PDA

View Full Version : Transfer Haberi Çöplüğü

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 10:32
anadolu kulübü yeri istersen

Burası Tranfer yeri unuttun galiba ?? sen satmıyoruz videosu koyduğun sürce bende kayserinin istanbulda aldığı skorları koycam hadi bakalım hodri meydan
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

gökhanla topuz takmda kalmak istyecekler bilemeyz
Bu ikisi gitmek istiyor bunu kendileri bile sölediler

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 12:09
Fener Cassano'yu kiralıyor
F.Bahçe, Zico'nun ara transferde de istediği Cassano için Real Madrid'in kapısını çaldı. Ronaldo'nun sponsorunun sorun çıkarmasıyla bu transferde mutlu sona ulaşamayan sarı-lacivertliler, İtalyan Cassano'yu kiralamak için harekete geçtiler

Fenerbahçe, Real Madrid'in satmayı planladığı Antonio Cassano'yu kiralamak için harekete geçti. İspanyol kulübünün başkanı Ramon Calderon da tribalfootball. com'a yaptığı açıklamada "Fenerbahçeli yöneticiler, Cassano'yu kiralamak için bize başvurdular" dedi. Real'de geçen sezon sadece 5 maç oynayıp 1 gol atabilen İtalyan yıldız Cassano gözden düştüğü için mutsuz.

Roberto Carlos ile çok iyi arkadaş olan Cassano da "Carlos bana İstanbul'u ve Fenerbahçe'yi çok övdü. Şartlarda anlaşırsam Fenerbahçe'ye gelebilirim" dedi. Daha önce Adriano ve Ronaldo gibi dünyanın en büyük forvetleri ile görüşen Fenerbahçe, bu futbolcuların sponsorlarının sorun çıkarması nedeniyle transferde mutlu sona ulaşamayınca Cassano'yu bir yıllığına kiralama kararı aldı.

FotoMaç

haydaa... cassano nerden çıktı yav :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

:zuhaha ya bu adamlar nasıl uyduruyolar.Yemin ederim bu hikayeye hayran kaldım :D:D Bu kadar mı güzel senaryo yazılır :zuhaha

Hayır Ne alaka 22 temmuzla tamam 22 temmuzda seçimler var M.Topuz'la ne alaka seçimler :D:D Bu trasnfer seçimlere mi etki edicek o derece büyük mü yani :zuhaha

Bunlar gazeteciliği bıraksın senaryocu olsunlar ;)

hakkaten ne alakaysa milli davaya döndürdüler işi :zuhaha :D

kluise72
11.Temmuz.2007, 12:11
cassano iş yapar
inşallah uydurma deildir

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 12:13
cassano iş yapar
inşallah uydurma deildir

bu saatten sonra kim gelse iş yapar ;;) ama uydurma galiba ;)

mustafa35
11.Temmuz.2007, 12:13
Gençlerbirliği'nde Jevtic seferberliği

Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını tesislerinde sürdüren Gençlerbirliği, bir süredir antrenmanlarda denediği Sırp futbolcu Jevtic'i renklerine bağlamaya çalışıyor. Kulüpten alınan bilgiye göre, bir haftadır takımla birlikte idmanlara çıkan 22 yaşındaki Sırbistanlı golcü Aleksandar Jevtic için teknik heyetin olumlu görüş bildirmesi üzerine, bu futbolcunun kulübü Borac ile transfer görüşmeleri başlatıldı.

Del Piero_10
11.Temmuz.2007, 12:37
Kuffour'dan olsa olsa el bombası olur

http://www.youtube.com/watch?v=YSxnrSqBOmc

deniz.91
11.Temmuz.2007, 12:47
Burası Tranfer yeri unuttun galiba ?? sen satmıyoruz videosu koyduğun sürce bende kayserinin istanbulda aldığı skorları koycam hadi bakalım hodri meydan
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bu konu transferle ilgili değilmi adamlar satmıyoruz diyorlar bu maç satma değil yani iki futbolcunun transfer olmayacağını diyorlar.Haliyle de bunu transfer bölümüne yazacam ayrı bir konu açacak halim yhok ve bununla ilgili haberde çıktıkça ben onları koymaya devam edeceğim siteyen bakar isteyen bakmaz

Bu ikisinin gitmek istiyor diye siz kandırın kendinizi sezon başlasın göreceğiz
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ne yapabiliriz ?

senden bişey yapmanı isteyen yok ki
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.kayserimac.com/rxAdmin/rxResimler/rxJpeg/gokhanmehmet%20copy.jpg
TOPLANTI BUGÜN
http://www.kayserimac.com/images/index-image_r14_c6.jpg
Kayserispor’un Kartape kampı dün başladı.http://www.kayserimac.com/images/index-image_r14_c6.jpg
Sarı kırmızılı takımın Milli futbolcular Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz’un bugün basın toplantısı düzenleyecekleri bildirildi. Her iki futbolcuda Yaygın basın tarafından sürekli olarak üç büyük kulübe gideceği şeklinde çıkan haberleri yalanlamak ve Kayserispor ‘da mutlu olduklarını söylemek için bugün basın karşısına çıkacaklar.

Fıratcan Alçınkaya
11.Temmuz.2007, 12:55
Kuffour artık eskisi kadar iyi değil alınmasını istemem şahseN...

Fıratcan Alçınkaya
11.Temmuz.2007, 12:57
Avrupa da bi Cassano gümdeme gelmemişti Ronaldinho Adirano Crespo derken şimdi de CassaNo... Basının hızını yetişilmiyor...

TR.CaPTaiN
11.Temmuz.2007, 13:03
Salla haberi al maaşı. Ama adamlar iyi hikayeler yazıyor haklarını yememek lazım.

ForsakeN
11.Temmuz.2007, 13:14
Kanu'yu alalım Kanu'yu.

Rodrigo Tello
11.Temmuz.2007, 13:16
Kuffour artık eskisi kadar iyi değil alınmasını istemem şahseN...

Bende istemem bu transfer olmaz.Boumsong Kabul etmiş.

Boumsong kabul etti
Beşiktaşımızın transfer listesindeki Boumsong'un transferinde sona yaklaşıldığı iddia edildi

Beşiktaşımız transfer arayışlarında yeniden rotayı İtalya'ya çevirdiği öğrenildi. Daha önceden "Juventus'ta her ne olursa olsun kalacağım. Yedek de kalsam buradayım" diyen ve bu konuda France Football dergisine açıklamalar yapan Boumsong ile Beşiktaşımızın bir kez daha masaya oturduğu öğrenildi. Sabah Gazetesi'nin 11 Temmuz 2007 tarihli haberine göre, dün sabah yapılan temaslar sonrası Beşiktaş'a gelmeyi kabul eden Boumsong'a 3 yıllık sözleşme için 2 milyon euro teklif edildi. Görüşmelerde bugün net bir sonuca ulaşılması halinde Celal Kolot ile Mario Berk bu akşam İtalya'ya geçerek Juventus kulübüyle futbolcunun bonservisi için 1 milyon euro'ya anlaşmayı planlıyorlar. Öte yandan Boumsong'da sorun yaşanması halinde Fiorentina'da oynayan Danimarkalı stoper Per Kroldrup'un gündeme gelmesi bekleniyor.

Kaynak: Sabah

aykut_gencfb
11.Temmuz.2007, 13:30
ZIGIC, FENER'İ İSTİYOR AMA...
F.Bahçe'nin transfer listesinde yer alan Nikola Zigiç'in menajeri Milan Calasan'a ulaşmak kolay olmadı. Önce bulduğum ofis telefonu cevap vermedi, ardından Sırbistan'ın Bilic Gazetesi'nden arkadaşım olan Zoran'ın yardımıyla ofisi Paris'te bulunan Calasan'ın Fransa kodlu cep telefonunu aradım. Karşımda klasik ketum bir menajer yerine son derece samimi ve içten biri vardı. Yaklaşık 15 dakika süren telefon görüşmesinde Racing Santander'de forma giyen 2.02'lik kule Zigiç'in F.Bahçe'ye gelmek istediğini açıkladı.

KEZMAN TAVSİYE ETTİ

Calasan'a ilk sorumuz F.Bahçe'den resmi bir teklif gelip gelmediği yönünde oldu. Sırp menajer resmi bir teklif olmadığını söyledi, ancak önemli bir noktaya parmak bastı: "Nikola, Kezman ile çok iyi arkadaş. Tatillerini birlikte geçirdiler. Kezman'ın onu Fenerbahçe'ye gelme konusunda ikna ettiğini, İstanbul'u, Türk insanını öve öve bitiremediğini ve kulübüne de tavsiye ettiğini biliyorum."

Sırbistan Milli Takımı'nda Zigiç- Kezman ikilisini seyretmekten büyük keyif aldığını da belirten Calasan, "Zigiç golcülüğünün yanısıra kafa toplarında ve asist yapmada son derece etkili bir oyuncu. Kezman'a Fenerbahçe'de en az 20 gol attırır" dedi.

VALENCİA İSTİYOR AMA...

Calasan, Valencia'nın Zigiç için devrede olduğunu açıkladıktan sonra bombayı patlattı: "Sana şunu söyleyebilirim ki, Valencia çok ciddi bir teklif yaptı, ancak Zigiç benim de anlayamadığım bir şekilde F.Bahçe'yi istiyor. F.Bahçe bugün arasın, yarın İstanbul'a gelir imzalarız."

Zigiç, geçen sezon Trabzon'un da gündemine gelmiş. İstanbul'a gelen Calasan, Nuri Albayrak ile görüşmüş, ancak anlaşamamış. Ancak bu sezon Zigiç'in F.Bahçe formasını giymesi yüksek ihtimal gözüküyor.

Emurafu
11.Temmuz.2007, 13:46
ORDUSPOR'UN GÖNLÜNDEKİ İKİLİ
Mor-Beyazlılar?ın listesinde, Galatasaray ve Fenerli oyuncular var

KÜÇÜK PÜRÜZ
Transferin hızlı takımı ORDUSPOR'un listesinde iki önemli ismin bulunduğu belirtildi. Teknik Direktör suat kaya'nın da yakın arkadaşı olan Galatasaraylı Ergün Pembe ile görüşmelerini sürdüren Mor-Beyazlılar, milli oyuncu ile büyük ölçüde anlaşma sağladığı ve aradaki küçük pürüzlerin giderilmesine çalışıldığı öğrenildi.İMZE AŞAMASINDA

Öte yandan geçen sezon kiralık olarak Gaziantepspor'da forma giyen Fenerbahçeli oyuncu Mahmut Hanefi'ye de kanca atan ORDUSPOR, bu transferi büyük ölçüde bitirdi. Tecrübeli oyuncunun bugün veya yarın Ordu'ya gelebileceği ve yapılacak son görüşmenin ardından sözleşme imzalayabileceği açıklandı.

Kaynak:Ordu OLay

Bu arada Sarıyerin kalecisi ethem ve karagümrük defans oyuncusu ile sözlesme imzaladık cafercanda imzaladı ohhhh suat hoca ergünü iknat etmiş oda gelecek takım cok genc olacak yaslı ergün olacak onu kaptan yapacak sanırım suat hoca

agoecmen
11.Temmuz.2007, 14:02
Galatasaray'da Kanu atağı

http://img.sabah.com.tr/i2/sp.gif
Sarı-kırmızılı kulüp bonservisi elinde olan oyuncu için 2.5 milyon euro'yu gözden çıkardı..

http://img.sabah.com.tr/i2/sp.gif
Alternatif bulundu
Transfer bombalarını bir bir patlatan Galatasaray, forvet hattını da Nwankwo Kanu ile doldurmayı planlıyor. Daha önce Saviola'ya yönelen ama Arjantinli golcüyü ikna edemeyen Cimbom, Nuno Gomes ve Owen'ın yüksek maliyetleri nedeniyle listesine Nijeryalı golcüyü de ekledi. Kanu'nun İngiliz ekibiyle sözleşmesinin sona ermiş olması en büyük artısı.

Terim de istemişti
Galatasaray, kariyerini hedefleri olan bir takımda sürdürmek istediğini belirten Kanu için 2.5 milyon euro'yu gözden çıkardı. Uzun boyuna rağmen ceza sahasında çevikliğiyle bilinen ve hava hakimiyeti tartışmasız olan yıldız oyuncu, 2003 yılında Fatih Terim de istemiş ancak transfer sonuçlanmamıştı. Sarı-kırmızılılar bu kez Kanu'yu mutlaka almak istiyor.

FOTOMAÇ :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
kombine satışlarıda başladı ama daha transfer haberi yok

ForsakeN
11.Temmuz.2007, 14:04
Bu Kezman, Zigiç'i istiyor haberleri kesinlikle uydurma.

Belki bi yerde gazeteciler Kezman'a "Çift forvet oynarsanız yanındaki forvet nasıl olmalı" diye bir soru sormuşlardır.O da "uzun boylu,kuvvetli vs." demiştir.Gazetecilerde "Zigiç gibi mi yani" demişlerdir.Kezman'da "evet olabilir" demiştir. :zuhaha

Böylece Zigiç iddiaları doğmuştur :zuhaha

barahir
11.Temmuz.2007, 14:07
Fotospor baya bi ciddi yazmış:) 22 Temmuz olayı sanırım Topuz Kayseride oyunu atıp öyle gelecek:D

dorukcanti
11.Temmuz.2007, 14:09
Orduspor nasil brezilyali aldi ya? Azeri vatandasi mi neymis? Nasil bi adam bu Ernani? Lig A'da yabanci oyuncu almak yasak degil mi yoksa Azeri vatandaslari Turk statusunde mi sayiliyor?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Eger bole ise bunu FM 2008 de yapmak lazim ben Turkiye liginde oynarken azeri futbolcular yabanci sayiliyordu cunku

mustafa35
11.Temmuz.2007, 14:13
Hazırlık maçında Sivasspor'a farklı yenilen Vestel Manisaspor'da ortaya konulan futbol yeni sezon öncesi umut vermedi.

Yeni sezon hazırlıklarını Kızılcahamam'da sürdüren Vestel Manisaspor'da çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Hazırlık dönemindeki ikinci maçından da istediği sonuçla ayrılamayan Vestel Manisaspor, iyi bir golcünün peşine düştü.

Emurafu
11.Temmuz.2007, 14:13
Kardes sen sanırım fmde türkiye 2. ligini secmedin Azerbaycandan falan transfer yapılabiliyor kazagistan,Türkmenistan,Özbekistan bunlardan alınabiliyor sebatta aliev almıstı mesela Bu vatandada olması yeter

Ordu cok iyi takım kuruyor gencler alındı şimdi aralara tecrübeli serpiştiriliyor

erdemzorer10
11.Temmuz.2007, 14:16

iyide ben kalmak istiyolar demiyorm benim dedigim kayseri bu yıl ilk üçe falan girmeyi başarırsa iyi bir performans sergilerse takmda kalmayı isteyebilrler benm dedigm buydu

3 büyük kulübün ısrarla transfer etmek istediği Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz, Kayserispor'da mutlu olduklarını ve hiçbir takıma gitmeyeceklerini açıkladılar. kaynak NTV

dorukcanti
11.Temmuz.2007, 14:18
Peki bu oyuncular icin belirli bir sinir kontenjan yok mu? super lig'de niye alamiyorsun o zaman garip yani

erdemzorer10
11.Temmuz.2007, 14:18
lincolnü gölgede bırakacak bi adam alacaz diyip de kanuyu getireceklerini sanmyorum geçen sezon premier lig de iyi oynadı ama istikrarlı bi oyncu degil

kuranyi işini önce balon sandım ama yavaş yavaş ısınıyo bu konu hadi bakalm

Fıratcan Alçınkaya
11.Temmuz.2007, 14:20
`Beni Tuncay`la kıyaslamayın`

Antalyaspor'dan alınan Ali Bilgin, Midlesbrough'a giden Tuncay ile karşılaştırılmasının doğru olmadığını kaydetti.

