktığı sitelere bende bakıyorum.. Gelişme yok, bir sürü isim geçiyor.. Mesela birisi öylesine Santa Cruz yazdı geçenlerde, dün Fanatik manşetten girdi.. Federasyonun kararı ve Kalli'nin raporuna göre yapılacak transfer..

Rodrigo Tello
03.Temmuz.2007, 19:08
Gökhan Gülec var İbrahim Akın'da alternatif olabilir :)

Sekopej
03.Temmuz.2007, 19:08
Ümit Karan'ı alsak harika olacaktı ama alamadık, kontenjan kararı da çıkmıyor bir türlü, transferimizin önüne set konuldu.

Böyle bir karar çıkmayacak. Daha 3-4 gün önce Federasyon tarafından yabancı sayısı belli, şu anda bu gündemle bir toplantı yapmayı düşünmüyoruz açıklaması yapılmıştı. Yani boşuna karar beklemeyin...

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 19:10
Emurafu yani Emrah'ın baktığı sitelere bende bakıyorum.. Gelişme yok, bir sürü isim geçiyor.. Mesela birisi öylesine Santa Cruz yazdı geçenlerde, dün Fanatik manşetten girdi.. Federasyonun kararı ve Kalli'nin raporuna göre yapılacak transfer..

peki gündemdeki isimler lima ve saviola diye biliniyor acaba bunlara bi ekleme oldumu ?

uAburak89
03.Temmuz.2007, 19:13
Humberto Suazo ismini gördüm bugün.. Bence yönetim bu isimlerden başka birini alacak, bana öyle geliyor.. En iyisi beklemek... (:

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 19:18
humberto souza iyi adam da o kdr da yıldız degilki :( bencede en iyisi bekleyip görmek :) saol bilgilern içn kardes

kaanskaans12
03.Temmuz.2007, 19:20
fenerLi olsam da şunu soliyim..
bnje galatasaray ii bir sağ ve sol bek lasım..

uAburak89
03.Temmuz.2007, 19:21
Yıldız değil de, faydalı olacak adam alsak daha iyi olacak.. Humberto Suazo çok iş yapar bu ligte..

@kaanskaans12 Sol bek ? Hadi sağ bek anlarımda, sol bek nerden çıktı ? Volkan Yaman'ı aldık ya..

TürkuAz
03.Temmuz.2007, 19:22
Humberto Suazo, Şili'li oyuncu değil mi?

uAburak89
03.Temmuz.2007, 19:24
Evet Şilili..

Fietra 10
03.Temmuz.2007, 19:27
Humberto Suazo 3.7€ karşılıgında Monterrey'e transfer olmuştur...

buradan (http://transfermarkt.de/de/spieler/39655/suazo/profil.html) bakabilirsiniz

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 19:28
iş yapar da yıldız isim dedikleri için bizde yıldz bi adam olcak diye kilitlendik yoksa souza iyi topçu
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Humberto Suazo 4.7€ karşılıgında Monterrey'e transfer olmuştur...

bu bilgi kesinmi kardesm ?

uAburak89
03.Temmuz.2007, 19:30
Transfer tam olarak bitmedi galiba, büyük oranda anlaşmışlar ama devreye Galatasaray girdi deniliyor.. Tabii söylenti de olabilir..

Fietra 10
03.Temmuz.2007, 19:31
valla verdiğim sitede garanti gibi gözüküyor...transferin parası ve sözleşmenin süreside belli orada..dogru mu bilmiyorum

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 19:33
yaşı hakkıında bi bilginz varmı arkadaslar ?

eXcitinG
03.Temmuz.2007, 19:35
Navarro bitmiş gibi.Büyük ihtimaLLe de bu noktadan sonra prüz çıkmaz.Dediğim ve düşündüğüm gibi de forvet sıkıntısı da daha şimdiden çekmeye başLadık.Bence asLında savunma yerine bir tane hücum oyuncu aLsaydık daha iyi oLur gibiydi.Yada oLmada artık ne kadar deLgado ve Rico yu sevsemde bu ikisinden birisini gönderip bi tane hücum oyuncusu aLabiLirdik.Sezonun başLamasını ve nasıL performans göstereceğimizi merak ediyorum doğrusu.

Fietra 10
03.Temmuz.2007, 19:36
yaşı hakkıında bi bilginz varmı arkadaslar ?

26 yaşında galiba..

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 19:37
yaşı da iyimş ya.. brezilya maçında çalımlarını falan gördüm bayada hosuma gitti açkçası :D ama benm aklm saviolada o olmazsa da lima gelsin bence

TürkuAz
03.Temmuz.2007, 19:38
26 yaşında..

erdemzorer10
03.Temmuz.2007, 19:41
fiyatıda kabarıkmış hani :D 5 milyon az para degil yav :D

Fietra 10
03.Temmuz.2007, 19:42
fiyatıda kabarıkmış hani :D 5 milyon az para degil yav :D

kardş 5 milyon € değil 3.7 milyon € yazarken yanlışlık oldu o yüzden 4.7 yazdık

deniz.91
03.Temmuz.2007, 19:46
K.Erciyesspor'da gövde gösterisi

Kayseri Erciyesspor'da 10 futbolcu ve teknik direktör Mehmet Bulut ile mukavele imzalandı. Afyon Karahisarspor'dan Emrah Bozkurt, Yalovaspor'dan Hüseyin Yoğurtçu, Kırşehirspor'dan Ahmet Küçüktalaslı,Kocaelispor'dan Kaya Tarakçı, Eskişehirspor'dan Ramazan Durdu, İskenderun Demirçelik'ten Turan Akkoyun, Fethiyespor'dan Kamil Şener, Paris Saint Germain'den Müjdat Sağlam, Mardinspor'dan Osman Demir ve Kayserispor'dan Köksal Yedek, Hacı Boydak tesislerinde mukavele imzalayıp Kayseri Erciyessporlu oldu. Teknik direktörlük görevine getirilen Memet Bulut'ta mukavele imzaladı. Kayseri Erciyesspor Başkanı Enver Kemaloğlu, yaptığı açıklamada süper lige yeniden dönmek için genç bir kadro kurduklarını söyledi.
Kemaloğlu, ''Şu anda 10 futbolcuyla mukavele imzaladık. Görüşmelerde bulunduğumuz bazı futbolcuları da yakında renklerimize bağlayacağız'' dedi.
Kayseri Erciyesspor'un ve Kayserispor'un onursal başkanı Mehmet Özhaseki de ''Kayseri Erciyesspor geçen sezon ligin en mücadeleci takımıydı. Bu takımın yeniden süper lige çıkacağına inanıyorum'' diye konuştu.

03.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif

TR.CaPTaiN
03.Temmuz.2007, 20:04
Federasyona inat şu Türkiye'de 2 yıldır duran futbolcuları Türk yapacaksın (Nobre misali) Sonra gel de engelle Ulusoy.

fmsmyrna
03.Temmuz.2007, 20:43
Nasıl bir zihniyet bu federasyon anlamak güç olumsuz karaı vericeksen baştan ver yoksa hiç bekletme

Fernando Gago
03.Temmuz.2007, 21:29
Kayseri aydını ve kamali kadroda tutmakla çok iyi yaptı... ilhan parlakı neden bıraktı bi türlü anlamadım inş. fb kapar bu oyuncuyu

Fernando Gago
03.Temmuz.2007, 21:30
Gökhan Güleç hasan kabze gibi bi dönem çıkış yaptı ve söndü ..o parlak dönemi dönemez bence

Fernando Gago
03.Temmuz.2007, 21:32
Yabancı sınır kaldırılsa veya artta bu en çok fbye yarayacak... ve son dönemlerde görldüğü gibi fb transfer dünyaca ünlü yıldızlarla rakip tanımayacaktı bu bazılarını rahatsız etmiş olmalı ki ör:bjk ts gibi sert tutumla karşı çıktılar buna.. zaten TFF başkanı HU ne bekleyebilirsin ki ??

eXcitinG
Gökhan güLeç iLk geLdiğinde geLecek vaad eden herkesin iLeride çok büyük işLer yapabiLecek dediği bir performans gösterdi ama ondan sonra da bir daha tipik Türk futboLunun özeLLiğini aLarak kendini geLiştirmedi hatta daha da geriye götürdü.Açıkcası ErtuğruL hoca forvette ona güveniyorsa büyük hata yapıyor bence.

Fernando Gago
Kaleci Golcü lazım takıma