Antalyaspor’dan alınan Ali Bilgin, Midlesbrough’a giden Tuncay ile karşılaştırılmasının doğru olmadığını kaydetti. İdman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan tecrübeli oyuncu, şunları söyledi: “Tuncay’ın Fenerbahçe’ye verdikleri ortada. Ben, kendi performansımı ortaya koyacağım. Mukayese gereksiz. Hem sağ hem de sol tarafta oynayabilirim. Hocam nerede oyna derse, orada görev yaparım. Şu ana kadar hiç zorluk yaşamadım. Takımda arkadaşlık çok iyi. Tam bir kolej havası var. Günler ilerledikçe daha iyi olacağımıza inanıyorum. Topla çalıştıkça, kondisyonum yükseldikçe daha iyi olacağım. Mutlaka ilk 11’de oynamak istiyorum. Bu sezon bizden beklenti çok fazla olacak. Yine Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzon ile yarışacağız ama şampiyonluğun birinci adayı biziz. En büyük hayalim, milli takımda sürekli oynamak. Bunu da Fenerbahçe’de gerçekleştireceğime inanıyorum. Çünkü büyük takımlarda futbolcular daha göz önünde oluyor. Taraftarın karşısına çıkacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. Zico için birşeyler söylemek benim için erken. Ama idman programına bakıldığında iyi bir hoca olduğu ortaya çıkıyor.”

kluise72
11.Temmuz.2007, 14:21
kanu yılın transferi olur
geçen sene portsmouth onun olmadığı maclarda hiç bi varlık gösteremedi

Fıratcan Alçınkaya
11.Temmuz.2007, 14:22
Cisse’ye övgü yağmuru

Kara Kartal’ın genç hocası, “Süper bir transfer yaptık. Cisse üstün yeteneklerinin yanı sıra, çok sağlam da bir kişiliğe sahip. Bize büyük katkı sağlayacak” diye konuştu.

Mesaj gönderdi

Avusturya kampının dördüncü gününe girilirken, teknik direktör Ertuğrul Sağlam futbolcularına ve camiaya mesajlar gönderdi. Çalışmaların planladığı gibi gittiğini dile getiren genç çalıştırıcı, “Gerçekten futbolcularım ellerinden geleni yapıyorlar. Kampta en ufak sorun bile yaşamıyoruz, herkes çok hırslı ve mücadele ön planda. iyi çalışıyoruz, iyi hazırlanıyoruz. Yeni sezonda çok başarılı olacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

1-2 takviye daha

Paris Saint Germain’den transfer edilen Edouard Cisse’ye de övgüler yağdıran Sağlam, “Hedefimizde olan, çok kaliteli bir oyuncuyu renklerimize bağladık. Ne kadar doğru bir transfer yaptığımızı antrenmanlarda görüyorum. Cisse üstün yeteneklerinin yanında, çok sağlam bir kişiliğe de sahip. Şimdi yapacağımız bir-iki takviyeyle tüm hedeflerimizde başarıya yürüyeceğimizi düşünüyorum” diyerek caimaya şampiyonluk sözü verdi.

Gültiken durmuyor!

Beşiktaş Genel Menaceri Ali Gültiken antrenmanlardaki performansıyla futbolculara taş çıkarıyor. Mario Berk ile birlikte her sabah düzenli olarak kros yapan Gültiken’in hırsı, oyuncuları ve teknik heyeti şaşırtıyor. Futbol şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot da zaman zaman ikiliye eşlik ediyor.

erdemzorer10
11.Temmuz.2007, 14:23
kanu yılın transferi olur
geçen sene portsmouth onun olmadığı maclarda hiç bi varlık gösteremedi

kardes zaten bende geçen sene iyi oynadıgını belirttim mesajımda ;) ama benm dedigim istikrarlı bi oyncu degil

kuranyi işi balona benzemyo pek schalke hayatta satmaz ama kuranyi de lincolnün yaptıgı gibi yönetimi zorlarsa olabilir bu iş

erdemzorer10
11.Temmuz.2007, 14:25
galatasaray tomas carrusca ikisilnden en az birini göndermezse sadece santrafor alcak ama tomas yada carrusca yolcu olrsa bir sag bek yada kaleci alınabilr ki bence maritneze pek gerek yok aykut gibi bi kalecimiz varken

martinez Ts nin hakkı..dün Nuri Albayrak ın konusmasnı izledm musampayla ilgili hukuki girişimlere başlamşlar...ayrıca kaleci mevkisi içnde "kalecilerimz yeterli " dedi hakikatten dogru söylüyor jefferson ve tolga gibi iki genç saglam kalecisi var Ts nin ama ynede martinez bi büyük takıma gidecekse bu Ts olmalı adamlar başndan beri ilgilenyolardı emeklerine yazk olr bize(Gs) gelirse

ForsakeN
11.Temmuz.2007, 14:31
Kezman Zico'nun verdiği tatil programını çok iyi uygulamış.Avusturya'daki idmanlarda çok formda görülüyormuş.Ayağına ne zaman gelse çok etkili oluyormuş.

Fietra 10
11.Temmuz.2007, 14:32
yaw gs'de fevziyle aykut ne zaman oynamaya başlayacak??bide orkun geldi

deniz.91
11.Temmuz.2007, 14:33
iyide ben kalmak istiyolar demiyorm benim dedigim kayseri bu yıl ilk üçe falan girmeyi başarırsa iyi bir performans sergilerse takmda kalmayı isteyebilrler benm dedigm buydu

merak etme dostum zaten bugün mehmet topuz ve gökhan ünal basın toplantısı yapacak ve hep birlikte göreceğiz ne dediklerini ondan sonrada gitmek istiyor diyenler ne diyecek bakalım birazdan yaparlar basın toplantısını

aykut_gencfb
11.Temmuz.2007, 14:33
deividte şık goller atıormuş :)

Cengo
11.Temmuz.2007, 14:34
Şok Şok Şok Mehmet Topuz Transfer Oldu Seçimler 1 Hafta İleri Alındı..!

Şok!
Mehmet Topuz transfer oldu!

Milletvekili oldu.
Partilerden teklifler yağıyor..

:p

erdemzorer10
11.Temmuz.2007, 14:34
yaw gs'de fevziyle aykut ne zaman oynamaya başlayacak??bide orkun geldi

fevzi gönderildi birader..aykut çk saglam kaleci ben her zmn aykutu desteklyorm

aykut_gencfb
11.Temmuz.2007, 14:35
APPIAH İÇİN ŞOK İDDİA!..
Appiah`ın, FC Schalke 04 ile anlaştığı ve kısa zaman içinde imza atmasının beklendiği öne sürüldü.

Fenerbahçe`nin Ganalı milli futbolcusu Stephen Appiah`ın, Almanya`da geçen sezon lig şampiyonluğunu VfB Stuttgart`a kaptıran FC Schalke 04 ile anlaştığı ve kısa zaman içinde imza atmasının beklendiği bildirildi.

Kölner Express gazetesi, FC Schalke 04 yöneticilerinin Appiah ile fiyatta anlaştıklarını, daha sonra da bonservis konusunu konuşmak için Fenerbahçeli yöneticilerle bir araya geldiklerini yazdı.

Kulüp yöneticilerinin haftalar süren pazarlık sonucunda Appiah`ı ikna etmeyi başardıkları, geçen hafta kulüp tarafından ``Appiah ile ilgilenmiyoruz`` şeklinde yapılan açıklamanın ise İngiltere`deki bazı kulüplere yapılan bir blöf olduğu öne sürüldü.

TR.CaPTaiN
11.Temmuz.2007, 14:36
Herkes bir kenara Appiah bir kenara. Kesinlikle bırakılmaması gerekir. Deniz'in her zaman ilk 11'de olduğunu düşünmek bile istemiyorum.

erdemzorer10
11.Temmuz.2007, 14:37
appiah kulüpte mutlu oldugunu ve onunla ilgilenen kulüplern fb ile anlaşrsa gidebilecegni (bu tarz bişey ) söyledi

o yüzden ben sanmyorm appiah gibi saglam karakterli bi oyncunun fb yönetmi anlaşmadan oturp schalke ile anlaşacagnı

erdemzorer10
11.Temmuz.2007, 14:40
kuranyinin masal oldugunu düşnmyorm artk neyse bakalm görelm dedigin gibi kardes ismi açklanmayan biride olabilr

bu arada transfer için adnan polatın bahsettigi sponsor kaynagı bulndmu ? bi bilgisi olan

Fıratcan Alçınkaya
11.Temmuz.2007, 14:41
Appiah çok faydalı bir oyuncu eğer ayrılırsa yeri zor doldulrulur...

erdemzorer10
11.Temmuz.2007, 14:42
tuncayın yeri belli edecek bu yıl bide appiah giderse dedigin gibi fb nin işi zor olr

BlackEagle19o3
11.Temmuz.2007, 14:45
Cisseyi çok övdüler inşallah Beşiktaşımıza yararlı olur:)

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 14:46
appi kalır ya kaç defa dedi mutluyum burada diye gene de appi giderse vay fenerin haline :icon_frown:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

appiah kulüpte mutlu oldugunu ve onunla ilgilenen kulüplern fb ile anlaşrsa gidebilecegni (bu tarz bişey ) söyledi

o yüzden ben sanmyorm appiah gibi saglam karakterli bi oyncunun fb yönetmi anlaşmadan oturp schalke ile anlaşacagnı

aziz başkan 12 milyon € dan aşağıdaki tekliflere sıcak bakmıyormuş kalsın yani satılmasına gerek yok
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

deividte şık goller atıormuş :)

o antremanda atar ancak :D

Varonil
11.Temmuz.2007, 14:51
Appiah kalacağını söyledi hatta yoksa siz beni sevmiyurmusunuz bile dedi.Fenerbahçede kalacak bu sene Appiah;;):)

Cengo
11.Temmuz.2007, 14:54
Bende istemem bu transfer olmaz.Boumsong Kabul etmiş.

Boumsong kabul etti
Beşiktaşımızın transfer listesindeki Boumsong'un transferinde sona yaklaşıldığı iddia edildi

Beşiktaşımız transfer arayışlarında yeniden rotayı İtalya'ya çevirdiği öğrenildi. Daha önceden "Juventus'ta her ne olursa olsun kalacağım. Yedek de kalsam buradayım" diyen ve bu konuda France Football dergisine açıklamalar yapan Boumsong ile Beşiktaşımızın bir kez daha masaya oturduğu öğrenildi. Sabah Gazetesi'nin 11 Temmuz 2007 tarihli haberine göre, dün sabah yapılan temaslar sonrası Beşiktaş'a gelmeyi kabul eden Boumsong'a 3 yıllık sözleşme için 2 milyon euro teklif edildi. Görüşmelerde bugün net bir sonuca ulaşılması halinde Celal Kolot ile Mario Berk bu akşam İtalya'ya geçerek Juventus kulübüyle futbolcunun bonservisi için 1 milyon euro'ya anlaşmayı planlıyorlar. Öte yandan Boumsong'da sorun yaşanması halinde Fiorentina'da oynayan Danimarkalı stoper Per Kroldrup'un gündeme gelmesi bekleniyor.

Kaynak: Sabah

Deschamps'ın saçmalığı..
Gerçi Souness daha büyük şapşallık yaptı o ayrı : ))))

Boumsong için Newcastle 7 M Sterlin, Juve de 6 M Dolar bonservis verdi.
Komedi, cidden komedi.

Juventus stoper aldı sanırım, Boumsong kazmasını düşünmüyorlar artık.Düşünmesinler zaten..

Aman o adamı alıyoruz demeyin, aman!

Kroldrup süper isim ama ucuza vereceklerini zannetmem, geleceğini de pek zannetmem.Bir çok takım izliyor kendisini..

Emurafu
11.Temmuz.2007, 15:07
Fenerbahce neden gücsüz takımlarla hazırlık macı yapıyor bu aklıma takıldı aslında güclü takımlarla yapsa daha iyi olur önünde cok zorlu sampiyonlar ligi macı gelecek böyle gücsüz takımlarla yaparak yanılabilir yanlıs tercih bence ayrıca zico eksikliklerinide iyi göremez

Emurafu
11.Temmuz.2007, 15:13
Orduspor transfere doymuyor

Türk Telekom Lig A ekiplerinden Orduspor, Galatasaray'dan transfer ettiği Cafercan Aksu'yu renklerine bağladı. Galatasaray alt yapısından yetişen ve daha önce Çaykur Rizespor ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da kiralık olarak oynayan Cafercan Aksu, Ordu'ya gelerek Mor-beyazlı takımla sözleşme imzaladı. 1.83'lük golcü futbolcu Orduspor'la anlaşmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.
Transferde hız kesmeyen Orduspor, Fenerbahçe'den geçen sezon Gaziantepspor'da kiralık olarak oynayan Mahmut Hanefi ile prensipte anlaşmaya vardı. Orduspor, Karagümrük'ten Erol Yükseker (24), Sarıyer'den kaleci Ethem Bayburt (23) ile sözleşme imzalarken, Bucaspor'dan Aytaç Uçar'ın (26) ise düşünme süresi istediği öğrenildi.

Kaynak : İHA

Ergün pempe de yolda suat hoca onu ikna etti Zaten ufak pürüzler kaldı yani ergünle olay imza asamasında oda gelince takımın kaptanı olacakmıs aynı zamanda genclere agabeylik yapacakmıs

barahir
11.Temmuz.2007, 15:17
Vala fenerbahce 5 yıldır güçsüz takımlarla maç yapıyo.. mentalite bu galiba..

a.arıcı-11
11.Temmuz.2007, 15:24
fenerin hazırlık maçı programı belli oldumu ki hem nerde 5 yıldır güçsüz takımlar 2005=juventus 2006=everton bunları ve alınan galibiyetleri unutmayın

BlackEagle19o3
11.Temmuz.2007, 15:26
Fenerbahçe Liverpool,R.Madrid ve Olimpiakosun hazırlık maçı tekliflerini kabul etmemiş.Sporx de okudum

goosfraba
11.Temmuz.2007, 15:27
Güçsüz takımlarla hazırlık maçı yapmak takımın moralini yükseltiyor galiba:D

Yanlış birşey ama..

Fıratcan Alçınkaya
11.Temmuz.2007, 15:29
Galiba takım daha rahat ısınsın diye lige... Kolay maçlar genelde seçiliyor...

Emurafu
11.Temmuz.2007, 15:31
Vala fenerbahce 5 yıldır güçsüz takımlarla maç yapıyo.. mentalite bu galiba..
Bu mentaliteyi degistirmesi lazım sampiyonlar ligi macları var Hazır olmasılazım lazım eksiklikler daha iyi belli olur yanlıs yapıyorlar bence

kluise72
11.Temmuz.2007, 15:31
Güçsüz takımlarla hazırlık maçı yapmak takımın moralini yükseltiyor galiba:D

Yanlış birşey ama..
hangisi güçsüz

kluise72
11.Temmuz.2007, 15:34
boumsongun konsantrasyonu düşük

BlackEagle19o3
11.Temmuz.2007, 15:40
hangisi güçsüz

Hangisi güçlü?

Emurafu
11.Temmuz.2007, 16:17
Benim düsüncem güçlülerle yapmak önünde öyle zorlu rakipler varki sen gidip gücsüzlerle mac yapıyorsun ciddi maclar yapması lazım eksılıkler daha iyi belli olur

absolut12
11.Temmuz.2007, 16:18
Sparta Prag :D Hmm aslında Liverpool,R.Madrid ile bir iki maç yapsalar da takımın gücünü sezon öncesi görsek.

canavar20
11.Temmuz.2007, 16:18
Arkadaşlar lütfen GS li ve BJK lik arkadaşlar burada tartışma çıkarmasın:)

Sekopej
11.Temmuz.2007, 16:20
Kampla ilgili, maçlarla ilgili konular var. Transfer haberleri konusunda neden hazırlık maçlarıyla ilgili yorumlar yapıyorsunuz öğrenebilir miyim?

Fietra 10
11.Temmuz.2007, 16:42
evet aykut fena kaleci değil bizim maçta oynamıştı...

Aşk-ı Şehir
11.Temmuz.2007, 16:44
Orduspor transfere doymuyor

Türk Telekom Lig A ekiplerinden Orduspor, Galatasaray'dan transfer ettiği Cafercan Aksu'yu renklerine bağladı. Galatasaray alt yapısından yetişen ve daha önce Çaykur Rizespor ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da kiralık olarak oynayan Cafercan Aksu, Ordu'ya gelerek Mor-beyazlı takımla sözleşme imzaladı. 1.83'lük golcü futbolcu Orduspor'la anlaşmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.
Transferde hız kesmeyen Orduspor, Fenerbahçe'den geçen sezon Gaziantepspor'da kiralık olarak oynayan Mahmut Hanefi ile prensipte anlaşmaya vardı. Orduspor, Karagümrük'ten Erol Yükseker (24), Sarıyer'den kaleci Ethem Bayburt (23) ile sözleşme imzalarken, Bucaspor'dan Aytaç Uçar'ın (26) ise düşünme süresi istediği öğrenildi.

Ergün pempe de yolda suat hoca onu ikna etti Zaten ufak pürüzler kaldı yani ergünle olay imza asamasında oda gelince takımın kaptanı olacakmıs aynı zamanda genclere agabeylik yapacakmıs

güzel transferler emrah abi inşallah hayırlı olur ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Fulham'da oynayan Runstrom, görüşmek üzere Bursa'ya geldi
Transfer çalışmalarını sürdüren Bursaspor yönetimi, görüşmek üzere İngiltere'nin Fulham takımında oynayan Bjorn Runstrom'u Bursa'ya çağırdı.
Bursaspor'un teklifine sıcak bakan, ancak tesisleri ve Bursa'yı görmek istediği bildirilen İsveçli oyuncuya, önce Bursapor'un Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Özlüce Tesisleri gezdirildi.
Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Karasu ve yöneticiler, daha sonra Runstrom ile Ertuğrulkent'teki bir kafede görüştü. 23 yaşında ve boyu 1.86 metre olan genç futbolcunun, Fulham ile sözleşmesinin 2009 yılına kadar devam ettiği öğrenildi.
Görüşmenin ardından gazetecilere açıklama yapan başkan Karasu, ligde bu yıl korkulu rüya görmek istemediklerini, bu nedenle transferde çok dikkatli davrandıklarını söyledi.
Runstrom ile görüşmelerin olumlu geçtiğini, ancak henüz tam bir anlaşmaya varamadıklarını dile getiren Karasu, ''Şu anda 'anlaştık' diyemeyiz. Kendisi bizden süre istedi. Cuma gününe kadar süre tanıdık. Transferde çok dikkatli hareket ediyoruz. İyi oyuncuları kadromuza katacağız'' dedi.
Runstrom ise transferiyle ilgili konuşmak istemediğini, ancak Bursapor'un yeni tesislerini çok beğendiğini belirtti.
Kenti henüz tam olarak gezmediğine işaret eden genç futbolcu, ''Tesisler Avrupa standartlarının bile üzerinde. Tesislere hayran kaldım. Bursa'yı çok gezemedim ama tam bir batı Avrupa kenti görünümünde'' diye konuştu.
Geçen yıl Luton Town takımında kiralık oynayan ve 8 maçta 2 gol kaydeden Runstrom'un, Fulham'dan önce Bologna, Chievo, Fiorentina ve Hammarby takımlarında da forma giydiği öğrenildi

a.arıcı-11
11.Temmuz.2007, 16:56
bu günde çok sakin geçiyo hiç bir transfer haberi yok yaw

Emurafu
11.Temmuz.2007, 17:00
Kaleci kesinlikle orkun olması lazım dünkü macta orkunu cok begendim orkun cok iyi yer tutuyor ayrıca güven veriyor bence kalede orkun olacak

erdemzorer10
11.Temmuz.2007, 17:03
benim gönlüm aykuttan yana nedenide çocuk yıllardır mondinin arkasnda bekliyo sabırla ve görev aldıgı maçlarda başarıyla oyndı

transferle ilgili bi gelşme varmı

Sekopej
11.Temmuz.2007, 17:54
Bir daha bu konuda transfer haberlerinden başka konuyla alakalı mesaj görürsem uyarı vereceğim. Yazdıklarımı okumuyor musunuz?

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 18:33
bu günde çok sakin geçiyo hiç bir transfer haberi yok yaw

hiç bir yeni isim yok daha doğrusu :) adriano,ronaldo,zigiç,tekke gündemdekiler. bunlardan biri gelecek artık ;;)

eGowiCh
11.Temmuz.2007, 18:52
Ali Çamdalı transferi kesin mi? Kulüpten herhangi bir resmi açıklama yok; fakat basın ısrarla Ali Çamdalı'nın Fenerbahçe ile anlaştığını yazıyor. Ali Çamdalı'yı alsaydık kampa katılırdı, ne Samandıra'daki hazırlıklara ne de Avusturya kampına katıldı, bu yüzden bu transfer basının uydurması sanırım, 11 Temmuz oldu, ses seda yok Ali Çamdalı'dan...

Cyzio
11.Temmuz.2007, 19:02
Evet Aykut iyi kaleci GS'nin kalesini koruyabilir.Bizde Tolga sakat,Ahmet Şahin kaleye şut gelmedikçe gol yemez:)Jefferson kalıyor geriye ama Ziya Doğan onu oynatmıyor.Sorunu var onunla.Gerçi hangi siyah futbolcuyla sorunu yokki.Kim ne derse desin ayrımcılık yaptığını düşünüyorum..

aykut_gencfb
11.Temmuz.2007, 19:16
KEZMAN'DAN RONALDO HAKKINDA İLGİNÇ YORUM!
Sarı-lacivertli takımın yıldız futbolcusu Kezman, Avusturya kampında bugün yapılan antrenmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Takıma başarıya aç oyuncuların transfer edilmesi gerektiğini söyleyen Kezman, "Ronaldo'ya saygı duyuyorum. Ancak bizim daha aç ve kazanma hırsı olan futbolculara ihtiyacımız var. Roberto Carlos'u bunun dışında tutuyorum. Çünkü o kazanmayı isteyen biridir. Benim görüşüm bu yönde. Ronaldo tarzından ziyade kazanma hırsı olan futbolcular alınmalı.

Zigiç olayıyla ilgili konuşmak istemiyorum. Takımda 4-5 tane kaliteli forvet var. Colin Kazım güçlü ve çok genç bir oyuncu. Bize çok faydalı olacak. Bunun yanı sıra Devid'in bu sezon daha iyi bir performans sergileyeceğine inanıyorum. Ayrıca kaptanımız Semih var. Bu oyuncularla başarılı olabiliriz" dedi.

Şimdiye kadar hiçbir zaman kendisinin bu kadar motive hissetmediğini söyleyen Kezman, "Bu sezon Fenerbahçe taraftarına kendimi affettireceğim. En az 20-25 gol sözü veriyorum. Hem benim hem de takımım açısından mükemmel bir sezon bizi bekliyor. Çok ciddi bir şekilde çalışmalara başladık. Yeni katılanlar da aramıza oturdular. Bu sene başarılı olmak istiyoruz ve çalışıyoruz umarım bunu başarırız. Her sistemde oynarım. Geçen sezon takıma geç katıldığım için fizik olarak zorlandım. Özel hayatımda ve ev ortamım tam olarak oturmamıştı. Sıkıntılar yaşamıştım. Ama bu sezon her şey çok farklı olacak. Yeni katılanlarla opsiyonlu bir kadro oluşturuldu. Başarıya mecburuz" diye konuştu.

"GİDENLER BİZE ÇOK ŞEY KATTI"
Takımdan ayrılan Rüştü, Tuncay ve Ümit ile ilgili olarak da Kezman, "Giden arkadaşlarımız geçen sezon bize çok şey kattı. Ama şu anda geçen seneden daha iyi bir takıma sahibiz. Şampiyonluk yolundaki rakiplerimizle ilgilenmiyorum. Kimi aldılar, kimi sattılar hiç önemli değil. Ben kendi takımımla ilgilenirim. Önemli olan bizim yaptıklarımızdır. Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerimizin kim olduğunu henüz bilmiyoruz. Rakiplerimiz arasında önemli takımlar var. Şampiyonlar Ligi'nde oynamak çok önemli.

Ben kariyerim boyunca bu ligde bir çok maç oynadım. Tek dezavantajımız ön eleme maçını erken oynamamız. Ama turu geçecek güçteyiz" şeklinde konuştu.

Yeni sezon hazırlıklarının çok iyi geçtiğini belirten Sırp futbolcu, "Çok ciddi bir şekilde çalışmalara başladık. 10 gün içinde herkes bunu görecek. Bu sene başarılı olmak istiyoruz çalışıyoruz umarım bunu başarırız" ifadelerini kullandı.

fmsmyrna
11.Temmuz.2007, 19:43
Bu içinde gol sözü olan haberlere inanmıyorum

kluise72
11.Temmuz.2007, 19:48
kezman doğru konuşmuş

gbatur
11.Temmuz.2007, 19:51
arkadaşlar kanu yada kuranyi yazıyosunuz da bence iki si de ne istikrarlı oyuncular ne de ümit karandan iyi oyuncular değil hep söyledim halada söylüyorum bize lazım olan forwet humberto suazo

Varonil
11.Temmuz.2007, 20:01
Kezman bu sene patlama yapacak kanımca..

KaF KeF
11.Temmuz.2007, 20:08
bencede çoşucak Kezman.....

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 20:27
bencede çoşucak Kezman.....

yanına pivot santrfor alınırsa coşacak :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ali Çamdalı transferi kesin mi? Kulüpten herhangi bir resmi açıklama yok; fakat basın ısrarla Ali Çamdalı'nın Fenerbahçe ile anlaştığını yazıyor. Ali Çamdalı'yı alsaydık kampa katılırdı, ne Samandıra'daki hazırlıklara ne de Avusturya kampına katıldı, bu yüzden bu transfer basının uydurması sanırım, 11 Temmuz oldu, ses seda yok Ali Çamdalı'dan...

Ali Çamdalı? stoper mi oynuyor?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bu içinde gol sözü olan haberlere inanmıyorum

evet ya hep öyle diyorlar sonra gol atana kadar canları çıkıyor :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Kezman bu sene patlama yapacak kanımca..

yanına partner lazımm... ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bu kezman iyi çocuk ama bazen saçmalıyor ;) yav hiç ronaldo gelmesin denilir mi?:icon_lol: yarın birgün gelecek belki çok iyi ikili olacaklar haberi yok :)

mustafa35
11.Temmuz.2007, 20:31
Bursaspor'da gözler Viera'da

Kaleci arayışlarını sürdüren Bursaspor'da listenin ilk sırasında Uruguay Milli Takımı'nın genç kalecisi Sebastian Viera'nın yer aldığı öğrenildi. Türkiye'de ve yurtdışında kaleci arayışlarını sürdüren Bursaspor'da rota Nihat Kahveci'nin takımı Villerreal'de forma giyen Uruguay Milli Takımı'nda da oynayan Vierra'ya çevrildi. Diego Sebastian Viera Galain için temaslarını sürdüren yeşil-beyazlı yönetim için tek sorunun 23 yaşındaki futbolcunun yüksek bonservisi olduğu, Bursasporlu yöneticilerin Villarreal'de geçen yıl fazla forma şansı bulamayan genç oyuncunun bonservisini indirmeye çalıştığı bildirildi.

Vierra'yı genç olması nedeniyle ilk sırada tutan yeşil-beyazlı yönetimin, Trabzonspor'un genç Brezilyalı file bekçisi Jefferson için de temasta olduğu öğrenildi.

Paraguay Milli Takımı'nın 1.91 boyundaki kalecisi Aldo Bobadilla ile Gaziantepspor'un Boşnak oyuncusu Kenan Hasagiç de listedeki diğer isimler

Fıratcan Alçınkaya
11.Temmuz.2007, 20:36
Ancak bizim daha aç ve kazanma hırsı olan futbolculara ihtiyacımız var. Roberto Carlos'u bunun dışında tutuyorum. Çünkü o kazanmayı isteyen biridir. Benim görüşüm bu yönde. Ronaldo tarzından ziyade kazanma hırsı olan futbolcular alınmalı.

Bizim takımın 3numarası ondan demiyoda...

Kezman artık alışma evresini geçirdi bu sene 14-15golden az atmaması lazım...

mgokalparslan
11.Temmuz.2007, 20:38
gazetede okuduğuma göre kasımpaşaspor fluminense li andres moritz i almış.
bu çoğu brezilyalı gibi fm 2006 da dehşet oynayan andres moritz se çok iyi transfer yapmışlar.fm 06 oynayanlar bilir bu oyuncuyu

a.arıcı-11
11.Temmuz.2007, 20:39
aslında bir bakıma doğru ronaldo bütün kupaları kaldırmış durumda carlosta öle ama realde ayrılma sebebim 3 senedir kupa kaldıraramak dediğ için onun durumu biraz farklı

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 20:42
Ancak bizim daha aç ve kazanma hırsı olan futbolculara ihtiyacımız var. Roberto Carlos'u bunun dışında tutuyorum. Çünkü o kazanmayı isteyen biridir. Benim görüşüm bu yönde. Ronaldo tarzından ziyade kazanma hırsı olan futbolcular alınmalı.

Bizim takımın 3numarası ondan demiyoda...

Kezman artık alışma evresini geçirdi bu sene 14-15golden az atmaması lazım...

ben bu sezon kezmandan krallık bekliyorum ;;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

aslında bir bakıma doğru ronaldo bütün kupaları kaldırmış durumda carlosta öle ama realde ayrılma sebebim 3 senedir kupa kaldıraramak dediğ için onun durumu biraz farklı

hocam carlos,ronaldo gibi futbolcular profesyonel oldukları için her zaman daha fazlasını isterler ;;) o yüzden yok başarıya aç yok başarıya tok diyerekten transfer yapılmaz :)

Roberto Baggio
11.Temmuz.2007, 20:43
arkadaşlar kanu yada kuranyi yazıyosunuz da bence iki si de ne istikrarlı oyuncular ne de ümit karandan iyi oyuncular değil hep söyledim halada söylüyorum bize lazım olan forwet humberto suazo

ah keske batur su an 2 istediğim oyuncu var biri humberto suazo diğeri johan elmander

C h A o S
11.Temmuz.2007, 21:06
Babatunde iddiası

Malta takımlarından Msida St. Joseph'te forma giyen 23 yaşındaki Nijeryalı kanat oyuncusu Olalekan Babatunde'nin, Galatasaray ile anlaşmaya vardığı ve yarın İstanbul'a gelip sözleşme imzalayacağı iddia edildi.

Malta ekibinin resmi internet sitesinde yer alan haberde, 1.83 boyundaki oyuncunun kendileri gibi küçük bir kulüpten, Galatasaray gibi büyük bir takıma gitmesinin gurur verici olduğu belirtildi. Kulüp ayrıca Babatunde'ye geçmişte Msida için yaptıkları için de teşekkür etti.

Sağ ve sol kanatta görev yapabilen ve daha önce Serie B'de Piacenza, Arezzo gibi takımlarda da forma giyen Babatunde'nin 500 bin dolarlık bonservisi bulunuyor.

Kaynak : Sporx.com

BlackEagle19o3
11.Temmuz.2007, 21:11
Bu ne koskoca Galatasaray Malta Liginden oyuncu mu alcak:zuhaha
%100 kolpadır

Emurafu
11.Temmuz.2007, 21:12
Arkdaslar bune ya dogruda olabilir dogruya kalliye güvenmekten baska caremiz yok

Aşk-ı Şehir
11.Temmuz.2007, 21:13
Bu ne koskoca Galatasaray Malta Liginden oyuncu mu alcak:zuhaha
%100 kolpadır

kardeş bende inanamadım ama alınan kulübün resmi sitesinde yazıo yav

http://0607.msidastjoseph.com/

BlackEagle19o3
11.Temmuz.2007, 21:15

Çok şaşırdım ne diyim hayırlı olsun:icon_eek:

aykut_gencfb
11.Temmuz.2007, 21:16
GÖKHAN GÖNÜL FENERBAHÇE'DE!..
Gençlerbirliği Oftaşspor'da oynayan 20 yaşındaki sağ bek oyuncusu ,Gökhan Gönül ile Fenerbahçe 3 yıllıklık sözleşme imzaladı.

Galatasaray eski Teknik direktörü Gerets'in de ısrarla istediği Gençlerbirliği OFTAŞ Sporlu Gökhan Gönül,Gençlerlerbirliği kulübünün futbolcusu olmasına rağmen Gençlerbirliği Oftaşspor'da kiralık olarak oynuyordu.

C h A o S
11.Temmuz.2007, 21:16

resmi sitesi olduğunu nerden biliyorsun?

Aşk-ı Şehir
11.Temmuz.2007, 21:18
resmi sitesi olduğunu nerden biliyorsun?

google'de arat istersen sende bi ben araştırdım bu çıktı ;;)

Emurafu
11.Temmuz.2007, 21:24
Tek resmi site degil Malta basını bile yazıyor arkadaslar uefa sitesinde bu adam hakkında iyi şeyler yazmıs cok teknıkmıs cok suratlı ve aynı zamanda top kontrolu cok ıyımıs Eger aldılarsa kızmam çünkü vardır bir bildikleri bana inanırmısınız ben fifada kariyerde bu adamı kaptan yapmıstım pıcenza ıle oynuyodum bu 20 yasında idi

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 21:27
Bozuidde 2.ligen alındı gs bu transferi gerçekleştirirse şaşrımam kallinin bir bildiği vardır

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 21:28
Alın size sağ bek :D iyi transfer olmuş

BlackEagle19o3
11.Temmuz.2007, 21:29
Hayırlı olsun bence tam Fenerbahçeye göre genç bir sağ bek:)

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 21:30
Ordu coştu valla :) inş. emeklerinin karşılığı alılar

M.Scofield
11.Temmuz.2007, 21:30
başka sağ kanatmı kalmadı maltadan oyuncu alınıyor. Şimdi lıncoln bu oyuncumu unutturcak bize ::D

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 21:31
Galatasaray kaleci almaz bence ts martinez bitirir

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 21:31
Boumsong sözleşme uzatmadı mı ?

M.Scofield
11.Temmuz.2007, 21:33
Cafercanı nasıl sattılar anlamiş değilim

Aşk-ı Şehir
11.Temmuz.2007, 21:33
harbiden unutturdu lincoln'ü bakın babatundeyi konuşuyoz :D

şaka bi yana açıkçası hayal kırıklığına uğradım ama olsun kalli yaş tahtaya basmaz bununda bilincindeyim ;;)

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 21:34
Cafercanı nasıl sattılar anlamiş değilim

sattılar mı kiralık mı gitti ?

Emurafu
11.Temmuz.2007, 21:35
Olalekan Ibrahim Babatunde
23 yasinda
1,83 boyunda
Nijeryali.Sag ve sol kanatda oynuyor.
http://img119.imageshack.us/img119/6342/92400217dn6.gif (http://imageshack.us)
Bu adam heryerde oynuyor göbek hariç arastırdım UEFA nın resmi sitesinde bile bunun hakkında iyi şeyler yazmıslar cok hızlımıs teknıgı cok iyimiş ve top kontrolü mükemmelmiş Eger alındı ise kalli bosuna almaz her oyuncu onun istegi ile alnıyor vardır bir bildsikleri ayrıca bu forvet oyuncu degil forvete baskası gelecek belki bunu alacaklar herkez gülecek sonra ardından yıldız oyuncu gelecek herkez susacak hersey olur valla belki bu adam yedek olacak cünkü 6+1 cıktı ya cok yönlü diye kalli belki yedek yapar

M.Scofield
11.Temmuz.2007, 21:37
sattılar mı kiralık mı gitti ?
Satıldı malesef

Emurafu
11.Temmuz.2007, 21:40
Valla Arkadaslar satılmdımı bilmiyorum yarın falan imzalıcak ozaman yazarım

fmsmyrna
11.Temmuz.2007, 21:44
Kaynak ne bildiğim kadarıyla iyi bir oyuncu ama

Emurafu
11.Temmuz.2007, 21:48
Valla kardes belli olmaz yetenekli futbolcu imiş ayrıca cok yönlü oldugu için kalli yedek yapabilir bende şaşkınım valla

Oyuncularını reklam yapmak içinde yazmıs olabililer Pazarlama acısından yani

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 21:49
Ligtv.com.tr de yazıyor

Fıratcan Alçınkaya
11.Temmuz.2007, 21:51
Hayırlı olsuN...

Emurafu
11.Temmuz.2007, 21:55
Valla Anlamıyorum ilhan cavcav ve melih gökcek her zaman transferde fenerbahceye kolaylık gösteriyor nedense

aykut_gencfb
11.Temmuz.2007, 21:56
ilhan cavcav? fenere? kolaylık?gösterior?fenere :)

MeMo
11.Temmuz.2007, 21:59
İlhan Cavcav mı komik olmuş :)

Emurafu
11.Temmuz.2007, 22:00
Nesi komik arkadaslar ilhan cavcav ve meilh gökcek bizden dünyanın parasını isterken fenerbahceye daha ucuza satıyorlar her zaman kolaylık oluyor olan seylerı soyluyorum

nerazzuri
11.Temmuz.2007, 22:01
Demekki Mateus kiralanıp 7 yabancı kalacak +1 Alex iyileşene kadar Alex Alex iyileştikten sonra +1 Deivid olacak

Emurafu
11.Temmuz.2007, 22:02
Ah ilhan cavcav ve melih gökcek elbet işiniz düser Cavcav Aziz baskanı kıramıyor ne kadar verdi acaba gökhanı

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 22:03
Valla Anlamıyorum ilhan cavcav ve melih gökcek her zaman transferde fenerbahceye kolaylık gösteriyor nedense

Ne yaptın yaw ankaraspordan 1 oyuncu aldık zaten
g.birliği başlı başına bir sorun bizim için
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ah ilhan cavcav ve melih gökcek elbet işiniz düser Cavcav Aziz baskanı kıramıyor ne kadar verdi acaba gökhanı

Ankaraspordan kaç oyuncu aldıkda böle konuşuyorsun

Emurafu
11.Temmuz.2007, 22:05
Ne yaptın yaw ankaraspordan 1 oyuncu aldık zaten
g.birliği başlı başına bir sorun bizim için
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ankaraspordan kaç oyuncu aldıkda böle konuşuyorsun Vederson iyi hatırla bizden dünyanın seyini istediler sizin aldıgınız fiyat belli(::)(::)Genclerbirligi ile sizin aranız iyi nasık kötü her sezon genelde onlardan trnasfer yapıyorsunuz ok neyse uzamasın

eGowiCh
11.Temmuz.2007, 22:07
Babatunde Galatasaray'da iddiası
Malta Birinci Lig takımlarından Msida St. Joseph, Nijeryalı oyuncusu Olalekan İbrahim Babatunde'nin Galatasaray ile anlaşmaya vardığını resmi sitesinde duyurdu.

Malta takımlarından Msida St. Joseph, resmi internet sitesinde, Nijeryalı oyuncusu Olalekan İbrahim Babatunde'nin Galatasaray ile anlaştığını açıkladı.

Açıklamada, 23 yaşındaki kanat oyuncusunun perşembe günü İstanbul'a gelip sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Oyuncularının Galatasaray gibi büyük bir takıma gitmesinin gurur verici olduğu belirtilen açıklamada, 2 yıldır Msida St. Joseph’de oynayan Babatunde'ye yaptığı hizmetler için teşekkür edildi.

Daha önce Serie B'de Piacenza, Arezzo gibi takımlarda da forma giyen Babatunde, geçen yıl Malta’da en iyi yabancı oyuncu ödülünü kazandı.

NTVSpor

Sekopej
Yapma Allahaşkına, Cavcav'ın FB ve Aziz Yıldırım hakkında neler dediğini duymadınız mı?

aykut_gencfb
nası? sözleşmesi bitmeden oyuncu almıoz ki aldıımız oyunculara bak hep serbest

Sekopej
11.Temmuz.2007, 22:09
Bir de Cavcav'ın inadı yüzünden geçen sene Deniz için bir sürü tazminat ödedik. Bu transfer kesin mi acaba?

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 22:10
Vederson iyi hatırla bizden dünyanın seyini istediler sizin aldıgınız fiyat belli(::)(::)Genclerbirligi ile sizin aranız iyi nasık kötü her sezon genelde onlardan trnasfer yapıyorsunuz ok neyse uzamasın

Dünyanın parası dediğin 2 milyon euro :)

Emurafu
11.Temmuz.2007, 22:10
Yapma Allahaşkına, Cavcav'ın FB ve Aziz Yıldırım hakkında neler dediğini duymadınız mı?
Tamam serkan aldıgınız fiyati merak ediyorum vederson 1 mılyon euro geldı deme???????????
Bizden ferhat+kabze+Özgürcan bir sürü para istediler gökhan gönül içinde 2 milyon euro istediler neyse serkan uzamasın

Sekopej
11.Temmuz.2007, 22:12
Kaça geldi bilmiyorum, herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. GS resmi açıklama yaptı mı bu oyuncuları istedi diye?

Ayrıca ben Cavcav için konuşuyorum, Ankaraspor değil...

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 22:13
Demekki Mateus kiralanıp 7 yabancı kalacak +1 Alex iyileşene kadar Alex Alex iyileştikten sonra +1 Deivid olacak

hocam ne deividi ya deivid yolcu bitti gitti :D

Omerdinho
11.Temmuz.2007, 22:14
Tamam serkan aldıgınız fiyati merak ediyorum vederson 1 mılyon euro geldı deme???????????

1,5 milyon € ya geldi.

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 22:14
Forvet transferi şart deivid kesin gidecek Bence :)

Emurafu
11.Temmuz.2007, 22:15
Beyler iş ciddiye dogru gidiyor belkı bunlarda bizim resmi sitemiz gibi haberi yanlıs yazmısdır

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 22:16
gökhan gönül iyi transfer,almışız bitmiş ;;) daha neyi konuşuyosunuz :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Forvet transferi şart deivid kesin gidecek Bence :)

bak dün ne okuyacaz dedin cassano çıktı şapkadan:D buna ne dersin:)

Emurafu
11.Temmuz.2007, 22:18
Serkan Tartısma cıkmasın bosver:):)Bize Babatundemi gelmiş ne :):)

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 22:22
bak dün ne okuyacaz dedin cassano çıktı şapkadan:D buna ne dersin:)

Yönetimde bu ismin geçtiğini bile sanmıyorum :D Zigiç'i alalımda kurtulalım :)

SefaReis66
11.Temmuz.2007, 22:23
ismi de ayrı bi güzel yahu :) "baba"tunde :D

arkadaşlar kasmayın bu kadar ben bu adamı bi kere izledim piacenza da hafif bi yattara tarzı var saçları da sarıya boyalıydı o zaman 1-2 sene öncesiydi sanırım ..

kısacası hayırlı olsun takımımıza .. kaldı bi forvet onu da alırsak tamamdır ..

Emurafu
11.Temmuz.2007, 22:25
Sefa kardes daha kesin degil bekliyoruz:(:(

Ayrıca bu adam gelse bile forvete yıldzı bir oyuncu gelecek kalli bunu alarak ne düsündü kimbilir bu arada kombinelere ilgi fazla imiş

Mr.CordiaL
11.Temmuz.2007, 22:25
Yönetimde bu ismin geçtiğini bile sanmıyorum :D Zigiç'i alalımda kurtulalım :)

Ama yönetimde Zigiç de geçmio.:)

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 22:27
Ama yönetimde Zigiç de geçmio.:)

Bizim yönetimin yalanlamalarına bakarsak Carlos ve Tümer'i almazdık :)

nerazzuri
11.Temmuz.2007, 22:28
Bizim yönetimin yalanlamalarına bakarsak Carlos ve Tümer'i almazdık :)
Ayrıca Carlos 9 kere yalanlandı :D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
pardon yaww zaten sen sölemişsin :D

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 22:29
Galataray bu yanlışı yapmaz bence ... resmi açıklamayı bekleyelim bugün çarşamba bomba patlaması lazımdı hani :) belki yönetim bu haberlerin üstüne bir dünya yıldızı getirir :D:D

SefaReis66
11.Temmuz.2007, 22:30
Sefa kardes daha kesin degil bekliyoruz:(:(

Ayrıca bu adam gelse bile forvete yıldzı bir oyuncu gelecek kalli bunu alarak ne düsündü kimbilir bu arada kombinelere ilgi fazla imiş

vardır bi bildiği kallinin ..
işte forvete inş bi yıldız gelir de kapatırız şu transferi ..

Emurafu
11.Temmuz.2007, 22:31
Bu haber kesin degil olmuş gibi kabul edelim:::hiç unutmam fenerin anelka'yı aldığı gün cnn türk galatasaray fransız orta saha oyuncusu ribery'i transfer etti diye son dakika haberi geçmişti o an bynimden vurulmuşa dönmüştüm bu adam kim diye ancak gördük ki adı sanı belli olmayan ribery müthiş bir futbolcu 4 ayda kahramanımız oldu o yüzden ben bilmediğimiz oyuncular hakkında önceden yorum yapmasak iyi olur derim.kaldı ki eğer galatasaray avruapanın büyük ligleri ve güney amerika varken malta'dan bir oyucu getiriyorsa bundan bir iş var diye düşünürüm bile bile lades denmez mutlaka bir sebebi vardır izlemediğim oyuncu hakkında yorum yapmamayı ribery'de öğrendim.kaldı ki henüz net bir şey yok.

Yıldızforvet de gelecek

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 22:34
Evet Ribery gibide çıkabilir üzülmeyin :)... Kalli biliyordur bi şyler

Emurafu
11.Temmuz.2007, 22:36
Arkadaslar italya liginde bir iki macını izleyen var stili aynen yattara imiş neyse dısarı cıkıyorum gelince bakarım haberlere gelirsede kalli bos adam almaz

SefaReis66
11.Temmuz.2007, 22:39
Arkadaslar italya liginde bir iki macını izleyen var stili aynen yattara imiş neyse dısarı cıkıyorum gelince bakarım haberlere gelirsede kalli bos adam almaz
iki mesaj önce ben dedim işte :)

ben bir defa izledim saçlar sarı yattara tarzı bi adam zaten bu adam büyük ihtimal +1 olcak forvet gelince .. tabi carrusca yı gönderirsek ..

kendi sahamızdaki maçlarda ikinci yarılar için ideal bi oyuncu.. yeniksen kurtarıcı die, galipsen showman die sok oyuna :D

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 22:47
beyler herşey bir taktikten ibaret.gizliden gizliye bitircez bu son transferi şimdi söyleseki yönetim ''evet biz ''x''le ilgileniyoruz'' dese gazeteler yüzünden atıyorum 3 milyon $ lık oyuncu olacak 5 milyon $ çık işin içinden şimdi :) bitircez bu işi sessiz ama derinden :D

Hugo
11.Temmuz.2007, 23:01
Görecez.. İnşallah alırız da Ribery gibi olur da sonu onun igbi olmaz :D

ForsakeN
Bir de Cavcav'ın inadı yüzünden geçen sene Deniz için bir sürü tazminat ödedik. Bu transfer kesin mi acaba?

Kesin.

Gönül, F.Bahçe'ye gitti

http://www.genclerbirligi.org.tr/boyut2.asp?resim=gonul_1.jpg&boyut=350
Gökhan Gönül, yuvadan uçtu. Geçen sezon Gençlerbirliği OFTAŞ'ta kiralık oynayan Gökhan Gönül için dün Fenerbahçe Kulübü son teklifini yaptı ve başarılı genç oyuncumuzu renklerine bağladı. Kulüp Başkanımız İlhan Cavcav ile görüşen sarı-lacivertli ekibin ikinci Başkanı Nihat Özdemir, Gökhan Gönül'ü resmi olarak istedi. Görüşme sonunda anlaşma sağlandı ve Gönül, Fenerbahçe'nin teklifine olumlu yanıt verdi.

Gençlerbirliği Spor Kulübü resmi sitesinden alıntıdır

Varonil
Gökhan Gönül transferi kulübümüze hayırlı olsun.Sağ bek mevkiinde uzun maratonda oynyacak kaliteli isimler oldu.Kerim-Önder-Gökhan bu isimlerle sağ bekte sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum.

mustafa35
Fenerbahçe, Galatasaray'ın da transfer gündeminde bulunan Gençlerbirliği'nin genç yıldızı Gökhan Gönül'ü renklerine bağladı.

Yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon kiralık olarak formasını giydiği Gençlerbirliği Oftaşspor'da gösterdiği performansla dikkatleri çeken Gökhan Gönül'ü transfer etti. Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir (http://www.haberler.com/nihat-ozdemir/)'in bu transferi gerçekleştirmek için Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav ile bir görüşme yaptığı ve iki tarafın transfer konusunda anlaşma sağladığı öğrenildi. Gençlerbirliği'nin akşam yapılan antrenmanına katılmayan Gökhan Gönül, gelecek

sezon sarı-lacivertli formayı giyecek. Fenerbahçe'nin ezeli rakibi Galatasaray'ın da transfer gündeminde bulunan 22 yaşındaki Gökhan Gönül, defans ve orta sahanın sağında görev yapabiliyor.

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 23:07
camiamıza hayırlı olsun :)

Sekopej
11.Temmuz.2007, 23:08
O zaman tamamdır. Sağ bek için alternatif oldu. Belki stoper alınabilir, alınmasa da Önder'in yedeği alındığına göre Önder oraya geçer.

Şimdi sadece yabancı durumu kaldı. Benim düşüncem Mateus kiraya Deivid kalacak. Biran önce bunu da halletseler iyi olacak.

KaF KeF
11.Temmuz.2007, 23:10
güzel transfer........

ForsakeN
11.Temmuz.2007, 23:13
Gökhan Gönül'ü daha önce izlemiş olan var mı?

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 23:15
bu transfer kesinleşti mi?

eGowiCh
11.Temmuz.2007, 23:18
Gökhan Gönül Fenerbahçe'de
Fenerbahçe, geçen sezon Gençlerbirliği OFTAŞ'ta kiralık olarak oynayan Gençlerbirliği'nin genç oyuncusu Gökhan Gönül ile anlaşmaya vardı.

http://www.ntvspor.net/Images/16525.jpg

Fenerbahçe, Gençlerbirliği'nin orta saha oyuncusu Gökhan Gönül'ü transfer etti.

Başkent ekibinin resmi internet sitesinde yer alan haberde, 22 yaşındaki futbolcunun sarı-lacivertli kulüple anlaştığı açıklandı.

Sitede yer alan haberde, geçen sezon Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'da kiralık olarak oynayan kırmızı-siyahlı ekibin genç futbolcusu için, "Kulüp Başkanımız İlhan Cavcav ile görüşen sarı-lacivertli ekibin ikinci Başkanı Nihat Özdemir, Gökhan Gönül'ü resmi olarak istedi. Görüşme sonunda anlaşma sağlandı ve Gönül, Fenerbahçe'nin teklifine olumlu yanıt verdi" ifadelerine yer verildi.

NTVSpor

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 23:20
Gökhan Gönül'ü daha önce izlemiş olan var mı?

ben izlemiştim oftaşın başarısında büyük pay sahibi çok iyi bindirmeleri var zaman zaman hucümada destek veriyor kısacası iyi bir transfer yaptık
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bizim sitede herhangi bir açıklama yok :confused:

Fietra 10
11.Temmuz.2007, 23:21
bu futbolcunun geçen sene ligA'da yılın oyuncusu seçildiğini hatırlatırım...iyi bir transfer yaptı fb

eGowiCh
11.Temmuz.2007, 23:23
Gökhan Gönül'ü ben izlemedim ama abim çıplak gözle de izlemiş birçok kez ve aynen şunları söyledi:

"Çok iyi bir oyuncu, Gençlerbirliği OFTAŞ'ın en iyi oyuncusuydu, şampiyonluğunda büyük pay sahibiydi. Hücum özelliği daha fazla, Mehmet Topuz tipinde bir oyuncu, büyük gelecek vaadediyor."

Ali Bilgin ve Kerim ile kıyaslamasını istediğimde:

"Hem Ali Bilgin'den hem Kerim'den daha iyi bir futbolcu, sağ bekte de sağ açıkta da oynayabiliyor ama hücum özelliği daha etkili. Kesinlikle çok iş yapar, 22 yaşında, süper transfer."

IcedEarth
11.Temmuz.2007, 23:33
Aldınız Baba'yı sonunda :zuhaha
Adabınla konuş. Sizin aldıklarınızı da gördük :mad:

TR.CaPTaiN
11.Temmuz.2007, 23:34
Transfer camiamıza hayırlı olsun. Gelecek vaadeden kaliteli bir isim olmasa alınmazdı. Deivid problemi de çözülürse hiçbir sorun kalmaz.

ForsakeN
11.Temmuz.2007, 23:38
Gökhan Gönül'ü ben izlemedim ama abim çıplak gözle de izlemiş birçok kez ve aynen şunları söyledi:

"Çok iyi bir oyuncu, Gençlerbirliği OFTAŞ'ın en iyi oyuncusuydu, şampiyonluğunda büyük pay sahibiydi. Hücum özelliği daha fazla, Mehmet Topuz tipinde bir oyuncu, büyük gelecek vaadediyor."

Ali Bilgin ve Kerim ile kıyaslamasını istediğimde:

"Hem Ali Bilgin'den hem Kerim'den daha iyi bir futbolcu, sağ bekte de sağ açıkta da oynayabiliyor ama hücum özelliği daha etkili. Kesinlikle çok iş yapar, 22 yaşında, süper transfer."

Allah Allah.Peki senin dediğin gibiyse neden bu kadar zamandır hiç duymadık adını?

mustafa35
11.Temmuz.2007, 23:40
Bursaspor'un, Bursa'ya davet ettiği İsveçli golcü oyuncu Björn Runström'ın gecen sene transfer olduğu Premier Lig takımlarından Fulham'da sadece 15 dakika oynadığı ortaya çıktı.

Björn Runström'ın bir kaç sene önce formasını giydiği İsveç'in Hammarby takımından arkadaşı olan Türk oyuncu Ahmet Özdemirok, Bursaspor'un transfer gündeminde olan ve Bursa'ya giden golcü oyuncu Björn Runström'un Bursaspor'da iki, üç maçtan fazla oynayamayacağını söyledi. Ahmet Özdemirok, İsveç'te Runström'dan daha kaliteli Türk oyuncularının bulunduğunu belirterek, İsveç'te lig maçlarının yazın oynamasından dolayı Türk kulüplerinin fazla ilgi göstermediklerini ifade etti.

Öte yandan, İsveç'in hiç bir takımında transfer teklifi almadığı öğrenilen Runström, İsveç spor gazetesi Sportbladet'e yaptığı açıklamada, Bursaspor'un daveti üzerine Bursa'ya gittiğini, Bursa şehrini ve Bursaspor tesislerini çok beğendiği anlattı. Golcü oyuncu, transferinin bir kaç gün içerisinde netlik kazanacağını da sözlerine ekledi

Del Piero_10
11.Temmuz.2007, 23:41
Arkadaş uyarıldı.

Hugo
11.Temmuz.2007, 23:42
Ne iştir bu adam.. O kadar Premier lig takip ettim geçen sezon. Adamı gazetelerden öğrendim:D

Bülent Kaptan yanlış yapmasa bari..

C h A o S
11.Temmuz.2007, 23:42
bu oyuncu bu sezon 4-5 maçta forma bulabilrse yine iyidir...

JunkChorn
11.Temmuz.2007, 23:43
Hayırlı olsunda asıl mevkisi orta saha ise yedek kalacak maalesef.Bekleyip görelim.

Hugo
11.Temmuz.2007, 23:43
zigiç geldi mi kesin?

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 23:44
Allah Allah.Peki senin dediğin gibiyse neden bu kadar zamandır hiç duymadık adını?

2. ligde oynadığı için
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bu oyuncu bu sezon 4-5 maçta forma bulabilrse yine iyidir...

merak etme zico herkese şans veriyor tek iyi yanıda o zaten :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Hayırlı olsunda asıl mevkisi orta saha ise yedek kalacak maalesef.Bekleyip görelim.

önderi keserse şaşma ;;)

Hugo
11.Temmuz.2007, 23:45
boumsong defterini kapattık demediler mşydi?

gelmesin bence de bjk için iyi bir transfer olmaz kanaatindeyim..

eGowiCh
11.Temmuz.2007, 23:46

İsmini duyabilmen için Lig A'yı takip etmen gerekir :)

Hangi Lig A futbolcusunun ismi duyuldu ki bugüne dek? Takip etmek gerekiyor, maçları izlemek gerekiyor. Malatyaspor'daki Taner, Kasımpaşa'daki Erhan Küçük, İstanbul B.B.'deki Metin Depe, Diyarbakırspor'daki Muhammed Ali, Altay'daki Metin Şen benim beğendiğim futbolcular mesela, Gökhan Gönül de kaliteli bir isimmiş demek ki transfer ettik :)

Galatasaray da istiyordu Gökhan Gönül'ü, almamız iyi oldu. GS'ye Gökhan Gönül, BJK'ye Colin Kazım Richards çalımı attık, Fenerbahçe yönetiminin karakterinde var bu, misilleme yapmadan duramıyorlar :) Şaka bir yana gerçekten kaliteli bir isim almışız, sağ koridoru da güvence altına aldık böylece.

AneLKa_90
zigiç geldi mi kesin?

Bugün tarihli Sabah, Fotomaç, 12. Adam Fotogol, Fotospor ve Takvim gazetelerinde Cassano, Zigiç, Ronaldo ve Fatih Tekke'yi transfer etmek amacıyla çalışmalar yürüttüğümüz ve hatta bazı oyuncular ile anlaştığımız iddia edilmektedir. Bu transfer haberlerinin hiçbiri doğru değildir. Kulübümüz ile ilgili yalan transfer haberleri yapmayı sürdüren basın kuruluşlarını artık bundan vazgeçmeye davet ediyor taraftarlarımıza da bu kuruluşların haberlerine inanmamalarını bir kez daha önemle hatırlatıyoruz.

Kamuoyuna duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü

Fernando Gago
Ali Bilgin'den iyi deniyorsa sorun yok zaten kerim sağ oyuncusu olmadığı ile kıyaslanması yanlış olur :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bugün tarihli Sabah, Fotomaç, 12. Adam Fotogol, Fotospor ve Takvim gazetelerinde Cassano, Zigiç, Ronaldo ve Fatih Tekke'yi transfer etmek amacıyla çalışmalar yürüttüğümüz ve hatta bazı oyuncular ile anlaştığımız iddia edilmektedir. Bu transfer haberlerinin hiçbiri doğru değildir. Kulübümüz ile ilgili yalan transfer haberleri yapmayı sürdüren basın kuruluşlarını artık bundan vazgeçmeye davet ediyor taraftarlarımıza da bu kuruluşların haberlerine inanmamalarını bir kez daha önemle hatırlatıyoruz.

Kamuoyuna duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü

Sitede her 10dk 1 bir şey yalanlıyor :)

Ghonedre
11.Temmuz.2007, 23:49
ben bu oyuncunun 2 macını izledim arkadaşın dediği gibi bindirmeleri çok iyi ofansı defansından bır adım daha önde iyi bir transfer yaptık yaşıda daha genç mükemmel oldu şimdi bi deivid sorunu var

AneLKa_90
Ali Bilgin'den iyi deniyorsa sorun yok zaten kerim sağ oyuncusu olmadığı ile kıyaslanması yanlış olur :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

dikkatini çekti mi bilmem :) yukarıda Adrianonun adı yok ;;)

Omerdinho
bu yalanlama sabah yapilmisti..

Hugo
Haklısın Denizcan.. ben artık Portekizce girecem siteye :D
Bir Portekizce bir Türkçe birkaç kelime kaparım belki :zuhaha

Gökhan Gönül gelirse Zafer gibi olmaz inşallah..

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 23:51
Gökhan Gönül gelirse Zafer gibi olmaz inşallah..

Zafer kim :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

dikkatini çekti mi bilmem :) yukarıda Adrianonun adı yok ;;)

O defter çoktan kapandı o yüzdendir zaten gazetelerde adriano resmi filan yok ondan yalanlamamışlarıdr

ForsakeN
11.Temmuz.2007, 23:52
İsmini duyabilmen için Lig A'yı takip etmen gerekir :)

Hangi Lig A futbolcusunun ismi duyuldu ki bugüne dek? Takip etmek gerekiyor, maçları izlemek gerekiyor. Malatyaspor'daki Taner, Kasımpaşa'daki Erhan Küçük, İstanbul B.B.'deki Metin Depe, Diyarbakırspor'daki Muhammed Ali, Altay'daki Metin Şen benim beğendiğim futbolcular mesela, Gökhan Gönül de kaliteli bir isimmiş demek ki transfer ettik :)

Galatasaray da istiyordu Gökhan Gönül'ü, almamız iyi oldu. GS'ye Gökhan Gönül, BJK'ye Colin Kazım Richards çalımı attık, Fenerbahçe yönetiminin karakterinde var bu, misilleme yapmadan duramıyorlar :) Şaka bir yana gerçekten kaliteli bir isim almışız, sağ koridoru da güvence altına aldık böylece.

Benim kastediğim transfer haberlerinde ismini duymamış olmamızdı.Diğer saydıklarının çoğunun ismini duyduk transfer dedikodularında

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 23:53
kapanmasın:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Benim kastediğim tranfer haberlerinde ismini duymamış olmamızdı.Diğer saydıklarının çoğunun ismini duyduk transfer dedikodularında

olur mu ya galatasaray peşindeydi bunun az daha da alıyorudu 500.000 € + orhan ve cihanı teklif ettiler gazetelerde yazdı hatta

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 23:54
kapanmasın:D

Keşke kapanasa ama şartlardan dolayı almamız zaten imkansız yakındı :) ben oldum olası inanmadım zaten çok kez belirttim.... daha transfer yapacağımız bile deil.. ayrıca yönetim o transfer haberlerini yalanlarken transfer yapmıcaz dememiş :)

AneLKa_90
11.Temmuz.2007, 23:55
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

O defter çoktan kapandı o yüzdendir zaten gazetelerde adriano resmi filan yok ondan yalanlamamışlarıdr

e o zaman kimi transfer edeceğiz biz :D adam kalmadı valla :zuhaha
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Keşke kapanasa ama şartlardan dolayı almamız zaten imkansız yakındı :) ben oldum olası inanmadım zaten çok kez belirttim.... daha transfer yapacağımız bile deil.. ayrıca yönetim o transfer haberlerini yalanlarken transfer yapmıcaz dememiş :)

en azından kiralık alabilirdik ama ;) 1 senelik maliyetini karşılardık :icon_wink:

Fernando Gago
11.Temmuz.2007, 23:58
e o zaman kimi transfer edeceğiz biz :D adam kalmadı valla :zuhaha

Bilmiyorum ama Forvet olacaksa en az 1.90 boyu olaağı kesin :D zaten başka yerde eksiğimiz yok

Mr.CordiaL
12.Temmuz.2007, 00:03

Zafer Biryol;;)

aykut_gencfb
12.Temmuz.2007, 00:04
daha transfer yapılacaksa ne zaman olacak ya kamp bitiminde mi geçen seneki gibi mi

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 00:06
Zafer Biryol;;)

İnş. çıkmaz harbi :) bide fenerbahçenin genel yapısı gençlere pek imkan vermediği için kaybolmaz inş. takımda

AneLKa_90
daha transfer yapılacaksa ne zaman olacak ya kamp bitiminde mi geçen seneki gibi mi

ne kadar erken bitirsek o kadar iyi uyum açısından ;;)

Mr.CordiaL
Valla Zico'nun açıklamalarından sonra ben büyük bir ıldız transferi beklemiyorum artık. Deivid akrabası heralde ;)

Roberto Baggio
abi bu björn runstrom fm de baya iyiydi ya bide cafercan nereye gtti ya?

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 00:08
Zico istediğini desin bu takımda aziz yıldırımın sözü geçer...
Bakın yabancı kontejyanı 6+1 olmadan önce fenerbahçe yönetimi sitesinde çıkan yalan habeleri yalanlamış ve kontejyan sıkıntımız olduğumuz için transfer yapamıyoruz demişti... ancak bugünkü yalanlamada böle bir açıklama yok

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 00:10
Bilmiyorum ama Forvet olacaksa en az 1.90 boyu olaağı kesin :D zaten başka yerde eksiğimiz yok

piyasada o kadar uzun ve yetenekli adam bulmak zor :) zigiç tam oturuyodu yav tam aradığımız tip bir oyuncuydu :(

aykut_gencfb
12.Temmuz.2007, 00:11
alex hiç olmassa daha az küfür yer enaz 1.90lik bi forwet alınırsa :)

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 00:11
Zigiç için valenciada devreye girmiş fotomaçın yalancısıyım :D:D:D

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 00:14
Valla Zico'nun açıklamalarından sonra ben büyük bir ıldız transferi beklemiyorum artık. Deivid akrabası heralde ;)

her an bir sürpriz olabilir Aziz başkanın sağı solu belli olmuyo ;;)

Varonil
12.Temmuz.2007, 00:17
Forvet transferine gerek yok bence.Şu an için kadronun gözle görülür bir eksiği yok.

İlla artı 1 kullanılacaksa yetenekli bir genç oyuncu kadroya katılabilir.

UA dragon
12.Temmuz.2007, 00:17
calderon basın toplantısında söylemiş fenerbahçe cassano'yu istiyormuş ben calderon'un yalancısıyım kiralık istiyormuş

Omerdinho
12.Temmuz.2007, 00:18
Zigiç için valenciada devreye girmiş fotomaçın yalancısıyım :D:D:D
Zigic'in menajeri Fenerbahce teklif yapsin Zigic gelmeye hazir demis.

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 00:19

Sende fotomaçın yalancısısın di mi :D yaw belki dorudur ama fotomaç işte bari fanatik yazsaydı :)

Omerdinho
12.Temmuz.2007, 00:20
calderon basın toplantısında söylemiş fenerbahçe cassano'yu istiyormuş ben calderon'un yalancısıyım kiralık istiyormuş
Cassano gelirse süper olur Tuncay'in yerini ancak o doldurabilir.. ama ben Zigic'in gelmesinden yanayim..

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 00:20
Forvet transferine gerek yok bence.Şu an için kadronun gözle görülür bir eksiği yok.

İlla artı 1 kullanılacaksa yetenekli bir genç oyuncu kadroya katılabilir.

hocam pivot santrafor şart deividle edirneden dışarıya çıkamayız hedefimiz avrupa biliyorsun ;;)

Omerdinho
12.Temmuz.2007, 00:21
Sende fotomaçın yalancısısın di mi :D yaw belki dorudur ama fotomaç işte bari fanatik yazsaydı :)
Fotomac degil baska biryerde okumustum.

Ziya38
Şaşırtan iddia yalanlandı

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray hakkında ortaya ilginç bir iddia atıldı. Malta Ligi'nde mücadele eden Msida St. Joseph kulübünün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada 23 yaşındaki Nijeryalı oyuncu Olalekan Ibrahim Babatunde'nin Galatasaray'la anlaştığını duyuruldu. Ancak sarı kırmızılı yönetim bu açıklamayı yalanladı.

Msida St. Joseph takımının resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Nijeryalı oyuncunun Galatasaray gibi büyük bir takıma gitmesinin kendileri için onur verici olduğu vurgulanırken, Babatunde'nin Msida St. Joseph için yaptıklarından dolayı genç futbolcuya teşekkür dahi edildi.

Kulübün resmi sitesine dün (salı) girildiği görülen açıklamada, 23 yaşındaki kanat oyuncusunun bugün (çarşamba) sabah saatlerinde İstanbul'a gelip sözleşme imzalayacağı da belirtilmesine rağmen şu ana kadar Galatasaray cephesinden böyle bir haber gelmedi.

Galatasaray Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin böyle bir transferin söz konusu olmadığını ve Malta kulübünün resmi sitesindeki haberin yalan olduğunu söyledi.

Kaynak:LigTv

UA dragon
trabzonspor (ismini unuttum) paraguay milli takımı kalecisiyle galiba anlaşmış

aykut_gencfb
12.Temmuz.2007, 00:22
Fotomac degil baska biryerde okumustum.

bende sabahta mı ne okumuştum fotomaçın bugünkü transferi cassano:D

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 00:22

hmmm... demek ki teklif yapmadılar daha...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Cassano gelirse süper olur Tuncay'in yerini ancak o doldurabilir.. ama ben Zigic'in gelmesinden yanayim..

cassano o kadar uzun değil yav :D hatta kısa :)

Roberto Baggio
12.Temmuz.2007, 00:23
belliydi zaten böle takımlar bizm üzerimizden prim yapamya calısıyor işte ezikler......

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 00:23
Zigiç bu şartlarda alabileceğimiz en iyi fotverlerden biri

eGowiCh
12.Temmuz.2007, 00:24
Bucaspor'dan Mehmet Batdal'ı alsak keşke, gerçekten çok iyi transfer olur.

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 00:24
bende sabahta mı ne okumuştum fotomaçın bugünkü transferi cassano:D

merak ediyorum acaba yarınki talihli kim :zuhaha

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 00:25
O da mı forvet ?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Yarın 10 bin Cassano Forması basılır feneriumda
F.Tekke "Seve Seve gelirim" der
Zigiç " Boş Kontrata İmza Atarım"
Ve bunlar gibi asılsız birçok iddia:D:D

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 00:27
Bucaspor'dan Mehmet Batdal'ı alsak keşke, gerçekten çok iyi transfer olur.

hangi mevkii?

aykut_gencfb
12.Temmuz.2007, 00:28

yarın yine dönerler adrianoya derinden yürütüor transferi filan die gökhanı derinden bitirdik ya :icon_lol:

eGowiCh
12.Temmuz.2007, 00:28
1.96 sanırım boyu, pivot santrafor, çok iyi transfer olur bizim için.

Fenerbahçe Mehmet Batdal'ın peşinde

BUCASPOR'un genç yıldızı Mehmet Batdal, sağ ayak tarak kemiği çatladığı için geçen sezonun son 2 ayında formasından uzak kalmasına rağmen transfer gündemindeki yerini koruyor.
Üç büyük kulübün de peşinde olduğu golcü futbolcuya son olarak Fenerbahçe'nin 500 bin dolar önerdiği, ancak yönetimin 1 milyon dolarda ısrar ettiği öğrenildi.
24 Temmuz'da Nevşehir'de başlayacak Nevşehir Cup'ta bir kez daha vitrine çıkacak Mehmet'e pek Anadolu kulübünden de teklif geldiğini söyleyen teknik direktör Ali Nail Durmuş, “Mehmet kalırsa takıma büyük katkı sağlar. Ancak 1 milyon dolar gibi bir rakama transfer olursa kulüp bundan büyük kazanç elde etmiş olur. Bu konudaki kararı yönetimin. Bucaspor'da her oyuncunun yeri dolar'' dedi.

Milliyet

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 00:31
hadi bakalım hiç olmazsa kontenjandan yemez :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

O da mı forvet ?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Yarın 10 bin Cassano Forması basılır feneriumda
F.Tekke "Seve Seve gelirim" der
Zigiç " Boş Kontrata İmza Atarım"
Ve bunlar gibi asılsız birçok iddia:D:D

bu gidişle dünya rekoru kırıcaklar :D yalan haber rekoru :D yarında haber yazsınlar guiness e müracaat edicem :icon_lol:

Emurafu
12.Temmuz.2007, 00:34
Bu haberi resmisiteye bilerek yazılmıs yazan kişinin bile ingilizcesi iy degilimş cünkü bazı kelimeleri yanlısmış ortalıgı karıstırmak için yazılmıs

Omerdinho
12.Temmuz.2007, 00:59
Gençlerbirliği Oftaş oyuncularından Gökhan Gönül'ün transferi konusunda sürdürülen görüşmeler olumlu sonuçlandı. Gökhan Gönül kendisini 4 yıllığına sarı – lacivertli renklere bağlayan imzayı 12 Temmuz 2007 Perşembe günü saat 12.00'de Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı basın toplantı odasında atacak.
Fenerbahçe Spor Kulübü

AneLKa_90
12.Temmuz.2007, 01:00
camiamıza hayırlı olsun

Mr.CordiaL
12.Temmuz.2007, 01:07
trabzonspor (ismini unuttum) paraguay milli takımı kalecisiyle galiba anlaşmış

Bobabilla'ydı o ama onun da bonservisinde sorun çıkmıştı.

Roberto Baggio
12.Temmuz.2007, 01:27
ya abi bnce kaleci transferine grek yok gs de bide galatasaray aradan cekilsin kardes kulübümüz trabzona bırksınlar martinezi bana göre

goosfraba
12.Temmuz.2007, 01:30
Gökhan Gönül'ün mevkiisi nedir bilen var mı?

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 01:38
Sağ bek sağ kanat oynayabilen bir oyuncu

Fernando Gago
12.Temmuz.2007, 01:47
Orduya satılmış ...

ilker29
12.Temmuz.2007, 01:56
yaa gençler, özhan canaydın bizim başkanımız olduğu sürece gerçek bir dünya yıldızı transferini unutun.. adnan sezginler filan olmasa ve klüpten bir iki kişinin baskısı olmasa Lincoln'ü bile almazdı özhan..

eGowiCh
12.Temmuz.2007, 02:06
Bu sene transferde hem zamanlama olarak hem oyuncu seçimi olarak harika bir politika izliyoruz. Deivid hariç her şey şu ana dek mükemmel gidiyor.

Geçen sene 4 yabancı transferini lig başladıktan sonra yapmıştık, hem ligde kötü sonuçlar aldık, hem Şampiyonlar Ligi'ne kalamadık, aynı hatayı bu sene yapmıyoruz, hatalarımızdan ders çıkarıyor yönetimimiz aslında, gerçekten kendilerini kutluyorum.

Deivid ve Mateus gönderilip kaliteli bir yabancı ile transfer noktalanabilir. Ha bir de yerli stoper alındıktan sonra...

Mr.CordiaL
12.Temmuz.2007, 03:22
Yerli stoper olarak Ali Çamdanlı ile anlaşılmadı mı?

eGowiCh
12.Temmuz.2007, 03:55
Cassano müjdesi
Real Madrid Başkanı Ramon Calderon, yeni sezonda kadrolarında düşünmedikleri milli oyuncuyu, F.Bahçe'ye verebileceklerini belirtti.

F.Bahçe, Real Madrid'in golcüsü Antonio Cassano'da artık mutlu sona çok yakın. Real Madrid Başkanı Ramon Calderon, sarı-lacivertli kulüpten teklif aldıklarını doğruladı. İtalya'nın ünlü internet sitesi tuttomercatoweb.com'a ve İspanya'nın Cadena Ser radyosuna açıklama yapan Calderon, "Yeni sezonda Cassano ile çalışmayacağız. F.Bahçe ile 4.3 milyon euro karşılığında anlaştık" dedi.

BİR ADIM ÖNDELER
İnternet sitesindeki haberin detaylarında, Cassano'nun da F.Bahçe'ye sıcak baktığına dair cümleler yer alırken, "F.Bahçe, Cassano'nun transferinde bir adım önde" yorumu yapıldı. Ünlü internet sitesinde sarı-lacivertlilerin, Roberto Carlos, Alex de Souza, Stephen Appiah, Lugano ve Deivid gibi oyunculara sahip olduğu da hatırlatılarak, Avrupa'da ses getirecek bir takımın kurulduğunun altı çizildi.

FotoMaç

Fıratcan Alçınkaya
12.Temmuz.2007, 04:22
Cassano çok iyi oyuncu gelirse harika olur...

RaSenGan
12.Temmuz.2007, 04:42
Daha dün Adriano'da tamamdı Fotomaç'a göre :)

C h A o S
12.Temmuz.2007, 10:40
fenerbahce ilk önce kontenjanını açsın...

deniz.91
12.Temmuz.2007, 10:51
Bu gidişle Bülent Korkmaz Bursaspor taraftarı ile zor anlaşacak:)
valla abi o adamın istediği oyuncu alınmayınca coşamıyor:p

imparator_cenk
12.Temmuz.2007, 11:39
İnegölspor’da çifte imza
İnegölspor’da çifte imza İnegölspor, Darıca Gençlerbirliği’nin başarılı futbolcusu Aytaç Yaka ile 1 Yalovaspor’lu İsmail Karaman’la da 3 yıllık anlaşma imzaladı. Her iki oyuncuda İnegölspor’un başırısı için ter dökeceklerini açıkladılar. ">

İnegölspor’da çifte imza
İnegölspor, Darıca Gençlerbirliği’nin başarılı futbolcusu Aytaç Yaka ile 1 Yalovaspor’lu İsmail Karaman’la da 3 yıllık anlaşma imzaladı. Her iki oyuncuda İnegölspor’un başırısı için ter dökeceklerini açıkladılar.
Dün İnegölspor tesislerindeki imza törenine Genel Kaptan Özgür Kınabaş’ın yanı sıra Yönetim Kurulu üyeleri Tahsin Hasanoğlu, Selahattin Canpolat, İsmail Uslu ve Meriç Kurt’ta katıldı.
Geçtiğimiz yılarda İnegölspor’la iki kez görüşen ancak anlaşamayan Darıcaspor’un santraforu Aytaç Yaka ile 1 yıl opsiyonlu 2 yıllık anlaşma sağlayan İnegölspor Yalovaspor’lu defans oyuncusu İsmail Karaman ile de 3 yıllık anlaşmaya vardı.
İnegölspor’un yeni sezonda kaliteli ve gelecek vaat eden futbolcuları transfer ederek güçlü bir kadro oluşturmak istediğini belirten Genel Kaptan Özgür Kınabaş iç ve dış transferde sıkıntı olmadığını ve önümüzdeki günlerde transferlerin devam edeceğini söyledi. Aytaç’ın İnegölspor’da başarılı olacağına inandığını söyleyen Kınabaş, Aytaç’ın rekorları egole edeceğini öne sürdü.
Aytaç Yaka, geçen yıl devre arasında Yalovaspor’dan Darıca’ya transfer olduğunu ve 8 gol attığını söyledi. 24 yaşında olduğunu ve İnegölspor’la daha öncda iki kez masaya oturduğunu ancak anlaşamadığını belirten Aytaç Yaka, “İnegölspor’da transfer olduğum için çok mutluyum. Bundan sonra bütün gücümü İnegölspor için harcayacağım. Beni transfer eden yöneticilerimizi mahçup etmeyeceğim başarılı olacağıma inanıyorum” dedi.

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren İnegölspor Kayserispor'un Paf takımı oyuncularından Sinan Aydın ve Adana Ceyhanspor'lu Dede Çelik ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.
İnegölspor Başkanı Nihat Kuyumcu, Yönetim Kurulu üyeleri Özgür Kınabaş ve İsmail Uslu'nun da katıldığı imza töreninde Galatasaray alt yapısında yetişmiş ve ardından Mersin İdman Yurdu ve Kayserispor Paf takımında futbol oynayan 19 yaşındaki forvet oyuncusu Sinan Aydın ile Adanaspor, Şekerspor ve son olarak Adana Ceyhanspor'da stoper olarak görev yapan 20 yaşındaki Dede Çelik kendilerini 3 yıllık İnegölspor'lu yapan sözleşmeyi imzaladılar.
İmza töreninin ardından transfer çalışmalarına yönelik bir açıklama yapan Başkan Kuyumcu, 29 Mayıs tarihinde göreve gelmelerinin ardından genç ve yetenekli oyuncuları kadrolarına dahil ettiklerini söyledi.
İnegölspor'u yeniden yapılandıklarını kaydeden Kuyumcu, "iki genç ve yetenekli oyuncuya daha imza attırdık transferi sonlandırdık. Ancak kendileri ile ön sözleşme yaptığımız bazı oyuncular var. Kulüpleri kendilerini son bir kez daha görmek, kamp döneminde izlemek istedi. Yani kulüpleri ile ilişkilerinin bitmesini bekliyoruz. Pazartesi günü bu ön anlaşma yaptığımız oyuncular Ödemiş'te ki kampımıza katılacak. Ön anlaşma yaptığımız oyuncularda herhangi bir pürüz çıkarsa yönetim olarak bir B planımız var" dedi
İnegölspor'un yeni transferleri Sinan ve Dede İnegölspor ile anlaşmalarından büyük mutluluk duyduklarını belirterek "hedefleri ve vizyonu olan bir camiaya geldik. İnegölspor'da başarılı olacağımıza inanıyoruz" dediler.

Yeni sezona güçlü girmek için transfer çalışmalarını sürdüren İnegölspor geçen yıl Antalyaspor’da 11 maçta görev alan, daha sonra Maltepespor’a kiralanan genç milli 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Mustafa Özkaya’yı süper lig ekiplerinin elinden kaparak 3 yıllık sözleşme imzaladı.
İbrahim Şentürk, sosyal tesislerinde düzenlenen törene ikinci başkan ve aynı zamanda transfer komitesi başkanı Selahattin Canpolat ve genel sekreter Timur Han katıldı. İnegölspor’a gelmekten son derece mutlu olduğunu söyleyen genç futbolcu “İnegölspor’u süper lig ekiplerine tercih etmesinin sebebi gençlere verdiği önemdir. Buradan büyük başarılara imza atarak, Türk futboluna İnegölspor futbolcusu olarak adımı yazdırmak istiyorum” dedi.
İnegölspor genel sekreteri Timur Han’da Mustafa’yı uzun süredir takip ettiklerini belirterek,. “Birçok süper lig ve A klasmanından teklif almasına rağmen bizi seçti. Kendisine teşekkür ediyoruz.Bir kaleci, bir santrfor ve bir savunma oyuncusu alarak transferi noktalayacağız ”dedi.

İnegölspor’da transferler sürüyor
Dış transfer çalışmalarını sürdüren İnegölspor, Cizrespor’un sağ kanat oyuncusu 23 yaşındaki Berk Sarıtaş’ı transfer etti.
İnegölspor Genel Kaptanı Özgür Kınabaş ve İnegölspor Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Uslu’nun da katılığı imza törenin de Berk Sarıtaş kendisini 2 yıllığına İnegölspor’lu yapan imzayı attı.
Sırasıyla Fenerbahçe Alt Yapısı, Gençlerbirliği, ASAŞ, Aydınspor, Malatyaspor, Akçaabat Sebatspor ve son olarak Cizrespor’da oynadığı belirtilen Berk Sarıtaş’ın sağ açık oynadığı kaydedildi.
İnegölspor’a gelmekten dolayı son derece mutlu olduğunu belirten Berk Sarıtaş, başarılı sonuçlara imza atacaklarını, ve bu başarıda elinden geldiğince çok çalışacağını kaydetti.
Başarılı bir transfere daha imza attıklarını kaydeden İnegölspor Genel Kaptanı Özgür Kınabaş, “Süper lig deneyimi olan bir futbolcu olan Berk Sarıtaş ile anlaşmış bulunuyoruz. Amacımız kaliteli bir kadro kurmak. Transfer çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.”dedi.

Gençlerbirliği Oftaş'ın genç file bekçisi Günay ile 3 yıllık sözleşme imzalandı.

Şimdilik bu kadar. :)

deniz.91
12.Temmuz.2007, 11:54
Kayserispora Copa Amerika bitince çok kaliteli bir yıldız gelecek oyuncu şuanda milli takımında finale yükseldi(:

transferi öiçin copa amerikanın bitmesini bekliyormu(:

inşallah doğrudur

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 12:19
fenerbahce ilk önce kontenjanını açsın...

Deivid ile Mateus gönderilse kontenjan açılır.Cassano gelirse eğer zaten 2 side kesin gider.

erdemzorer10
12.Temmuz.2007, 13:33
mesele deivid i göndermek ztn 4 küsür milyona fener aldı kaça , kime satacak

ilgilenenler sırf brezilye takımlarymş e ztn brezilya takmları da dısardan oyncuya para vermezler o yüzden fb bu transferden büyük maddi kayıp gördü

TR.CaPTaiN
12.Temmuz.2007, 13:36
6+1'in kötü yanı işte bu. Atıyorum Cassano geldi. Kim yedek bekleyecek ?

Omerdinho
Kayserispora Copa Amerika bitince çok kaliteli bir yıldız gelecek oyuncu şuanda milli takımında finale yükseldi(:

transferi öiçin copa amerikanın bitmesini bekliyormu(:

inşallah doğrudur
Kesin arjantinlidir veronu felan getirmesin bunlar ? :D

Fıratcan Alçınkaya
Edu beklesin bence... En ideal aday o...

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 13:37
"F.Bahçe Kuranyi için devrede"

http://www.sporx.com/images/1/29/8002_B_Kuranyi010.jpg
Galatasaray'ın Brezilyalı yıldız Lincoln'den sonra kadrosuna katmak istediği iddia edilen Schalke 04'ün Alman golcüsü Kevin Kuranyi için Fenerbahçe'nin de devreye girdiği belirtiliyor.

Almanya'da yayın yapan Bild Gazetesi, Turkcell Süper Lig şampiyonu Fenerbahçe'nin, Bundesliga'da Schalke 04 forması giyen Alman golcü Kevin Kuranyi için 15 milyon euro önerdiğini yazdı. Gazete, Fenerbahçe'nin iki haftadır Kuranyi transferi için girişimlerde bulunduğunu da aktarırken, Kuranyi'nin Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico'nun da gözdesi olduğunu savundu.
Bild Gazetesi, Schalke 04 Kulübü'nün ise iki hafta önce Kuranyi'yi kesinlikle satmayacağını açıklamasına karşın, Fenerbahçe'nin 15 milyon euroluk önerisinden sonra fikrini değiştirebileceğini ima etti.

Kuranyi iyi de 15M fazla gelir.

Fıratcan Alçınkaya
12.Temmuz.2007, 13:39
Çok bence 15m€ Kuranyi ye... Klose olsa tamamda...

erdemzorer10
12.Temmuz.2007, 13:41
zico nun eduyu kesecegini sanmyorm

fb eger tek forvet oynayacaksa yeni gelen forvetinde yedek oturma ihtimali olmadıgı içn kezman kesilcek ama öyle bi ihtimali de düşnmyorm zico kezmanın performansını övdü geçen günkü konusmasnda..alex i hiç kesmez

o yüzden işler biraz karşk

fmsmyrna
12.Temmuz.2007, 13:42
Edu beklesin bence... En ideal aday o...

Hiç olmayacak birşey söyledin kanımca

Memedov
12.Temmuz.2007, 13:42
Dün Televizyonda Kuranyi'nin bonsarvis bedeli 10 Milyon Euro diyordu.Fenerbahçe 15 Milyon Euro teklif etmiş ilginç bence.

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 13:43
6+1'in kötü yanı işte bu. Atıyorum Cassano geldi. Kim yedek bekleyecek ?

Alex de Souza (::)

erdemzorer10
12.Temmuz.2007, 13:44
Alex de Souza (::)

sence zico kesermi alexi ?

Memedov
12.Temmuz.2007, 13:45

Ne Zico'su Türkiye liglerinde Alex'i kesebilicek bir teknik adam yoktur,onun yaptıkları ortadadır.;)

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 13:46

Kuranyi gelirse kesmek zorunda kalır.

erdemzorer10
12.Temmuz.2007, 13:46
Riquelme :zuhaha :D

Fıratcan Alçınkaya
12.Temmuz.2007, 13:48
Hiç olmayacak birşey söyledin kanımca

Sen seç kim yedek kalsın...

Lugano
Appiah
R.Carlos
Alex
Kezman
CassaNo

ivan
Edu
Lugano
R.Carlos
Appiah
Kezman
Alex
Deivid var şu anda deivid kesilir ama eğer forvet gelirse alexi kesip onu oynatabilir şampiyonlar liginde ligde kezmanı keser eğerki ondan iyi oynarsa

erdemzorer10
Ne Zico'su Türkiye liglerinde Alex'i kesebilicek bir teknik adam yoktur,onun yaptıkları ortadadır.;)

iyide bende öyle düşünyorm üsttek yazmı okrsan anlarsn ;)

ama gerçek şu ki fb de işler karışacak zico eger iyi bi teknk adamsa hünerini gösterir ve kenara oturtacagı adamı herkese kabullendirir

Emurafu
12.Temmuz.2007, 13:50
Mateus gidecek

ForsakeN

ama gerçek şu ki fb de işler karışacak zico eger iyi bi teknk adamsa hünerini gösterir ve kenara oturtacagı adamı herkese kabullendirir

Eğer Alex'i yedek kulübesine sokarsa,Zico'nun elini öpücem.En azından öpmeye çalışacağım :D

Memedov

Bende birşey demedim zaten Yorumuna Biraz birşeyler kattım :)Biliyorum sende benim gibi düşünüyorsun..

erdemzorer10
12.Temmuz.2007, 13:52
Eğer Alex'i yedek kulübesine sokarsa,Zico'nun elini öpücem.En azından öpmeye çalışacağım :D

:D:D:D avrupada alex yedek kalır Türkiye de forvetlerden biri bence öyle
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bende birşey demedim zaten Yorumuna Biraz birşeyler kattım :)Biliyorum sende benim gibi düşünüyorsun..

ha tmm o zmn ;)

bakalım zico neler yapacak

mustafa35
12.Temmuz.2007, 14:00
Galatasaray'ın Brezilyalı yıldız Lincoln'den sonra kadrosuna katmak istediği iddia edilen Schalke 04'ün Alman golcüsü Kevin Kuranyi için Fenerbahçe'nin de devreye girdiği belirtiliyor.Almanya'da yayın yapan Bild Gazetesi, Turkcell Süper Lig şampiyonu Fenerbahçe'nin, Bundesliga'da Schalke 04 forması giyen Alman golcü Kevin Kuranyi için 15 milyon euro önerdiğini yazdı. Gazete, Fenerbahçe'nin iki haftadır Kuranyi transferi için girişimlerde bulunduğunu da aktarırken, Kuranyi'nin Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico'nun da gözdesi olduğunu savundu.
Bild Gazetesi, Schalke 04 Kulübü'nün ise iki hafta önce Kuranyi'yi kesinlikle satmayacağını açıklamasına karşın, Fenerbahçe'nin 15 milyon euroluk önerisinden sonra fikrini değiştirebileceğini ima etti.

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 14:02
Tamam tartışmayın 1.Kezman 2.Alex olur :D

Alex yedek olacak haberin yok mu? :D

Emurafu
12.Temmuz.2007, 14:02
NE alaka beyler Daha Galatasaray yeni forvet alacak belli olmaz neyse konu dagılmasın mateus gitsin sorun çözülsün deivide yine yedek olur

erdemzorer10
12.Temmuz.2007, 14:03
özhan baskanın çk büyük hataları oldu ama büyk işlerde yaptı gs içn

genelde başarısz bi başkan gibi görnsede ;

kendi malını mülkünü gs nin borcuna karsılk haciz etmiştr bu hareketyle nsl bi gs li oldugunu anlayabilrz

ama yanlş anlaşlmak istemyorm özhanı savnmyorm sdce yaptıgı bi büüyklügü söyledm

fmsmyrna
12.Temmuz.2007, 14:07
Sen seç kim yedek kalsın...

Lugano
Appiah
R.Carlos
Alex
Kezman
CassaNo

Bence yabancı transferi olmayacak o yüzden dedim.Deivid kalacak ve o yedek kalıcak.

Rodrigo Tello
12.Temmuz.2007, 14:07
Per Kroldrup Kartal gibi
Beşiktaşımız, Fiorentina'da forma giyen Danimarkalı oyuncu ile anlaştı

Beşiktaş uzun zamandır devam eden stoper arayışlarını Per Kroldrup ile anlaşarak noktalamak üzere. Geçen sezon Fiorentina forması giyen Danimarkalı defans oyuncusunun Siyah-Beyazlılar ile prensip anlaşmasına vardığı kaydedildi. 28 yaşındaki tecrübeli savunmacının önümüzdeki günlerde İstanbul’a gelip, resmi imzayı atması bekleniyor. 2001-2005 yılları arasında İtalya Ligi’nde Udinese’deki performansıyla büyük beğeni toplayan Kroldrup, daha sonra 10 milyon dolar karşılığında Everton’a transfer olmuştu. Ancak İngiliz ekibinde talihsizlikler ve sakatlıklarla boğuşan 1.90’lık stoperin Premier Lig macerası sadece 2 maçla sona erdi. Uzun boyunun verdiği avantajla hava toplarında çok etkili olan Kroldrup geçen sezon forma giydiği Mor Menekşeli takımla da yollarını ayırmak istiyordu. Danimarka Milli Takımı’nda da görev alan 28 yaşındaki oyuncu ilk maçını 18 Şubat 2004’te Türkiye’ye karşı oynamıştı.

Per Kroldrup

İsim: Per Kroldrup
Ülke: Danimarka
Boy: 1.90
Kilo: 82
Mevkisi: Defans
Oynadığı takımlar: B 93, Udinese, Everton, Fiorentina
Mili Takım: 16 Maç 0 gol

Kaynak: Fanatik

Memedov
12.Temmuz.2007, 14:17
Alex yedek olacak haberin yok mu? :D

Sana göre yedek oturacak ama Zico'ya göre hiçde öyle gibi durmuyor..:0:(::)

Emurafu
12.Temmuz.2007, 14:18
Özhan canaydın basarısızda olsa yaptıgı fedekarlıklar kendi parasını neler yaptı herkez biliyor sonra takımımıza ve camıamıza yepyeni bir modern stad kazandırdı o stadı öyle yaptırmak kolay degil baya ugrastı Özhan baska bu sene kafasına taş düstü

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 14:20
Sana göre yedek oturacak ama Zico'ya göre hiçde öyle gibi durmuyor..:0:(::)

Zico'ya göre,X'e göre falan yok.Alex yedek kalmalı.

TR.CaPTaiN
12.Temmuz.2007, 14:24
Kuranyi'ye 15 milyon € vermez Fenerbahçe.

Emurafu
12.Temmuz.2007, 14:24
http://img329.imageshack.us/img329/254/cafercanaksuuf8lu3.jpg (http://imageshack.us)

http://img292.imageshack.us/img292/3962/suathocajr7.jpg (http://imageshack.us)

Cemdemir,Emre aygün,Ufuk bayraktar,Ali sakal geldi

Ergün pempede gelecek kaptan olacak

Omerdinho
12.Temmuz.2007, 14:25
Henry'nin bile 24 milyon € ettigi bir dönemde, Kuranyi hayatta 15 milyon € etmez...

Memedov
12.Temmuz.2007, 14:25

Şimdi Emreciğim Şu konuda bir anlaşalım Nasıl Zico'ya göre X'e göre felan yok.Sen , v Biz istediğin,İstediğimiz kadar Alex yedek kalmalı desekte Zico oynatmak istesin oynatır kimsede birşey diyemez Zico'nun da Alex'i yedek bırakacağını hiç sanmıyorum bence Zico'ya göre şu takımda En son yedek oturacak adam Alex'dir...

nerazzuri
12.Temmuz.2007, 14:31
Alex yedek kalsında takımın halini gör sen o zaman

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 14:32
Şimdi Emreciğim Şu konuda bir anlaşalım Nasıl Zico'ya göre X'e göre felan yok.Sen , v Biz istediğin,İstediğimiz kadar Alex yedek kalmalı desekte Zico oynatmak istesin oynatır kimsede birşey diyemez Zico'nun da Alex'i yedek bırakacağını hiç sanmıyorum bence Zico'ya göre şu takımda En son yedek oturacak adam Alex'dir...

Ben sadece kendi fikrimi savunuyorum.Diyorum ki BENCE,Alex yedek kalmalı.Zico ne kadar Alex'i oynatmak istese de takım için en doğru olan Alex'in yedek kalmasıdır.Alex'in yaptığı görevi 4 ortasaha oyuncusu çok rahatlıkla yapar.Kuranyi veya başka bir forvet onun attığı,atacağı gollerden daha fazlasını atabilir.Yeter ki Zico görev versin.

Üstteki mesajda demek istediğim "Zico'ya göre veya başka birine göre değil,takımın iyiliği için Alex'in oynamaması gerektiği "

erdemzorer10
12.Temmuz.2007, 14:32
ordsporun maşallah ı var İnşallah bu sene super lig de görecez orduyu

gbatur
12.Temmuz.2007, 14:34
arkadaşlar uruguay-brezilya maçında luganonun kullandığı penaltıyı gördünüz mü bi de kaptan olmuş

the_imam912
12.Temmuz.2007, 14:40
Belki Appiah 'da gider.Basın gitti gidecek diyo ya .Anelka gibi yapacaklar o adamı da :mad:

a.arıcı-11
12.Temmuz.2007, 14:40
Alex yedek kalsında takımın halini gör sen o zaman
samiyendeki gs maçında gördük maç durdurulmasa fark atıyoduk az daha alex bu takım için ne kadar çok gol veya asisit yapsada her zaman açin abs fren gibi:D

Fıratcan Alçınkaya
12.Temmuz.2007, 14:44
İşin bide psikoljik yönü var ama sahada rakip takımı en çok düşündüren adam Alex de Souza...

MeMo
12.Temmuz.2007, 14:45
Alex'i istemeyenlere hayretle bakıyorum

ForsakeN
12.Temmuz.2007, 14:47
Alex'i istemeyenlere hayretle bakıyorum

Sana bunları uzun uzun anlatmadım mı ben ha? :zuhaha

gbatur
12.Temmuz.2007, 14:54
bence ii olmuş sağ bek de bence sabri hepsinden de ii oynar ama forwete mutlaka humberto suazo lazım

Emurafu
12.Temmuz.2007, 14:54
Cafercanı cıplak gözle takip etcem bakalım nasıl oynayacak Valla cok iyi takım kurduk takım cok genc oldu

Omerdinho
12.Temmuz.2007, 14:57
Ergün pempede gelecek kaptan olacak
Ergün Penbe Bursa'ya gider... Bülent Korkmaz hangi takima gidersem gideyim Ergün'ü alicam demisti...

Aşk-ı Şehir
12.Temmuz.2007, 15:02
eskişehir-ordu ele ele hep beraber tsl'ye ;;) :) inşallah emre abi ;;)

Roberto Baggio
12.Temmuz.2007, 15:03
arkadaslar cafercan nereye gitti?

nerazzuri
12.Temmuz.2007, 15:09
Alex değişik bi oyuncu arkadaşlar. Ben onun tipinde başka bi oyuncu olduğuna inanmıyorum.

Alex istediği zaman maçı çeviren istediği zamanda maçı verebilen bi futbolcudur. Orta saha olmasına rağmen hem gol attırıyo attırdığından fazla da gol atıyo. Böyle bi futbolcu yedek kalmaz kalamaz

Fıratcan Alçınkaya
12.Temmuz.2007, 15:10
Hadi hayırlısı inş... alırız Kroldrup u... Bence iyi bir defans...

Emurafu
12.Temmuz.2007, 15:12
Ergün Penbe Bursa'ya gider... Bülent Korkmaz hangi takima gidersem gideyim Ergün'ü alicam demisti...
Kim dedi ergünün bursa işi yatalı kac hafta olacak ayrıca bülent hoca ergüne teklif götürmedi........ Ergün ordu ile anlastı ufak pürüz kaldı yani iş imza asamasında suat kaya onu ikna etti takımın kaptanlıgını ergüne veriyorlar aynı zamanda agabeylik yapacak takıma bursa işi yok yani ok

Bu arada Sizin Mahmut hanefi orduya gelmesi bekleniyor her konuda anlasıldı onunla

Fıratcan Alçınkaya
12.Temmuz.2007, 15:12
Serkan o kadar gol atmasının sebebi biraz da 2numaralı gol adamı oldugundan...

Alex durur murur koşmaz felan vs... ama iyi oyuncudur her zmn sahada olması lazım...

Aşk-ı Şehir
12.Temmuz.2007, 15:17
arkadaslar cafercan nereye gitti?

orduya ;;)

Universal
12.Temmuz.2007, 15:17
Gökhan ile sözleşme yapıldı. Sonunda doğru ve yerinde bir transfer. Zaten Zico'da istiyordu. Sağ kanatta genç bir oyuncu bulundu ama bundan rahatsızlık duyuyorum. Sorun Gökhan veya ödenen para değil. Fenerbahçe genç bir sağ kanat oyuncusunu alt yapıdan çıkarmasını isterdim. Çünkü son zamanlarda alt yapıdan çıkmış Olcan ile Semih var. Bunlara yeni bir isim eklenmesi gerekirdi.

Roberto Baggio
12.Temmuz.2007, 15:18
bonservisiyle değil işallah de mi?

Aşk-ı Şehir
12.Temmuz.2007, 15:21
bonservisiyle değil işallah de mi?

valla kesin bir bilgi yok ama kiralık galiba ;;)

GeNç KaRTaL
12.Temmuz.2007, 15:22
İnşallah alırız Kroldrup'u.İyi bir transfer olur.:)

Emurafu
12.Temmuz.2007, 15:22
Cafercan kiralik alındı yani 1 yıllık imzaladık 150 milyar para alacak hemen onu söylim

Suat kaya-Teknik direktör
Ernani-Bonservisi ile
Cem demir-Kiralık
Ufuk bayraktar-Kiralık
Emre aygün-Kiralık
Ugur erdogan-Kiralık
Cihancan-Kiralık
Ugur Akdemir-Kiralık
Cafercan-Kiralık
Ali sakal-Bonservisi ile
Ethem-Bonservisi ile
Erol-Bonservisi ile

Tekrar söylüyorum Ergün ordusporla anlastı sadece cok ufak pürüz kaldı mahmut hanefininde orduya gelmesi bekleniyor

erdemzorer10
12.Temmuz.2007, 15:25
humberto suazo gündemimzde degil diye biliyorm ama bende çk isterm tam aradıgmz adam golün her türlüsünü atyo
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadaslar smdilk erken olabilr ama şöyle bi duyum aldım ;

gelecek yıl kalli sportif direktörlüge geçecekmş takmdan sorumlu olacakmş teknik direktörlüge de abdullah avcı yada büyük kaptan getirilecekmş benm hayalimdeki teknik heyet baslarında kalli olmak üzere büyük kaptan suat kaya ve abdullah avcıdan olusan bi teknk heyet süper olrdu ya..bakalm gelecek yıl dedikleri gibi olacakmı

erdemzorer10
12.Temmuz.2007, 15:27
ordu öyle bi takm kurduki simdiden super lige göz kırpyo

Emurafu
12.Temmuz.2007, 15:32
ordu öyle bi takm kurduki simdiden super lige göz kırpyo
Erdem kardes tesislerle herseyle gercekten süperligi hakediyoruz hala tesisleri olmayan takımlar süperligde insallah bu sene süperlige cıkarız

deniz.91
12.Temmuz.2007, 15:34
Kesin arjantinlidir veronu felan getirmesin bunlar ? :D

ismi bende bilmiyorum ama Hugo Ibarra, Luis González, Verón dan biri olabilir(:

erdemzorer10
12.Temmuz.2007, 15:44
Erdem kardes tesislerle herseyle gercekten süperligi hakediyoruz hala tesisleri olmayan takımlar süperligde insallah bu sene süperlige cıkarız

İnşallah Emrah kardesm dedigin gibi gerek kadro gerek tesislerle ordu hakediyo süper ligi suat hocayla da birlkte bunu başaracagna emnm

GeNç KaRTaL
12.Temmuz.2007, 15:45
Gökhan Gönül transferini ilk duyduğumda şaşırdım.Yetenekli bir oyuncu olduğunu duymuştum ama sağ bek oynadığını bilmiyordum.Hayırlı olsun.

Cassano ve Kuranyi deniliyor Fenerbahçe alabilir bu oyuncuları ama mevcut düzende değişiklik yapmak zorunda kalır.Bundan dolayı bu transferlerin olma ihtimali düşüyor ama bir bakarız Aziz Yıldırım bu iki yıldızdan birini getirir.Deividi felan sallar.Belli mi olur?

Emurafu
12.Temmuz.2007, 15:54
İnşallah Emrah kardesm dedigin gibi gerek kadro gerek tesislerle ordu hakediyo süper ligi suat hocayla da birlkte bunu başaracagna emnm Bizim gibi takımların süperlige cıkması cok iyi olur daha zevkli bir lig olur insallah diger illerde cıkar

Mr.CordiaL
12.Temmuz.2007, 15:55
http://img479.imageshack.us/img479/8688/c11217og1.th.jpg (http://img479.imageshack.us/my.php?image=c11217og1.jpg)

Fenerbahçe, Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'dan aldığı Gökhan Gönül ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.
12.07.2007

Şükrü Saracoğlu Stadı'nın basın toplantısı odasında düzenlenen ve Asbaşkan Mahmut Uslu, Genel Sekreter Vedat Olcay ile yönetici Hakan Dinçay da hazır bulunduğu imza töreninde kendisini 4 yıllığına sarı-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza atan Gökhan, transferinde pay sahibi olan herkese teşekkür ederek, "Bana kapılarını açan, beni buraya layık gören sayın

başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kuruluna teşekkürlerimi sunuyorum. Burası şampiyonluklarla dolu bir kulüp. 5 yıldır profesyonel futbolun içindeyim. 3 yılında şampiyonluk yaşadım. Fenerbahçe'de de şampiyonluk yaşamak istiyorum" şeklinde konuştu.

İmza törenine 77 numaralı formasıyla gelen Gökhan, törenin ardından saha içinde basın mensuplarına poz verdi.

Mahmut Uslu, Gökhan'ın transferiyle sarı-lacivertli takımın savunmasının sağ kanadındaki ihtiyacını giderdiklerini belirterek, "4 yıllık kontrat yaptık. Fenerbahçe'ye uzun dönemde hizmet edecek genç bir arkadaşı kadromuza kattık. Kendisine başarılar diliyorum" diye konuştu.

Kayserispor38
12.Temmuz.2007, 15:57
Riquelme :zuhaha :D

Yok daha neler Veron olabilir ama:smismileyiw2:

Emurafu
12.Temmuz.2007, 16:00
Trabzonspor' dan Emre AYGÜN ile 1 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

Kaynak:Orduspor Resmi Sitesi

Bombalar devam ediyor sırageldi mahmut hanifiye sonra sıra ergünde

Fıratcan Alçınkaya
12.Temmuz.2007, 16:04
Gökhan Gönül ün maçını hiç izlemedim... Ama alındığına göre çok yeteneki bir oyuncu oldundan şüphem yok...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cassano'dan F.Bahçe'ye ret!

La Liga Şampiyonu Real Madrid'in 25 yaşındaki yıldız oyuncusu Antonio Cassano, Fenerbahçe'nin transfer teklifini reddetti.

Sarı-lacivertlilerin Real Madrid'in İtalyan golcüsü Antonio Cassano için yaptığı transfer teklifi Real Madrid'in olumlu yaklaşımına rağmen, futbolcu tarafından reddedildi. Fenerbahçe'nin yaptığı 3 milyon sterlinlik teklifi kabul etmeye hazır olan Real Madrid, yıldız oyuncunun ve menajeri Giuseppe Bozzo'nun teklifi reddetmesi üzerine anlaşmadan vazgeçti.

Bu arada, Cassano'ya adeta kapıyı gösteren Real Madrid'in başkanı Ramon Calderon Cassano için, "Önümüzdeki sezon onun bizimle oynayacağını düşünmüyorum" dedi.

Başkent ekibinin, Cassano'nun yerine Javier Saviola'yı transfer etmeyi düşündüğü bildirilirken Cassano'nun ise İtalyan ekiplerinin tekliflerine sıcak baktığı vurgulandı.

erdemzorer10
12.Temmuz.2007, 16:07
Bizim gibi takımların süperlige cıkması cok iyi olur daha zevkli bir lig olur insallah diger illerde cıkar

bencede Orduspor gibi takmlarn süper lig de olması gerekyor..suanda süper ligdeki bazı takmlar brezilya 2.lignden oyncu getirirken Ordusporun yaptıgı bu transferler ayakta alkşlanr gerçekten
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Yok daha neler Veron olabilir ama:smismileyiw2:

hadi bakalm :D

Emurafu
12.Temmuz.2007, 16:12
Erdem kardes dalgına gelerek haberı buraya koymusum

Bu arada dün gs tv de idmanı izledim kalli bazı oyuncuları firikik atısları için calıstırdı

erdemzorer10
12.Temmuz.2007, 16:18
Suat KAYA nın bu konusmasndan sonra aklma direk 2000 deki Galatasaray geldi ;) güvenyorz suat hocaya çıkaracak Ordu yu